Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 6 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství druhé
Tsunamiplavec
hRDLA napsal:
Víte co? Neřeště to už, kupuju InFamous a Ratchet and Clank.

A pak že se to nedá spočítat....
 
BadWolf
On to ale nepočítal Wink
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Tsunamiplavec
BadWolf napsal:
On to ale nepočítal Wink

Já ano, předtím než to koupil. Takže zde vidíš, že se to spočítat dá.

lenže to že je hra drahá nič neznamená stáva sa že tá lacnejšia je ovela lepšia, tým pádom máš aj z jednej lacnejšej hry ovela väčší pôžitok

Přečti si pozorně co jsem psal, protože tvoje odpověď je naprosto v souladu s tím co jsem napsal, což zjevně nebyl tvůj záměr.
 
hRDLA
Tsunamiplavec napsal:
hRDLA napsal:
Víte co? Neřeště to už, kupuju InFamous a Ratchet and Clank.

A pak že se to nedá spočítat....


Já to nepočítal, vybral jsem to NA DOPORUČENÍ Nerevara, který mi napsal už včera večer.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Norbi
*FACEPALM WITH DOOR* Grin na tomto fore asi zakážeme pýtanie sa na hry, ak sa to bude niekto snažiť vyrátať Grin
You can kill yourself, or die trying...

http://scontent-v...e=5678314E

Aint no party like a Time Lord party, cause a Time Lord party never ends !

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lfzax5zuSU1qfxioto1_500.jpg
 
Tsunamiplavec
hRDLA napsal:
Tsunamiplavec napsal:
hRDLA napsal:
Víte co? Neřeště to už, kupuju InFamous a Ratchet and Clank.

A pak že se to nedá spočítat....


Já to nepočítal, vybral jsem to NA DOPORUČENÍ Nerevara, který mi napsal už včera večer.

To nic nemění, že podle toho co jsi mi řekl jsem byl schopen spočítat, která možnost je pro tebe nejlepší.
 
hRDLA
Chci vidět ty výpočty.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Diego
Tsunamiplavec: Jsi vůl, víš to? Whirt ti to jasně napsal, proč se asi dělají obsáhlé recenze? Jenom tak z legrace? Ne! Je to pro lidi, kteří o hře něvědí nic a chtějí o ní první něco vědět, než si ji koupí. Protože by pak, doma mohli zjistit, že je to naprostá sračka. Hodně lidí se nedívá jen na recenze, ale i na záběry ze hry a obrázky, aby prostě o té hře věděli vše co potřebují.
A počítat pomocí rovnic, jestli mě hra bude bavit nebo ne, je trošku na palici, nemyslíš?
 
hRDLA
Diego napsal:
Tsunamiplavec: Jsi vůl, víš to? Whirt ti to jasně napsal, proč se asi dělají obsáhlé recenze? Jenom tak z legrace? Ne! Je to pro lidi, kteří o hře něvědí nic a chtějí o ní první něco vědět, než si ji koupí. Protože by pak, doma mohli zjistit, že je to naprostá sračka. Hodně lidí se nedívá jen na recenze, ale i na záběry ze hry a obrázky, aby prostě o té hře věděli vše co potřebují.
A počítat pomocí rovnic, jestli mě hra bude bavit nebo ne, je trošku na palici, nemyslíš?


Ty ho ještě neznáš. Takhle na něj nesmíš Grin

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
nagasadowcz
Tsunamiplavec napsal:
Je od tebe hezké, že mi přeješ smrt, děkuji.
Btw moje tsunami nemá s Japonskem nic společného.


Mí přátelé mi občas říkají, že beru věci zbytečně doslova. Myslím to sice v legraci, ale díky tobě už je chápu.

Norbi napsal:
Moji nepokrvný bratia Grin (myslím občanov Česka Grin )
dosiahli ste to na 9gag, gratulujem GrinD

http://d24w6bsrhb...2_460s.jpg


A jelikož před ČR chybí člen určitý, řekl bych, že jsme se tam dostali vlastní dopomocí Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Diego
hRDLA napsal:
Diego napsal:
Tsunamiplavec: Jsi vůl, víš to? Whirt ti to jasně napsal, proč se asi dělají obsáhlé recenze? Jenom tak z legrace? Ne! Je to pro lidi, kteří o hře něvědí nic a chtějí o ní první něco vědět, než si ji koupí. Protože by pak, doma mohli zjistit, že je to naprostá sračka. Hodně lidí se nedívá jen na recenze, ale i na záběry ze hry a obrázky, aby prostě o té hře věděli vše co potřebují.
A počítat pomocí rovnic, jestli mě hra bude bavit nebo ne, je trošku na palici, nemyslíš?


Ty ho ještě neznáš. Takhle na něj nesmíš Grin

Jé, tak to se hrozně omlovám, že jsem naštval jednoho blba, který dělá chytrýho.Ork

Nejhorší je: Blbec nikdy nepřizná, že je blbec ani když mu to ostatní řeknou.Apple Tudíž se s ním nemá smysl dále vybavovat.
 
nagasadowcz
Diego napsal:
Nejhorší je: Blbec nikdy nepřizná, že je blbec ani když mu to ostatní řeknou.Apple Tudíž se s ním nemá smysl dále vybavovat.


Já nakonec nebudu takový blbec, jak si občas myslím Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Tsunamiplavec
hRDLA napsal:
Chci vidět ty výpočty.

Dobrá
Mám pro vás úkol, který do zítra do večera vyřešíte:
Týpek má 515 Kč a má na výběr ke koupení:
InFamous - 215 Kč
Ratchet and Clank: Quest For Booty - 135 Kč
Jak and Daxter HD Trilogy - 390 Kč
Sly Trilogy - 250 Kč
Mass Effect 3 DLC From ashes - 270 Kč
Mass Effect 3 DLC Leviathan - 270 Kč
Najděte nejvhodnější kombinaci aby se vešel do ceny s ohledem na kvality her.

Dále jsi řekl, že všechny hry chceš (si užiješ/přinesou ti potěšení) stejně, až na Sly Trilogy, kterou chceš o něco méně.

U = 4*x1 + 4*x2 + 4*x3 + 3*x4 + 4*x5 + 4*x6 (xi jsou jednotlivé hry, číslo kterým jsou násobeny je míra toho jak moc je chceš)
Tvoje rozpočtové omezení je 515 a ceny jednotlivých her jsou napsány výše. Teď víme, že neexistuje kombinace, ve které si koupíš víc než dvě hry aniž by sis jednu koupil 2x. Výpočty optimálního nákupního souboru (toho co si koupíš) jsou trochu složitější(parciální derivace), ale vzorec je na netu. Navíc zde nejsou potřeba protože to je zřejmé, ale u těžší úlohy by to bylo nutné.

Nejvíce zábavy za jednu korunu ti logicky dají ty nejlevnější hry, protože mají všechny až na jednu stejnou míru užitku. Takže se zde dá říci, že je zřejmé, že funkce užitku U je největší když koupíš x1 a x2.
Upravil/a Tsunamiplavec dne 13.11.2012 21:37
 
hRDLA
Diego napsal:


Jé, tak to se hrozně omlovám, že jsem naštval jednoho blba, který dělá chytrýho.Ork

Nejhorší je: Blbec nikdy nepřizná, že je blbec ani když mu to ostatní řeknou.Apple Tudíž se s ním nemá smysl dále vybavovat.


Ale néé, tys mě špatně pochopil mě je to jedno, ba mi to dělá i dobře, když proti němu něco máš, jen tě varuji, že přijde slohová práce na 200 A4 na téma proč My jsme blbci a on je super. Grin

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Tsunamiplavec
Diego napsal:
Tsunamiplavec: Jsi vůl, víš to? Whirt ti to jasně napsal, proč se asi dělají obsáhlé recenze? Jenom tak z legrace? Ne! Je to pro lidi, kteří o hře něvědí nic a chtějí o ní první něco vědět, než si ji koupí. Protože by pak, doma mohli zjistit, že je to naprostá sračka. Hodně lidí se nedívá jen na recenze, ale i na záběry ze hry a obrázky, aby prostě o té hře věděli vše co potřebují.
A počítat pomocí rovnic, jestli mě hra bude bavit nebo ne, je trošku na palici, nemyslíš?

Přestaň urážet a přečti si co jsem napsal. Nikde nemluvím o tom, jestli je ta hra dobrá nebo ne, to ať si rozhodne hRDLA sám. On se ptal jak má nakoupit, aby za svoje peníze dostal podle svého názoru nejvíce zábavy. Sám řekl, že všechny hry chce stejně až na jednu, kterou chce o něco méně...

Kritizuješ mě kvůli něčemu co jsem neřekl, ale na co špatně poukázal Whirt protože nepochopil (stejně jako ty) jak zněla otázka.
 
Diego
hRDLA napsal:
Diego napsal:


Jé, tak to se hrozně omlovám, že jsem naštval jednoho blba, který dělá chytrýho.Ork

Nejhorší je: Blbec nikdy nepřizná, že je blbec ani když mu to ostatní řeknou.Apple Tudíž se s ním nemá smysl dále vybavovat.


Ale néé, tys mě špatně pochopil mě je to jedno, ba mi to dělá i dobře, když proti němu něco máš, jen tě varuji, že přijde slohová práce na 200 A4 na téma proč My jsme blbci a on je super. Grin

Pochopil jsem tě dobře, jen ty mě asi ne, protože jsem to myslel ironicky.
Já jen, že jsem už pár takových chýtráků potkal. Blbec si to nikdy nepřizná, že je blbec.Grin
 
BadWolf
Lidi.
Proč jsem poslední dobou chodí samí trollové, co nepochopí vůbec nic co v sobě nemá zabudovanou rovnici a tak si myslí, že jsou strašně super a že to co říkají je naprosto správné?
Možná, že nakonec tenhle prosinec bude konec světa.

No nic, don't feed the troll...
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Diego
Tsunamiplavec napsal:
Diego napsal:
Tsunamiplavec: Jsi vůl, víš to? Whirt ti to jasně napsal, proč se asi dělají obsáhlé recenze? Jenom tak z legrace? Ne! Je to pro lidi, kteří o hře něvědí nic a chtějí o ní první něco vědět, než si ji koupí. Protože by pak, doma mohli zjistit, že je to naprostá sračka. Hodně lidí se nedívá jen na recenze, ale i na záběry ze hry a obrázky, aby prostě o té hře věděli vše co potřebují.
A počítat pomocí rovnic, jestli mě hra bude bavit nebo ne, je trošku na palici, nemyslíš?

Přestaň urážet a přečti si co jsem napsal. Nikde nemluvím o tom, jestli je ta hra dobrá nebo ne, to ať si rozhodne hRDLA sám. On se ptal jak má nakoupit, aby za svoje peníze dostal podle svého názoru nejvíce zábavy. Sám řekl, že všechny hry chce stejně až na jednu, kterou chce o něco méně...

Kritizuješ mě kvůli něčemu co jsem neřekl, ale na co špatně poukázal Whirt protože nepochopil (stejně jako ty) jak zněla otázka.

Chápeme tě všichni, ale ty nás ne. Co už naděláme....
 
Tsunamiplavec
Diego napsal:
hRDLA napsal:
Diego napsal:


Jé, tak to se hrozně omlovám, že jsem naštval jednoho blba, který dělá chytrýho.Ork

Nejhorší je: Blbec nikdy nepřizná, že je blbec ani když mu to ostatní řeknou.Apple Tudíž se s ním nemá smysl dále vybavovat.


Ale néé, tys mě špatně pochopil mě je to jedno, ba mi to dělá i dobře, když proti němu něco máš, jen tě varuji, že přijde slohová práce na 200 A4 na téma proč My jsme blbci a on je super. Grin

Pochopil jsem tě dobře, jen ty mě asi ne, protože jsem to myslel ironicky.
Já jen, že jsem už pár takových chýtráků potkal. Blbec si to nikdy nepřizná, že je blbec.Grin

Většina nemá vždycky pravdu. Mimochodem právě vyvracíš principy mikroekonomie, ale to je člověku jako ty asi jedno viď? Přečti si knihu, než se začneš navážet do někoho kdo o tématu ví víc než ty.
 
Diego
Já se jdu radši dívat na film, než se tu hádat s člověkem, který je zabedněný a umíněný.
Zatím zdar.
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5698 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4850 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12720 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7504 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6631 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist