Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
21.12 příprava
clown333
Ja som na Hobita nebol Sad ...a ani nepôjdem ...musím si ho potom stiahnuť ...a preto koniec sveta bude ,usiať trocha počkať ...
Tajná Jednotka


2.svetová vojna ožíva


The Elder Scrolls Legend:
Light in the Dark


Stopnuté Frown
 
Diego
clown333 napsal:
Diego napsal:
Nerevar napsal:
clown333 napsal:
jediné čo na koniec sveta urobím ... sa pôjdem s kamošom ožrať ..Grin ..Chce posledný krát okúsiť chuť vodky ... Grin

Já si zajdu na poctivý český pívo ^^

Já si dám poctivou českou slivovičku, u piva a vína.Smile


Len aby si nám neoslepol GrinGrinGrin

To se nestane! Nesmí!Grin
Jinak těm játrům přitopím ještě víc!Grin
 
ALOE VERA
tak zýtra už se dozvíme co se stane Grin
 
Nerevar
ALOE VERA napsal:
tak zýtra už se dozvíme co se stane Grin

No už jenom to že ráno vstvávám do školy je celkem v prdeli Grin Ale jinak se nestane nic
 
ALOE VERA
Nerevar napsal:
ALOE VERA napsal:
tak zýtra už se dozvíme co se stane Grin

No už jenom to že ráno vstvávám do školy je celkem v prdeli Grin Ale jinak se nestane nic
jo to já taky vztávám Sad nevěřím sice že bude konec světa ale věřím že se něco stane Grin
 
Nerevar
ALOE VERA napsal:
Nerevar napsal:
ALOE VERA napsal:
tak zýtra už se dozvíme co se stane Grin

No už jenom to že ráno vstvávám do školy je celkem v prdeli Grin Ale jinak se nestane nic
jo to já taky vztávám Sad nevěřím sice že bude konec světa ale věřím že se něco stane Grin

Tak pokud se něco stane tak to uvidim vícerozněrně páč deme pak se školou na Skyfall Grin
 
ALOE VERA
Nerevar napsal:
ALOE VERA napsal:
Nerevar napsal:
ALOE VERA napsal:
tak zýtra už se dozvíme co se stane Grin

No už jenom to že ráno vstvávám do školy je celkem v prdeli Grin Ale jinak se nestane nic
jo to já taky vztávám Sad nevěřím sice že bude konec světa ale věřím že se něco stane Grin

Tak pokud se něco stane tak to uvidim vícerozněrně páč deme pak se školou na Skyfall Grin
tak to jo Grin
 
Altazar
Týjo všichni stim blázněj jak divý, já se těšim na 22. jak se budou tvářit Grin Ale pro jistotu sem už dohrál DA kdyby náhodou tak abych tu nenechal rozdělanou práci, buhví jestli je v pekle přístup k počítačum Grin
http://img163.imageshack.us/img163/6054/altazarpodpisv2.jpg
Sem nejlepší trenér na světě Grin
 
ALOE VERA
Altazar napsal:
Týjo všichni stim blázněj jak divý, já se těšim na 22. jak se budou tvářit Grin Ale pro jistotu sem už dohrál DA kdyby náhodou tak abych tu nenechal rozdělanou práci, buhví jestli je v pekle přístup k počítačum Grin
já ti budu mávat z nebe Grin
 
Altazar
ALOE VERA napsal:
Altazar napsal:
Týjo všichni stim blázněj jak divý, já se těšim na 22. jak se budou tvářit Grin Ale pro jistotu sem už dohrál DA kdyby náhodou tak abych tu nenechal rozdělanou práci, buhví jestli je v pekle přístup k počítačum Grin
já ti budu mávat z nebe Grin


To bude fajn, já do nebe nechci já chci do pekla, tam je hezky teploučko a válej se tam sudy Grin
http://img163.imageshack.us/img163/6054/altazarpodpisv2.jpg
Sem nejlepší trenér na světě Grin
 
Nerevar
Altazar napsal:
ALOE VERA napsal:
Altazar napsal:
Týjo všichni stim blázněj jak divý, já se těšim na 22. jak se budou tvářit Grin Ale pro jistotu sem už dohrál DA kdyby náhodou tak abych tu nenechal rozdělanou práci, buhví jestli je v pekle přístup k počítačum Grin
já ti budu mávat z nebe Grin


To bude fajn, já do nebe nechci já chci do pekla, tam je hezky teploučko a válej se tam sudy Grin

Největší logika křesťanství: Ďábel je ten kterej trestá zlý lidi, přesto je on ztělesněním zla -_-
 
nagasadowcz
Ty jo, 22. se budu STRAAAAAŠNĚ SMÁT Grin Grin Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
ALOE VERA
Altazar napsal:
ALOE VERA napsal:
Altazar napsal:
Týjo všichni stim blázněj jak divý, já se těšim na 22. jak se budou tvářit Grin Ale pro jistotu sem už dohrál DA kdyby náhodou tak abych tu nenechal rozdělanou práci, buhví jestli je v pekle přístup k počítačum Grin
já ti budu mávat z nebe Grin


To bude fajn, já do nebe nechci já chci do pekla, tam je hezky teploučko a válej se tam sudy Grin
jenže v tom sudu budeš ty Grin Grin Grin
 
Altazar
Nerevar napsal:
Altazar napsal:
ALOE VERA napsal:
Altazar napsal:
Týjo všichni stim blázněj jak divý, já se těšim na 22. jak se budou tvářit Grin Ale pro jistotu sem už dohrál DA kdyby náhodou tak abych tu nenechal rozdělanou práci, buhví jestli je v pekle přístup k počítačum Grin
já ti budu mávat z nebe Grin


To bude fajn, já do nebe nechci já chci do pekla, tam je hezky teploučko a válej se tam sudy Grin

Největší logika křesťanství: Ďábel je ten kterej trestá zlý lidi, přesto je on ztělesněním zla -_-


Jojo tohle je přesně to co mi nejde na rozum, já osobně sympatizuju radši s dáblem, protože on si bere ty zlý a dává jim to sežrat. Třeba když do pekla půjdu dobrovolně nechá mně pak píchat do našich politiků vidlema Grin
http://img163.imageshack.us/img163/6054/altazarpodpisv2.jpg
Sem nejlepší trenér na světě Grin
 
Altazar
nagasadowcz napsal:
Ty jo, 22. se budu STRAAAAAŠNĚ SMÁT Grin Grin Grin


22 bude hodně moc lidí čumět jako péro z gauče a nebudou chápat co se to stalo Grin Fakt nevěřim že bude konec světa ale pro ty co tomu fanaticky věří a hlásají to že se to skutečně stane, to bude dost studená sprcha Grin
http://img163.imageshack.us/img163/6054/altazarpodpisv2.jpg
Sem nejlepší trenér na světě Grin
 
ALOE VERA
Altazar napsal:
nagasadowcz napsal:
Ty jo, 22. se budu STRAAAAAŠNĚ SMÁT Grin Grin Grin


22 bude hodně moc lidí čumět jako péro z gauče a nebudou chápat co se to stalo Grin Fakt nevěřim že bude konec světa ale pro ty co tomu fanaticky věří a hlásají to že se to skutečně stane, to bude dost studená sprcha Grin
to hafo Grin
 
nagasadowcz
V pekle skončí všichni mí kamarádi a dobří známí, takže do nebe nespěchám. A hlavně - nemyslím, že je nebe a peklo, takžee... Grin Pokud něco po smrti skutečně ještě následuje, pak věřím, že je to jeden svět pro všechny a ani ten nejspíš není poslední.

Nejvíc smát se budou dnešní Mayové. Ti se vlastně smějí těm západním ustrašencům už teď. Díky, Hollywoode.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Nerevar
nagasadowcz napsal:
V pekle skončí všichni mí kamarádi a dobří známí, takže do nebe nespěchám. A hlavně - nemyslím, že je nebe a peklo, takžee... Grin Pokud něco po smrti skutečně ještě následuje, pak věřím, že je to jeden svět pro všechny a ani ten nejspíš není poslední.

Nejvíc smát se budou dnešní Mayové. Ti se vlastně smějí těm západním ustrašencům už teď. Díky, Hollywoode.

Třeba se všichni sejdeme v Sovngarde! KnightOrkElfŠamanpesApplePff!CoolSmile

To bude skupinka... Grin
 
Altazar
Nerevar napsal:
nagasadowcz napsal:
V pekle skončí všichni mí kamarádi a dobří známí, takže do nebe nespěchám. A hlavně - nemyslím, že je nebe a peklo, takžee... Grin Pokud něco po smrti skutečně ještě následuje, pak věřím, že je to jeden svět pro všechny a ani ten nejspíš není poslední.

Nejvíc smát se budou dnešní Mayové. Ti se vlastně smějí těm západním ustrašencům už teď. Díky, Hollywoode.

Třeba se všichni sejdeme v Sovngarde! KnightOrkElfŠamanpesApplePff!CoolSmile

To bude skupinka... Grin


Victory or Sovngarde!! Grin Budem spolu hodovat v hodovní síni, chlastat medovinu..mňam Grin
http://img163.imageshack.us/img163/6054/altazarpodpisv2.jpg
Sem nejlepší trenér na světě Grin
 
nagasadowcz
No potěš. Chudák Shor Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5696 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4849 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12719 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7504 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6630 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist