Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 2 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství čtvrté
Leneren
Gothic mě taky nepřišel nijak těžký (hrál jsem jen 1), ale až od tý doby co jsem přišel na to jak se bojuje Grin
 
METTALIC
Grin už se těšim na hledání nějáké suroviny

Aaaaaaahh tak kouknu na Steam a co to BadWolfík hraje dinosaury že bych si je taky stáhnul.
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Mike
Whirt napsal:
Nechce se mi to celé pročítat, tak zareaguju jen na Mika
Mike napsal:
- Ad Erpégéčka: Pro mě byly dost hardcore i třeba Gothic 1, 2 NOTR, nebo pak Risen 1, 2...

Gothic 1 mě ani hardcore nepřišel, spíš mě pak překvapila dvojka. Co se Risenu týče, tak to tak strašné taky nebylo. Ale mě ostatně přijdou hry o kterých lidi říkaj, že jsou hardcore, vcelku snesitelné. Asi mě hardcore přijde jako standart. Pak ale nechápu proč třeba ve Skyrimu zemřu častěji než v Areně Grin

Whitosi, já to taky celé nečetl, jen jsem si sedl k pc, vidím, že kecají o RPG, tak jsem se jakože připojil. Smile

No, je pravda, že jako takový je Gothic I vcelku jednoduchý, nicméně, ty začátky a utíkání před každou druhou potvorou je v porovnání s tím, co se produkuje dnes (aniž bych to hrál, nejnovější, co jsem hrál byla Arcania Gothic IV) totální brutál nářez. Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
METTALIC
Mike: Yop it´s true Grin dneska vyjde hra kterou máš dohranou za 3 hodiny na nejtěžší obtížnosti jen mě štve když se dneska zeptam někoho jestli paří RPGčka tak odvětí že takovou tu klasiku typu Diablo nwm jak vy ale pro mě je klasika RPG se jakýmisi pravidly např. Black Eye nebo D&D jak jsem již zmiňoval.
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Leneren
Z tebou zmiňovaných jsem hrál jen D&D Grin
 
METTALIC
Yop The Dark Eye jsem hrál nedávno. A docela mě štve že těhle her je strašně málo Sad
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Leneren
Zas tak málo jich není, ale bohužel ne všechnyy jsou kvalitní :/
Ale když se tqaková hra povede, tak se jí nic, ale nic nevyrovná a to je podle mě v žánru jako je RPG dost úspěch.
E: tím The dark eye jsi myslel toto?:http://games.tisc...enze-60336
Upravil/a Leneren dne 02.06.2013 14:19
 
METTALIC
Ne to je myslim v drakensangu kterej sice neni nijak extra hardcore ale i tak tam je jakýsi systém ale nic se nevyrovná klasickému D&D
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Leneren
Aha ten datadisk.
 
METTALIC
Wut ne toto http://www.gamepa...490140.htm
celý je to postavený na pravidlech The Dark Eye Grin
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Leneren
Taky, že jo the dark eye je myslím datadisk do toho Grin
 
METTALIC
jo aha nn to je 1 díl nejdřív je The Dark Eye a potom je Řeka času a datadisk je Philleason Secret
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Whirt
METTALIC napsal:
Mike: Yop it´s true Grin dneska vyjde hra kterou máš dohranou za 3 hodiny na nejtěžší obtížnosti jen mě štve když se dneska zeptam někoho jestli paří RPGčka tak odvětí že takovou tu klasiku typu Diablo nwm jak vy ale pro mě je klasika RPG se jakýmisi pravidly např. Black Eye nebo D&D jak jsem již zmiňoval.

Diablo, upřímně, není RPGčko. Prostě není. Zlobte se na mě, ale pro mě to není RPGčko.
A za klasická RPGčka, či RPGčka, která se zapsala z nějakého důvodu do historie považuju třeba Albion, Fallout, Morrowind, Gothic, Lands of Lore, Planescape, Stonekeep, Dungeon Master, Eye of Beholder, Wizardry, Daggerfall, atd...
 
METTALIC
Whirt: jj však to říkam že to neni RPG oni ani nepoznaj co to znamená RPG. Yop a s tima hrama máš pravdu nedávno jsem nainstaloval i Fallouty ale nijak daleko jsem se nedostal Grin
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
nagasadowcz
@Whirt: Já mám Diablo docela rád kvůli atmosféře, která je pro mě nezaměnitelná. Asi za to může hodně i nostalgie - hrával jsem to ještě na ZŠ s kamarády v informatice. Každopádně mě zajímá, jaký žánr bys tomu přisoudil, pokud ne právě RPG? Souhlasím, není to klasické RPG se vším všudy, ale jak jinak to nazvat? Akční klikačka s rozvojem skillů postavy? Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Whirt
nagasadowcz napsal:
@Whirt: Já mám Diablo docela rád kvůli atmosféře, která je pro mě nezaměnitelná. Asi za to může hodně i nostalgie - hrával jsem to ještě na ZŠ s kamarády v informatice. Každopádně mě zajímá, jaký žánr bys tomu přisoudil, pokud ne právě RPG? Souhlasím, není to klasické RPG se vším všudy, ale jak jinak to nazvat? Akční klikačka s rozvojem skillů postavy? Grin

Asi tak nějak.
Možnost je taky hromadný ničitel myší, či počátek úpadku RPG žánru.
Ale chápu, že máš Diablo rád, přesto bych to nenazval ani tzv. subžánrem akční RPG. Osobně mě přišlo Diablo z hlediska RPG značně přehodnocené.
 
BadWolf
Tak jsem hrál to Primal Carnage, když je ten free weekend. Luxusní Grin
Je to jednoduše týmový FPS kdy jeden tým jsou lidi a druhý dinosauři, a zahrát si třebas za takovýho TRexe je opravdu prdel (pokud jste v interiéru tak jednoduše jen chodíte, žerete a zašlapáváte lidi Grin). Hustý je na enginu to, že když se někdo prodírá křovím, to křoví se hýbe (připomíná mi to Jurskej park). Mapy jsou taky dobrý.
Někdy zdánlivě na někoho nemůžete narazit a pak na vás najednou z křoví skočí Raptor...
a nebo jste pořád ve vřavě bitvy (jednou se mi stalo, že jsem takhle bojoval, VŠUDE samí Dinosauři, a: 1. nejdřív mě chytil Pteranodon, ale nízko u země, pak mě pustil nebo mě někdo zachránil - bojuju dál 2. skočí na mě Raptor ale někdo mě zachrání 3. skočí na mě další Raptor ale zase mě někdo zachránil, bojujeme dál 4. ustupujeme a zašlápne mě TRex Grin)
Ale jednou jsem si Dinosaura pěkně podal já (hrál jsem Commando) - Pteranodon se mě snažil sundat ale nevyšlo mu to, tak letí pryč, hodně vysoko, já po něm střílím... pak se uklidním, kleknu si (abych měl lepší stabilitu) a takovým single shotem ho sundám Grin
No, nebo je tu třeba něco, čemu říkám "Tanec s Raptory". Jednoduše jsem hraju class s broksnou, a najednou takový hejno raptorů - buď na mě skočej a jsem mrtvej nebo ne. Takže mě chtěj zakousnout, takže já jim uhýbám (i těm jejich skokům), manévruju, oni taky manévrujou aby mě zabili, oni koušou neustále, doufaje že mě zasáhnou a já střílím z broksny. Obvykle se to dost protáhne a vypadá to fakt komicky GrinGrin

Jinak, u lidí jsou postavy:
Commando (útočná puška s granátometem),
nějakej indián stopař (broksna a světlice - tohodle spolu s Commandem hraju nejvíc),
plamenometčík (plamenomet + motorová pila Grin),
Scientist (má snipu a nějakou pistolku střílející injekce)
a Trapper (střílí síť nebo má duo pistolky).

U dinosaurů:
Pteranodon (umí lítat nebo se šoupat po zemi, to lítání mi moc nejde, každopádně může při letu někoho chytit a pak ho pustit dolů Grin), Raptor (za toho hraju, ten umí sámo skákat na lidi -> instant kill, pokud vás neschodí někdo jiný),
Allosaurus ? Dilophosaurus? nevím, takovejhle dinosaurus neexistuje, ale vypadá inspirovanej Dilophosaurem z Jurskýho Parku ale jmenuje se tam pokud vím Allosaurus Frown (jedovatý kousnutí a pak umí plivat takovej jed co oslepí, toho taky hraju),
Carnotaurus (zmenšenina TRexe, ne tak silnej, ale umí se rozeběhnout a porážet hlavou...),
TRex (prostě jenom jdete a když narazíte na člověka tak ho sežerete nebo zašlapete GrinGrin ale dávejte pozor, oni se proti vám potom ti bastardi spojí, občas si ho zahraju jen tak z prčy, bohužel v týmu může být jenom pár Sad).

Dinosauři pak mají i řevy - prostě zařvou a něco to udělá... pamatuju si že u TRexe (ten zní fakt luxusně) to zvýší zdraví dinosaurům poblíž, u Pteranodona to odhaluje protihráče, u Raptora vám to zvýší myslím Staminu, nebo její regeneraci, ale má to velkej cooldown... U "Allosaura" to zvýší dostřel vašich dalších tří plivnutí a Carnotaura nevím.

No nic, já jdu dál pařit, a možná si to koupím Grin
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
METTALIC
Ještě večer můžu zkusit Wink
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
nagasadowcz
Tak jsem se vrátil z kina, kde jsem viděl The Hangover, Part III. Vynikající, zrovna jako první dva díly, i když tentokrát poněkud jiný průběh. Humor a postavy ovšem zůstávají a rozhodně to můžu doporučit Wink
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mike
nagasadowcz napsal:
Tak jsem se vrátil z kina, kde jsem viděl The Hangover, Part III. Vynikající, zrovna jako první dva díly, i když tentokrát poněkud jiný průběh. Humor a postavy ovšem zůstávají a rozhodně to můžu doporučit Wink

Jo, Pařby mám také rád. Na trojku se chystám. Smile Jsem rád, že se ti to líbilo! Smile
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5697 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4850 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12720 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7504 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6631 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist