Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Hunterovi povídačky, Svazek 1.: Hrozba Onyxu
SuperHunter
CHAPTER........................6 !

Místo: Orbita planety Onyx
Místo: Torpédoborec SVS
Křišťáloví drak

Jack zrovna kontroloval stav Děl MAK, když v tom začal zvonit komunikátor u dveří. Jack došel k němu a přijmul hovor.
"Ano ?"
"Jacku. jak seš na tom s kontrolou děl ?" ozval se Johnův hlas.
"Zatím je všechno v pořádku, ale není to dokončeno."
"Dobře"
Komunikátor zhasl a hovor skončil. Jack se vrátil ke kontrole děl.

Asi po jedné hodině začali blikat a houkat červená světla. Z reproduktorů se začalo ozývat: "Jsme pod útokem neznámím nepřítelem ! Všichni na své pozice ! Toto není cvičení ! Opakuji, toto není cvičení !"
Jack se rozběhl k ovládání a naklikal příkaz k nabití děl. Poté co to udělal se loď zatřásla a ozvala se exploze. Začal houkat alarm. Jack spadl na zem a praštil se silně do hlavy o konzoli. Po chvilce se zvedl a zjistil, že krvácí. na konzoli mu blikali souřadnice kam má vystřelit u toho bylo "MAKy a NOVY". Jack připravil děla a stiskl zelené tlačítko pro výstřel. Na konzoli mu naskočila kamera u děl MAK, které právě vystřelily. Před lodí stála loď, která měla zajímaví tvar.
Nepřátelské plavidlo zasáhly nejdřív rakety. Ty explodovaly po nárazu do........štítů. To nebylo dobré nemohly štíty prostřelit raketami, ale projektily z MAKu měli poměrně velkou šanci. Když projektily zasáhli loď štíty spadly a projektily zasáhli trup lodi. Ta se "převrátila" na bok. Jack vystřelil další dávku raket a ty zasáhly svůj cíl. Loď se narovnala a vystřelila.....plazmu ? To je nemožné. Lidé ani ostatní rasy nedokázali zformovat plazmu tak, aby se dala vystřelit. Pár krát se to zkoušelo, ale lodě se proměnily v modré ohnivé koule. Plazma málem trefila loď, ale John rychle klesl dolů a zamířil rovnou na nepřátelské plavidlo.

MEZITÍM NA ONYXU

"Pane jsme napadeni !" ozval se do komunikátoru turiánský hlas
"Cože ?!" ozval se Nick
"Byli jsme napadeni !"
"Kým ?"
"Nevím. Střílí po nás plazmové projektily ! Zbyla nám jen polovina čety."
"Stáhněte se do lesa !" řekl Dave
"Ano. Stáhněte se do lesa."
"Ano, pane."
Nick přebil zbraň a pokynul svému týmu, že musí pokračovat.
__________________________________________________________

P.S.: Doufám, že se vám díl líbil atd. atd
 
SuperHunter
DALŠÍ DÍL V SOBOTU 6/10/12
 
Aurelius
SuperHunter napsal:
DALŠÍ DÍL V SOBOTU 6/10/12


Super, už se toho nemůžu dočkat Smile


http://i.imgur.com/bXIWcI6.pnghttp://i.imgur.com/olvyo3U.pnghttp://i.imgur.com/EsQm3jS.png
http://i.imgur.com/MzByOzJ.pnghttp://i.imgur.com/ihz4owz.png
 
SuperHunter
Sem našel nějaké obrázky, které vypadají podobně jako vymyšlené lodě:
Křišťáloví drak
http://images.wikia.com/halofanon/images/7/77/Aegis_Fate_FFG_307.jpg


Loď co napadala Křišťáloví drak:
http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20100615135832/halo/images/d/dc/CovenantCorvette.jpg
Upravil/a SuperHunter dne 02.10.2012 18:01
 
SuperHunter
Sorry my friends díl bude až tento víkend (13-14/10/12), jelikož....no..."nemám čas"
 
SuperHunter
CHAPTER 7

Místo: Orbita planety Onyx
Pozice: Centrum lodních zbraní
Situace: Boj mezi Křišťálovým drakem a lodí co ho napadla

Jack doběhl ke komunikátoru a stiskl tlačítko, přes které se spojil s Johnem
"Johne ! Co se tu sakra děje ?!"
"To bych taky rád věděl. Najednou se před námi zhmotnili když jsme fotili povrch planety a rovnou vystřelili. Schytali jsme jeden zásah, ale pancíř vydržel. Jacku střílej ze všeho z čeho můžeš"
"Rozkaz, Johne"
Jack doběhl zpět k ovládací konzoli a zamířil loď, ke které se přibližovali.
Najednou se chytil za spánek kam se praštil o konzoli. Začínala se mu motat hlava a to nevěstilo nic dobrého. Měl by co nejrychleji skočit na ošetřovnu, ale teď na to nebyl čas. Stiskl pár tlačítek, která odpálily rakety, projektily z děl a zahájily palbu z dvou laserových děl. Nepřátelská loď se vyhla laserům, ale rakety a projektily jí zasáhli a loď začala vybuchovat na místech kde dostala zásah od projektilů z MAKů. Vybuchovat začali i ostatní části lodi což nebylo normální. Najednou loď vybouchla celá v obrovské modré explozi.
Jack se na to chvíli díval a pak se mu zamotala hlava a on omdlel.

Jack se probudil na podlaze svého pracoviště kde omdlel. Hlava ho příšerně bolela a on to nedokázal skrýt. Vstal chytil se za ránu a přešel ke konzoli, která blikala jako vánoční stromeček. MAKy byly vybité a komory prázdné. Jack se sotva zmohl na to, aby naťukal příkaz k nabití děl a pak spadl na kolena. Nejspíš měl těžký otřes mozku, ale na lodi nebyl nikdo jiný kdo by dokázal spravovat lodní zbraně. Musel vydržet a nabít zbraně. Chytil se konzole a pomalu se postavil na nohy. Naťukal příkaz k dobití komor a pak se odbelhal k východu. Dveře se otevřely a za nimi byla prázdná chodba, která se pak rozdělovala na cestu do Strojovny, Nákladového prostoru a pak do výtahu. Jack se opřel o zeď z titanu a odbelhal se do výtahu a stiskl tlačítko s podlažím kde byla ošetřovna.
Když dojel na podlaží chodba byla opět prázdná. To bylo divné, ale všichni byli nejspíš na svých pozicích kvůli nedávné obraně.
Když Jack došel na ošetřovnu otevřely se mu prosklené dveře a před ním se objevilo šest lůžek a na dvou leželi dva členové posádky. Jeden měl zlomenou ruku a byl v bezvědomí a druhý měl vykloubené rameno a krvácel z hlavy. Jack došel k dalším dveřím a stiskl tlačítko, které mělo přivolat nějakého doktora. Doktor po chvilce přišel, byl to salarian, který si Jacka hned všiml.
"Co se vám proboha stalo ?"
"Při zásahu jsem se praštil o konzoli."
"Dobře lehněte si na nějaké volné lůžko."
Jack si lehl vedle toho co měl zlomenou ruku.
"Prosím teď se nehýbejte. Provedu pár vyšetření."
Jack málem znovu ztratil vědomí, ale ovládl to, uklidnil se a přestal sebou cukat.
Začalo ho přejíždět modré světlo. Potom mu nějaký přístroj zastavil nad hlavou a zeleně blýsknul. Jack zamrkal a zeptal se salariana: "Hotovo ?"
"Ano. Máte otřes mozku. Chvilku si vás tu necháme a zítra můžete jít."
"Dobře"
"Chcete uspat ?"
"Ano" povzdechl Jack
Salarian něco naklikal na konzoli a Jacka píchla injekce s nějakou látkou. Jack po chvilce "usnul".
__________________________________________________________

Doufám, že se vám díly líbili. Pokud ano zanechte komentář a dejte KVALITNÍ PŘÍSPĚVEK. Pokud ne zanechte koment co se vám na tom nelíbilo.
 
Norbi
dobré Smile
You can kill yourself, or die trying...

http://scontent-v...e=5678314E

Aint no party like a Time Lord party, cause a Time Lord party never ends !

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lfzax5zuSU1qfxioto1_500.jpg
 
SuperHunter
Norbi napsal:
dobré Smile


Děkuji
 
SuperHunter
CHAPTER 8

Místo: Planeta Onyx
Pozice: okolí neznámé pyramidy
Situace: Stavění mobilního tábora


Na Onyxu bylo teď příjemné počasí. Všichni stavěli tábor, který měl být hlavní. Tým Bravo dolaďoval rádiovou věž díky, které budou mít lepší spojení s Křišťálovím drakem. Tým Alpha dodělával stany a týmu Delta prohledával pyramidu (Nick, Nurah, Dave). Adrein (hl. postava této části) byl v týmu Charlie, který držel hlídku a rozmísťoval detektory pohybu po celém okolí tábora. Už to skoro měli, ale najednou směrem od lesa přilétli v kosočtvercové formaci 4 letouny a přelétli nad táborem. Všichni čekali až se vrátí a začnou je kropit projektily. To se, ale nestalo. Místo toho z lesa začali vybíhat stvoření, které začali střílet na jednotky. První salva dostala 10 vojáků. Adrein začal střílet proti nepřátelům, ale bylo jich moc. I ostatní jednotky spustili palbu, ale bylo to zbytečné. Bylo jich moc. Byli jich mraky. Najednou se na obloze zjevil obrys jakési lodi a ta začala střílet laserové projektily. Adrein se stahoval a kropil nepřátele, kterých bylo čím dál tím víc. Adrein se schoval za jedním warthogem, který přivezla jedna výsadková loď. Adrein vystřílel svůj poslední zásobník, zahodil pušku a vylezl ke kulometu na warthogu. Kropil jednoho nepřítele za druhým. Ti padali jako švestky, ale stejně jich bylo víc a víc. Adreina trefila plazma a začínal se mu roztavovat brnění. Adrein seskočil z warthogu a ten i pár chvilek zasáhl laseroví projektil. Adreina exploze odhodila a on těžce dopadl na zem. Překulil se na záda a vytáhl pistoli z pouzdra. Nepřátelé byli asi 10 metrů před ním. Adrein začal střílet a plazil se dozadu. Když už nepřátelé byli téměř u něho někdo ho chytil a začal rychle táhnout pryč. Kolem Adreina vybuchovala plazma a zasahovala ustupující vojáky. Před Adreinem se zabodaly jakési střepiny, které pak bouchly. Adrein pořád střílel, ale už mu zbyli jen 2 zásobníky. Nabil předposlední a snažil se střílet na hlavy. Osoba co ho táhla mu pomohla vstát a turián, kterého uviděl mu řekl ať běží za ním. Adrein nečekal a ihned se za ním rozběhl. Po chvilce běhu se mu do zad něco zabodlo. Pokusil se to vytáhnout a byli to ty střepiny. Hodil je za sebe a hned co to udělal mu vybouchli za hlavou. Výbuch prorazil helmu a zničil filtrační systém. Adrein se začal dusit. Tam ten turian si ho všiml a běžel k němu, ale dostal zásah plazmou do hrudi. Pak k němu jeden ten tvor přiběhl a probodl ho nějakým mečem. Adrein počkal až se nepřátelé přeženou. Téměř při tom umřel. Doplazil se k mrtvému turianovi a uvolnil mu helmu a při tom si sundal svou nasadil si jeho a rychle zapnul filtr. Pak se zhluboka nadechl. Ještě chvilku a umřel by. Vzal mrtvému turianovi pušku a rozběhl se za nepřáteli.
_____________________________________________________________
P.S.: Pokud se vám díl líbil zanechte koment a kvalitní komentář.
 
SuperHunter
Omlouvám se že tam nejsou odstavce nějak sem na ně zapoměl
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Hrozba III. Zdejší kobky 3953 08.05.2021 20:14
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej » Skyrim - Váš svět 7 13.01.2018 23:10
Ohledně Adriho povídek » Skyrim - Váš svět 5 15.12.2017 22:06
Adriho povídky III - Děti Skyrimu » Skyrim - Váš svět 37 14.06.2017 23:46
Adriho povídky I - Ruka zloděje » Skyrim - Váš svět 25 03.06.2017 17:09
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 2253 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 5478 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 3526 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 2957 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 9719 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 5378 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 4672 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 4652 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 5599 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist