Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 5 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství třetí
nagasadowcz
Lidi, fakt jsem chtěl udělat vánoční překvápko a po dlooouhé době napsat pokračování Drakovy nevěsty, ale zjistil jsem, že studnice nápadů zcela vyschla. Ať se snažím sebevíc, humor upadá do trapnosti a vykrádání předchozích epizod. Toto rozverné dílo tedy zůstane ve vlastním zájmu nedokončeno Wink Rozsáhlé psané srandy holt nejsou můj obor. Ale možná vám sem prdnu nějakou jinou pakárnu Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
hRDLA
No to by mě zajímalo, kde sakra všichni jsou Grin

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
nagasadowcz
@hRDLA: Nápodobně. O prázkách jsem tu takové mrtvo nečekal Grin Na druhou stranu to docela chápu. Nezamilovat si tuhle komunita tak moc, asi bych tu o Vánocích taky tolik našmejdil. Jdu hrát Darksiders. Už zase. Ta hra je jako kletba, člověk se jí nemůže zbavit, i kdyby chtěl. Ale proč bych to chtěl, že? Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
ALOE VERA
hRDLA napsal:
No to by mě zajímalo, kde sakra všichni jsou Grin
to bude těma vánocema všichni chistají stromek balí dárky a tak. Grin zýtra už tu zas bude živo Wink
 
hRDLA
Pfff, vánoce jsou moc mainstream Grin A když mě omluvíte tak se du najíst a rozbalit dárky Grin

EDIT: Miku, co to?
http://img543.imageshack.us/img543/7905/sdfdsfi.png
Upravil/a hRDLA dne 24.12.2012 18:38

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Mike
Tak, jde se na to. Smile

hRDLA: Nj, hlavní admin to zavřel... Frown

..
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Diego
nagasadowcz napsal:
@hRDLA: Nápodobně. O prázkách jsem tu takové mrtvo nečekal Grin Na druhou stranu to docela chápu. Nezamilovat si tuhle komunita tak moc, asi bych tu o Vánocích taky tolik našmejdil. Jdu hrát Darksiders. Už zase. Ta hra je jako kletba, člověk se jí nemůže zbavit, i kdyby chtěl. Ale proč bych to chtěl, že? Grin

No pozor! Nepřežeň to! Abys to pak nedohrál dříve než bys čekal!GrinWink
Ale mne to také bavilo a jak sakra! Poslouchal jsem u toho Iron maiden a řeknu ti, ty souboje pak mají šťávu když máš u toho pořádnou hudbu. Jednička nemá tak, dobrý soundtrack, jako dvojka, proto jsem si tehda pouštěl svou. Tehdy jsem to začal hrát pár dní před silvestrem.
Jestli tě mohu nalákat na druhý díl, tak tě čekají větší bossové, těžší souboje(co je v jedničce Normální, je ve dvojce EASY obtížnost, vpodstatě je to ztížené o stupeň). Možná trochu víc propracovanější hádankdy(ale to bude tím, že je to o mnoho delší), někdy ty těžké souboje a hádanky až člověka frustrují, dvakrát tak delší jak jednička. K dispozici je i aréna, kde se biješ o sto šest, o speciální artefakty a zpřístupnění dalších výzev. A je toho víc! Ale toť vše, zatím, kdybys chtěl napsat o ní(2) něco dalšího, neváhej a ptej se!Wink


hRDLA: Jako oni na tom AV fóru skončily úplně?!
Upravil/a Diego dne 24.12.2012 18:58
 
nagasadowcz
@Diego: Tak to se teda těším. Teď hraju jedničku a chvilkama mě to už frustruje, že to prostě vypnu. Ale za půl hodiny si řeknu: "Hm... DARKSIDERS!!" Grin Teď jsem v poušti a utíkám obřímu červu. Je to super. Jinak já to hraju na "apokalyptickou" obtížnost, poněvadž já rád hardcore. Takže koukám, že ve dvojce to teprve bude terno Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
SuperHunter
Dáreškýýýý budou dáreškýýý ! Jinak všem VESELÉ VÁNOCE
 
Diego
nagasadowcz napsal:
@Diego: Tak to se teda těším. Teď hraju jedničku a chvilkama mě to už frustruje, že to prostě vypnu. Ale za půl hodiny si řeknu: "Hm... DARKSIDERS!!" Grin Teď jsem v poušti a utíkám obřímu červu. Je to super. Jinak já to hraju na "apokalyptickou" obtížnost, poněvadž já rád hardcore. Takže koukám, že ve dvojce to teprve bude terno Grin

No těš se ! Červík byl snad nejlehčí.
rada
 
Diego
Přeju všem dobrou chuť!
 
Mopidu
Mám 3 Walking Dead komixy Shock je to naprosto brutusální a má to úžasný obrázky Grin
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Mike
Začal jsem teď číst tu kniho o exorcismu... jsem na třetí stránce ( Grin ) a docela síla...
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
SuperHunter
Jo ! mám Skyrim dawnguard a nový harddisk
 
nagasadowcz
Dárky super! Geniálni satansko-metalistické triko s polonahou démonickou kočkou a obráceným křížem, kalendář (podle The Godfather), vybavení do špitálu (pantofle a epický župan Grin) a hlavně The Eyes of the Dragon by Stephen King, pochopitelně v originále Smile A taky peníze, svetr, trenky a takové ty koupelnové věci. Tohle byly kurevsky bohaté Vánoce Smile

@Diego: Díky za tip Wink Mně to třeba přišlo, že první boss byl celkem těžký, Truchlitelka docela v poho, tak se to možná bude zlehčovat a pak se poseru z Ničitele Grin No nic, jde se hrát Grin
Upravil/a nagasadowcz dne 24.12.2012 21:36
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Diego
Letos sice nebyly tak štědré vánoce, jako loni, ale já jsem naprosto spokojen s tím co jsem dostal. Inu, peníze no.
Vánoce přeci nejsou jen o dárcích.Wink

Nago: Pavouček mi přišel nejtěžší, ale ten je myslím ještě daleko, u tebe. Nevím nehrál jsem to už snad vícenež 10 měsíců.
Upravil/a Diego dne 24.12.2012 21:50
 
Mopidu
Já dostala Space Invaders triko Grin Je naprosto úžasný, žlutý a ti Invadeři jsou černí a vůbec, trumflo to mé nejlepší tričko Grin Pak mám (tradičně) ponožky, tři Walking Dead komixy, šampon, hřeben a knihu, podle které se můžu naučit grafiku Shock Grin hned zejtra to vyzkouším, konečně se to naučím Grin
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
nagasadowcz
Sakra, v té pouštní aréně je ten rudý boss na koni ke konci dost těžký. Sundat ho z koně je hračka, paradoxně to začne být maso až potom. Jdu si pustit buď Merlin nebo Secretary a pak uvidím. Možná už se na to dneska vykvajznu a budu si raději číst. Ale asi se k tomu ještě vrátím, poněvadž neusnu, dokud tu arénu neprojedu Grin
Upravil/a nagasadowcz dne 24.12.2012 22:15
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Diego
nagasadowcz napsal:
Sakra, v té pouštní aréně je ten rudý boss na koni ke konci dost těžký. Sundat ho z koně je hračka, paradoxně to začne být maso až potom. Jdu si pustit buď Merlin nebo Secretary a pak uvidím. Možná už se na to dneska vykvajznu a budu si raději číst. Ale asi se k tomu ještě vrátím, poněvadž neusnu, dokud tu arénu neprojedu Grin

Právě aréna nebyla mezi nejtěžšími.
Upravil/a Diego dne 24.12.2012 22:19
 
nagasadowcz
No ona je strašně zábavná, akorát jsem ještě nepřišel na to, jak na toho hajzla. Asi se na to vykašlu a urubu ho v Chaos form Pff! Každopádně jsem teď koukal na LP a zjistil jsem, že

SPOILER!

Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5695 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4849 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12719 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7503 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6630 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist