Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství druhé
hRDLA
Super, konečně se tu zas diskutuje Grin, a nikdo nikam nepůjde alespoň do půlnoci jasný?

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Diego
Whirt napsal:
A pak naše královna pravdy a spravedlnosti MortuusDominus postla tohle a od té doby se tu neukázal (teda aspoň myslím Smile):
Já nevím, proč si s komikem lámete hlavu Grin ? Tu diskuzi už nějakou dobu sleduji. Nejdřív jsem se pobavila, na chvilku si snad i řekla, že je to celkem i inteligentní člověk, tak o co jde, pak koukla na to druhý forum a pak už zase sem, pak se zas pobavila.... = Vůbec bych nějakého Šoggota neřešila. Ani bych to nenazývala něčím inteligentním, jak tady padlo. Má slovní zásobu, to ano, umí občas dobře argumentovat, to ano, ale zas tak prudce inteligentní to asi nebude. Pač člověk, kterou nějakou inteligenci má, se dokáže povznést, a né, snažit se chovat stylem, jsem chytřejší a dám vám to mermomocí na odiv - ať je to jakkoli způsob ( koneckonců, kdo chce psa bít, hůl si najde ). Inteligentní bytost nemá nutkání si to nějak dokazovat a už vůbec né tím, že bude SNIŽOVAT ostatní. Naopak, takový člověk hledí na ostatní spíše s jistou dávkou soucitu a s uvědoměním, že v podstatě lidé za svoji hloupost nemohou...

---------------------------------------------------------------------

Ah, Shoggote, vysvětli mi, proč si takovej DEBIL. začni tím jak je to logické a svými odbornými terminy mi to objasni. ( a drž se prosím mé otázky mířené tobě - rád věci převracíš a zaměňuješ )

Ona vždy přijde nakouknout a prohodí takovou hlášku, v tomto případě článek, že všem zavře hubu.Grin
 
Tsunamiplavec
Whirt napsal:....když jsem tam byl, a když to popírám, tak jsem lhář... Přičemž jsem to nepopřel Grin

Tak jsi tedy lhář, protože tě nenazval lhářem, protože jsi to nepopřel.

Máme tu logický paradox dámy a pánové.
 
Diego
hRDLA napsal:
Super, konečně se tu zas diskutuje Grin, a nikdo nikam nepůjde alespoň do půlnoci jasný?

Inu, tak do púl jedenácté večerní tu mohu být, pak musím jít spát, já totiž ráno vstávám.
 
Whirt
A proto ji všichni mají tak rádi Grin
 
hRDLA
Diego napsal:
hRDLA napsal:
Super, konečně se tu zas diskutuje Grin, a nikdo nikam nepůjde alespoň do půlnoci jasný?

Inu, tak do púl jedenácté večerní tu mohu být, pak musím jít spát, já totiž ráno vstávám.

A kdo ne? Možná tak mrtvoly Grin

Whirt napsal:
A proto ji všichni mají tak rádi Grin

Já jsem do ní zaláskován Grin :*
Upravil/a hRDLA dne 07.11.2012 21:44

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Mopidu
Alohá Diégo Grin Vítej zpátky
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Diego
Tsunamiplavec napsal:
Whirt napsal:....když jsem tam byl, a když to popírám, tak jsem lhář... Přičemž jsem to nepopřel Grin

Tak jsi tedy lhář, protože tě nenazval lhářem, protože jsi to nepopřel.

Máme tu logický paradox dámy a pánové.

Hej, nejsi ty čirou náhodou Shoggot? Asi ne, nikdo se jentak nepřizná.pes
 
Whirt
Tsunamiplavec napsal:
Whirt napsal:....když jsem tam byl, a když to popírám, tak jsem lhář... Přičemž jsem to nepopřel Grin

Tak jsi tedy lhář, protože tě nenazval lhářem, protože jsi to nepopřel.

Máme tu logický paradox dámy a pánové.


Já osobně nemám pocit že bych někomu nějak lhal... Obvzlášť, když jsem k němu ani nemluvil...
 
Tsunamiplavec
Diego napsal:
Tsunamiplavec napsal:
Whirt napsal:....když jsem tam byl, a když to popírám, tak jsem lhář... Přičemž jsem to nepopřel Grin

Tak jsi tedy lhář, protože tě nenazval lhářem, protože jsi to nepopřel.

Máme tu logický paradox dámy a pánové.

Hej, nejsi ty čirou náhodou Shoggot? Asi ne, nikdo se jentak nepřizná.pes

Nejsem Shoggot, nevím o čem to vlastně mluvili, ale je to logicky špatně.

Tady to máte hezky rozepsané...

-If (Whirt popře tvrzení)
than (Whirt je lhář)
else (Whirt není lhář)
-While (Whirt nepopřel tvrzení)
(Whirt není lhář)
------If (Whirt řekl, že ho Shoggot nazval lhářem)
than (Whirt je lhář)
Upravil/a Tsunamiplavec dne 07.11.2012 21:55
 
Diego
Až se tu opět zjeví, dáme mu co proto.Drak
 
Ligos
Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem.

(Vážně nevím, proč to sem píšu. Asi mi to přišlo příhodný...)
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
hRDLA
Opravdu to budeme řešit dokola a dokola?

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Whirt
Jestli se v těchto dnech definuje pravda takto, then I don't wanna live on this planet anymore...
 
Ligos
hRDLA napsal:
Opravdu to budeme řešit dokola a dokola?


Tak teď se to tu řeší kvůli Diegovi, aby byl v obraze. Já na tom nevidím nic špatného...
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
hRDLA
Já jen že Tsunamiplavec už tu zase řeší jestli je Whirt lhář.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Ligos
Upps. Začínám se do toho zamotávat. Tyhle písemný telenovely nejsou nic pro mě Smile
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Tsunamiplavec
hRDLA napsal:
Já jen že Tsunamiplavec už tu zase řeší jestli je Whirt lhář.

Pouze mě pobavil ten paradox, že pokud Whirt popře, tak je lhář a pokud ne, tak je taky lhář.

A pro Whirta: Jak jinak posuzovat pravdu než na základě fakt a logických úvah? Frown
 
Whirt
Mě moc logické nepřijde, když člověku který se po dlouhé době vrátil řeknu novinku a jsem lhář Grin
 
Leneren
Hele vyřidtě prosím Aureliovy na chatu ,že ta moje DrD se ruší.
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5696 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4850 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12720 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7504 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6630 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist