Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Team Fortress 2
maxinik55
Zdravím, určitě každý znáte tuto masivní akční onlineovku. A jak možná víte, teď vyšel nový co-op mód "Mann vs. Machine", kde tým o 6 hráčích bojuje proti hordě různorodých robotů (vycházejících z původních postav) . Tak mě napadlo, kdo zde vlastní TF2 a hraje ho, mohli bysme uspořádat nějakou tu hru, ne? Ale upozorňuji, pouze pro 6 postav, ostatní by museli být spectatoři Grin A když už tu to téma je, můžete zde o něm kecat. Snad to nevadí že to vůbec nesouvisí se Skyrimem. Je zde i téma třeba pro Limbo, tak nevidím důvod proč ne pro TF2.
Nothing is true, everything is permitted.

Assassin's Creed je jedna z mých nejoblíbenějších her. Wink

Ha! Jsem mamut OrkCool
 
BigNord
Zahrál bych si to stačí říct čas.
 
Nerevar
TF2 je sranda a taky sem koukal na ten co-op, jen to nemám s kym hrát, takže sem naopak rád žes to založil to téma páč bych to moc rád zkusil, stačí říct Skype a domluvíme se Smile
 
Nix
co to je za zanr
Hurrrrráááááááá 78lvl skilly na 100b!!!!!!
 
SuperHunter
Žánr: Masivní multyplayerová akční hra. Free4Play

Já bych si zahrál Steam mám v podpisu
 
maxinik55
Takže už jsem celkem 4, ještě by to chtělo další 2 a budeme kompletní, pak se domluvíme kdy si zahrajem, a bude to.
Nothing is true, everything is permitted.

Assassin's Creed je jedna z mých nejoblíbenějších her. Wink

Ha! Jsem mamut OrkCool
 
scorpioncz
maxinik55 napsal:
Takže už jsem celkem 4, ještě by to chtělo další 2 a budeme kompletní, pak se domluvíme kdy si zahrajem, a bude to.
ehm to se dá stáhnout na steamu že jo ? mám nějaký kamarády kteří to hrají ale zatím jsem neměl čas to stahovat ( jako spoustu dalších věcí Frown ) takže možná kdybych měl čas tak bych to stáhnul a zkusil Wink
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Nerevar
a proč jen co.op??? můžeme si zahrát kdykoliv Grin já sice hraju výhradně na jedný mapě protože je boží(né kecám hraju i na jinejch ale tady mě to baví nejvíc) - totiž na nighteam.com ctf_turbine 24/7 tak tam někdy přiďte na Steamu mám profilovku V jako Vendetta maska a jmenuju se VeritasCZ Smile))
 
maxinik55
Počkat vlastně, já zapoměl že ono už to je F2P! Grin Takže jo, můžeš si to stáhnout na steamu. Myslím že je to nejlepší F2P hra co existuje.
Nothing is true, everything is permitted.

Assassin's Creed je jedna z mých nejoblíbenějších her. Wink

Ha! Jsem mamut OrkCool
 
SuperHunter
Né hele dá se to stáhnout na originu. (Pro případ nepochopení: Je to ironie je to na Steamu)
 
maxinik55
Nerevar napsal:
a proč jen co.op??? můžeme si zahrát kdykoliv Grin já sice hraju výhradně na jedný mapě protože je boží(né kecám hraju i na jinejch ale tady mě to baví nejvíc) - totiž na nighteam.com ctf_turbine 24/7 tak tam někdy přiďte na Steamu mám profilovku V jako Vendetta maska a jmenuju se VeritasCZ Smile))


Protože coop je žhavá novinka a je to ukrutně zábavný.. i když se tam moc nevyplatí můj sniper lučištník :/ Grin ale můžem zahrát i normálně.. nebo abysme navodili trochu tu Skyrim atmosféru, můžeme si zahrát středověkej mód. Tam se vyplatí mít lučištníka Grin . Jinak já mám nejradši asi payload, a to konkrétně mapu Badwater. Ta mě za 2 roky ještě neomrzela Grin


Tak, kdo by si mě chtěl přidat na Steam: maxinik55 --cz--
Upravil/a maxinik55 dne 19.08.2012 17:50
Nothing is true, everything is permitted.

Assassin's Creed je jedna z mých nejoblíbenějších her. Wink

Ha! Jsem mamut OrkCool
 
BigNord
Kde stáhnu ten mód ? A přes skype nebudu mluvit
 
Nerevar
Stáhne se ti sám Smile stačí mít TF2 jestli máš TF2 a nechodíš na Steamu do of-line modu tak už to máš stařený Smile
 
BigNord
Jj už se mi to stahuje
 
maxinik55
A ještě, hráli bysme normální mód, nebo ten prémiový? Je to stejné, až na to že v tom prémiovém dostanete speciální itemy na konci, a taky je to trochu těžši a musíte si za necelé euro koupit takovej tiket abyste to mohli hrát. Já jeden mám protože to s kámošem teď celkem často hrajem.
Nothing is true, everything is permitted.

Assassin's Creed je jedna z mých nejoblíbenějších her. Wink

Ha! Jsem mamut OrkCool
 
SuperHunter
Já bych hrál obyč a zabírám si Pyra
 
BigNord
Já scouta
 
SuperHunter
A někdo musí mít Medica
 
SuperHunter
Hele ale já můžu hrát až v pondělí já sem na chalupě a celou dobu tu budu psát Rhogara a Nadarra
 
maxinik55
Jestli budem hrát obič tak pudu buďto za scouta, snipera nebo soldiera. Nic jinýho mě nejde Grin
Nothing is true, everything is permitted.

Assassin's Creed je jedna z mých nejoblíbenějších her. Wink

Ha! Jsem mamut OrkCool
 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12478 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6220 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7412 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist