Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Se spolecnikem nebo bez
StupidFan
Já společníky nepoužívám, a svoje huskarly jsem dovedl k Delfíně, a tak jsem se jich zbavil. Smile
 
Kefir
já,manžel,atronach a nějakej žoldnéř...
 
anakon4
Já jsem nechal Lydii i manželku v domě v bílym průsmyku.Jedna vydělává a ta druhá ji hlídá.
U všech Bohů to je velký Dovahkiin!Wow míříš na mě lukem to bude nějaká zábava asi my chces sestřelit z hlavy jablko že?......Počkat já ale na hlavě nemám!PRÁSK!.
 
skoula
já jedině se svojí Lidií GrinD
 
Strasak
Copak potřebuje nord s obouručákem a vlkodlačí krví nějakýho společníka? :-)
 
koniaash
Strasak napsal:
Copak potřebuje nord s obouručákem a vlkodlačí krví nějakýho společníka? :-)


společník je vhodná, nekazící se zásoba potravy na hladová období, v případě společnice též vhodné ohřívadlo studených skyrimských nocí a v neposlední řadě vhodná mula. a navíc se s ním dá hrát prší, ve třech i mariáš. Další důvod který mě napadá je ten, že společník odlákává otravnou faunu a samozřejmě může dělat všechny otravné věci kolem táboření. navíc si člověk připadá tak nějak nadřazeně, pokud jede v sedle jako pán a ubohý, kořistí obtížený společník-služebník cupitá za ním. nemluvě o tom, že mu člověk může nadávat do kůží líných, holoty a pitomců. Toto je mé vyčerpávající zdůvodnění proč společníka rozhodně ano Grin
 
Robulus
Se společníky jen v rámci questů, kde jsou povinní. Jinak by mi zavazeli - v boji neznám bratra a mydlím nepřátele hlava nehlava. Navíc chodím zásadně přímo, přes hory a doly a pathfinding společníků nikdy nebyla silná stránka Betsheďáckých her
 
Martin156
Což hraju TEĎĎ.... Tak musím zdůraznit že se společníkem je to lepší LEPŠÍ!!! hepší Grin
Nevím jak vy? ale mě to více Naplňuje Smile
To je jen můj osobní názor - tamten můj předchozí už neberu tak v potaz
Propůjčil jsem mu nějaké věci a Kráčíme jako bratr s bratrem v boji- JDE TO
LichFireStorm
 
koniaash
když nevadí šípům a nelezou pod čepel...
 
Grepovina
já sebou figuru tahám... chodí se mnou Jenassa myslím že sem jí klofnul u Nalitýho lovce v Bílym průsmyku. hodí se hlavně kvůli kořisti takhle bych tam musel půlku věcí nechat a to se mi prostě nechce... zbraně si tahám zpátky kvůuli odčarování rudu a podobný hovadiny kvůli kovařině tak že moje stanovisko ANO a jak psal Agrael pokud by byla brašna na koně ale nějaká pořádná tak se i na tuhle mrchu .... :-D
 
kenny
Jsem vrah-zloděj takže společník je na h.... na začátku hry jsem tahával Lidiu, ale poté co jsem si vylepšil destrukci a plíženi, nařídil jsem jí at si válí šunkySmile
 
Croacker
Chodil jsem s Lydií (jako po Skyrimu :-D) než mi zařvala v jednom dungeonu. Od tý doby sám. Akorát si nemůžu vzpomenou kde leží, má u sebe dobrou ebonitovou zboj a Tlachoplacha
Stejně, jakmile se člověk dostane na 100 kovářství a 100 očarování a k tomu si koupí všechny domy tak už ten společník ani na ty věci nemá moc cenu.
 
kenny
Croacker napsal:
Chodil jsem s Lydií (jako po Skyrimu :-D) než mi zařvala v jednom dungeonu. Od tý doby sám. Akorát si nemůžu vzpomenou kde leží, má u sebe dobrou ebonitovou zboj a Tlachoplacha
Stejně, jakmile se člověk dostane na 100 kovářství a 100 očarování a k tomu si koupí všechny domy tak už ten společník ani na ty věci nemá moc cenu.

Lída nemůže chcípnout ne? Když měla málo hp tak si jenom klekla a léčila se myslim..... třeba jsi vrah ty?!Pfft
 
Dawery
Lída nemůže chcípnout ne? Když měla málo hp tak si jenom klekla a léčila se myslim..... třeba jsi vrah ty?!Pfft

Všichni společníci muzou zemřít.Me teda vsichni co jsem mel to někdy s chytali,no tak save to jistí.
Mě napřiklad umirala Lydie dost casto u bosse dračího kněze stou maskou a určitě i vsude možně už si ani nepamatuju.
Upravil/a Dawery dne 31.01.2012 16:06
 
Martin156
Dawery napsal:
Lída nemůže chcípnout ne? Když měla málo hp tak si jenom klekla a léčila se myslim..... třeba jsi vrah ty?!Pfft

Všichni společníci muzou zemřít.Me teda vsichni co jsem mel to někdy s chytali,no tak save to jistí.
Mě napřiklad umirala Lydie dost casto u bosse dračího kněze stou maskou a určitě i vsude možně už si ani nepamatuju.

Někteří. Když máte nějaký úkol nezemřou, ale když si najmete žoldáka tak Ano
Pes to vyřídí za vás - Nesmrtelný pes Smile
LichFireStorm
 
Croacker
kenny napsal:
Croacker napsal:
Chodil jsem s Lydií (jako po Skyrimu :-D) než mi zařvala v jednom dungeonu. Od tý doby sám. Akorát si nemůžu vzpomenou kde leží, má u sebe dobrou ebonitovou zboj a Tlachoplacha
Stejně, jakmile se člověk dostane na 100 kovářství a 100 očarování a k tomu si koupí všechny domy tak už ten společník ani na ty věci nemá moc cenu.

Lída nemůže chcípnout ne? Když měla málo hp tak si jenom klekla a léčila se myslim..... třeba jsi vrah ty?!Pfft


Může, třeba mě spáchala sebevraždu...naběhla mi na meč :-D Respektive jsem vylezl z dungu, nebyla u mě, doma není, buďto si vzala dovolenou, nebo je fakt po ní..sázel bych na druhou možnost :-D
 
koniaash
smrtelnost společníků je podivná- nechápu např, že většinou nezemřou po zásahu nepřátel, ale náhodná "friendly fire" je pošle k zemi okamžitě. By to mělo být naopak- po vašich zásazích sednou a oddychujou, po zásazích oponentů- valhalla, sovngard, večná loviště nebo buhví co ještě, výběr by měli slušný.
 
Martin156
koniaash napsal:
smrtelnost společníků je podivná- nechápu např, že většinou nezemřou po zásahu nepřátel, ale náhodná "friendly fire" je pošle k zemi okamžitě. By to mělo být naopak- po vašich zásazích sednou a oddychujou, po zásazích oponentů- valhalla, sovngard, večná loviště nebo buhví co ještě, výběr by měli slušný.


Je to jak to je Wink
LichFireStorm
 
koniaash
ale jo, ale je to prostě frustrující. Kdyby společník umřel v boji- hmm, to je prostě život. ale pokud ho na konci dlouhého dungu ( nejlépe předvídavě bez savů) sami trefíte při " dočišťovací akci" šípem do hlavy, protože zrovna musel svou chorou myslí zjistit, co je to za zajímavou věc tam v rohu- a on ten debil zhebne... Nemám ve zvyku za sebou nechávat mrtvoly známých, takže buď load a vše do zblbnutí znovu, nebo vztekle vypnout skyrim a jít třeba uklízet.
Upravil/a koniaash dne 01.02.2012 12:58
 
Collinsss
ja chodim ze spolecnikem do ty doby nez se vyvinu v hrdinu Grin ale kdyztak kdyz jdu k boetii nebo jak se jmenuje tak tam musim nekoho obetovat tak si vzdycky zajdu do zlebu tam si najmu zoldaka a toho obetuju Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Khajit nebo Argonian nebo Redguard? Za koho hrát? Skyrim - dotazy, návody,.. 11 03.04.2017 20:39
Upír nebo Vlkodlak Skyrim - dotazy, návody,.. 4 04.08.2016 10:11
TESO:TU - Imperial Edition (koupit nebo ne?) Pokec - TES:O 9 10.08.2015 20:25
Cicero svatba módem nebo cheatem? Skyrim - dotazy, návody,.. 10 27.04.2015 22:44
Stormcloak nebo Legie Skyrim - obecně 187 18.08.2014 21:55
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4082 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8039 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5464 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4642 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12475 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7320 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6396 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6217 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7409 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist