Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 2 host(ů)
 Tisk diskuze
Hrozba III.
Sarako
,,Teď jsi mě dostal."usměji se pod přilbou ,,Zvát na takové pohoštění vlastní vojáky? Nebo snad náhodné kolemjdoucí? To by úplně zkazilo atmosféru onoho pohoštění." zakroutím nevěřícně hlavou ,,Navíc vás mohu ujistit, že by se jednalo maximálně o jednu osobu mě blízkou. Osobu, bez jejíž pomoci by se Belius nejspíš Hrabětem nikdy nestal. Ovšem bude zcela záležet na tom, zda bude chtít přijít i ona, proto jsem říkal možná."
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Tondulin
"No dobře, no dobře, mně jde stejně spíš o ty vdolky, abych pravdu řekl. Čubrň ale na tohle." Vytáhnu raketu zpoza zad a zamávám s ní rytíři před hledím. "Nástroj chaosu." Zatlemím se napůl jako idiot a napůl jako maniak.
 
Sarako
,,Malá prskavka. Maximálně ti utrhne prsty." ušklíbnu se ,,Na Morrowindu jsem znal dunmera, který vyráběl pětkrát ne-li šestkrát tak velký. Jen škoda, že to hodně dávno, co jsem se s ním viděl naposled. Nedivil bych se, kdyby ho ty jeho experimenty stály život."
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Tondulin
"Kecáš, Šmajdalf je mistr v oboru, s tímhle dokážu vypálit orskou osadu." Tu poslední větu spíš pošeptám, tak aby to neslyšela Mirabelle. "Co vlastně říkáš na makové vdolky, lásko? Upečeš nám je?"
 
Aurelius
→ Tah 899

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako a Tondulin
@Oba: Mirabelle se jen a pouze nad vaším rozhovorem usmívala, nezapojovala se do něj až do chvíle kdy k ní Aedan opět promluvil.
„Zkusím je upéct, ale musím se přiznat, že nejsem moc dobrá kuchařka.“ přiznala, „Léta rozmazlování za zdmi Univerzity si vybraly svoji daň.“ zasmála se.

Ze sídla vyšla další skupina hostů, Carina LaRouchová, Delmus Helbone v doprovodu několika členů nižší šlechty Chorrolského hrabství včetně představitelů zdejší osady orků. Zatímco se všichni nově příchozí rozmístili tak, aby měli pokud možno co nejlepší výhled na oblohu, dorazili další lidé. Tentokráte Chocholka, který následoval Flavia Viciho a Adriannu Arteriovou. Chvíli za nimi byl kancléř s admirálem Laniem, Fairwen Spellorovou, De Peyranovou a zrzavou ženou z rady Starších.

V závěsu za nimi byla Rolstonová, která ráznou chůzí kráčela směrem k vám hned jak vás spatřila.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SuperHunter
„To nebude žádný problém. Pověřím tím někoho…“ kývl souhlasně a pozvedl zrak k příchozí dvojici. Jednalo se o khajiitku (graf. vzhled – zde), kterou následoval válečník v plné zlatavé zbroji s plnou přilbou, nebylo mu vidět do tváře. „Konečně.“ řekl radostně a vstal od stolu, „Válečníku.“ promluvil ihned k příchozímu válečníkovi a přetlumočil mu tvé požadavky, válečník kývl a šel rozkazy svého nadřízeného ochotně vyplnit. Khajiitka se jen krátce otočila směrem odchozího válečníka a poté se věnovala důstojníkovi.

„Zeniro.“ promluvil ke khajiitce v obyčejném měšťanském oděvu, „Tvá nová nadřízená, budete spolu pracovat na misi do níž si již byla zasvěcena.“
„Děkuji.“ přikývla stručně khajiitka Zenira a obrátila zrak k tobě.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy
 
Sarako
Svižně se vymaním z Aedanova opileckého obětí a zamířím si to rovnou za Carinou se slovy: ,,Carino, drahá přítelkyně, zrovna jsem se zmiňoval Mirabelle o tom, jak jak moc jste riskovala když jste se po záchraně Hraběte Rulla vrátila zpět do Anvilu, kde jste sbírala informace, která vedli k jejímu nalezení a porážce Caesara." (Klarga jsem venku zatím neviděl, takže jí můžu uvést do obrazu, aby se netvářila moc překvapeně, kdyby se o tom Mirabelle zmínila) a rukou jí pokynu, aby se k nám přidala. Myšlenku na to, že by se Aedan zeptal oněch orků, kde mají osadu, aby mi názorně předvedl ničivou sílu oné rachejtle, si s ohledem na jeho podnapilost raději nechám pro sebe.
Upravil/a Sarako dne 22.03.2021 22:05
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Tondulin
Rychle si zastrčím raketu zezadu za kalhoty a půjdu obejmout Mirabelle zezadu za pas, budu se snažit co nejmíň vyčuhovat, aby mě Mirka kryla před Rolstonovou. "Už sem zase míří ďábel, musíš mě ochránit." Pošeptám Mirabelle do ouška opilým hlasem a budu doufat, že si snad Rolstonová ještě rozmyslí cíl své cesty.
 
Aurelius
→ Tah 900

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako a Tondulin
@Sarako: Vymanil ses z Aedanova opileckého sevření a zamířil rovnou za Carinou.
„Aha.“ reagovala překvapeně Carina, „Tuhle část příběhu jsem vynechala, když jsem s ní mluvila… Jistě byla překvapená. Asi stejně jako já, když nám arcimág Benoch sdělil, že pro ní vybojoval místo vedoucí zdejší pobočky. Nikdy bych do ní neřekla, že má ambice být něčím víc než jen řadovou profesorkou.“ udržela si překvapený výraz ve tváři, „Musíme jen doufat, že si neukousla moc velké sousto a sama se jím neudáví.“ dodala zatímco tě následovala zpět k Mirabelle a Aedanovi. Cestě vás však odchytla Rolstonová.
„Zítra budete mít připravené všechno o co jste požádal.“ řekla bez jakéhokoliv delšího zdržování, „Baron mě už informoval, předala jsem rozkazy a nemyslím si, že se vyskytne nějaký problém… A na závěr. Jste pozván na zítřejší zasedání zdejší rady jako čestný host. Jestli toho využijete je čistě na vás.“

@Aedan: Jen co se z tvého sevření vymanil Guar, zastrčil jsi petardu za kalhoty a vrátil se k Mirabelle, kterou ihned objal. Koutkem oka jsi přitom sledoval Rolstonovou a její počínání, zdali i nadále bude pokračovat směrem k vám nebo se skryt za Mirabelle vyhneš další konfrontaci s ní.
„Vypadá jako docela milá žena.“ usmála se Mirabelle, která se koutkem oka rovněž podívala na Rolstonovou. „Našla si jinou oběť. Můžeš být v klidu.“ dodala s úsměvem, když blondýnka odchytla Guara s LaRouchovou. „A přinejhorším ji můžeme vystrnadit jinak.“ dodala tiše, pohladila tě rukou po tváři a následně dlouze políbila.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SuperHunter
„To nebude žádný problém. Pověřím tím někoho…“ kývl souhlasně a pozvedl zrak k příchozí dvojici. Jednalo se o khajiitku (graf. vzhled – zde), kterou následoval válečník v plné zlatavé zbroji s plnou přilbou, nebylo mu vidět do tváře. „Konečně.“ řekl radostně a vstal od stolu, „Válečníku.“ promluvil ihned k příchozímu válečníkovi a přetlumočil mu tvé požadavky, válečník kývl a šel rozkazy svého nadřízeného ochotně vyplnit. Khajiitka se jen krátce otočila směrem odchozího válečníka a poté se věnovala důstojníkovi.

„Zeniro.“ promluvil ke khajiitce v obyčejném měšťanském oděvu, „Tvá nová nadřízená, budete spolu pracovat na misi do níž si již byla zasvěcena.“
„Děkuji.“ přikývla stručně khajiitka Zenira a obrátila zrak k tobě.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy
 
Tondulin
Po polibku se znovu jen tak pro jistotu schovám za Mirabelle a pošeptám jí do ucha. "Milá žena? Ani nevíš jak moc daleko jsi od pravdy. Nenech se oklamat prvním zdáním." Uvedu věci na pravou míru a s podezřením v oku budu sledovat Rolstonovou, zda se opravdu nechystá za námi.
 
Sarako
,,Až s Aedanem přivedou na svět malé sviště, bude mít jiný myšlenky, než řízení pobočky." špitnu ke Carině cestou k Aedanovi a Mirabelle, přitom hodím pohledem ke zmiňované dvojici.

Když se na mě obrátí Rolstonová, co nejpřívětivěji jí odvětím: ,,Vyřiďte baronovi mé nejhlubší díky, budu se snažit dokončit onu záležitost ku jeho maximální spokojenosti." a pak se jí ještě zeptám, abych se ujistil ,,A ona část zmiňované hotovosti bude doufám dostupná ještě dnes, že ano? Kreslení čar na mapách Tamrielu není tou nejlevnější záležitostí a já mám v plánu cestou doplnit ještě nějaké nezbytné vybavení."

Upravil/a Sarako dne 25.03.2021 17:50
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Aurelius
→ Tah 901

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako a Tondulin
@Sarako: „Je připravená.“ kývla hlavou okamžitě Rolstonová, když ses zmínil o částce, „Klíče.“ předala ti dvojici klíčů svázaných provázkem, „Ten větší je od dveří komnaty ve které probíhalo jednání a ten menší pak od truhličky do které je částka uložena.“ vysvětlila ti názorně zatímco jsi držel v ruce klíče, „Ten od truhličky si klidně nechte spolu s ní, ale ten velký od dveří vraťte někomu ze služebnictva.“

@Aedan: „To je až tak strašná?“ přimhouřila oči a podívala se opět na Rolstonovou, která se i nadále vybavovala s Carinou a Guarem. „Neřekla bych to do ní.“ přiznala. Flavius, Chocholka a Adrianna se postavili pár metrů od vás.

„Všechno to šlo dnes krásně hladce. Poklidná Arteriovská svatba.“ poznamenal s úsměvem Chocholka, který postával ze trojice nejblíže k vám. Jeho slova však byla určena především k Adrianně a Flaviovi. „Nikdy by mě nenapadlo, že to z pašeráčka, překupníka a takového toho šmelináře dotáhnu až do křesla správce zdejších financí.“ dodal užasle.
„Hlavně nezapomeň, že je zítra první zasedání. Budeš uveden oficiálně do úřadu a potom se bude jednat...“ odvětila mu Adrianna. Flavius se mezitím napil piva.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SuperHunter
„To nebude žádný problém. Pověřím tím někoho…“ kývl souhlasně a pozvedl zrak k příchozí dvojici. Jednalo se o khajiitku (graf. vzhled – zde), kterou následoval válečník v plné zlatavé zbroji s plnou přilbou, nebylo mu vidět do tváře. „Konečně.“ řekl radostně a vstal od stolu, „Válečníku.“ promluvil ihned k příchozímu válečníkovi a přetlumočil mu tvé požadavky, válečník kývl a šel rozkazy svého nadřízeného ochotně vyplnit. Khajiitka se jen krátce otočila směrem odchozího válečníka a poté se věnovala důstojníkovi.

„Zeniro.“ promluvil ke khajiitce v obyčejném měšťanském oděvu, „Tvá nová nadřízená, budete spolu pracovat na misi do níž si již byla zasvěcena.“
„Děkuji.“ přikývla stručně khajiitka Zenira a obrátila zrak k tobě.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy
 
Sarako
,,Výborně." věnuji Rolstonové úsměv, který ovšem pod přilbou nebude vidět ,,Baron má obrovské štěstí, že má mezi svými lidmi někoho, jako jste Vy." převezmu si od ní klíče a vyrazím s Carinou zpět za Aedanem a Mirabelle.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Aurelius
→ Tah 902

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako a Tondulin
@Sarako: „Hodně štěstí.“ popřála ti Rolstonová a následně se rozloučila a vydala se najít si nějaké vhodné místečko kde by se mohla dívat na připravovaný ohňostroj, který měl být zlatým hřebem večera. Mezitím ses společně s Carinou přesunul zpět k Aedanovi a Mirabelle. Nedalo nich postávala Adrianna obklopená dvojicí můžu, Flavia Viciho (po její pravici) a argoniana Chocholky, který byl po její levici a byl tak blíže k vám.

@Tondulin: Carina s Guarem se přesunuli až k vám, Rolstonová se místo cesty k vám vydala najít si nějaké vhodné místo pro sledování ohňostroje.

@Oba: Ze sídla vyšel zbytek hostů, rozmístili se různě po nádvoří, aby dobře viděli na nadcházející ohňostroj. Mezi posledními opustili sídlo i manželský pár Belius s Anitou, následoval je baron s baronkou, kteří se drželi v jejich těsné blízkosti. Baronce pak rovněž dělal společnost altmerský chlapec, kterého držela za ruku a vedla s ním rozhovor po celou dobu jejich cesty na vhodné místo, které se nacházelo opodál Rolstonové. Baron oproti tomu vedl rozhovor s legátem Isaacem, který si sebou ven vzal pivo.
Ohňostroj započne další tah, nyní máte opět možnost volně konverzovat případně si promluvit s nějakou jinou postavou atp.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SuperHunter
„To nebude žádný problém. Pověřím tím někoho…“ kývl souhlasně a pozvedl zrak k příchozí dvojici. Jednalo se o khajiitku (graf. vzhled – zde), kterou následoval válečník v plné zlatavé zbroji s plnou přilbou, nebylo mu vidět do tváře. „Konečně.“ řekl radostně a vstal od stolu, „Válečníku.“ promluvil ihned k příchozímu válečníkovi a přetlumočil mu tvé požadavky, válečník kývl a šel rozkazy svého nadřízeného ochotně vyplnit. Khajiitka se jen krátce otočila směrem odchozího válečníka a poté se věnovala důstojníkovi.

„Zeniro.“ promluvil ke khajiitce v obyčejném měšťanském oděvu, „Tvá nová nadřízená, budete spolu pracovat na misi do níž si již byla zasvěcena.“
„Děkuji.“ přikývla stručně khajiitka Zenira a obrátila zrak k tobě.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy
 
Tondulin
Několikrát štouchnu do Mirabelle a pošeptám jí do ucha. "Honem, teď máme šanci vzít roha." A začnu se tak jako nenápadně vytrácet pryč od skupiny směrem do centra města.
 
Sarako
,,Aedane, Mirabelle, co tak najednou?" prohodím k Aedanovi, když uvidím, jak se snaží vytratit a přitom vzít Mirabelle s sebou ,,Rád bych s Mirabelle a Carinou ještě probral několik věcí ohledně Chorrolské univerzitní pobočky, ale jdeme nevhod, klidně tento rozhovor odložím." a vyčkám, jestli se Aedan s Mirabelle ještě chvíli zdrží na hradním nádvoří, nebo ne.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Tondulin
"Zatraceně, já si snad dneska nevrznu." Jelikož na nás rytíř strhnul nechtěnou pozornost blízkého okolí, svůj plán změním a udělám znovu pár kroků vpřed. "Ale už na mě jde trochu ta společenská únava, ale pokud potřebujete ještě něco vyřešit, pro mě za mě." Nechám Mirabelle ať vyřeší svoje magické věci a přesunu se k Flaviovi. "A jakpak se vůbec má Škorpias, už jsem toho hubenýho prďolu neviděl, ani nepamatuju."
Upravil/a Tondulin dne 29.03.2021 01:27
 
Sarako
,,Děkuji." prohodím k Aedanovi a podívám se na Mirabelle a Carinu a spustím: ,,Jistě víte o tom, že jednou z náplní této pobočky bude i vycvičení bojových mágů a případné zaškolení stráží v oblasti magie, minimálně na úrovni, aby mohli společně čelit útoku nepřítele disponujícího bojovými mágy. Vím, že se vám dvěma přitom Thalmor pokusí házet klacky pod nohy, jakoby si snažil vyhradit prioritu na vlastnění armád disponujících magickými schopnostmi, ale ve Zlatobílém konkordátu byli zmíněny pouze Čepele. Jen se chci ujistit, že si budete vědět rady, kdyby se v chodu Chorrolské pobočky začal šťourat některý z představitelů Thalmoru."
Upravil/a Sarako dne 29.03.2021 12:44
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Aurelius
→ Tah 903

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako a Tondulin
@Sarako: Obě ženy se na sebe po tvém dotazu podívaly, slova se jako první ujala Mirabelle.
„Asi to možné je.“ připustila, „Ale Thalmor má svoji vyslankyni už nějaký čas i na Univerzitě a nevšimla jsem si, že by se ji nějakým způsobem snažila poškodit. A myslím si, že Univerzita je v tomhle směru zárukou hlubšího magického vzdělání než bude zdejší pobočka.“ Carina reagovala ironickým úsměvem, který se ani nepokoušela skrýt. Mirabelle však její reakci přešla a pokračovala dál, „Budeme připraveni. Univerzita má svoji vnitřní strategii pro boj se 'silami', které by se nás snažily pošpinit. Poradíme si.“
„Klacky bych čekala spíš ze strany Císařských mágů. Prosperující Univerzita expandující svými pobočkami do dalších měst není něco co by se jim momentálně zrovna dvakrát hodilo do krámu. Když zdejší pobočka skončí fiaskem budou z toho těžit mnohem víc než Thalmor.“ převzala si slovo Carina, když se Mirabelle odmlčela.

@Tondulin: „Asi dobře.“ odpověděl s pokrčením ramen Flavius, „Je teď na nějaké expedici s Globullem. Údajně je to vcelku tajné, protože se o tom ani u nás v rodině moc nemluví a dokonce ani Laurana nemá žádné konkrétní informace.“ odmlčel a podíval se vzhůru, „Nebo mi jen zkrátka nechce říct všechno.“ dodal s pokrčením ramen.
„Třeba mají trable v ráji.“ přispěl Chocholka. Adrianna zůstala nezúčastněná, mlčky postávala mezi dvojicí mužů a vyčkávala na ohňostroj.
„Blbost.“ zamítl Flavius, „Jejich vztah klape jako Scipiova dřevěná noha, když stoupne na něco na něco tvrdého.“ dodal s úsměvem, „Trable v ráji se jich netýkají.“ zamítl znovu.
„Ale ty jsi měl mít taky svatbu, ne? Měla to být taková dvojsvatba?“ obrátil se k němu znovu Chocholka a přešel blíž k vám, protože mu zjevně došlo, že s Adrianny nic zábavného momentálně nedostane.
„Jo.“ kývl hlavou Flavius, „Ale došlo ke změně. Serana měla nějaké povinnosti v Imperial City a bohužel se to celé muselo odložit.“
„Aha... To je škoda.“ povzdechl si Chocholka.
„Je. Zrovna když dal baron souhlas. Chtěl jsem to mít za sebou.“ přiznal Flavius, „Jestli je pravda, že odjíždí...“ ohlédl se kolem sebe jakoby se chtěl ujistit, že je baron Klargus dostatečně daleko. „Tak doufám, že jeho svolení k sňatku bude trvat i nadále a nic to nenabourá... Nerad bych se dočkal toho, že to odvolá.“
„Jasný no...“ přikývl Chocholka.

@Oba: „Omlouvám se za menší zdržení. Brzy to započne.“ zvolal čaroděj se špičatým kloboukem, když se vymanil ze tmy a přikázal chlapci, aby se vzdálil do bezpečné vzdálenosti. „Pánové a dámy.“ obrátil se ke všem přítomným, „Držte si klobouky“ řekl na závěr a pozvedl svoji stranou prastarou dřevěnou hůl, kterou seslal kouzlo jenž zahájilo podívanou v podobě ohňostroje.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SuperHunter
„To nebude žádný problém. Pověřím tím někoho…“ kývl souhlasně a pozvedl zrak k příchozí dvojici. Jednalo se o khajiitku (graf. vzhled – zde), kterou následoval válečník v plné zlatavé zbroji s plnou přilbou, nebylo mu vidět do tváře. „Konečně.“ řekl radostně a vstal od stolu, „Válečníku.“ promluvil ihned k příchozímu válečníkovi a přetlumočil mu tvé požadavky, válečník kývl a šel rozkazy svého nadřízeného ochotně vyplnit. Khajiitka se jen krátce otočila směrem odchozího válečníka a poté se věnovala důstojníkovi.

„Zeniro.“ promluvil ke khajiitce v obyčejném měšťanském oděvu, „Tvá nová nadřízená, budete spolu pracovat na misi do níž si již byla zasvěcena.“
„Děkuji.“ přikývla stručně khajiitka Zenira a obrátila zrak k tobě.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy
 
scorpioncz
Začal jsem čarovat další ohnivou kouli, která by dokončila zkázu a s trochou štěstí naprosto vyřadila veškerou obranu v téhle části pevnosti. Avšak to, co jsem spatřil za zbytky ledové zdi, jsem nečekal ...

Zarazím se, když spatřím Globulla a svěsím ruce, zanechávajíc čarování smrtícího kouzla. Nadále však budu připraven odvracet údery neoblomnou obranou. "Co tu děláš Globulle?! Měl jsi zůstat tam! Aby nikdo jiný, než je nutné, nezemřel! Aaagrrrrr!" Rozhodím naštvaně rukama. "Proč to děláte ještě těžší, než to je!" Po kratičkém okamžiku se zarmouceným výrazem sklopím tvář na vyvolaného vlka. Když v duchu dospěji k neradostnému rozhodnutí, v duchu vlku přikáži: "Braň mě za každou cenu ..."

Pozvednu ruce k temným nebesům mohyly duší a nechám okolo nich tvořit malé útržky mrazivého ledu, když začnu vyvolávat kouzlo ledové bouře, o jehož drtivých účincích jsem měl již možnost se přesvědčit. Vložím do něj co možná nejvíce ze své magické síly, kolik mohu, ale abych přitom sám nepadl, či neomdlel. Budu doufat, že vlk bude schopen mne ubránit přede vším, co by si na mne mohl kdokoliv vymyslet i za cenu svého života. Když se okolo mne začne zvedat ledový poryv a vyvolávání bude dospívat ke svému konci, pohlédnu skrze zástupy nemrtvých na Globulla ...

... načež spustím ledové peklo, jehož cílem však nebude pevnost obránců a těch několik, kdo vzdorují nemrtvé armádě, ale nic netušící nemrtví okolo mě. Pokusím se smrtící kouzlo rozprostřít tak, aby zasáhlo co možná nejvíce z mých nedávných spojenců. Aby ledem rozbíjelo kosti a zbroje, mrazem zamrazovalo nemrtvé do nehybných, ještě mrtvějších poloh a větrem, aby jim vytrhávalo zbraně a končetiny. Ironie, že na tak chladném místě smrti použiji takové kouzlo, ale účinky by měli být znatelné. Když skončím, tak co nejrychleji popadnu svojí brašnu a vypiji elixír many, abych doplnil to, co jsem ztratil a rozhlédnu se, zda-li se mi někdo nebude chtít poslat nějaké kouzlo do zad, či někdo v blízkosti nezbyl. Taktéž se rozhlédnu, zda-li můj vlk ještě žije, abych ho případně mohl na svoji obranu znovu vyvolat.

http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Sarako
,,Pravda." přikývnu na Carinina slova ,,Asi si budu muset zítra najít chvíli času na setkání s Vitou, nebo nějakým jiným císařským mágem, se kterým by mohla být rozumná řeč. Jen si pokládám otázku, zda bude mít to setkání smysl, když teď vede Císařské mágy Tarn?" přitom se dám do sledování ohňostroje.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Hrozba • Diskuze Zdejší kobky 313 23.12.2016 21:15
Hrozba • Pilíře Vědění Zdejší kobky 4 15.05.2016 23:33
Hunterovi povídačky, Svazek 1.: Hrozba Onyxu » Skyrim - Váš svět 30 20.10.2012 23:48
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5697 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4850 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12720 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7504 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6631 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist