Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 5 host(ů)
 Tisk diskuze
Co tě žere?
nagasadowcz
Podívat se významně na Dimiho s jízlivým úšklebkem na tváři a pomalu dát ruce od těla. Zbraň zatím nepouštět.

"Zdravíme. Já jsem Thomas a tohle je Dimitri. Jsme jenom poutníci, jen jsme chtěli nabrat nějaké zásoby na cestu dál. Nechceme potíže - ani je způsobovat, ani se do nich zaplést. Můžeme se nějak dohodnout?"

Upravil/a nagasadowcz dne 06.01.2013 23:13
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Lord Rade
,,Dohoudnout?! Na čem sakra? Chcete jako obchodovat? Jak vidíte, tak maso se zkazilo..."
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Leneren
„No tím jsme nemysleli jeho.“
Jít trochu blíž k němu „Vy tu žijete sám?Pokud ano nevadilo by vám kdybychom otevřeli tu trafiku a zboží si rozdělili?“
 
nagasadowcz
"Ty Dime, když tak nad tím uvažuju... Být tu normální jídlo, proč by tady... pán jedl lidskou haxnu, že?

Dohodou jsem měl na mysli, že nikdo nebude muset ani umřít ani být raněn. Ani... sněden."

Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Leneren
„To je mi víceméně jasné.“
 
Lord Rade
,,Kromě tady toho vola, jsem už několik měsíců neviděl jiné lidi! Teda až na ty mertvé... Snažili jsem se, do tý trafiky dostat několik tejdnů. Ten zámek je tam dost pevnej. Možná by šel nějak zničit... Ale nic na to nemám... Žádnej granát, ani... náboje. A mám hlad jako prase... Kvůli tomu jsem musel zabít tohohle vola, abych měl co jíct... A teď se ještě k tomu zkazil! Nechci riskovat, to že od něj teď něco chytnu... Takže pokud chcete obchodovat... nabízím vám... tenhle kuchyňský nůž za jediný náboj do mé brokovnice! Co na to říkáte?"
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
nagasadowcz
"A co takhle, že bychom rozstřelili pro tebe ten zámek a pak se férově podělil o to, co najdeme uvnitř?"
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Lord Rade
,,Ale to vše je moje! Já to tady hlídám! Dobrá... co takhle 70 pro mě a 30 pro vás? Myslím, že je to za jeden výstřel až až..."
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Leneren
Hele nechci nic říkat, ale to je trochu málo.Co takhle 65 pro tebe a zbytek pro nás?
 
nagasadowcz
"Tipuju, že svědomím ti asi nepohnu, ale my nejsme jen dva. Máme na starosti ještě dalších 5 lidí. Z toho dva jsou malé děti. Blbých 35 procent z trafiky snad není zas tak moc."
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Lord Rade
,,No dobrá, dobrá... 35% pro vás. A teď už pojďme na to! Teda... počkejte." Odhodil svou prázdnou brokovnici. Sevřel svůj nůž v ruce a zapýchl ho jeho polosnědenému příteli do hlavy. Vyndal ho, otřel si ho o triko a zastrčil do pouzdra. ,,Můžeme vyrazit."

Dimitri, Thomas a nepříjemný tlusťoch už stojí u trafiky.

http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Leneren
„Minski?nešel by jsi prosím hlídat ke vchodu a rovnou zavolat naše přátele blíže?A vy prosím taky hlídejte pane“

Zkusit zámek urazit pažbou.Pokud to nepůjde ustřelit ho.
 
nagasadowcz
"Fajn Dime, do toho," říct a podívat se na Dima trochu varovně, tak aby to tlusťoch neviděl.

POMYSLÍM SI: "Sakra, tomu tlusťochovi vůbec nevadí, že my máme nabité zbraně a jsme dva, zatímco on je jeden a bez nábojů... Doufám, že je to jen naše charisma a nemá nic v záloze."

Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Lord Rade
,,Tak dělejte na tohle nemám čas, ku.va! Na tuhle příležitost jsem čekal dlouho! Pomalu jsem začínal hubnout... A ty si nemysli, že jsem ten zámek nezkoušel urazit! Dělej! Odstřel to!"

"TFF CINK"

zámek se rozletěl na dvě části.

,,JOO!!! TY VOLE KONEČNĚ!!!! BOHATSTVÍ!!!" přísně se na vás podívá. ,,No pánové počkejte tady.." Vejde dovnitř a podá vám dvě krabičky mléčných oplatek (dohromady 50 kusů), pět čokolád, deset půllitrových lahví sladkých nápojů, dva kartony cigaret a štos starých novin hlásajících o "neznámé nákaze".
,,To by myslím stačilo. Teď mě tu nechte samotnýho!"

Upravil/a Lord Rade dne 07.01.2013 19:04
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Leneren
Dal nám dostatek?Pokud ano odejít.Hlídat sí záda a otáčet se.Rychle to naložit a pokud bude na letišti nějáké letadlo jet k němu
 
nagasadowcz
"Počkej tu, Dime, zaběhnu pro vozík!" Odběhnout a po chvíli zavolat Dima na pomoc s tím, "že se vozík zasekl."

Pokud to vyšlo, pak když jsme sami, zeptat se ho: "Stačí nám to? Nebo budeme naléhat, aby nás pustil nakouknout a ujistit se, že jsme dostali fér podíl, jak jsme se dohodli? Nechce se mi nic riskovat, na druhou stranu jsme dva a on se vlastně nemá jak bránit."

Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Leneren
První zdání může klamat.Já bych to tak nechal.Jsme všichni unavení a hladový.Pojedeme dál a zkusíme prohledat letadla.
Ale tady to opustíme.Nemám z toho areálu dobrý pocit.
 
nagasadowcz
Jsem rád, že jsi to řekl. I když si na ty průsery už začínám zvykat Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Lord Rade
Na ranveji bylo vidět jen jedno zřejmě nefunkční letadlo. Zůstalo stát u připojovací chodbičky, takže se tam tudy lze dostat.
Thomas má plný batoh jídla a lahví a ještě něco s Dimitrim nesou v rukách. To tlusté prase v trafice se cpe jak o závod a nejspíš je i rád za to, že se nemusí dělit s jeho přítelem.

http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
nagasadowcz
"OK, odneseme to do autobusu. Chceme se podívat do toho letadla? Mohla by tam být aspoň lékárnička nebo něco užitečného. Jestli ale půjdeme, měl by jít jen jeden a to asi já. Byl bych rád, kdybys jako ozbrojený zůstal v autobuse a dohlédl na to, že nám se zásobami nikam neujedou."
Upravil/a nagasadowcz dne 07.01.2013 22:49
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Co tě žere? • Diskuze/Statistiky Zdejší kobky 465 20.09.2016 23:57
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5698 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4850 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12720 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7505 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6632 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist