Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství druhé
Leneren
Tsunamiplavec:Ne to se ti jen zdá.Jsi tu nově a hned si stěžuješ.Mě to nepřipadá moc slušné.
 
clown333
hele ...to je trochu netaktné ...kluci na ňom dost dreli a všetkým sa nám to páči také aké to je
Tajná Jednotka


2.svetová vojna ožíva


The Elder Scrolls Legend:
Light in the Dark


Stopnuté Frown
 
Tsunamiplavec
Leneren napsal:
Tsunamiplavec:Ne to se ti jen zdá.Jsi tu nově a hned si stěžuješ.Mě to nepřipadá moc slušné.

Ber to jako konstruktivní kritiku.

Například mi chybí tlačítko na označení všech příspěvků jako přečtené...
Nebo regulace délky podpisů. Některé opravdu zabírají až nechutně moc místa.

PS: Nepozdravit je taky neslušné.
 
Whirt
Zdravím. Tahle slova mi někoho připomínají... Nejen proto, že přijde a hned si stěžuje, ale i proto, že si stěžuje na design a ovládání fóra... Taková byla reakce Shoggota Grin

Ale stejně dám tomuhle chlapíkovi šanci - Eldera jsem taky z počátku podezříval (ikdyž on nic takového neřekl)... Navíc má jinou IP adresu...
Upravil/a Whirt dne 07.11.2012 20:50
 
Tsunamiplavec
Whirt napsal:
Tahle slova mi někoho připomínají... Nejen proto, že přijde a hned si stěžuje, ale i proto, že si stěžuje na design a ovládání fóra... Taková byla reakce Shoggota Grin

Ale stejně dám tomuhle chlapíkovi šanci - Eldera jsem taky z počátku podezříval (ikdyž on nic takového neřekl)... Navíc má jinou IP adresu...

Klidně podezřívej, máš na to právo a máš k tomu i důvod.
 
Leneren
Tsunamiplavec napsal:
Leneren napsal:
Tsunamiplavec:Ne to se ti jen zdá.Jsi tu nově a hned si stěžuješ.Mě to nepřipadá moc slušné.

Ber to jako konstruktivní kritiku.

Například mi chybí tlačítko na označení všech příspěvků jako přečtené...
Nebo regulace délky podpisů. Některé opravdu zabírají až nechutně moc místa.

PS: Nepozdravit je taky neslušné.

Možná je to neslušné ,ale omluvitelné.Zvlášt když si nakráčíš a hned si budeš stěžovat.Hodně lidí to může rozhořčit natolik ,že zapomenou na slušné vychování.Tudíž zdravím dodatečně ,ale k tomu označení příspěvků.To je těžké si to otevřít a posléze zavřít?Potom už to budeš mít označeno jako přečtené.Nám to ovládání vyhovuje.
 
hRDLA
Že by Pan Nukleární?

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Whirt
Pání! Hoši! Hlavně ať nám tu hned nevypukne válka...
 
Leneren
hRDlo.Taky jsem si myslím ,ale dejme tomu člověku šanci.Snad není tolik arogantní jako to duo.
 
hRDLA
Tsunamiplavec napsal:
Dobrý večer dámy a pánové. Zdá se mi to nebo toto fórum má hrozně špatně řešené ovládání a grafické zpracování?


Nazdar, proč myslíš? Mě to vyhovuje mnohem více než napříkla AWF nebo madbrahmína, vše záleží na zvyku a taky kam přijdeš první.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Tsunamiplavec
Leneren napsal:
Možná je to neslušné ,ale omluvitelné.Zvlášt když si nakráčíš a hned si budeš stěžovat.Hodně lidí to může rozhořčit natolik ,že zapomenou na slušné vychování.Tudíž zdravím dodatečně ,ale k tomu označení příspěvků.To je těžké si to otevřít a posléze zavřít?Potom už to budeš mít označeno jako přečtené.Nám to ovládání vyhovuje.

Otázka zní: Rozhořčilo to tebe natolik, že jsi zapomněl na vychování? Proč tě to natolik rozhořčilo?

A odpověď zní: Ano, témat je tu několik set, takže je velmi nešikovné všechny otvírat a zavírat. A proč má někdo podpis přes půl stránky?
 
hRDLA
Tsunamiplavec napsal:
Leneren napsal:
Možná je to neslušné ,ale omluvitelné.Zvlášt když si nakráčíš a hned si budeš stěžovat.Hodně lidí to může rozhořčit natolik ,že zapomenou na slušné vychování.Tudíž zdravím dodatečně ,ale k tomu označení příspěvků.To je těžké si to otevřít a posléze zavřít?Potom už to budeš mít označeno jako přečtené.Nám to ovládání vyhovuje.

Otázka zní: Rozhořčilo to tebe natolik, že jsi zapomněl na vychování? Proč tě to natolik rozhořčilo?

A odpověď zní: Ano, témat je tu několik set, takže je velmi nešikovné všechny otvírat a zavírat. A proč má někdo podpis přes půl stránky?


Nikdo takový tu není, a na druhou stranu tu máme regulaci velikosti obrázků, což na jiných forech nemají (viz AWF či Madbrahmína)

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Leneren
Tsunamiplavec napsal:
Leneren napsal:
Možná je to neslušné ,ale omluvitelné.Zvlášt když si nakráčíš a hned si budeš stěžovat.Hodně lidí to může rozhořčit natolik ,že zapomenou na slušné vychování.Tudíž zdravím dodatečně ,ale k tomu označení příspěvků.To je těžké si to otevřít a posléze zavřít?Potom už to budeš mít označeno jako přečtené.Nám to ovládání vyhovuje.

Otázka zní: Rozhořčilo to tebe natolik, že jsi zapomněl na vychování? Proč tě to natolik rozhořčilo?

A odpověď zní: Ano, témat je tu několik set, takže je velmi nešikovné všechny otvírat a zavírat. A proč má někdo podpis přes půl stránky?

Ano ,rozhořčilo mě to dosti.A to proto ,že mi to připadalo dosti arogantní.Jen tak vystoupit a postěžovat si.
Ať si podpisy mají dlouhé.Je to jejich reprezentativní pole.A pročti si tedy témata ,lteré tě zajímají a zbytek jednoduše ignoruj.
 
clown333
skús sa najprv zoznámiť so hmm (zdejšími) ovladaniami Grin...
sakra, neprišlo mi na um slovenské slovko Grin
Tajná Jednotka


2.svetová vojna ožíva


The Elder Scrolls Legend:
Light in the Dark


Stopnuté Frown
 
Whirt
Proč se vždycky noví lidé registrují po takových konfliktech Grin
Pak jsou všichni nevrlí a podezřívaví Grin
 
Leneren
Whirt napsal:
Proč se vždycky noví lidé registrují po takových konfliktech Grin
Pak jsou všichni nevrlí a podezřívaví Grin

Přesně ,ale ta konfliktí osoba mě pořád více překvapuje Grin.Zvlášt tím ,že o mě napsala ,že jsem arogantní xD.
 
clown333
zákon schválnosti....
Tajná Jednotka


2.svetová vojna ožíva


The Elder Scrolls Legend:
Light in the Dark


Stopnuté Frown
 
Ligos
Whirt napsal:
Proč se vždycky noví lidé registrují po takových konfliktech Grin
Pak jsou všichni nevrlí a podezřívaví Grin


Nehledě na to, že tito nově registrovaní hned zpočátku konflikty vyvolávají...
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Leneren
Ligos napsal:
Whirt napsal:
Proč se vždycky noví lidé registrují po takových konfliktech Grin
Pak jsou všichni nevrlí a podezřívaví Grin


Nehledě na to, že tito nově registrovaní hned zpočátku konflikty vyvolávají...

No já bych to jako konflikt nepopsal.Jak řekl kritika je zdravá.A kvůli tomu se svět nesesype. Smile
 
hRDLA
Leneren napsal:
Ligos napsal:
Whirt napsal:
Proč se vždycky noví lidé registrují po takových konfliktech Grin
Pak jsou všichni nevrlí a podezřívaví Grin


Nehledě na to, že tito nově registrovaní hned zpočátku konflikty vyvolávají...

No já bych to jako konflikt nepopsal.Jak řekl kritika je zdravá.A kvůli tomu se svět nesesype. Smile


No ten první příspěvek moc objektivní kritika nebyla, to bylo vyvolávání konfliktu, až když to rozepsal.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5696 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4849 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12720 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7504 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6630 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist