Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Deník Cizince & Vzestup Thalmoru
Aster
hRDLO tak sem zase začal číst a zase sem se u toho docela nasmál např. můj masivní pe... teda meč Grin
 
RainBow
Hele je to super, ale už se to začíná od děje Skyrimu dost vzdalovat. Smile Klidně s tím pokračuj, je to jen můj názor Smile
 
hRDLA
RainBow napsal:
Hele je to super, ale už se to začíná od děje Skyrimu dost vzdalovat. Smile Klidně s tím pokračuj, je to jen můj názor Smile


To je můj cíl. Chtěl jsem tam přidat něco originálního a vlastního. Jestli se vás ozve víc, že se vám to nelíbí, tak není problém vrátit se zpět k příběhu a úkolům ze Skyrimu Wink

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Aster
hRDLA napsal:
RainBow napsal:
Hele je to super, ale už se to začíná od děje Skyrimu dost vzdalovat. Smile Klidně s tím pokračuj, je to jen můj názor Smile


To je můj cíl. Chtěl jsem tam přidat něco originálního a vlastního. Jestli se vás ozve víc, že se vám to nelíbí, tak není problém vrátit se zpět k příběhu a úkolům ze Skyrimu Wink
Nějak to proplétej svým i normální dějem bude to zajímavější Smile
 
hRDLA
Den 24
Kap, kap, kapity kap. Vzbudily mě kapky pomalu dopadající na mé čelo z prosakujícího kamenného stropu. Posadil jsem se a pomalu se rozhlédl, stále mě však bolelo za krkem.

Seděl jsem na zemi uprostřed čtvercové místnost. Stěny byly z tmavého, pevného kamene. Nikde zde nebyly žádná okna, což značilo, že jsem nejspíše v podzemí, ale do jedné stěny byly zasazeny ocelové dveře. Vypadaly masivně, nejspíše byly silnější než kamenné stěny.

Musel jsem být v nějakém vězení, ovšem vůbec jsem netušil, jak jsem se sem dostal. Pak jsem si však vzpomněl, jak jsem si bláhově myslel, že odhalím nějaké tajemství (což se stalo), zastavím Thalmor (což se už nestalo) a budu hrdina.

Co jsem si o sobě sakra myslel? Vždyť jsem jen obyčejný voják. Nejsem žádný vzdělanec, neumím kouzlem přivolat ledového atronacha, neumím se plížit ve stínech jako kočka ani zabíjet ze zálohy bez slyšení. Umím jen a pouze bojovat, a to v této zemi určitě nestačí.

Měl jsem zůstat doma, v Hammerfellu. Vzít relativně poklidnou práci městského strážného. Možná se i oženit a mít děti.

Proč jsem to neudělal? Proč jsem musel za každou cenu cestovat? Proč jsem se nechal vést touhou po dobrodružství? Proč jsem jen neuposlechl své přátele? Proč?

Kdybych se nad tím alespoň na chvíli zamyslel, neskončil bych takto. Ve vězení, bez ničeho. Nechali mi jen můj deník a něco na psaní. To se mi vysmívají? Myslí si snad, že jim něco prozradím?

Mě nikdy nezlomí. Raději bych naběhl na jejich meč, než abych zradil svojí vlast. Hammerfell nikdy nepadne na kolena před elfy, rozhodně ne kvůli mně.

Slyším kroky, už si pro mě jdou. Ale já jim to neudělám tak jednoduché. Uvidí, že s Redguardem, i když je to vězeň, by si neměli zahrávat.

Dveře se otevírají, nejspíš je se mnou konec…

Ayeryn, mladý Thalmorský důstojník si prohrábl své dlouhé zlaté vlasy, zavřel knihu, posměšně se usmál a hodil knihu do ohniště.

Podíval se na mrtvolu Zaratha, která ležela u ohniště uprostřed lesa, s elfskou dýkou zapíchnutou do zad. Nasadil si svojí elfskou přilbici s motivem orla a vydal mužům rozkaz, ať uhasí ohniště a seřadí se.

V jejich čele vyrazil chladnou nocí směrem k Thalmorské ambasádě. Naposledy se podíval na hvězdy, které září nad svobodným Skyrimem, jelikož zítra začíná nová doba nejen pro Skyrim, ale pro celý Tamriel.


P.S.: Tímto bych vám chtěl oznámi, že nejspíše končím s DC a omezuji svojí aktivitu na fóru, už to není co to bývalo. Až vyjde Dawnguard nebo se to tu vrátí do starých kolejí, tak se možná opět shledáme.
Celý deník cizince ve Wordovém dokumentu ke stažení zde:
http://uloz.to/xD...izince-doc
Upravil/a hRDLA dne 05.06.2012 18:58

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
oregure
to néééééééééé,nekonči prosím,píšeš to parádně Sad Pff!
 
Chell
keď už Zarath zomrel tak čo má písať? ale mne je to tiež lúto že končíš. je to pre to šialenstvo rozmáhajuce sa tu?
SOM DIEVČA!! A AK TO NIEKOMU EŠTE RAZ UNIKNE TAK BUDETE LUTOVAŤ!!

Uctievam mopidu daedrickú pani spamerstva.

Zoznámte sa: Alex<3 Mercer, najcharizmatickejší vírus pod virtuálnym slnkom...
http://fc05.deviantart.net/fs71/i/2011/123/9/7/alex_mercer_by_ravenmadwolf-d3fi3ra.jpg
na to že je v podsate mŕtvy vyzerá podozrivo dobre, nemyslíte? Grin
 
Mopidu
Sad to je smůla
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Diego
Doufám že si z nás děláš jen srandu.
 
DragonOzzy
Krucinál zabili Zaratha!
Parchanti -_-

PS: Není ten muž neznámé rasy, jak ho Zarath viděl v Samotě jak ho odvádí císařsští náhodou Alex? Grin
 
hRDLA
DragonOzzy napsal:
Krucinál zabili Zaratha!
Parchanti -_-

PS: Není ten muž neznámé rasy, jak ho Zarath viděl v Samotě jak ho odvádí císařsští náhodou Alex? Grin


Dam dam daaaam! Hádej Grin. Jinak máš mé svolení použít Zaratha jako postavu ve svém díle (které budu nadále číst), ale ať není jen zlá.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Parrot
Já s hRDLOU naprosto souhlasím. Už to tu není, jako za starých časů. Občas se sem kouknu, co nového. Ale když si najedu na nějaké nové téma, tak je to většinou nějaká dětinská modla, či hádka. Hrůza. Prostě noví lidé, nové zvyky.

R.I.P skyrim.4fan.cz

Bohužel, komunitu dělají lidé, ne web...
 
DragonOzzy
hRDLA napsal:
DragonOzzy napsal:
Krucinál zabili Zaratha!
Parchanti -_-

PS: Není ten muž neznámé rasy, jak ho Zarath viděl v Samotě jak ho odvádí císařsští náhodou Alex? Grin


Dam dam daaaam! Hádej Grin. Jinak máš mé svolení použít Zaratha jako postavu ve svém díle (které budu nadále číst), ale ať není jen zlá.


Zatím se tam choval jako zku*vysyn tak to zkusím udělat, aby byl o něco menší zku*vysyn a že se jako zku*vysyn choval proto, že ho ovládali ti zku*vení Thalmorové, jelikož díky jeho zku*veně dobrým schopnosttem v boji ho chtěli dát Princi jako kandidáta na nového Šampiona, a jelikož Princ by mohl být ta postava v županu (ale Princ tak trochu není elf) tak by mohl pomocí toho krystalu Zaratha ovládat

Možno právě proto ho chtěli dostat do té jeskyně, protože to byl způsob jak ho zajmout. Páč proč by se s ním jinak s*ali až do cely a nezařízli ho rovnou žejo.
Upravil/a DragonOzzy dne 05.06.2012 21:09
 
BigNord
Parrot napsal:
Já s hRDLOU naprosto souhlasím. Už to tu není, jako za starých časů. Občas se sem kouknu, co nového. Ale když si najedu na nějaké nové téma, tak je to většinou nějaká dětinská modla, či hádka. Hrůza. Prostě noví lidé, nové zvyky.

R.I.P skyrim.4fan.cz

Bohužel, komunitu dělají lidé, ne web...

Jn, je to pravda mě to vždy přestane nějak bavit z novýma Sad (nic proti novým ( nový jsou ti co se založili den po mě Grin ))
 
lucky999
Já taky souhlasím s hRDLOU. Je tu nuda. Sad Angry Sad

EDIT: Ale je velká škoda že končíš. Příběhy byly boží, a tvoje tajná láska k vlkům Grin mi bude chybět.
Upravil/a lucky999 dne 05.06.2012 22:09
http://img545.imageshack.us/img545/8135/luckypodpis.jpg

Smrt je jen další cesta, kterou musíme jít. (Gandalf)


95% teenagerů by brečelo, kdyby vidělo Justina Biebra na vrcholku mrakodrapu, kde by se chystal skočit. Já patřím k těm 5%, kteří by si přinesli popcorn a řvali by skoč, skoč!!!

- bylo by o pitomce míň (opět Gandalf Smile )
 
dovakhiin15
Achjo proč???? Sad Sad Sad,psal si to úplně skvěle,ale prosim tě o to,aby si nepřestal psát Sad...
vždyť to tady ještě oživuješ Sad a najednou skončíš...Sad R.I.P. téhle skyrimské fansite Sad

EDIT:máte,ale pravdu,každý den se koukám sem,co je nového,ale postupem času začali odcházet spousty lidí a už je tu fakt nuda(nic proti úplný nováčci...ikdyž neříkam,že sem tady taky něják moc dlouho...),furt mě bavili takový ty ankety o rasách atd...,ale na těch už taky nikdo dlouho nebyl a nebudu si tam psát pro sebe.... R.I.P deníku cizince,budeš nám chybět Zarathe Sad
PS:Ikdyž Mopidu umí taky docela dobře psát,jentak dálWink,aspoň to tady ještě neupadne do hlubokého spánkuSad
Upravil/a dovakhiin15 dne 05.06.2012 23:22
Nejlepší města ve skyrimu:

Dawnstar
Markath
Windhelm
Winterhold
Whiterun
Pro mě nejlepší rasy v tamrielu od nejlepší po nejhorší:

1.Argonian
2.Nord
3.Khajiit
4.Ork
5.Císařský
6.Breton
7.Dark Elf
8.Wood Elf
9.Redguard
10.High Elf
 
Mopidu
Tak dík, ale nejlíp tu teď bude psát Ozzy, už se těšímna další díl Alduinova syna (a taky Chell má úplně kruťáckej příběh)
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Parrot
Upřímně ? Od února to tu stojí za starou bačkoru. Bye, bye...
 
Aster
Lidi mam taky začít psát nějakej příběh? Ale moc od toho nečekejte Grin
 
Diego
Aster napsal:
Lidi mam taky začít psát nějakej příběh? Ale moc od toho nečekejte Grin

Jen piš, jeden skončil a druhý může začít.Wink
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Deník khajiita » Skyrim - Váš svět 62 10.08.2015 16:16
Výňatky z Dovahkiinova deníku » Skyrim - Váš svět 5 15.03.2015 14:29
Z deníku draughira » Skyrim - Váš svět 21 24.01.2015 14:13
Deníky lovce odměn » Skyrim - Váš svět 30 17.10.2014 18:00
Deník Drakozrozeného Archív příběhů a her 21 19.08.2014 19:36
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4107 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8074 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5496 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4667 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12509 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7352 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6422 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6241 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7437 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist