Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Skyrim - Spuštění módů
Randvalf94
Zdravím, jelikož mě skyrim po dohrání příběhu přestal bavit, rozhodl jsem se pro módy pro oživení hry.
Instaloval jsem je ručně, jelikož mi nelze spustit NMM, nevím proč. Módy jsem umístil do složky, kde mám Skyrim/Data, a při spuštění v launcheru jsem se spustil v data files, ale ve hře se nezobrazí, nefungují, mohl by mi prosím Vás někdo poradit? Omlouvám se za nové téma.
 
JC666
já sem na tom stejně od posledního patche .. .co sem tam měl před tím tak funguje a co tam cpu teď tak me nejede....
 
SeveruS
No co jsem si tak nějak stihl všimnout, tak některé módy fungují jen pro určité verze hry...... Mě třeba nefunguje mód: Build Your Own Home, neboť je určen pro verze 1.6. a já mám jen 1.5.24.05. S touhle verzí hodlám hru dohrát, protože už jsem ztratil nervy s tím, že mi každý nový patch totálně rozjeb... hru. Jinak ostatní módy mi fungují v pohodě, takže nemám zkušenost s řešením podobných potíží..... navíc jich ani moc nemám, pouze: Dovahkiinův úkryt + útočiště, 3D mapu, Odstranění neprůhledné vody, Výroba magických holí a Bohatší obchodníky....... No a pak to stavění vlastního domu, ale to bohužel vyžaduje patch 1.6, takže to si neužívám. Asi jsem Ti moc nepomohl, ale je to jediné co o módech vím...... Shock)
 
http://steamcommunity.com/id/Half-Blood-Prince
SeveruS
No ale pokud nepoužíváš manager, tak nestačí jen soubory narvat do datáče......... u některých módů to musíš rozhazovat do konkrétních složek, které datáč obsahuje........ pokud mód obsahuje jen soubory esp, esm a bsa (myslim), tak nic neřešíš a nacpeš to do datáče, ale pokud obsahuje soubor složek, musíš je také rozhodit ručně..... třeba: meshes do meshes, scripts do scripts atd. Možná to víš a plácám tu zbytečně, v tom případku: pardon....... Shock)
 
http://steamcommunity.com/id/Half-Blood-Prince
dragonlord
Můžeš módy stahovat přes skyrim workshop, jestli máš skyrim přes steam, nainstalujou se sami a jinak nedoporučuju přecpat hru módama, mě se stalo že se totálně přetížila,sekla se a tak sem jí musel přeinstalovat.
"Did I ever tell you the definition of insanity" - Vass

http://images.wikia.com/farcry/images/3/32/Far_Cry_3_logo.png
 
skyrim.4fan.cz
Randvalf94
Díky za odpovědi, no zkusím to ještě nějak vymyslet. Chtěl jsem si tam dát jen pár módů pro rozšíření hry (Armory atd..) No nic, ještě jednou díky!
 
dragonlord
Doporučuju si hru graficky vylepšít, stáhnout Skyrim HD textures mod, Skyrim monsters mod, což je podle mě nej. mód kterej vyšel a něco se zbraněma. Třeba weapons of the Third Era nebo lotr weaponsWink
"Did I ever tell you the definition of insanity" - Vass

http://images.wikia.com/farcry/images/3/32/Far_Cry_3_logo.png
 
skyrim.4fan.cz
dragonlord
Zkus něco z toho http://skyrim.nex.../mods/top/
"Did I ever tell you the definition of insanity" - Vass

http://images.wikia.com/farcry/images/3/32/Far_Cry_3_logo.png
 
skyrim.4fan.cz
Pavelev
Nemusíš tak komplikovaně vkládat módy do hry, jak popisuje SeveruS. Mód po rozbalení archivu obsahuje složku Data, v které je daný mód. Označíš tuhle složku a dáš kopírovat a zkopíruješ ji di složky z hrou (ne přímo do složky data, to ti pak nepojede), začnou ti vyskakovat okna z oznámením zda kopírovat do daných složek a zda nahradit soubor, zde zaškrtni ano a všude dej povolit. Nebo je tam po rozbalení přímo mód, který zkopíruješ do složky Data ve hře, všechny položky označ a dej kopírovat a opět při kopírování dáš povolit. Jinak to nedělej. Další věc proč Vám módy nejedou, je ta, že některé módy vyžadují SkyUI_4_1-3863-4-1 v žádném případě nepoužívat starší verzi. Těch módu je málo co vyloženě potřebujete SkyUI, tento mód změní zobrazení inventáře, můžu jen doporučit, je to ze začátku nezvyklé ale je to přehlednější, levá klávesa Alt Vás z otevřeného inventáře přepne hned do kouzel. SkyUI si můžete upravit, ale tam jde spíš jen o zvětšení písma. Do nastavení se dostanete klávesou Esc kde Vám přibyde položka MOD CONFIGURATION. Zde se dají nastavit všechny módy, které SkyUI vyžadují. Např. A Matter of Time - A HUD clock widget zobrazuje čas a datum ve hře. Dále tento mód ale vyžaduje a to nejen tento mód ale je už dost módu které vyžadují SKSE, SKSE po rozbalení překopírujete přímo do složky z hrou. Všude kde jsem hledal jak na SKSE tak všichni zkopírují tento mód do složky z hrou, ale nezkopírují složku s označením src kterou mód obsahuje, nevím proč, já jí tam nevkládám. Až zkopírujete tenhle mód do složky tak hra se potom spouští skse_loader.exe, nespouštět hru přes SkyrimLauncher.exe. Další věc je ta, pokud SKSE používáte a mate s ním zkušenosti, tak při vložení nového mód se vám mód ve hře neukáže. Hru vypněte, spusťte ji klasicky přes SkyrimLauncher.exe, vyskočí velké okno že SkyUI je nefunkční, dejte ok a nechte hru naběhnout, pak ji uložte, vypněte a spusťte přes skse_loader.exe. Dále nevkládejte např. dva módy na zbraně, vyberte si jen jeden. Já např. používám Weapons of the Third Era, ten se ve hře hned nezobrazí pokud nemáte aktivní kování.
Já mám ve hře kolem 30 módu, samozřejmě že hra občas spadne, ale neumím si už Skyrin bez těchto módů představit. Je ideální, abyste si vyzkoušeli módy a ujasnili, které chcete používat. Já mám tyto módy ve složce, abych měl přehled. Samozřejmě že zkouším další módy a některé módy dost shazuji hru ale nezavrhujte je. Pokud narazím na takovíto problém, tak celou hru odinstaluji (složka se savy Vám zůstane). Znovu nainstaluji a vložím tam všechny módy najednou, naposled nainstaluji SKSE a pak Skyrim 1.9.32.8.0 update + CZ na všechny DLC, neoficialni patche v CZ.rar . I když co je úplně ideální je začít hrát hru od začátku. Já hraju hru stylem, pokud mě zabijí tak začnu hrát hru od začátku, hra mi pak spadne občas. Během hraní chce hru častěji ukládat klávesou F5.
 
Gik
Pavelev napsal:
Nemusíš tak komplikovaně vkládat módy do hry, jak popisuje SeveruS.


Ale SeveruS to popisoval před více než dvěma lety. Tak nevím, proč tu řešíš takhle staré příspěvky? Myslím si, že autor už za ty dva roky na řešení přišel sám nebo o ně i ztratil zájem.
ZÁKLADOVKA: Gigabyte Intel P55 | PROCESOR: Intel Core i7 860 => 2,80GHz + GELID Solution Tranquillo | GRAFIKA: Gigabite GeForce GTX 680 => 2GB | RAMKY: 12GB Kingston DDR3 => 1600MHz | HDD: SSD Crucial M500 240GB + Seagate Barracuda 3TB + Western Digital Caviar Blue 1TB | MONITOR: Samsung SyncMaster P2770HD 27'' => 16:9 | KLÁVESNICE: Logitech G15 | MYŠ: Razer Naga 2014 Expert MMO (left) => 8200 DPI
 
SeveruS
Pro Pavelev:

Grin Tenkrát jsem toho věděl asi milionkrát méně než dnes, a věřím, že pisatel Randvalf94 také.... Grin
Všiml sis vůbec, jak je toto vlákno už pravěké??? Grin
Randvalf94 a jeho dohromady dva příspěvky možná svědčí o tom, že buď odpověď už nepotřebuje, nebo ho již nezajímá....
PS: Tenkrát jsem to neuměl ani Steamem..... dnes mám módů asi čtyřicet, některé ze Steamu, některé přes NMM, používám SKSE, MCM a hra mi nepadá.... Ani si nepotrpí na bugy.... ještě sedmdesát tři hodiny a dosáhnu jubilejní tisícovky odehraných hodinek, měřených steamem.... Stále mne to hrozně baví a stále mám v merku další módy, které si brzy přidám....
Nechápu proč se tu bráním, když původně jsem se chtěl zeptat proč reaguješ na takovou vykopávku.....
Tak pardon... GrinGrinGrin
http://steamsignature.com/card/0/76561198066553935.png
 
http://steamcommunity.com/id/Half-Blood-Prince
Pavelev
Aha, už to vidím, já jsem pořád koukal na „Založený: 13.04.12“ a vůbec jsem si nevšiml, že je nad příspěvkem datum. Takže jsem datum neřešil, protože nevím co to „Založený: 13.04.12“ znamená. Samozřejmě že se ti omlouvám SeveruSi, vím že jsem proti tobě nezkušený tak doufám, že jsem tě neurazil, to by mě mrzelo.
Upravil/a Pavelev dne 19.10.2014 15:44
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Beyond Skyrim Skyrim - modifikace 180 04.06.2021 09:47
The Elder Srolls - Skyrim Wiki Skyrim - obecně 56 29.07.2019 13:29
Šperháky - Skyrim SE Skyrim - obecně 28 25.06.2018 19:37
Skyrim - české knihy na Dragornborn Skyrim - dotazy, návody,.. 5 24.02.2018 22:21
Skyrim SE a poblémy Skyrim - obecně 30 23.02.2018 00:05
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 2345 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 5577 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 3596 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 3023 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 9822 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 5455 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 4739 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 4704 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 5676 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist