Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 3 host(ů)
 Tisk diskuze
Skyrim Dawnguard: bugy, problémy, rady....
nagasadowcz
Já myslím, že při úniku spoileru by zrádcova virtuální zadnice poznala středověk. To by byl hotový lynč Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Chell
skôr by ho ukamenovaly Grin
SOM DIEVČA!! A AK TO NIEKOMU EŠTE RAZ UNIKNE TAK BUDETE LUTOVAŤ!!

Uctievam mopidu daedrickú pani spamerstva.

Zoznámte sa: Alex<3 Mercer, najcharizmatickejší vírus pod virtuálnym slnkom...
http://fc05.deviantart.net/fs71/i/2011/123/9/7/alex_mercer_by_ravenmadwolf-d3fi3ra.jpg
na to že je v podsate mŕtvy vyzerá podozrivo dobre, nemyslíte? Grin
 
nagasadowcz
Teď jsem někde četl, že tady se nikdy nekamenuje, že tady se jen upaluje. Nevíte, co je na tom pravdy? Ne že bych měl něco proti grilování pod širým nebem, ale přeci jen, to házení a míření člověka více vtáhne do dění. xD
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Chell
ako môžeš kometom niekoho upáliť?
SOM DIEVČA!! A AK TO NIEKOMU EŠTE RAZ UNIKNE TAK BUDETE LUTOVAŤ!!

Uctievam mopidu daedrickú pani spamerstva.

Zoznámte sa: Alex<3 Mercer, najcharizmatickejší vírus pod virtuálnym slnkom...
http://fc05.deviantart.net/fs71/i/2011/123/9/7/alex_mercer_by_ravenmadwolf-d3fi3ra.jpg
na to že je v podsate mŕtvy vyzerá podozrivo dobre, nemyslíte? Grin
 
scorpioncz
mohl bych se zeptat kde si Dawnguard budete kupovat ? už sem nekde četl že si ho někdo koupil a má ho doma Frown
 
nagasadowcz
Chell napsal:
ako môžeš kometom niekoho upáliť?


wow Drak něco na ten způsob... xD

A jak chceš kamenovat? Grin

Každopádně nechápej mě špatně - já jsem za kamenování, jak už jsem psal.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
nagasadowcz
scorpioncz napsal:
mohl bych se zeptat kde si Dawnguard budete kupovat ? už sem nekde četl že si ho někdo koupil a má ho doma Frown


DLC = Dowloadable Content. Pokud vím, Dawnguard se nebude nikde klasicky kupovat, budeš muset zaplatit a stáhnout ho. Taky se mi to ani za mák nelíbí, ale taková už je doba. Může však nastat jedna z těch výjimečných situací, kdy se pletu, za což bych byl ještě výjimečněji nesmírně rád Smile.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
hRDLA
Hurty napsal:
Nevím jak ostatní xboxkáři, ale teď sem přišel ze školy a stahuju Dawnguard Wink


Můžeš pak napsat na jak dlouho to tak je? A kolik nových itemů tam je?

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
scorpioncz
počkat takže to znamená že žádná krabička se hrou nebude? Sad a to si budu moct koupit na steamu neví o tom někdo něco ? Sad
 
nagasadowcz
No, na Steamu by to mělo být. A ne, krabička, myslím si, nebude. Taky mě to štve, ale jak už jsem psal, s dobou nic nenaděláme. iTunes a další kraviny. Já to chci držet v ruce, sakra! BEZ DVOJSMYSLŮ!! Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
scorpioncz
nagasadowcz: úplně s tebou souhlasím Wink ale u mě je problém že se steamem moc neumím a jediný na co ho potřebuju je skyrim Grin takže tam se musejí posílat sms abych dostal nějaké kredity ? nebo jak si to mám objednat Sad
 
nagasadowcz
No, já myslím, že to bude normálně převedení peněz na daný účet nebo placení kreditkou. Ale fakt neznám detaily, sorry Wink
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Wolf5cz
Platba na steamu probíhá tím způsobem, že si přes kreditku dobiješ steam účet a přes něj nakupuješ.
 
http://wolfovo-hrani.webnode.cz/
Parrot
Hele chtěl bych se zeptat, jestli Dawnguard budu moct hrát se svoji nynější postavou ! Teď možná vypadám směšně, ale u některých her to nejde !
 
Hurty
Jde to... s tou postavou co máš Wink
The Elder Scrolls V : Skyrim - X360
 
Parrot
Díky
 
Hurty
Není za co Wink
The Elder Scrolls V : Skyrim - X360
 
scorpioncz
ehm k té platbě jak si to mám koupit když nemám kreditku Sad nebo spíž jak se to tedá dá koupit mimo steam Frown
Upravil/a scorpioncz dne 01.07.2012 12:50
 
Parrot
Popros rodiče ?
 
NightFather
Jen by mne zajímalo, když si teda pořídím dawnguard ze steamu, tak budu mít...ehm nic.... Co budu dělat, když budu potřebovat přeinstalovat PC. To zaplatím pár stovek jen tak a pak znova? Tohle stahování odsuzuju, já potřebuju krásnou krabičku Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Beyond Skyrim Skyrim - modifikace 233 03.08.2022 18:09
Čeština pro Skyrim SE s update 1.6 patch Skyrim - dotazy, návody,.. 3 31.12.2021 00:44
The Elder Srolls - Skyrim Wiki Skyrim - obecně 56 29.07.2019 13:29
Bugy a jejich řešení: Esbern a jiné časté bugy Skyrim - dotazy, návody,.. 431 02.07.2018 22:14
Šperháky - Skyrim SE Skyrim - obecně 28 25.06.2018 19:37
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5696 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4849 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12719 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7504 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6630 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist