Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 5 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství druhé
Leneren
No nazdar lidi. Snad bych vás neotravoval tím ,že bych vás poprosil aby jste mi napsali třeba do PM nějáké jméno pro bretona Smile díky
 
Diego
Mám nápad. Uhádnete jaký?Pfft
 
Tsunamiplavec
Diego napsal:
Mám nápad. Uhádnete jaký?Pfft

Špatný? Pff!
http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/5831047_460s.jpg
 
Leneren
Diego napsal:
Mám nápad. Uhádnete jaký?Pfft

Budu hádat nejpravděpodobnější možnost: tvůj?
 
Diego
Tsunamiplavec napsal:
Diego napsal:
Mám nápad. Uhádnete jaký?Pfft

Špatný? Pff!

No snad ne, teda doufám...Grin



Chtěl bych udělat recenzi ke Skyrimu. Na zdejší stránce to zřejmě ještě nikdo neudělal a proto bych to chtěl stvořit, po mnoha updatech je Skyrim lepší a bude se to i odrážet na hodnocení.*.*

Co na to říkáte? Bude to k užitku a je to dobrý nápad?Svatoušek
 
Leneren
Diego napsal:
Tsunamiplavec napsal:
Diego napsal:
Mám nápad. Uhádnete jaký?Pfft

Špatný? Pff!

No snad ne, teda doufám...Grin



Chtěl bych udělat recenzi ke Skyrimu. Na zdejší stránce to zřejmě ještě nikdo neudělal a proto bych to chtěl stvořit, po mnoha updatech je Skyrim lepší a bude se to i odrážet na hodnocení.*.*

Co na to říkáte? Bude to k užitku a je to dobrý nápad?Svatoušek

Zkus to Smile lidi potěší víc když se dozví názor od někoho kdo jim kdyžtak odpoví než od neznámého znalce Smile
 
Tsunamiplavec
Leneren napsal:
Diego napsal:
Tsunamiplavec napsal:
Diego napsal:
Mám nápad. Uhádnete jaký?Pfft

Špatný? Pff!

No snad ne, teda doufám...Grin



Chtěl bych udělat recenzi ke Skyrimu. Na zdejší stránce to zřejmě ještě nikdo neudělal a proto bych to chtěl stvořit, po mnoha updatech je Skyrim lepší a bude se to i odrážet na hodnocení.*.*

Co na to říkáte? Bude to k užitku a je to dobrý nápad?Svatoušek

Zkus to Smile lidi potěší víc když se dozví názor od někoho kdo jim kdyžtak odpoví než od neznámého znalce Smile

Mě to přijde trochu zbytečné. Každý zde to tu hrál a názor už si udělal a nově příchozí to číst nebudou, protože už to taky hráli.

Můžeš spíš napsat nějaký dojem nebo tak něco...
http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/5831047_460s.jpg
 
Leneren
Tsunamiplavec napsal:
Leneren napsal:
Diego napsal:
Tsunamiplavec napsal:
Diego napsal:
Mám nápad. Uhádnete jaký?Pfft

Špatný? Pff!

No snad ne, teda doufám...Grin



Chtěl bych udělat recenzi ke Skyrimu. Na zdejší stránce to zřejmě ještě nikdo neudělal a proto bych to chtěl stvořit, po mnoha updatech je Skyrim lepší a bude se to i odrážet na hodnocení.*.*

Co na to říkáte? Bude to k užitku a je to dobrý nápad?Svatoušek

Zkus to Smile lidi potěší víc když se dozví názor od někoho kdo jim kdyžtak odpoví než od neznámého znalce Smile

Mě to přijde trochu zbytečné. Každý zde to tu hrál a názor už si udělal a nově příchozí to číst nebudou, protože už to taky hráli.

Můžeš spíš napsat nějaký dojem nebo tak něco...

A z čeho soudíš ,že nově příchozí to už hráli?Někteří ne a třeba kvůli tomu jdou sem.
 
Diego
Tsunamiplavec napsal:
Leneren napsal:
Diego napsal:
Tsunamiplavec napsal:
Diego napsal:
Mám nápad. Uhádnete jaký?Pfft

Špatný? Pff!

No snad ne, teda doufám...Grin



Chtěl bych udělat recenzi ke Skyrimu. Na zdejší stránce to zřejmě ještě nikdo neudělal a proto bych to chtěl stvořit, po mnoha updatech je Skyrim lepší a bude se to i odrážet na hodnocení.*.*

Co na to říkáte? Bude to k užitku a je to dobrý nápad?Svatoušek

Zkus to Smile lidi potěší víc když se dozví názor od někoho kdo jim kdyžtak odpoví než od neznámého znalce Smile

Mě to přijde trochu zbytečné. Každý zde to tu hrál a názor už si udělal a nově příchozí to číst nebudou, protože už to taky hráli.

Můžeš spíš napsat nějaký dojem nebo tak něco...

Recenze je myslím lepší jak dojmy, ty se píší před vydáním hry a už tady je o nich článek, takže není důvod to dále pitvat. Nově příchozí to třeba také nehráli, a když momentálně vycházejí ta dlc, hledají informace "o čem to asi bude?". Zkusím to. Wink


Hlavně to nečekejte hned zítra.Wink
 
Leneren
Jo a bude tenhle měsíc shrnutí?
 
Diego
Leneren napsal:
Jo a bude tenhle měsíc shrnutí?

Shrnutí za měsíc listopad samozřejmě bude. V prvním týdnu měsíce prosince, vlastně za pár dní.


Chceš tam něco dát?
Návrhy přijímám.
 
Ligos
Leneren napsal:
No nazdar lidi. Snad bych vás neotravoval tím ,že bych vás poprosil aby jste mi napsali třeba do PM nějáké jméno pro bretona Smile díky


Jméno pro jednoho Bretonce bych měl, ale už je zabraný Pfft
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Leneren
Diego napsal:
Leneren napsal:
Jo a bude tenhle měsíc shrnutí?

Shrnutí za měsíc listopad samozřejmě bude. V prvním týdnu měsíce prosince, vlastně za pár dní.


Chceš tam něco dát?
Návrhy přijímám.

Nemám co. Nato se musíš ptát jiných Smile

Ligos napsal:
Jméno pro jednoho Bretonce bych měl, ale už je zabraný Pfft

A jaký?
Ale teď mě napadlo úžasné jméno:Amonius! Grin
 
Diego
Mimochodem, kdo chce něco hodit do shrnovací novinky, tak mi to napište.
 
Lord Rade
Lene tady máš těch jmen hromadu: http://www.uesp.n...eton_Names
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Leneren
Lord Rade napsal:
Lene tady máš těch jmen hromadu: http://www.uesp.n...es[/quote]
Jé moc děkuji Smile
 
nagasadowcz
Mike napsal:
Otázka do pranice: Líbí se vám více tento nový vzhled blogu, nebo se vám více líbil ten, co byl nastaven dříve?
(U tohoto lze měnit styl zobrazení vlevo nahoře, pomocí šipky u nápisu Flipcard.)

Díky za názory. Smile


Mně se nejvíc líbí vzhled Sidebar.

@Diego: Jo, klidně to sepiš, já si to rád přečtu. A jestli je to užitečné? Budeš to dělat ve svém volnu a bude tě to bavit, takže nějaká objektivní užitečnost je v tomhle případě vedlejší Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Diego
nagasadowcz napsal:
Mike napsal:
Otázka do pranice: Líbí se vám více tento nový vzhled blogu, nebo se vám více líbil ten, co byl nastaven dříve?
(U tohoto lze měnit styl zobrazení vlevo nahoře, pomocí šipky u nápisu Flipcard.)

Díky za názory. Smile


Mně se nejvíc líbí vzhled Sidebar.

@Diego: Jo, klidně to sepiš, já si to rád přečtu. A jestli je to užitečné? Budeš to dělat ve svém volnu a bude tě to bavit, takže nějaká objektivní užitečnost je v tomhle případě vedlejší Grin

Rád prostě píšu.Cool

Jináč dobrou všem!Drak




Upravil/a Diego dne 27.11.2012 23:05
 
Mike
Diego napsal:
nagasadowcz napsal:
Mike napsal:
Otázka do pranice: Líbí se vám více tento nový vzhled blogu, nebo se vám více líbil ten, co byl nastaven dříve?
(U tohoto lze měnit styl zobrazení vlevo nahoře, pomocí šipky u nápisu Flipcard.)

Díky za názory. Smile


Mně se nejvíc líbí vzhled Sidebar.

@Diego: Jo, klidně to sepiš, já si to rád přečtu. A jestli je to užitečné? Budeš to dělat ve svém volnu a bude tě to bavit, takže nějaká objektivní užitečnost je v tomhle případě vedlejší Grin

Rád prostě píšu.Cool

Jináč dobrou všem!Drak




Naga: Děkuju Smile Doufám, že obsah příliš nezaostává Pfft ...

Diego: Dobrou noc! A dobrou noc i vám všem, neb já jdu též zalehnout! Smile Ahoj!
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
nagasadowcz
Dobrou, Diego.

Obsah dobrý, Mikeu Wink
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5696 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4850 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12720 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7504 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6631 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist