Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Prosím o radu
Nellietka
Mezi Alduinovou zhoubou a Spadlý z oblohy... kdy mám sjednat příměří u Šedovousých... Všichni zasednou ke stolu, dohadujou se a najednou zmlknou, pak ještě promluví Delfína a opět nic.... všichni na sebe koukají a nic neříkají - já nemůžu od stolu vstát, nemůžu udělat nic, zkoušela jsem i T, čekat několik hodin, pořád nic... Nevíte někdo prosím co s tím? Nemůžu hrát dál Grin
 
Sanued
Pravdepodobne bug. nahraj si minulé savy.
I used to be an arrow, but then I took an adventurer to the face.


Kľudne si ma pridajte, pokecáme, popaříme Grin
 
www.google.com
Nellietka
Bohužel, když načtu uložení předtím, třeba od začátku, kdy vstoupím do hradu, tak se to děje znova Sad
 
fulo77
Nellietka napsal:
Bohužel, když načtu uložení předtím, třeba od začátku, kdy vstoupím do hradu, tak se to děje znova Sad


toto som nasiel, skus nieco z toho:
If the NPCs stop talking and the player is unable to talk, the player should exit his seat or it will be impossible to continue the creation of the treaty. PC players may use "setstage mq302 300" after the NPC's are seated at the table to complete the quest. Talking to Esbern should continue the quest after that.

If the meeting does not start after the Dragonborn has taken a seat, staying seated and waiting 24 hours will trigger the meeting. If it still does not trigger, all guests should sit down after 5 to 10 minutes of real time. Or leave High Hrothgar and then come back.

If Esbern is not talking, he should be disabled then enabled, by opening the console, clicking on him, then typing "disable" and "enable", repeating every time Esbern stops walking around his seat. This might need to be done several times, after each dialogue of the present persons. Sometimes the console command "setstage mq302 300" will not work.
http://img191.imageshack.us/img191/899/fulopodpis.jpg
 
Nellietka
Tyyy jo. Děkuju Ti, si zlatej Smile dala jsem to setstage mq30..... a najednou diskuze ukončena a muzu pokracovat, sice nevim o čem se bavili, ale to je mi fuk Grin
 
fulo77
Nellietka napsal:
Tyyy jo. Děkuju Ti, si zlatej Smile dala jsem to setstage mq30..... a najednou diskuze ukončena a muzu pokracovat, sice nevim o čem se bavili, ale to je mi fuk Grin


Nemáš začo Smile keby sa ti vyskytne niečo v budúcnosti skús pozreť na tejto stránke http://elderscrol...iki/Skyrim . Nájdeš si tam príslušný quest, konkrétnu úlohu a dole sú vždy vypísané možné bugy aj pre Xbox, PS3 aj PC... Ja som zatiaľ všetko podľa toho vyriešil čo som potreboval Wink
http://img191.imageshack.us/img191/899/fulopodpis.jpg
 
Mike
Vyřešeno, zamykám.

V případě jakýchkoli dotazů mne konktaktujte pomocí soukromé zprávy. V případě dotazů ke hře založte téma s dotazem v patřičné sekci.
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
ziadost o radu pri uprave domov Skyrim - modifikace a DLC - technické problémy 1 13.05.2017 14:46
Prosím o pomoc u družiníků Skyrim - obecně 6 06.02.2015 18:41
Prosím poradte Skyrim - modifikace a DLC - technické problémy 7 06.02.2015 14:51
ENB... prosím pomoc :( Skyrim - dotazy, návody,.. 4 04.02.2015 17:13
Prosím o pomoc Skyrim - dotazy, návody,.. 7 11.01.2015 18:48
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5695 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4849 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12719 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7503 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6630 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist