Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Figuríny
hRDLA
Jistě víte, že když si koupíte dům (popřípadě ho vylepšíte) tak v něm máte figuríny, na které si můžete dávat věci ( zatím vím o Markarthu a Solitudu-Samotě). Stalo se vám také, že když dáte na figurínu oblečení/brnění tak se daná část figuríny zneviditelní/zmizí? Co s tím?

Hraji na PS3, verze 1.2.12.0, v AJ
Upravil/a hRDLA dne 20.12.2011 19:32
 
Marty
Je možný že za to může to, že tam dáš kápi, viděl se na ytb video, v kterym když máš masku a róbu s pláštěm, nemáš xicht Grin
Kein los vokul
Draal fah kruziik kel
Hon fin fus do zaan
 
petr
Mne se to nestalo ale dům v riftenu ma také 2 figuríny
 
Authan
Marty napsal:
Je možný že za to může to, že tam dáš kápi, viděl se na ytb video, v kterym když máš masku a róbu s pláštěm, nemáš xicht Grin


To jsem měl já celou hru měl jsem masku,asi Krosis a ktomu arcimágovo roucho.Nevíte jak to opravit?Je to otravný když nevidíte svůj vlastní obličej.
 
arnysimilar
Ja som to riešil nie veľmi elegantne, ale pomohlo. Existuje mod, ktorý tú masku nahrádza čelenkou (staty ostanú, je to len kozmetika). Teraz vidím svoju tvár, ale nie masku. Nevadí mi to - aj tak bola hnusná.
 
http://blog.podhajska1.sk
koniaash
kde bych ten mod sehnal pls? vždycky když si beru tu masku skoro mám strach, že se změním v zeleného lebkouna v žlutém kvádru...jsou fakt ohavný
 
Ikoolo
Ja mám dům v Riftenu a dům v Samotě. Figuríny mám ověnčený zbrojí a vším co na ně jde. Když se tam vrátím za nějaký čas tak jsou zase trochu jinak postavený, jako by s nima někdo hýbal. ( pozoroval jsem to jen zatim v Riftenu)
 
koniaash
Ikoolo napsal:
Ja mám dům v Riftenu a dům v Samotě. Figuríny mám ověnčený zbrojí a vším co na ně jde. Když se tam vrátím za nějaký čas tak jsou zase trochu jinak postavený, jako by s nima někdo hýbal. ( pozoroval jsem to jen zatim v Riftenu)


To je jednoduchý vysvětlení- v baráku ti straší!!!! Grin
 
krajnik1
Taky mi to v Riftenu dělá..teda dělá-udělalo jednou :-D. Podle mě to byla ta holka co mi chtěla nahradit Lydii, sedí vám v domě když tam poprvé přijdete. Asi jsem jí neměl vyhazovat tim shoutem...
 
Ridder
Mě se povedlo že když jsem měl masku tak jsem mohl nasadit tu hnusnou helmu od těch skřetů takovou tu dlouhou nahnilou, ale i když jsem měl nasazený obojí tak šla vidět jen helma a ksicht byl průhlednej, nebo občas šla vidět jen maska.
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Figuríny se furt pohybují Archív zodpovězených dotazů 8 17.03.2013 02:18
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist