Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 2 host(ů)
 Tisk diskuze
Hrozba III.
Tondulin
"Tak to je super, pojď potřebuju ti něco vylíčit v soukromí." A znovu v dnešní tradici odchodů, chytnu Mirabelle za ruku a zamířím s ní pryč z hostiny navenek.
 
Aurelius
→ Tah 894

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako a Tondulin
@Sarako: Zalovil jsi v paměti a skutečně ti onoho pouťového čaroděje velmi připomínal. Světlo z lucerny jeho tvář příliš neosvětlovalo a tak si neměl příliš dobrý pohled na jeho tvář. Chlapec, který mu asistoval nepůsobil jako jeho učeň, nebyl oblečen do roucha nýbrž do obyčejných městských šatů.
„Tuhle bednu.“ promluvil k chlapci, „Dej tamhle.“ ukázal na místo o metr dál. Chlapec bez jakéhokoliv odporu odložil opatrně lucernu a odnesl bednu o metr dál a řídil se instrukcemi, kterému čaroděj dával.

@Tondulin: „Veď mě.“ usmála se zatímco tě držela za rámě, opustili jste síň, prošli trůnním sálem a další síní až k venkovním dveří. „S baronem jsi už mluvil?“ zeptala se tiše. Otevřel jsi dveře ven a nechal Mirabelle vyjít, následně si vyšel sám. Venku se téměř nic nezměnilo. Pouze sis všiml Bílého Guara, čaroděje se špičatým kloboukem, který připravoval bedny s nejrůznějšími petardami. Asistoval mu chlapec v měšťanském oděvu.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SuperHunter
„To nebude žádný problém. Pověřím tím někoho…“ kývl souhlasně a pozvedl zrak k příchozí dvojici. Jednalo se o khajiitku (graf. vzhled – zde), kterou následoval válečník v plné zlatavé zbroji s plnou přilbou, nebylo mu vidět do tváře. „Konečně.“ řekl radostně a vstal od stolu, „Válečníku.“ promluvil ihned k příchozímu válečníkovi a přetlumočil mu tvé požadavky, válečník kývl a šel rozkazy svého nadřízeného ochotně vyplnit. Khajiitka se jen krátce otočila směrem odchozího válečníka a poté se věnovala důstojníkovi.

„Zeniro.“ promluvil ke khajiitce v obyčejném měšťanském oděvu, „Tvá nová nadřízená, budete spolu pracovat na misi do níž si již byla zasvěcena.“
„Děkuji.“ přikývla stručně khajiitka Zenira a obrátila zrak k tobě.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy
 
Tondulin
"K sobě můžeme být upřímní, popravdě bych s baronem nejraději ani nemluvil. Těším se až si sbalí svých šest švestek a odjede do hajzlu. Máš pravdu je tu moc Arteriů na jednom místě." Zasměju se a pohlédnu na Mirku. "A jak se vůbec stalo, že skromná učitelka magie obnovy dostane na starost celou pobočku Univerzity?" Laškovně se zeptám a políbím jí.

Jen co si všimnu kouzelníka se špičatým klóbrcem, pustím Mirabelle z rámě a rozeběhnu se k němu skoro jako malé dítě. "Co tu starý Šmajďák pod rouškou noci pašuje? Chceš s něčím pomoct dědo nebo jsi mě vyměnil za jiného siláka?" Poznamenám při pohledu na klučinu a půjdu Šmajďáka plácnout po rameni.
 
Sarako
Chvíli si budu čaroděje prohlížet a přemýšlet zda bych ho pro jistotu neměl nějak odklidit na věčnost, ale když uvidím, jak k němu přiběhne Aedan a bude se chovat, jako by se s ním dobře znal, jen se opřu se založenýma rukama o stěnu a budu sledovat, jak se celé jeho shledání se "Šmajďákem" vyvrbí.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Aurelius
→ Tah 895

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako a Tondulin
@Tondulin: Mirabelle se nezatvářila příliš nadšeně po tvých urážlivých slovech určených směrem k baronovi. Rozhlédla se jakoby se chtěla ujistit, že tě nikdo z přítomných rytířů střežící hrad neslyšel.
„Nechce už další odloučení, chce ti být na blízku.“ usmála se po tvém polibku, když ses odebral na čarodějem se špičatým kloboukem zůstala sama stát na místě, sledovala jak si budeš počínat.

@Oba: Aedan vyrušil čaroděje od jeho příprav. „Nic.“ zakroutil hlavou, „Byl jsem najat, abych zařídil ohňostroj, ale ta rytířská banda mi přeházela bedny, když je sem nosila. Přitom sem jim důrazně říkal, že to dělat nemají...“ povzdechl si a spráskl ruce, „Ale už to snad je dobré. Má to být zlatý hřeb dnešního dne. Nic se nesmí pokazit. V sázce je nejenom má reputace.“ pousmál se a namátkou zkontroloval počínání chlapce, „Zaber si nějaké místo ať máš pěkný výhled.“ konstatoval, „Dneska to bude stát za to.“ pokyvoval hlavou spokojeně.

@Sarako: „Chtěla bych vám ještě jednou poděkovat.“ promluvila Mirabelle, když se vedle tebe postavila.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SuperHunter
„To nebude žádný problém. Pověřím tím někoho…“ kývl souhlasně a pozvedl zrak k příchozí dvojici. Jednalo se o khajiitku (graf. vzhled – zde), kterou následoval válečník v plné zlatavé zbroji s plnou přilbou, nebylo mu vidět do tváře. „Konečně.“ řekl radostně a vstal od stolu, „Válečníku.“ promluvil ihned k příchozímu válečníkovi a přetlumočil mu tvé požadavky, válečník kývl a šel rozkazy svého nadřízeného ochotně vyplnit. Khajiitka se jen krátce otočila směrem odchozího válečníka a poté se věnovala důstojníkovi.

„Zeniro.“ promluvil ke khajiitce v obyčejném měšťanském oděvu, „Tvá nová nadřízená, budete spolu pracovat na misi do níž si již byla zasvěcena.“
„Děkuji.“ přikývla stručně khajiitka Zenira a obrátila zrak k tobě.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy
 
Tondulin
Zatímco se Mirabelle bude vybavovat s Guarem, začnu se koukat jaké rachejtle má kouzelník tentokrát (předpokládám, že některé už jsou venku z krabic, případně nějakou otevřu Grin. Až najdu nějakou zajímavou a velikou, s úsměvem se otočím na Šmajdu. "Teda to budou prdy Šmajďáku to ti povídám, rozstřílíme to tady jak za mlada. Lásko koukej, to je jinačí raketa." Budu skoro křičet na Mirabelle a mávat s tím nad hlavou.
 
Sarako
,,Mě neděkujte. Kdyby nebylo Cariny, nejspíš bych Vás nenašel včas. Krom toho jsem slíbil Leyovi ... ehm Hraběti Rullovi a Palagánovi, že se postarám, abyste byla v pořádku. Já jsem jen plnil svou povinnost rytíře zachraňujícího dámu v nebezpečí." odvětím Mirabelle s úsměvem, který ovšem neuvidí a když si všimnu Aedanova zájmu o rachejtle, prohodím: ,,Netušil jsem, že má Váš přítel zájem o alchymii. Kdysi jsem osobně znal jednoho dunmera, který se na podobném principu a starých dwemerských plánů snažil vyrobit dalekonosné zbraně s ničivou silou. Můžeme jen doufat, že se náš novopečený Chorrolský velitel stráží nesnaží přimět pouťového čaroděje, aby mu vyráběj torpéda."
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Aurelius
→ Tah 896

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako a Tondulin
@Tondulin: Popadl jsi jednu z rachejtlí, kterou měl nejspíš již čaroděj připravenou k následnému odpálení. Mirabelle ti decentně zamával s úsměvem ve tváři, když ses na ní otočil a zamával petardou nad hlavou. Poté se opět věnovala rozhovoru s Bílým Guarem.

@Oba: „Opatrně. Opatrně.“ zdůraznil čaroděj, „Manipulujeme tu s opravdu drahým a kvalitním zbožím. Stačí jedna chybička a vyletíme všichni tři do povětří.“ dodal káravě, „Jestli mi chceš pomoci tak si vezmi jednu bednu a dej ji támhle. Opatrně otevři víko a já ji očaruji kouzlem.“ vysvětlil ti postup, dřepl si k jedné již otevřené bedně a gestikulací vytvořil na jedné straně bedny magickou značku.

@Sarako: Mírabelle s úsměvem decentně mávla na Aedana, který na ní volal zatímco mával rachejtlí nad hlavou. Poté se opět obrátila k tobě. „Poděkuji ji. Ani se nezmínila, že s vámi spolupracovala na mé záchraně.“ reagovala překvapeně Mirabelle, „A to jsem s ní už dnes mluvila. Ale i tak vám ještě jednou děkuji.“ přikývla a obrátila se opět směrem na Aedana, „Obliba výbušnin začíná v útlém dětství a zpravidla končí na ošetřovně poté co se stane něco vážného.“ povzdechla si, „Nevidím to moc ráda.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SuperHunter
„To nebude žádný problém. Pověřím tím někoho…“ kývl souhlasně a pozvedl zrak k příchozí dvojici. Jednalo se o khajiitku (graf. vzhled – zde), kterou následoval válečník v plné zlatavé zbroji s plnou přilbou, nebylo mu vidět do tváře. „Konečně.“ řekl radostně a vstal od stolu, „Válečníku.“ promluvil ihned k příchozímu válečníkovi a přetlumočil mu tvé požadavky, válečník kývl a šel rozkazy svého nadřízeného ochotně vyplnit. Khajiitka se jen krátce otočila směrem odchozího válečníka a poté se věnovala důstojníkovi.

„Zeniro.“ promluvil ke khajiitce v obyčejném měšťanském oděvu, „Tvá nová nadřízená, budete spolu pracovat na misi do níž si již byla zasvěcena.“
„Děkuji.“ přikývla stručně khajiitka Zenira a obrátila zrak k tobě.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy
 
Sarako
,,Carina odvedla svou práci tím, že se po záchraně Hraběte Rulla vrátila zpět do města, jakoby se nic nestalo, a sbírala informace. Díky jejím informacím jsem zhodnotil, že útok na přístav veškerým jezdectvem a loďstvem současně s útokem na anvilský hrad Amragorovou legií bude tou nejúčinnější strategií." pokusím se uvést věci na pravou míru ,,A co se Aedana týče, může svůj zájem o výbušniny zkombinovat s vytvořením nějaké nové nekonvenční strategie. Koneckonců, bude z něho velitel Chorrolské armády a nejlepší strategie je ta, o která nemá nepřítel ani nejmenší tušení. Jako vojenský stratég, velitel a válečník, bych jeho zájem podpořil."
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Tondulin
"Jasná páka šéfe." Bez váhání odpovím, popadnu jednu bednu a i když jsem plný euforie tentokrát si opravdu budu dávat bacha, abych nezakopl a neodpálil nás všechny do vzduchu. Bednu následně položím a otevřu víko (Tu rachejtli, kterou jsem mával nad hlavou si dám do podpaží a tak nějak budu doufat, že na ní kouzelník zapomene.)

Jen co vykonám to co po mne kouzelník žádal, rachejtli schovám za záda a promluvím k němu. "Co vůbec říkáš na svojí práci Šmajdalfe? Neustále jezdit z města do města a dělat ohňostroje, to musí být velmi unavující pro člověka..... no..... tvého věku. Nový pán Chorrolu by ti určitě dobře zaplatil, kdyby jsi tu zůstal a ....ehm.....vyráběl ty svoje věcičky."
 
Aurelius
→ Tah 897

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako a Tondulin
@Oba: Aedan popadl jednu z beden a pomalu ji opatrně nesl na určené místo. Čaroděj mezitím obešel již rozmístěné bedny a postupně na ně nakreslil za pomoci magie magické značky. Následně instruoval chlapce, který jen mlčky pokyvoval hlavou a zanedlouho se rozeběhl ke dveřím hradního sídla za nimiž zmizel.

@Tondulin

@Sarako:

„Jsem spokojený.“ zvolal na Aedana čaroděj poté co mu položil svůj dotaz, znovu se sehnul k bedně a nakreslil magickou značku, „Je to mým osudem, putovat napříč Tamrielem. Dělat radost bohatým i chudým.“ usmál se ve své vrásčité tváři. „Tuhle nabídku mi dalo už mnoho pánů a vladařů, ale vždy je má odpověď ne... Tak tahle a ještě ta tvoje.“ obrátil se na Aedana a pomalu vyrazil k jeho bedně.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SuperHunter
„To nebude žádný problém. Pověřím tím někoho…“ kývl souhlasně a pozvedl zrak k příchozí dvojici. Jednalo se o khajiitku (graf. vzhled – zde), kterou následoval válečník v plné zlatavé zbroji s plnou přilbou, nebylo mu vidět do tváře. „Konečně.“ řekl radostně a vstal od stolu, „Válečníku.“ promluvil ihned k příchozímu válečníkovi a přetlumočil mu tvé požadavky, válečník kývl a šel rozkazy svého nadřízeného ochotně vyplnit. Khajiitka se jen krátce otočila směrem odchozího válečníka a poté se věnovala důstojníkovi.

„Zeniro.“ promluvil ke khajiitce v obyčejném měšťanském oděvu, „Tvá nová nadřízená, budete spolu pracovat na misi do níž si již byla zasvěcena.“
„Děkuji.“ přikývla stručně khajiitka Zenira a obrátila zrak k tobě.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy
 
Tondulin
Pomalu začnu couvat dozadu s rachejtlí za zády než budu vedle Mirabelle a Guara. "To je převeliká škoda, přeci jen jsi nedostal tuhle nabídku ještě od svého oblíbeného vnoučka. Kdyby sis to rozmyslel, rádi tě tu přivítáme." Usměju se z části přátelsky vůči Šmajdalfovi, ale především protože se mi podařilo ukořistit skvělou trofej.
 
Sarako
,,Velitel stráží právě okradl pouťového čaroděje." pomyslím si s úsměvem, když uvidím Aedana couvat ke mě a Mirabelle s rachejtlí za zády a nevěřícně nad tím zakroutím hlavou.
Upravil/a Sarako dne 17.03.2021 23:16
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Aurelius
→ Tah 898

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako a Tondulin
@Oba: Zatímco Aedan pomalu couval s rachejtlí schovanou za zády zpět k Mirabelle a Bílému Guarovi, čaroděj se špičatým kloboukem dokráčel až k poslední bedně, dřepl si a provedl stejné kouzlo jako u zbylých beden, nakreslil magickou značku a napřímil se.

@Tondulin

Když se Aedan zadařil mezi Mirabelle a Guara, bretonka se krátce podívala co má její přítel schovaného za zády.
„Hlavně si něco neustřel.“ konstatovala tiše Mirabelle se zakroucením hlavy. Jen domluvila dveřmi z hradního sídla vyběhl chlapec.
„Vyřídil jsem to.“ oznámil radostně, „Už se budou scházet.“ dodal směrem k čaroději, který postupně odstoupil od beden do bezpečné vzdálenosti a vyčkával až se sejdou ostatní. Krátce po chlapci vyšla ze sídla převážně skupinka spadající pod Univerzitu. Arcimág Benoch v doprovodu Silverwoodové a Benochové.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SuperHunter
„To nebude žádný problém. Pověřím tím někoho…“ kývl souhlasně a pozvedl zrak k příchozí dvojici. Jednalo se o khajiitku (graf. vzhled – zde), kterou následoval válečník v plné zlatavé zbroji s plnou přilbou, nebylo mu vidět do tváře. „Konečně.“ řekl radostně a vstal od stolu, „Válečníku.“ promluvil ihned k příchozímu válečníkovi a přetlumočil mu tvé požadavky, válečník kývl a šel rozkazy svého nadřízeného ochotně vyplnit. Khajiitka se jen krátce otočila směrem odchozího válečníka a poté se věnovala důstojníkovi.

„Zeniro.“ promluvil ke khajiitce v obyčejném měšťanském oděvu, „Tvá nová nadřízená, budete spolu pracovat na misi do níž si již byla zasvěcena.“
„Děkuji.“ přikývla stručně khajiitka Zenira a obrátila zrak k tobě.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy
 
Sarako
Mlčky si prohlédnu skupinku příchozích z hostiny, jestli mezi mini náhodou neuvidím Carinu.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Tondulin
"Co bych si ustřeloval prosímtě, jsem zodpovědný Mirabelle." Ujistím svojí partnerku a pak se otočím na Guara. "A co ty vůbec rytíři. nevím jestli jsem se tě už neptal. Mám v tom teď trochu zmatek, snažím se zrekrutovat koho můžu, zůstaneš aspoň pár dnů v Chorrolu, potřeboval bych nějakou pomoc s výcvikem."
 
Sarako
,,Asi tě zklamu, ale Klargus mě pověřil důležitou misí, na které závisí spojenectví mezi Chorrolem a Brumou. Spoléhá na mě a já bych ho nerad zklamal." odvětím Aedanovi ,,Krom toho, budu mít dost práce se cvičením svých vlastních mužů." a dál se budu koutkem oka poohlížet po Carině.
Upravil/a Sarako dne 20.03.2021 18:42
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Tondulin
"Určitě se můžeš pozdržet nějaký ten den ne, přece jen." Chytnu rytíře opilecky kolem ramene. "Mirabelle upeče makové vdolky, není přece kam spěchat."
 
Sarako
,,Na zítřek mám naplánovanou návštěvu Palagána a nalezení jedné ... jak bych to řekl ... důležité svědkyně, co mi dopomůže k nalezení zbylých klíčů od Caesarova trezoru. Ale pozvání na makové vdolky využiji hned co skončím ono poslání od barona, a při té příležitosti vám dvěma i možná někoho představím." odvětím Aedanovi, přitom si budu dávat pozor pro případ, že by ho v průběhu své společenské únavy náhodou napadlo sundat mi přilbu.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Tondulin
"Zas brzdi trochu příteli, musí zbýt nějaké vdolky i na mě, ne že mi tam přivedeš 15 nenažraných krků." Odvětím a budu pozorovat, zda už začnou lítat rakety do vzduchu.
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Hrozba • Diskuze Zdejší kobky 313 23.12.2016 21:15
Hrozba • Pilíře Vědění Zdejší kobky 4 15.05.2016 23:33
Hunterovi povídačky, Svazek 1.: Hrozba Onyxu » Skyrim - Váš svět 30 20.10.2012 23:48
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5696 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4850 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12720 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7504 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6631 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist