Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 4 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství čtvrté
Ligos
Whirt napsal:
Ve jménu zlepšení systému ocenění jsem už podstoupil tolik obětí. Právě jsem si smazal ocenění "Elder Scrolls profesional spammer"


Stejně to už neplatí, nebo ano?

(všiml jsem si dalšího ocenění, díky! Wink Ještě by tam mezi tím mohlo být něco o "Skyrimském průvodci", ale nebudu hnidopich. Smile )
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
nagasadowcz
@Jeff: OK. Pravda, byl jsi slušný, což se počítá. Ale poslední dobou je tu tolik kuřat, že už zpravidla klikám jen sem na Nekonečnou, tak mě to trochu pobouřilo.

@Mike: Já už to sliboval? No tak jo, no Grin

@Whirt: Souhlasím, ale pokrok je mocnější než my :/ Každopádně gratuluju k aktivitě v systému ocenění, je to tak lepší.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Whirt
Ligos napsal:
Whirt napsal:
Ve jménu zlepšení systému ocenění jsem už podstoupil tolik obětí. Právě jsem si smazal ocenění "Elder Scrolls profesional spammer"


Stejně to už neplatí, nebo ano?

(všiml jsem si dalšího ocenění, díky! Wink Ještě by tam mezi tím mohlo být něco o "Skyrimském průvodci", ale nebudu hnidopich. Smile )


No já jsem v podstatě nikdy nebyl spammerem - moje příspěvky vždy dávali smysl, ale bylo jich akorát hodně Grin

Mimochodem není zač a je docela možné, že ještě něco takového dostaneš Smile
 
Ligos
@Naga: Svatá pravda od Svatého Sudího. Co začaly prázdniny, denně přibývají nová a nová témata, často se zcela zbytečným obsahem...

Žel bohům, lidé jsou neponaučitelní.

@Whirt: Ok, nechám se překvapit (anebo taky ne, podle toho, jak to dopadne Smile )
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Mahoney
No, vypadá to krásně to nový GTA

 
Mike
nagasadowcz napsal:


@Mike: Já už to sliboval? No tak jo, no Grin


YO. Říkal jsi, že až to dopíšeš, že dáš echo, no dobrá, uznávám, byl to jiný kontext, ale určitě se slib vztahuje i na další tvé AWESOME tvůrčí aktivity. Smile Smile
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Nix
Hele AHOJ všichni dlouho sem se tady neoběvil!!!!
Nevím ale hledám mód a potřebuji rady!!!
Hurrrrráááááááá 78lvl skilly na 100b!!!!!!
 
Whirt
Lidi. Tohle mi zvedlo náladu - na konci školního roku jsme ve výtvarce fotili naši interpretaci Poslední večeře a kromě toho jsme se i najedli a udělali pár blbostí... Mezi jednu takovou blbost patřil Harlem Shake, který mě teď kamarádka poslala a já ho uploadnul na youtube. Co vás tak znám, tak pro nikoho to nebude pohoršující Grin

 
Mahoney
Nix napsal:
Hele AHOJ všichni dlouho sem se tady neoběvil!!!!
Nevím ale hledám mód a potřebuji rady!!!


Máme tu na to téma Wink http://skyrim.4fa...ad_id=1757
 
nagasadowcz
No ty vole, jako bychom toho neměli dost... Grin

@Mike: No jo furt Grin

@hRDLA: Tak to vypadá fakt zajímavě. Snad to bude tentokrát nějak slušně optimalizované.

@Whirt: Pěkné, THUMBS UP! Grin

EDIT: @Mike: Zítra jedu na Mastery (viz podpis), tak tě pak zas poprosím o stručné shrnutí dění v době mé nepřítomnosti. Minule ti to šlo velmi dobře Smile
Upravil/a nagasadowcz dne 09.07.2013 18:50
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
hRDLA
Naga: Co? Já něco psal?

Nix: Achjo...

Mahoney: Až na to jestli to vůbec bude na PC Grin

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Tasemnice
Whirt: Ta věc co vylezla zpod stolu byla celkem děsivá Grin Jinak super Smile
 
Diego
Nedalo mi to a musel jsem prostě zabrouzdat i sem. Whirte! Patří ti velký dík, za nová ocenění, jelikož ty staré byly trochu (víc) repetivní. Dík, potěšilo mě to.... Wink
 
Whirt
Naga, Tasemnice: Díky. Our art class goes viral! Grin
Diego: Není zač. Už mě v hlavě vrtali delší dobu, takže jsem jedině rád, že konečně vypadají pořádně k světu. Smile
 
hRDLA
Whirt: Tak to je hustý Grin

Ostatní: Kdopak smáznul Nixíka v "Co tě žere"? Dobrá práce, ale nestihl jsem si udělat screenshot Sad Grin

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Whirt
Dík. Mimochodem Nixíka jsem smazal já... Pravda - škoda že nemáme screen, ale mě to, i přes to, že to bylo vtipné, vyhodilo do výše, jak blbí lidé mohou být Grin
 
Tasemnice
Whirt napsal:
Dík. Mimochodem Nixíka jsem smazal já... Pravda - škoda že nemáme screen, ale mě to, i přes to, že to bylo vtipné, vyhodilo do výše, jak blbí lidé mohou být Grin


O co jsem přišlo?
 
hRDLA
Nějak nepochopil o čem je "Co tě žere - Diskuze" a napsal tam že ho štve že mu nejdou módy do Skyrimu protože se nemůže přihlásit na steam či co Grin

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Tasemnice
Jéé to je ale docela roztomilý GrinGrin
 
hRDLA
No na to že je starší jak já, tak to jeho chování moc roztomilý není.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5697 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4850 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12720 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7504 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6631 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist