Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 5 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství čtvrté
METTALIC
hRDLA: Tak víš co pro kámošku jsou roztomilý taky úplný kraviny Grin
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Diego
Ještě, že se nestal tím moderátorem, co bychom si počali s takovým přírůstkem?

Všimli jste si, že furt dává na konec skoro každé věty vykřičník? A já myslel, že z toho vyroste, ale..... Shock
 
Whirt
Nago a Sáňo, myslím, že vás potěším, když řeknu, že mám pro vás vaši podobu do Nekonečného Konečna Smile

http://img689.imageshack.us/img689/1303/m5c.pnghttp://img845.imageshack.us/img845/8818/7c3d.png


EDIT: Diego: Já tomu stylu psaní říkám Vzteklá Bieberka Grin
Upravil/a Whirt dne 09.07.2013 22:03
 
Diego
Grin



 
hRDLA
Whirte, BW, atd. Ta horní půlka byla před nedávnem na 9gagu, teď jsem tam našel tohle Grin

http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/arpe6Dy_460s.jpg

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Whirt
hRDLA: Grin Doctor Who! Doctor Who references everywhere! Grin

 
Diego
Buďme rádi, že nám nelozí ty kuřátka i sem do nekonečné (až na výjimky). Jinak bychom se z toho tu co? .... zbláznily. Grin
Ikdyž těch témat, zbytečných, je dosti.

Jinak, mějte se tu dobře, já jdu spát, jelikož někteří z nás nemají prázdniny a musejí vstávat.... Grin
Upravil/a Diego dne 09.07.2013 22:29
 
nagasadowcz
@hRDLA: To byla reakce na GTA. --- Pěkný obrázek s maskama Grin

@Diego: Čau, chlape!

@Whirt: Nix, no... To je prostě konec Grin --- Whirt YEAH! Vypadám tam líp než ve skutečnosti... což je jen dobře.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
MortuusDominus
Otázka času, kdy se kuřata ukážou i zde a udělají si z toho kurník Smile
 
Ligos
Mám dotaz: Chci si zahrát Skyrim. Jaký stroj mi doporučíte? A jakou rasu? A jaké povolání? Jde ve Skyrimu koupit dům? Když zabiju Aldujna, nebo jak se to píše - už se jako nebudou objevovat draci? Jak se ožením?
A otázka, na kterou jsem ještě nenašel odpověď, ačkoliv jsem VŠUDE poctivě urputně hledal - Esbern se mnou nechce mluvit, nevíte, čím to je?

Předem díky a předem se omlouvám, kdyby se to tu už někde objevilo. KDyž tak to smašte!

EDIT: (A nebylo by lepší, kdybych kvůli každé té jednotlivé otázce založil rovnou celý téma? Co myslíte?)
Upravil/a Ligos dne 09.07.2013 23:57
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
nagasadowcz
@MD: Modi budou mít krušné chvíle. Nezávidím nebohému Mahoneymu Grin

@Ligos: Dobře TY! Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Tasemnice
No nevím, připadá mi, že řečí o tom, jak se to tu hemží blbými dotazy, je už víc než samotných blbých dotazů...
 
nagasadowcz
@Tasemnice: Grin

@The Whovians of 4FAN: To je... nemám slov. Prostě boží!

DW main theme '63 - 20 min.

Upravil/a nagasadowcz dne 10.07.2013 00:15
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Ligos
Tasemnice napsal:
No nevím, připadá mi, že řečí o tom, jak se to tu hemží blbými dotazy, je už víc než samotných blbých dotazů...


Jo jo, mohlo by těch blbejch dotazů být dvakrát tolik, ať to není tak blbý... Pfft
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
nagasadowcz
@Ligos: Ještě je vybízej! Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Ligos
nagasadowcz napsal:
@Ligos: Ještě je vybízej! Grin


To měla býti ironická reakce na Tasemničinu poznámku. Mně osobně to úplně deptá, ačkoliv si nejsem zcela jist proč... Jestli to nebude asi tím, že se ty dotazy stále opakují. A nebo tím, že se týkají toho, co je velmi lehce dohledatelné. Ne - vlastně to je tím, že každý z těch dotazů má vlastní výsostné téma, což pokládám za nejhorší.
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Mahoney
Tasemnice napsal:
Jéé to je ale docela roztomilý GrinGrin


Spíš docela smutný Grin.

BTW, poslední dobou jsem začal stahovat jen filmy v HD kvalitě a můžu doporučit, možná se to nezdá, ale je to úplně jiná podívaná Smile.
Upravil/a Mahoney dne 10.07.2013 00:51
 
Mike
nagasadowcz napsal:


@Mike: No jo furt Grin




EDIT: @Mike: Zítra jedu na Mastery (viz podpis), tak tě pak zas poprosím o stručné shrnutí dění v době mé nepřítomnosti. Minule ti to šlo velmi dobře Smile

No YO pořááád Grin

Hele ouká, snad tu budu v dostatečné míře. Smile I hope so. Smile
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
nagasadowcz
@Mike: Tak ono tu teď zas tak živo není a pět dní není zas tak dlouhá doba. To bych mohl zvládnout pročíst... Ale buď připraven; je obecně známo, že aktivita 4FANu je nevyzpytatelná jako počasí. Chtěl jsem původně napsat aprílové, ale pak mi došlo, že posledních víc jak 5 let stačí prostě počasí...

@Ligos: Děkuji za vysvětlení, ironie a sarkasmus jsou mi od přírody cizí a vyložil jsem si to doslovně... Každopádně, žerty stranou - ano, shodneme se na tom, co je nejhorší. Předtím jsem sem tam klikl na nějaké to téma, kde se někdo na něco ptal a snažil se poradit. Opakující se dotazy - tam jsem autora upozornil a nasměroval ho na správný topic. Teď už vážně klikám jen na těch pár, dalo by se říct, interních 4FANských témat, protože ztrácím naději, že by cokoli jiného mělo smysl.

Dobrou, 4FANe, jdu si počíst Kulhánka a spát. Možná se tu zítra ráno ještě objevím, možná ne. Mějte se tu zatím pěkně a TCHÜSS.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
MortuusDominus
Bych se snad ani nedivila, kdyby to byl jeden a ten samej vtipálek měnící IP a dokonale se bavil nad tím, jak se tu kvůli tomu všichni čílej Grin I když takovou práci si nikdo dávat nebude s tolika regama - to holt jednoduše je českej národ plný pohodlných primitivů... je někdo překvapen?
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5696 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4849 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12720 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7504 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6630 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist