Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 2 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství druhé
Mike
koniaash napsal:
Mike napsal:
Whirt napsal:
V poslednich dnech vzdycky prijdu po narocnem dni na forum a s otevrenou pusou koukam na tech deset stran v nekonecne, co pribyli Grin

Deset? I ty troškaři!! Smile

Akorát jsem přišel z hospody. Nezapomenutelné, vidět ty svoje drahé spolužáky, se kterými jsme měli jakože rádoby organizovaný sraz bylo nezapomenutelné. Ano, je nezapomenutelné vidět drahé lidi, kteří když jsou na gymplu, jsou přeci inteligentnější než ti, co jsou např. jako já na Ekonomce... Grin A přitom vědí hovno.


už osm let nechodím na srazy a nechybí mi to. Člověk dokáže totiž vstřebat jen omezené množství předraženého alkoholu a idiocie bývalých spolužáků...

Mluvíš mi z duše.
Přišla řeč na znalost angličtiny - když jsem řekl, že angličtinu mám na CZ poměry perfektní, cca ovládám 70% jazyka, tak jsem se dočkal kritiky spolužáků a kecy o tom, že z gymplu umí více. (Já, který jsem věčně "abroad"Wink ... Tak jsem si řikal - jděte do prdele... Miluju namyšlené gympláky.

hRDLA: Yeah, of course! (Což mi připomíná: Řekl jsem "YES", načež jsem byl poučen, že jsem právě proneslo "ANO", že Am./Br. říkají "Yeah", či "Ye", nebo dokonce "Yep"... Tak jsem reagoval: You don't say! Grin Fakt mě dostává lidský kreténismus. Asi už nepáchnu na sraz s těmi magory.)
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Mike
koniaash napsal:
tak to je jasný. Gympaři musej na vejšku, jinak pojdou hladem ve škarpě. To říkám jako hrdý absolvent Zdrávky ( který v současnosti chcípá hlady u počítače Grin)

S tím, že většina jich ten gympl prolejzá na čtyřky... Bye, bye college!! Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Nerevar
Mike napsal:
koniaash napsal:
tak to je jasný. Gympaři musej na vejšku, jinak pojdou hladem ve škarpě. To říkám jako hrdý absolvent Zdrávky ( který v současnosti chcípá hlady u počítače Grin)

S tím, že většina jich ten gympl prolejzá na čtyřky... Bye, bye college!! Grin

a já budu rád, když dám teďka druhák -_- Grin
 
koniaash
kdyby lidi nebyli pitomí, choděj na učiliště... řemeslníci se nemaj vůbec zle a stále jich ubejvá, takže budou moct zvedat ceny... už dneska takovej si kominík nebo podlahář má jak paša... kdybych byl tenkrát v těch čtrnácti průraznější a dup si, tak teď nežvejkám k večeři housku s margarínem
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
Diego
Nazdár
 
Leneren
Mike napsal:

Gympl označuji bez návaznosti na vysokou školu za školu k ničemu. Ano, absolutně žádné znalosti, které by byly hlubší, než absolutní minimum, bez jakéhokoli zaměření k něčemu. Možná to zní dobře - gympl - ale vskutku je to na nic.
Na vysokou školu v oboru má větší šanci ten, kdo s již tomuto věnoval na střední škole.

No některé Gymnázie nejsou přeci jen na nic.Třeba i bez vysoké.Já plánuji jít na gymnázium zaměřené hlavně na jazyk německý a to je podle mě dosti dobré.Protože já chci následně jít na vysokou školu do Vídně Smile


koniaash napsal:
kdyby lidi nebyli pitomí, choděj na učiliště... řemeslníci se nemaj vůbec zle a stále jich ubejvá, takže budou moct zvedat ceny... už dneska takovej si kominík nebo podlahář má jak paša... kdybych byl tenkrát v těch čtrnácti průraznější a dup si, tak teď nežvejkám k večeři housku s margarínem

Jo jo, ale dneska to nemají ti s tím učilištem taky nejlepší.Kdo dřív příjde ten dřív mele aspoň takle to většinou funguje když hledáte prací. Sad

E:Sorry za double post
Upravil/a Leneren dne 07.12.2012 22:00
 
koniaash
Nejsou to ty Gymnázie ale ta Gymnázia Grin Gymnázium je neutrum, tedy rod střední. Grin
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
Leneren
koniaash napsal:
Nejsou to ty Gymnázie ale ta Gymnázia Grin Gymnázium je neutrum, tedy rod střední. Grin

Překlik Grin mám neohrabané prsty Grin
Jednou jsem dokonce místo velkého a napsal ? :Grin
 
koniaash
já musel bejt zas za každou cenu chytrej Grin
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
Leneren
Jo jo.To já musím taky.A samozřejmě si uhájit svou čest Grin.
Holt někdo je ctižádostiví a někdy si chce jen rýpnout, že? Grin
Ale lidi.Co pořád máme s tím Grin ?Grin
 
koniaash
rýpání, zlomyslné uštěpačnosti a sarkastické poznámky a prohlášení " já si to myslel/ já vám to řikal" jsou základ mého způsobu komunikace. není divu, že také tak oblíbený společník. Grin
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
Leneren
Tady je někdo zlomyslný, že? Grin
Já jsem taky a jsem na sebe pyšný Grin
 
koniaash
Samozřejmě, zlomyslnost je přirozená vlastnost lidská. Dobráci jsou podezřelí.
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
Leneren
O tom, že jsou dobráci podezřelí jsem nevěděl hm...
Ale je pravda, že znám jen 2-3 lidi co nejsou zlomyslní....
 
koniaash
Podivnost-odchylka od normálu. většina lidí je zlá, zlomyslná hloupá a sebestředná. To je evidentně norma. Podivné chování je tedy podezřelé, neboť se vnucuje myšlenka, proč tito jedinci nekonají stejně jako ostatní. evidentně něco chystají. Grin
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
Leneren
Takže já něco chystám jo?Grin
Já jsem totiž taková odchylka od normálu Grin
Stejně jako 90% fóra Grin
 
Mike
Konniashi (snad jsem to napsal dobře Smile ), co si myslíš o tom proroctví sv. Malachiáše? Smile
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
nagasadowcz
Ty krávo, člověk si večer pustí Cimrmany, a když se od nich odlepí a koukne na fórum, tak je tu deset stran hovadin k přelouskání. Co jste to tu zas naspamili, vy magoři? Grin Grin Grin

Každopádně, já jsem gymplák a bez VŠ bych byl naprosto v prdeli. Někteří idioti, co si fandí jen proto, že odmaturovali a dostali se např. na práva a hned mají pocit, že jsou páni světa, mě neskutečně serou. Líbí se mi jedna stránka na FB: "Je ti devatenáct a jsi k ničemu? Ahá, gympl..." Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mike
nagasadowcz napsal:
Ty krávo, člověk si večer pustí Cimrmany, a když se od nich odlepí a koukne na fórum, tak je tu deset stran hovadin k přelouskání. Co jste to tu zas naspamili, vy magoři? Grin Grin Grin

Každopádně, já jsem gymplák a bez VŠ bych byl naprosto v prdeli. Někteří idioti, co si fandí jen proto, že odmaturovali a dostali se např. na práva a hned mají pocit, že jsou páni světa, mě neskutečně serou. Líbí se mi jedna stránka na FB: "Je ti devatenáct a jsi k ničemu? Ahá, gympl..." Grin

Jaký magoři! Grin

Huh, já tě tipoval na mladšího - v tom nejlepším slova smyslu! Smile Na práva bych chtěl a byl bych za to vděčný, kdbych se tam dostal, což se nestane, a proto jdu na KTF UK. Grin Pokud udělám přijímačky.

AD Stránka - jdu na to juknout, bude mít o fanouška více! Grin
EDIT: pošleš link? Grin nemužu to najít Grin
Upravil/a Mike dne 07.12.2012 23:40
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
nagasadowcz
Já kdybych věděl, jak přesně to bylo Grin On je v tom nějaký kámoš, já ne, poněvadž ze zásady většinou nic nelikeuju. Takže bohůmžel, nemůžu sloužit. A co se mého věku týče - to je jen název stránky, mně už je dokonce dvacet. A ty magory jsem myslel taky v nejlepším slova smyslu Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4089 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8053 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5478 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4653 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12492 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7332 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6403 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6225 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7423 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist