Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 2 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace
Whirt
Hele, Lene... Ten hRDLA... Máš nějaký jeho animace?
 
Leneren
asi jim spadl server ani jejich stránka nejde.................
 
Whirt
Moje nejlepší animace je totiž to intro pro Let's play a pak toto:
 
Leneren
Whirt napsal:
Hele, Lene... Ten hRDLA... Máš nějaký jeho animace?

dělal ty videa a trailery ne to dělal přes nákej program animační ne? ale kdyžtak bych se s tím zkusil naučit já
 
Leneren
hele nechtěli jste jít? já už pudu ano i já někdy musím hibernovat
 
nagasadowcz
Ok, tak výpadek, no. Možná jsme to přetížili, třeba si chat řekl: ne, já tohle v půl jedné dělat nebudu! Grin Ok, milí fórané, dobrou noc vinšuju a jdu na kutě.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Whirt
leneren napsal:
Whirt napsal:
Hele, Lene... Ten hRDLA... Máš nějaký jeho animace?

dělal ty videa a trailery ne to dělal přes nákej program animační ne? ale kdyžtak bych se s tím zkusil naučit já

Ne... To dělal přes nějakej střihovej program... To umím taky - Sony Vegas pro 10
 
Leneren
sbohem
 
Ligos
Mějte se lidi, jdu pařit Skyrim!
(Jen abyste mě pochopili - zítra mám poslední den dovolený, takže jsem dlouho vzhůru. Pak už zase práce, ach jo...Sad )
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Whirt
Přeju dobrou noc Wink
 
Whirt
Ligos napsal:
Mějte se lidi, jdu pařit Skyrim!
(Jen abyste mě pochopili - zítra mám poslední den dovolený, takže jsem dlouho vzhůru. Pak už zase práce, ach jo...Sad )


Ou... Tak to si ten poslední den (a večer) pořádně užij Wink
 
Leneren
Whirt napsal:
leneren napsal:
Whirt napsal:
Hele, Lene... Ten hRDLA... Máš nějaký jeho animace?

dělal ty videa a trailery ne to dělal přes nákej program animační ne? ale kdyžtak bych se s tím zkusil naučit já

Ne... To dělal přes nějakej střihovej program... To umím taky - Sony Vegas pro 10

aha tak to se omlouvám
 
Whirt
No.. Takže já se taky loučím... Musím jít "brzy" spát... Takže ty nejhezčí sny o šípech v koleně Wink
 
Leneren
zkusím udělat chat na vsevjednom.cz
 
nagasadowcz
Hele, lidi, jak jsem tu tak brouzdal, všiml jsem si té staré ankety dole. Možná by stálo za to tam jednou za měsíc "vylepit" novou. Nápady klidně dodám Wink
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Leneren
? jaké?
 
nagasadowcz
CHAT OPĚT FUNKČNÍ Wink
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Leneren
komu tam mám dát správcovství? jen sobě?
 
Leneren
bude to chat i s regostrací
 
Leneren
takže máme funkční chat i s registrací můžu zde banovat kickovat i úplně uzamknout místnost registraci můžu nastavit odkaz je tady:http://chat.vsevj...room=13693
zatím jsem tam admin jen já Whirtovi Diegovi a SkyrimAdminovy napíšu potom
Upravil/a Leneren dne 14.08.2012 09:41
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5697 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4850 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12720 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7504 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6631 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist