Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 2 host(ů)
 Tisk diskuze
V zajetí nadpřirozena
Sarako
Tondulin:
,,Vidím, ale i tak jsem ráda, že jsi s Nyou nikam nešel." dodala na tvá slova Tamami a pokusila se taky o úsměv, který se jí ale díky jejím obavám moc nepovedl.

Došel jsi s Tamami až před bytový dům, ve kterém máte s tvojí matka pronajatý byt.
,,Tak tady bydlíš?" zeptala se tě Tamami, když ses zastavil a z kapsy jsi vytáhl svazek klíčů.

Aurelius:
,,Myslím, že ne." usmál se Kanji.
Asami se na něj nevěřícně podívala: ,,Jak můžeš něco takového tvrdit, když ses na to ani nepodíval?"
,,No... Prostě... na to mám odhad." odvětil jí Kanji, ale moc přesvědčivě to neznělo.
,,A nechceš se na to místo odhadu podívat se mnou a Henrym? Znáš profesorku Taniguchi? Ta nedává nic zadarmo. zeptala se ho Asami, zatímco Ayu nad Kanjiho odpovědí nevěřícně kroutila hlavou.
,,Tak dobře." přikývl Kanji ,,Asi se půjdu učit s vámi."
,,Moudré rozhodnutí." poznamenala Ayu, ale nikdo z těch dvou na její slova nereagoval.
Asami se na tebe podívala s prosebným výrazem, očekávajíc tvou odpověď.
Zatím ti vychází za D, což je dost na to, abys prošel. Pokud se ti "rande" s Midori moc neprotáhne, budeš se moci ještě hodinu učit (+1 sám, +2 s Asami - bude-li mít ještě na učení náladu) a pak můžeš využít zítřejší hodinovou přestávku na oběd (dalších +1), takže pokud budeš mít štěstí, mohl bys to dát i za A. Pak je tu možnost "učit se do noci" a získat si pár hodin na učení navíc, jenže každá hodina tohohle ponocování tě bude stát 1 bod Mentálního zdraví, které si následující den můžeš obnovit nějakou oddechovou činností (poslech hudby, klubové aktivity, sledování videí, brouzdání po internetu, randěním,...) rychlostí jednoho bodu Mentálního zdraví za hodinu.
Upravil/a Sarako dne 24.07.2021 19:54
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Tondulin
"Je to tak, není to žádná sláva, ale pro dva lidi to stačí." Zavedu Tamami k sobě do pokoje, kde narychlo poklidím, tzn. pohozené oblečení naházím do první skříně, co bude po ruce. Nabídnu jí místo na posteli nebo na židli, co jí bude pohodlnější. "Tak co objednáme pizzu, za tu námahu při učení fyziky?"
 
Aurelius
„No... Problém je, že já jsem ten test úplně vypustil z hlavy a slíbil jsem Midori, že po škole půjdeme na chvilku projít po okolí.“ přiznám, „Musím se s ní domluvit jestli by to nešlo o den odložit, protože zmrvit hned první test na nové škole... by asi nebyla úplně ideální vizika.“ dodám s povzdechem, „A odkládat učení na večer asi není zrovna dvakrát dobrý nápad... to už se nám do toho moc chtít asi nebude.“ kouknu na Asami.
 
Sarako
Tondulin:
Zavedl jsi Tamami k sobě do pokoje a v rychlosti jsi poklidil. Tamami se po krátkém rozhlédnutí posadila na postel.
Když ses jí zeptal na objednání pizzy, na chvíli zaváhala a pak ti nejistě odpověděla: ,,Mohli bychom, ale v pondělí jsem... no... utratila dost peněz za suroviny na sushi a... už mi nezbývá moc peněz."
V rychlosti ses podíval na mobil. V Japonsku patří pizza k těm dražším jídlům, což ses samozřejmě přesvědčil hned po zběžném otevření prvních stránek několika pizzerií.
https://qph.fs.quoracdn.net/main-qimg-4a3db245d89dca495edd438634c06ef5.webp
Chvíli ti zabralo, než jsi našel o něco levnější pizzerii, ale i tak se cena jedné malé pizzy nedá srovnávat s pouličními stánky s občerstvením, nebo ve školní kantýně, kde se cena jedné porce pohybuje od 100¥, nebo s obědem v běžné restauraci s cenou za jednu porci od 500¥.
https://files.tofugu.com/articles/japan/2012-05-09-what-is-kobe-beef/japanese-pizza.jpg

Aurelius:
,,Aha." přikývla na tvá slova Asami.
,,Odložit rande kvůli testu? Už včera jsem se chtěl podívat na látku z fyziky, ale vyjít si s Yunou pro mě bylo důležitější." podivil se na tvá slova Kanji.
Asami se na něho nechápavě podívala, ale než stihla cokoliv říct, vložila se do toho Ayu: ,,Ani se to nesnaž pochopit. Kanji je jenom typickej kluk."

Než se však stačil Kanji proti tomu, co řekla Ayu, nějak vyhradit, otevřeli se dveře a do klubovny se vrátila Yuna s Midori, která přes svojí nejistotu očividně zářila štěstím.
,,Yuna mi poradila, jedno místo, kam... kam bychom si m-mohli dneska vyjít." pronesla k tobě Midori, pokusila se o úsměv a pomalu se dala do poklízení vykrajovátek a nedokončené figurky.
Ayu s Kanjim si vyměnili pohledy, a poté stejně jako Asami vyčkávali, zda se pokusíš onu vycházku s Midori nějak odložit, nebo ne.
Upravil/a Sarako dne 26.07.2021 14:24
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Tondulin
"No...levné to zrovna není, tak počkáme na Kannu a kdyžtak se složíme aspoň na jednu... mám na ní mega chuť." Hladově budu čučet na mobilu na výběr pizz. "Koukneme zatím na One punch mana? Potřebuju něco u čeho se můžu odreagovat." Usměju se a popadnu svůj notebook, sednu si k rámu postele, tak abych si mohl natáhnout nohy, na které si notebook položím a nažhavím seriál. Tamami obejmu stejně jako na střeše školy a budeme pokojně koukat.
 
Aurelius
„Menší průšvih...“ promluvím k Midori, „Teď mi Kanji s Asami řekli o zítřejším testu z fyziky... Úplně jsem ho vypustil z hlavy a zapomněl jsem, že zítra něco píšeme.“ povzdechnu si, „Nevadilo by ti prosím kdybychom to o den odložili?“ zeptám se jí s prosebným výrazem, přičemž budu doufat, že bude souhlasit a neuteče nebo se nervově nezhroutí. „Šel bych se s nimi učit a zítra bychom měli na náš výlet alespoň o trošku víc času.“
 
Sarako
Tondulin:
,,Dobře." přikývla na tvá slova Tamami.
Sedl sis k rámu postele a Tamami si přisedl k tobě. Natáhl sis nohy, položil sis na ně notebook a spustil jsi seriál. Tamami se po tvém objetí přitulila k tobě a položila si hlavu na tvé rameno.

Uplynulo čtvrt hodiny. Neuniklo ti, že Tamami pomalu polevovala ve sledování seriálu a se zájmem se očima začala důkladněji rozhlížet po tvém pokoji. V tu chvíli se ozval z tvého mobilu tón ohlašující, že ti přišla nová SMSka. Tamami s sebou překvapeně škubla, zvedla hlavu z tvého ramene a ohlédla se za tím tónem. Očekávajíc zprávu od Kanny, jsi instinktivně sáhl pro mobil a SMSku jsi otevřel.

Ahoj Chibo,
kde se teď učíte?
Kanna

Aurelius:
,,T-To nevadí. J-Já... Já se alespoň budu těšit na zítřek." dostala ze sebe Midori a pokusila se ve snaze skrýt zklamání o úsměv, ale nepovedlo se jí to.
Ayu dala oči v sloup, ale nijak Midořinu reakci nekomentovala. Ostatní se zatím taky dali do poklízení barev, štětců a svých rozpracovaných výtvorů. Midori si pospíšila s uklízením, sbalila si svou nedokončenou figurku, vzala si svou školní tašku a poté se bez dalšího slova rozběhla pryč z klubovny.
,,Půjdu za ní." nabídla se pohotově Yuna a podívala se na Kanjiho: ,,Douklidíš to tu i za mě?"
,,Můžeš se spolehnout." přikývl na její slova Kanji.
,,Tak zítra." rozloučila se zbytkem klubu Yuna, vzala si svou školní brašnu a rozběhla se za Midori.
,,Ahoj zítra, Yuno." zvolal za ní Kanji a dal se do poklízení.
Barva na tvé figurce není úplně zaschlá. Pokud se rozhodneš vzít si jí s sebou, mohlo by se to podepsat několika hodinami práce navíc, na jejím dokončení.
Upravil/a Sarako dne 29.07.2021 19:48
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Tondulin
V rychlosti odepíšu Kanně:

Jsme u mne doma tady máš adresu.
xxxxxx
xxxxxx

Napiš mi, až tu budeš, jo a chceš si s námi dát pizzu?


"Kanně už skončil dramaťák, tak se k nám přidá. To bude snad první test z fyziky, na který si věřím, díky tobě."
Usměju se na Tamami, dám jí lehkou pusu na čelo a půjdeme dokoukat epizodu.
 
Aurelius
Poklidím vše co jsem si vytahal na své místo, postavičku opatrně umístím někam kde by nikomu nepřekážela, pokud už na takovém místě je ponechám ji a obrátím se na zbylé co zůstali.

„Tak... a teď se můžeme jít učit na tu zpropadenou fyziku.“ řeknu, popadnu svůj baton a vyčkám až bude Kanji s Asami připraven.
 
Sarako
Tondulin:
Odepsal jsi Kanně, informoval jsi o tom Tamami a poté jsi jí dal lehkou pusu na čelo.
Tamami se ti podívala do očí a s trochu zmateným výrazem se tě zeptala: ,,N-Neříkal jsi, že bychom měli zůstat j-jen... jenom kamarádi? J-Já... t-tohle..."

Než to však stihla doříct, opět se z tvého Mobilu ozval tón ohlašující příchod nové SMSky.

OK,
přijdu. Dobrá pizza mi možná zvedne náladu,
ale mámu u sebe jen necelých 2000¥.


Aurelius:
Vše jsi poklidil, počkal jsi na Kanjiho a Asami a poté jste společně vyrazili na autobusovou zastávku.
,,Podívejte." zašeptal Kanji, když jste vyšli ze školní budovy, a hodil pohledem k pětici školních delikventů, kteří postávali u brány na školní pozemky a kouřili cigarety.
Mezi delikventy jsi poznal svého spolužáka Kazoua, a podle vybarveného monoklu a podlitin v obličeji to vypadalo, že od někoho dostal pořádně do těla. Prošli jste kolem, ale z nich vám nevěnoval sebemenší pozornost.

,,Myslím, že by za to někdo zasloužil metál." usmál se Kanji, když jste dorazili na zastávku.
,,Metál?" podivila se Asami ,,Ať už to udělal kdokoliv, Kazou se mu bude chtít pomstít."

Debata ale netrvala dlouho, neboť se na zastávce objevil Autobus. Nastoupili jste a autobus pokračoval ve své trase. Cesta probíhala v o něco větší tichosti, než posledně, protože Kanji si psal přes mobil s Yunou a Asami mu přitom zvědavě koukala přes rameno.

Po čtvrt hodině se autobus zastavil na třetí zastávce a vy jste vystoupili. Následovala několika minutová cesta k domu rodiny Kawano.
,,Ahoj mami." přivítala se Asami se svojí matkou, která zrovna připravovala večeři.
,,Ahoj zlatíčko." odvětila na pozdrav Rinne, ohlédla se vaším směrem a když si všimla Kanjiho, s úsměvem dodala: ,,Mohla jsi mi dát vědět, že budeme mít na večer hosta. No co se dá dělat, udělám to z většího množství, aby bylo o porci navíc."
,,To nebude nutné paní Kawano." pronesl Kanji ,,Já jsem tu, jenom aby mi Henry pomohl s látkou z fyziky na zítřejší test. O mě si nemusíte dělat starost."
,,I tak s Vámi budu počítat mladý muži." odvětila mu s úsměvem Rinne a pokračovala v krájení zeleniny.

Asami se podívala na tebe a Kanjiho a zeptala se: ,,Půjdem se učit do obýváku, nebo na zahradu? U mě v pokoji nebude pro nás všechny dost místa."
,,Nechám to na Henrym." usmál se Kanji ,,Koneckonců jsme mu posunuli rande s Midori, takže bude fér, když bude moct rozhodnout alespoň o tomhle."
Asami nad Kanjiho slovy jem pokrčila rameny a podívala se na tebe očekávajíc, jak se rozhodneš.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Tondulin
"Jak myslíš, příště už pusu nedostaneš." Usměju se, odvrátím svoji pozornost znovu k seriálu trochu povolím svoje sevření kolem Tamami a nechám jí zmatenou ve svých pocitech.
 
Aurelius
„Hmm... Půjdeme raději do obýváku.“ rozhodnu po krátkém promýšlení.
 
Sarako
Tondulin:
Pokračoval jsi ve sledování seriálu, zatímco Tamami zmateně přemítala nad svými pocity.

,,Ehm... Chibo..." pronesla po několika minutách přemítání Tamami, naklonila se k tobě a zadívala se ti do očí ,,Já... Já jsem to tak nemyslela. J-Jestli se mnou chceš začít chodit, nebudu proti... vlastně bych byla moc ráda... teda, pokud o mě máš ještě zájem..." načež se lehce začervenala, zhluboka se nadechla a dodala: ,,Já jen... Ne, že bych měla něco proti té puse, ale jenom mi nejde do hlavy, proč jsme... ty víš... řekl jsi, že bych... že bych byla zklamaná, ale... já... já..."
Tamami nedokončila dost zamotanou větu a zůstala nakloněná k tobě zahleděná do tvých očí.
Její dlouhé vlasy ti zastínili výhled na obrazovku notebooku.

Aurelus:
Asami přikývla a vyrazili jste do obýváku, kde jste si rozložili učebnice a sešity na fyziku a dali jste se do učení (+2 k následujícímu testu z fyziky - tvůj celkový bonus je nyní +6).

Po hodině se ozval z kuchyně hlas Asaminy matky: ,,Večeře je na stole."
Asami pohotově vstala a nechala vše rozložené tak, jak bylo.
Kanji na chvíli zaváhal a pak se zeptal: ,,Budete se po večeři ještě učit, nebo ne? Já abych tu zbytečně nezdržoval."
,,To záleží na Henrym, ale večeři si s námi můžeš dát tak, jako tak." odvětila mu s úsměvem Asami.
,,Když to teda nebude vadit." pokrčil rameny Kanji.
,,Jistě že ne." ujistila ho Asami.
Kanji vstal, ale než se vydal do jídelny, podíval se na tebe, ve snaze dostat odpověď na svou otázku.
Upravil/a Sarako dne 03.08.2021 17:37
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Tondulin
"Moc přemýšlíš Tamami." Usměju se, zatímco levou rukou zaklapnu noťas a dám ho kus od sebe. Přesunu se do sedu a začnu jí líbat.
 
Sarako
Tondulin:
Tamami se nebránila a pár vteřin na to se naplno oddala líbání s tebou. Na chvíli jsi měl pocit, jako by se zastavil čas.

Z líbání vás vyrušilo až zazvonění zvonku.
Tamami s sebou polekaně škubla a nejistě ze sebe dostala: ,,T-to b-bude asi Kana." přitom měla ve tváři trochu poplašený výraz, jako kdyby před chvílí dělala něco, co by neměla.
Nemusíš jít odemknout až ke vchodovým dveřím do budovy. U dveří do bytové jednotky je bzučák.

Aurelus:
Asami přikývla a vyrazili jste do obýváku, kde jste si rozložili učebnice a sešity na fyziku a dali jste se do učení (+2 k následujícímu testu z fyziky - tvůj celkový bonus je nyní +6).

Po hodině se ozval z kuchyně hlas Asaminy matky: ,,Večeře je na stole."
Asami pohotově vstala a nechala vše rozložené tak, jak bylo.
Kanji na chvíli zaváhal a pak se zeptal: ,,Budete se po večeři ještě učit, nebo ne? Já abych tu zbytečně nezdržoval."
,,To záleží na Henrym, ale večeři si s námi můžeš dát tak, jako tak." odvětila mu s úsměvem Asami.
,,Když to teda nebude vadit." pokrčil rameny Kanji.
,,Jistě že ne." ujistila ho Asami.
Kanji vstal, ale než se vydal do jídelny, podíval se na tebe, ve snaze dostat odpověď na svou otázku.
Upravil/a Sarako dne 04.08.2021 14:13
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Tondulin
"Jdu se kouknout." Nejprve se vykloním z okna, abych se ujistil, že se opravdu jedná o Kannu. Pokud ano, tak jí otevřu bzučákem.
 
Aurelius
„Asi možná jo.“ přikývnu, „Uvidíme jak bude chtít Asami... ale já bych se klidně ještě chvilku učil, abychom paní profesorku překvapili.“ odpovím mu a vydám se do jídelny, aby se navečeřel.
 
Sarako
Tondulin:
Krátkým vykloněním se z okna ses ujistil, že se opravdu jedná o Kannu a přes bzučák jsi jí otevřel dveře a počkal jsi u dveří do bytu, až vyjde po schodech nahoru. Tamami si mezitím vyndala ze školní tašky navlhlé oblečení a přehodila ho přes parapet otevřeného okna, aby jí doschlo.
,,Ahoj Chibo." pozdravila se s tebou se svěšenou hlavou Kanna, když dorazila nahoru a poté se tě sklesle zeptala: ,,Už jste objednali tu pizzu? Jestli ne... tak... tak prosím objednejte něco bez ananasu." přitom na ní bylo vidět, že její nadšení úplně pominulo stejně jako její věčný úsměv, a teď to spíš vypadalo, jako by jí něco hodně trápilo.

Aurelius:
,,Ještě bych se učila." dodala s úsměvem na tvá slova Asami a společně jste se vydali do jídelny.

Zprvu to vypadalo, že večeře, kterou tvořil tác s mořskými plody a miska rýže pro každého, proběhne v tichosti, ale nakonec se díky Asami rozjela zdlouhavá a nezáživná debata o fyzice a o tom, jak moc je profesorka Tanguchi striktní.
,,Pomůžu vám s nádobím paní Kawano." nabídl se Kanji, když jste dovečeřeli.
,,Není třeba. Škola je důležitější." odbyla ho Asamina matka se slovy: ,,Já se o to postarám." se dala do sklízení ze stolu.

Vrátil ses s Asami a Kanjim zpět do obýváku, kde jste se opět dali do učení (+2 k následujícímu testu z fyziky - tvůj celkový bonus je nyní +8, takže bys měl s přehledem získat za A).

,,Už nevím, kde mi stojí hlava." poznamenal po hodině Kanji.
,,Mě taky." dodala na jeho slova Asami ,,Pro dnešek mám fyziky dost." načež si Kanji začal balit svoje věci do školní brašny.
Upravil/a Sarako dne 05.08.2021 15:34
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Tondulin
"Copak tak sklesle? Čeká tě fyzika a pizza, lepší večer si nemůžeš přát." Uvítám Kannu a zavedu jí ke mne do pokoje a nabídnu jí místo na sezení. "Tak něco vyberte holky, když na tom nebude ananas tak je mi to taky jedno." Podám Kanně s Tamami svůj mobil, ať vyberou pizzu na kterou mají chuť.
 
Aurelius
„Bylo to náročné, ale zvládli jsme to.“ poznamenám znaveně po dlouhém učení fyziky. „Snad si to paní profesorka do zítřka nerozmyslí.“ zažertuji a také si sklidím své věci, abych nic nezapomněl v obývacím pokoji.
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
V zajetí nadpřirozena - Pravidla, Odkazy, Mapy, Diskuze Zdejší kobky 4 24.12.2021 23:20
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5698 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4850 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12720 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7505 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6632 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist