Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 3 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace
scorpioncz
Diego napsal:
scorpioncz napsal:
Whirt napsal:
scorpioncz napsal:
jo a kdy bude 1. díl ? Grin teďka jsem koukal na trailer a už si to chci přečíst Wink

Někdy během příštího týdne... Nemůžu být všemocný, abych měl čas neustále... ale pokud mám volný čas, tak většinou kreslím Wink
to je škoda že nejsi všemocný Sad mohl bys mi opravit dvd romku nebo jak se to jmenuje Pfft už jsem se tady ptal a odpověď byla abych vyndal a zandal kabeli Wink zkoušel jsem to ale byli tam nějak pevně přidělaný tak jsem to nechal aby se to ještě víc nerozbilo Pfft jinak jestli si trochu zběhlí v počítačích tak - když tam dám CD tak to normálně šlape .... ale když tam dám DVD ( což jsou většinou hry Grin a mezi nimi i oblivion Sad ) tak jako by tam vůbec nebylo Sad uvnitř je dvd ale počítač nereaguje a když chci vypalovat tak mi to řekne " vložte zapisovatelný disk " Sad a v tento počítač tam prostě není Sad

Většinou jdou vyndat. Nemusíš nic rvát.
no tak já to ještě jednou zkusím ale naposled mi to nešlo Sad jako by to bylo připevněný ale spíš si myslím jestli to není v programování když tam jde to CD Pfft
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Diego
Whirt napsal:
Diego napsal:
Whirt napsal:
Diego napsal:
Whirt napsal:
Lidičky, nevím co nám na té nově koupené bažině roste, ale když jsme to posekali a spálili, tak mám pocit, jako bych se... však víte co...

Jaké bažině? Nová "zahrada"?

Něco takového Smile Za zahradou máme velkej pozemek, za kterým teče řeka a roste tam spousta prapodivných rostlin - pokosili jsme (protože to sekačkou nejde) asi tak 5% a spálili to... Brrrr...

Křovinořezem posekat, pak na to nějaký jed a už dlouho tam nic neporoste.


Obávám se, že našim psům, co jí trávu, by to asi nevyhovovalo Grin

No to znám....
 
scorpioncz
hRDLA napsal:
LOL, Leneren a ScorpionCZ byli pryč? Grin
takže zatím jen jeden napsal odpověď k mojí otázce jestli si všimnul nepřítomnosti Grin
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Diego
scorpioncz napsal:
hRDLA napsal:
LOL, Leneren a ScorpionCZ byli pryč? Grin
takže zatím jen jeden napsal odpověď k mojí otázce jestli si všimnul nepřítomnosti Grin

Já si toho všiml.....to nejde přehlídnout, že tu nejsi.Pfft
 
hRDLA
Diego napsal:
scorpioncz napsal:
hRDLA napsal:
LOL, Leneren a ScorpionCZ byli pryč? Grin
takže zatím jen jeden napsal odpověď k mojí otázce jestli si všimnul nepřítomnosti Grin

Já si toho všiml.....to nejde přehlídnout, že tu nejsi.Pfft

Takej vlezdoprdelka Grin

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Diego
hRDLA napsal:
Diego napsal:
scorpioncz napsal:
hRDLA napsal:
LOL, Leneren a ScorpionCZ byli pryč? Grin
takže zatím jen jeden napsal odpověď k mojí otázce jestli si všimnul nepřítomnosti Grin

Já si toho všiml.....to nejde přehlídnout, že tu nejsi.Pfft

Takej vlezdoprdelka Grin

Za koho mě to máš....Grin
 
Leneren
hRDLA napsal:
Diego napsal:
scorpioncz napsal:
hRDLA napsal:
LOL, Leneren a ScorpionCZ byli pryč? Grin
takže zatím jen jeden napsal odpověď k mojí otázce jestli si všimnul nepřítomnosti Grin

Já si toho všiml.....to nejde přehlídnout, že tu nejsi.Pfft

Takej vlezdoprdelka Grin

¨hlavně že ty jsi si ani nevšim že tu není tvůj bůh Grin
 
scorpioncz
Diego napsal:
scorpioncz napsal:
hRDLA napsal:
LOL, Leneren a ScorpionCZ byli pryč? Grin
takže zatím jen jeden napsal odpověď k mojí otázce jestli si všimnul nepřítomnosti Grin

Já si toho všiml.....to nejde přehlídnout, že tu nejsi.Pfft
no ... Grin ale musíš uznat že se snažím být nenápadnější Grin
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Whirt
Lene, trochu předčasné jmenovat se bohem... Když tě může sledovat i pán podsvětí (mimochodem podsvětí je vždy silnější Grin)
 
Leneren
Whirt napsal:
Lene, trochu předčasné jmenovat se bohem... Když tě může sledovat i pán podsvětí (mimochodem podsvětí je vždy silnější Grin)

sem bnůh spamu neco jako Vivec tohohle fora muhaha
 
Diego
leneren napsal:
Whirt napsal:
Lene, trochu předčasné jmenovat se bohem... Když tě může sledovat i pán podsvětí (mimochodem podsvětí je vždy silnější Grin)

sem bnůh spamu neco jako Vivec tohohle fora muhaha

Já toho boha klidně porazím! Mám své metody....Smile
 
scorpioncz
a co mopidu ? no ta je vlastně daedrická princezna Grin
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Whirt
Vzhledem k tomu, že já též mám své metody a jsem v podstatě Daedra, tak tě zašlápnu jedním větším krokem Wink
 
Diego
Whirt napsal:
Vzhledem k tomu, že já též mám své metody a jsem v podstatě Daedra, tak tě zašlápnu jedním větším krokem Wink

Na co kroky? Odfoukni ho a je po Lentilce.
 
Whirt
Když už Lentilku, tak ji spolknu Wink
 
Leneren
hele neveřte si vyste modové to je podvod ale vy byste se mě nezbavili že ne?Grin
 
Diego
scorpioncz napsal:
a co mopidu ? no ta je vlastně daedrická princezna Grin

Je na chatě a čte si knížky.
 
Diego
leneren napsal:
hele neveřte si vyste modové to je podvod ale vy byste se mě nezbavili že ne?Grin

Ale ty jsi jako bumerang, vždycky se vrátí!Grin
 
scorpioncz
leneren napsal:
hele neveřte si vyste modové to je podvod ale vy byste se mě nezbavili že ne?Grin
no pokud trváš na to že jsi bůh tak pro ně budeš konkurence Grin
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Whirt
leneren napsal:
hele neveřte si vyste modové to je podvod ale vy byste se mě nezbavili že ne?Grin


Znám spoustu způsobů jak zdevastovat napařovače...
Změnit jméno, třídenní e-mailový ban, třídenní IP ban, IP ban, e-mail ban, smazat profil, adt... atd... Grin
Upravil/a Whirt dne 12.08.2012 21:24
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5696 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4850 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12720 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7504 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6630 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist