Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Medvědodlak
Huskarl
Dozvedeli jste se nekdo neco o medvedodlacich? Grin Nedavno jsem to cetl na hlavni strance.

PS: A ted tu ctu i o zralokodlacich Grin
 
Whirt
Některé zajímavosti jsem zapisoval já (zrovna tyto jsem psal já), ale je to spíše jenom informace o LORE Tamrielu - na Elder Scrolls Wiki je hodně informací a já se snažím udělat ten nejlepší a nejzajímavější výtěžek. Popravdě ve hře Skyrim Medvědodlak ani Žralokodlak nejsou, ale LORE informace o těchto tvorech obsahují a jsou u nich napsaná místa výskytu. Bohužel Bethesda se rozhodla, že v originální hře tato lycanthropie nebude. Možná se rozhodnou přidat jednoho z těchto tvorů (očekával bych spíš Medvědodlaka) do svých datadisků či DLC - uvidíme Wink...
 
Huskarl
Dobre, diky za odpoved Smile Bylo by to ale zajimavy premenit se v medvědodlaka, to by asi byly pekny pecky Wink
 
martin228
mohli by dať prasodlaka Grin
 
Mara
rovnou prasoptáka :-p
Mááára
 
Whirt
Huskarl: Není zač, musím přiznat, že to byla jedna z věcí na kterou jsem se celkem těšil a zajímal se o to, jestli tam náhodou nebude Smile

martin228 napsal:
mohli by dať prasodlaka Grin

Áno! Ta nejhustší příšera v Daggerfallu Grin... Škoda, že ten ve Skyrimu (podle wiki) nežije Smile
Upravil/a Whirt dne 07.01.2012 22:36
 
DynastyMan
Mě by se líbil nějakej řev, se kterym by se dalo transformovat do draka Smile
 
Whirt
DynastyMan napsal:
Mě by se líbil nějakej řev, se kterym by se dalo transformovat do draka Smile


Bylo by to pěkný, ale když se na to podíváš ze stránky logiky, tak proč by se drak chtěl proměnit v draka, je to přeci dračí jazyk a oni už draky jsou...
 
Huskarl
Kdyz uz jsme u tech medvedodlaku, tak jsem si vzpomnel na LOTRa. Protoze tam preci taky zijou Meddedove, kteri, kdyz se rozzuri, tak se premeni v medveda, ale mnohem vetsiho nez normalni meda Pff!
 
Dteam
no nevím proč ale osobně jsem čekal po dohrání hlavní linie o alduinovi že budeš mít na konci něco jako draka na lítání místo koně ale třeba je to ve mě jen poškození mozku z WOW Grin
 
tsduro
Chtel jsem se zeptat jestli by jste na hlavni stranku Víte že... a tam by jste mohli napsat že orkove obyvali skyrim pred nordy a to vam i rekne orčice v nejakym taboru orku
 
hRDLA
tsduro napsal:
Chtel jsem se zeptat jestli by jste na hlavni stranku Víte že... a tam by jste mohli napsat že orkove obyvali skyrim pred nordy a to vam i rekne orčice v nejakym taboru orku


a nemyslíš náhodou snězný elfy (falmery), orkové obývali Hammerfell, než ho dobyli Redguardi.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
koub
Já jsem pro zavedení prosepsů http://necykloped...i/Prasopes
To by bylo COOL
 
Johny
koub napsal:
Já jsem pro zavedení prosepsů http://necykloped...i/Prasopes
To by bylo COOL

No to mě poser :-D Ta fotka s Paroubkem tam dole: "Na fotografii dospělý jedinec s mládětem" :-D
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
!SPOILER! Medvědodlaci Skyrim - obecně 13 15.09.2013 21:39
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist