Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 6 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství druhé
Leneren
Tak aby to někdo zarazil!
Gwynbleidd!
http://www.sapkowski.cz/gfx/film/fotos/fantastyka02.jpg
 
Nerevar
clown333 napsal:
Nerevar napsal:
Leneren napsal:
Nerevar napsal:
DO PRDELE, TO JE ÚSTAV TOTO! Grin Grin

SOUHLAS!!
clown333 napsal:
jo a já jsem Klaun z cirkusu Grin

Ale prd.Ty se řadíš k:Jebnutím vícebarevným zvířatům
GrinGrinGrinGrin
Trochu se to utrhlo ze řetězu ne?Grin

Ale vytváříme paradox -_- spaming na fóru, inteligentní rozmluva na chatu Grin btw asi se stávám jednim z vás ultraüberspamerů -_- NE! TO NEDOPUSTIM! moc...


mal by si to uberspamerstvo vyskúšať ..je super Cool Grin

Povídá level 7 Angry Grin
 
Chell
Leneren napsal:
Nerevar napsal:
DO PRDELE, TO JE ÚSTAV TOTO! Grin Grin

SOUHLAS!!
clown333 napsal:
jo a já jsem Klaun z cirkusu Grin

Ale prd.Ty se řadíš k:Jebnutím vícebarevným zvířatům
GrinGrinGrinGrin
Trochu se to utrhlo ze řetězu ne?Grin

ani trochu je to proste ten skyrim4fan ktorý tak dobre poznám a milujem Grin a to že ste tento dojem vytvorili bez bw... klobúk dolu
SOM DIEVČA!! A AK TO NIEKOMU EŠTE RAZ UNIKNE TAK BUDETE LUTOVAŤ!!

Uctievam mopidu daedrickú pani spamerstva.

Zoznámte sa: Alex<3 Mercer, najcharizmatickejší vírus pod virtuálnym slnkom...
http://fc05.deviantart.net/fs71/i/2011/123/9/7/alex_mercer_by_ravenmadwolf-d3fi3ra.jpg
na to že je v podsate mŕtvy vyzerá podozrivo dobre, nemyslíte? Grin
 
Nerevar
Leneren napsal:
Tak aby to někdo zarazil!
Gwynbleidd!
http://www.sapkowski.cz/gfx/film/fotos/fantastyka02.jpg

Měl si použít spíš Twin Blades
COŽ JE TRUEFLAME A HOPESFIRE, ALE POSRANEJ GOOGLE HLEDÁ ILLIDANOVO MEČE!
Upravil/a Nerevar dne 07.12.2012 20:17
 
Leneren
Nerevar napsal:
clown333 napsal:
Nerevar napsal:
Leneren napsal:
Nerevar napsal:
DO PRDELE, TO JE ÚSTAV TOTO! Grin Grin

SOUHLAS!!
clown333 napsal:
jo a já jsem Klaun z cirkusu Grin

Ale prd.Ty se řadíš k:Jebnutím vícebarevným zvířatům
GrinGrinGrinGrin
Trochu se to utrhlo ze řetězu ne?Grin

Ale vytváříme paradox -_- spaming na fóru, inteligentní rozmluva na chatu Grin btw asi se stávám jednim z vás ultraüberspamerů -_- NE! TO NEDOPUSTIM! moc...


mal by si to uberspamerstvo vyskúšať ..je super Cool Grin

Povídá level 7 Angry Grin

Povídá level 10 Angry Grin
 
clown333
Nerevar napsal:
clown333 napsal:
Nerevar napsal:
Leneren napsal:
Nerevar napsal:
DO PRDELE, TO JE ÚSTAV TOTO! Grin Grin

SOUHLAS!!
clown333 napsal:
jo a já jsem Klaun z cirkusu Grin

Ale prd.Ty se řadíš k:Jebnutím vícebarevným zvířatům
GrinGrinGrinGrin
Trochu se to utrhlo ze řetězu ne?Grin

Ale vytváříme paradox -_- spaming na fóru, inteligentní rozmluva na chatu Grin btw asi se stávám jednim z vás ultraüberspamerů -_- NE! TO NEDOPUSTIM! moc...



mal by si to uberspamerstvo vyskúšať ..je super Cool Grin

Povídá level 7 Angry Grin


haahha Grin ....kto by nemiloval skyrim4fan komunitu ? Pfft
Tajná Jednotka


2.svetová vojna ožíva


The Elder Scrolls Legend:
Light in the Dark


Stopnuté Frown
 
clown333
Leneren napsal:
Nerevar napsal:
clown333 napsal:
Nerevar napsal:
Leneren napsal:
Nerevar napsal:
DO PRDELE, TO JE ÚSTAV TOTO! Grin Grin

SOUHLAS!!
clown333 napsal:
jo a já jsem Klaun z cirkusu Grin

Ale prd.Ty se řadíš k:Jebnutím vícebarevným zvířatům
GrinGrinGrinGrin
Trochu se to utrhlo ze řetězu ne?Grin

Ale vytváříme paradox -_- spaming na fóru, inteligentní rozmluva na chatu Grin btw asi se stávám jednim z vás ultraüberspamerů -_- NE! TO NEDOPUSTIM! moc...


mal by si to uberspamerstvo vyskúšať ..je super Cool Grin

Povídá level 7 Angry Grin

Povídá level 10 Angry Grin


leni Grin ..teď si ho dostal ..Grin
Tajná Jednotka


2.svetová vojna ožíva


The Elder Scrolls Legend:
Light in the Dark


Stopnuté Frown
 
Leneren
Nerevar napsal:
Leneren napsal:
Tak aby to někdo zarazil!
Gwynbleidd!
http://www.sapkowski.cz/gfx/film/fotos/fantastyka02.jpg

Měl si použít spíš Twin Blades
COŽ JE TRUEFLAME A HOPESFIRE, ALE POSRANEJ GOOGLE HLEDÁ ILLIDANOVO MEČE!

Ale tohle stačí Pfft
 
Leneren
clown333 napsal:
[
leni Grin ..teď si ho dostal ..Grin

Tak samozřejmě.A je to Leni!!!!!!!!!!!!!!! Pff!
 
Nerevar
Leneren napsal:
clown333 napsal:
[
leni Grin ..teď si ho dostal ..Grin

Tak samozřejmě.A je to Leni!!!!!!!!!!!!!!! Pff!

Nedostal, protože já netvrdil jak je to spamerství übercool, to tvrdil level 7 Wink
 
clown333
Nerevar napsal:
Leneren napsal:
clown333 napsal:
[
leni Grin ..teď si ho dostal ..Grin

Tak samozřejmě.A je to Leni!!!!!!!!!!!!!!! Pff!

Nedostal, protože já netvrdil jak je to spamerství übercool, to tvrdil level 7 Wink


nevikroucej se Grin
Tajná Jednotka


2.svetová vojna ožíva


The Elder Scrolls Legend:
Light in the Dark


Stopnuté Frown
 
Leneren
Ale takové výmluvy Grin
 
Whirt
V poslednich dnech vzdycky prijdu po narocnem dni na forum a s otevrenou pusou koukam na tech deset stran v nekonecne, co pribyli Grin
 
Nerevar
Whirt napsal:
V poslednich dnech vzdycky prijdu po narocnem dni na forum a s otevrenou pusou koukam na tech deset stran v nekonecne, co pribyli Grin

Tak já se bez mučení přiznám, že dnes sem se na tom podílel taky Grin

btw ahoj Whirte! Smile Grin
 
Mike
Whirt napsal:
V poslednich dnech vzdycky prijdu po narocnem dni na forum a s otevrenou pusou koukam na tech deset stran v nekonecne, co pribyli Grin

Deset? I ty troškaři!! Smile

Akorát jsem přišel z hospody. Nezapomenutelné, vidět ty svoje drahé spolužáky, se kterými jsme měli jakože rádoby organizovaný sraz bylo nezapomenutelné. Ano, je nezapomenutelné vidět drahé lidi, kteří když jsou na gymplu, jsou přeci inteligentnější než ti, co jsou např. jako já na Ekonomce... Grin A přitom vědí hovno.
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Nerevar
Mike napsal:
Whirt napsal:
V poslednich dnech vzdycky prijdu po narocnem dni na forum a s otevrenou pusou koukam na tech deset stran v nekonecne, co pribyli Grin

Deset? I ty troškaři!! Smile

Akorát jsem přišel z hospody. Nezapomenutelné, vidět ty svoje drahé spolužáky, se kterými jsme měli jakože rádoby organizovaný sraz bylo nezapomenutelné. Ano, je nezapomenutelné vidět drahé lidi, kteří když jsou na gymplu, jsou přeci inteligentnější než ti, co jsou např. jako já na Ekonomce... Grin A přitom vědí hovno.

Snad mě Whirt omluví pro mluvu: Já sem na průmce, takže Engineering school, bude ze mě Inřenýr!!! >: D pá kamarádů je na gymplu, takže gympl, takže z nich budou ko****
 
koniaash
Mike napsal:
Whirt napsal:
V poslednich dnech vzdycky prijdu po narocnem dni na forum a s otevrenou pusou koukam na tech deset stran v nekonecne, co pribyli Grin

Deset? I ty troškaři!! Smile

Akorát jsem přišel z hospody. Nezapomenutelné, vidět ty svoje drahé spolužáky, se kterými jsme měli jakože rádoby organizovaný sraz bylo nezapomenutelné. Ano, je nezapomenutelné vidět drahé lidi, kteří když jsou na gymplu, jsou přeci inteligentnější než ti, co jsou např. jako já na Ekonomce... Grin A přitom vědí hovno.


už osm let nechodím na srazy a nechybí mi to. Člověk dokáže totiž vstřebat jen omezené množství předraženého alkoholu a idiocie bývalých spolužáků...
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
Mike
Nerevar napsal:
Mike napsal:
Whirt napsal:
V poslednich dnech vzdycky prijdu po narocnem dni na forum a s otevrenou pusou koukam na tech deset stran v nekonecne, co pribyli Grin

Deset? I ty troškaři!! Smile

Akorát jsem přišel z hospody. Nezapomenutelné, vidět ty svoje drahé spolužáky, se kterými jsme měli jakože rádoby organizovaný sraz bylo nezapomenutelné. Ano, je nezapomenutelné vidět drahé lidi, kteří když jsou na gymplu, jsou přeci inteligentnější než ti, co jsou např. jako já na Ekonomce... Grin A přitom vědí hovno.

Snad mě Whirt omluví pro mluvu: Já sem na průmce, takže Engineering school, bude ze mě Inřenýr!!! >: D pá kamarádů je na gymplu, takže gympl, takže z nich budou ko****

Gympl označuji bez návaznosti na vysokou školu za školu k ničemu. Ano, absolutně žádné znalosti, které by byly hlubší, než absolutní minimum, bez jakéhokoli zaměření k něčemu. Možná to zní dobře - gympl - ale vskutku je to na nic.
Na vysokou školu v oboru má větší šanci ten, kdo s již tomuto věnoval na střední škole.
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
hRDLA
No co, stejně jsem vždycky chtěl dělat s lopatou Grin

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
koniaash
tak to je jasný. Gympaři musej na vejšku, jinak pojdou hladem ve škarpě. To říkám jako hrdý absolvent Zdrávky ( který v současnosti chcípá hlady u počítače Grin)
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5696 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4850 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12720 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7504 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6631 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist