Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 2 host(ů)
 Tisk diskuze
Co tě žere?
SuperHunter
Ok. Dem
 
Lord Rade
Došli jste k polorozpadlé budově a vnikli dovniř. Všimli jste si nástěnky na které stál vzkaz: "Pokuď chcete tu holku ještě jednou vidět zaplaťte. Chceme jídlo, vodu, zbraně a munici. Naházejte vše do poštovních schtánek a my vám ji vrátíme."
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Lord Rade
THE END
Next episode in year 2013
 
Lord Rade
2 řada našeho herního "seriálu" začíná právě teď. Následující 4 dny bude hrát tým Pátračů.

Jejich autobus se vzdálil od vylidněné vesnice Last Hope. Řídil otec od rodiny který jel s nimi. Kromě Jeffreye to byli jediní přeživší odsud.
,,Jmenuju se Greg, to je moje žena Collen a synové Patrick a Joel. Jeffa už známe. Můžete mi říct něco o sobě vy dva? A důvod toho proč jste tohle vše způsobili?! Chápu, že náš vůdce byl trochu podivín, ale postaral se o naše bezpečí... Teď ani nechci myslet na to, co nás tady venku čeká..."

Lord Rade přiložený následující obrázek:


[25.36kB]
Upravil/a Lord Rade dne 05.01.2013 16:39
 
nagasadowcz
Já jsem Thomas Minski, jsem tak trochu od řemesla... farář. Ale nebojte, ne jako ten váš. A proč jsme tohle způsobili? Myslím, že na to vám může odpovědět jedině Dimitri. Když už jsme u toho, mě by to taky docela zajímalo. Dime?
Upravil/a nagasadowcz dne 05.01.2013 18:50
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Leneren
Já jsem Dimitrij Děmidov.Původním povoláním jsem voják a v poslední době víceméně vrah.A proč jsem to způsobil?Vás by asi taky nepotěšilo kdyby jste se přišli vyzpovídat a na vás by zaútočili.Upřímě vůbec mě ten masakr netěší je to škoda spousty životů a to všechno kvůli mě.Chtěl jsem zabít jenom vašeho vůdce a to proto co udělal naší skupině.A mě.
 
Lord Rade
,,No... Nerad to říkám, ale už se stalo... Nic s tím už neudělám a rád bych vám řek že vám odpouštím, nebo i samotný bůh, ale to říct nemůžu.
Možná s vámi nějakou dobu zůstaneme... kvůli ženě a dětem. Nejsme na tohle vše zvyklí. Skoro od počátku té věci jsme byli zabednění v té vesnici a tak nevíme co nás tady může čekat... Nechci to říkat před rodinou, ale začínám se bát. I když na vás nechci být závislí, tak se obávám že je to jediná šance jak teď přežít.. Však vy to musíte moc dobře znát."
 
Leneren
Přežijete.Věřte mi.Nejsou v okolí nějáké vysoké hory?Tam by byl podle mě nejlepší úkryt.
 
nagasadowcz
Otázka je, čeho chceme dosáhnout. Doteď jsem byl přesvědčený, že nejlepší bude hledat místo, kde jsou přeživší, usídlit se tam a doufat, že... Proto jsme taky Pátrači. Jenže teď mě nějak přešla chuť. Aspoň na chvíli.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Leneren
Ta pohroma každého zasáhla a pojmenovala.Uvědom si, že lidstvo už neexistuje.Existují už jen jednotlivci, kteří více či méně zdivočely.Já bych zkusil najít nějáký vojenský bunkr nebo základnu.Tam by mohli přežít.
 
nagasadowcz
Uvědomuju si to velmi dobře, ale co potom, hm? Nemůžeme žít ze zásob! Není jich dost a nejsou tak trvanlivé. Nemluvě o tom, že i přestože je spousta věcí zautomatizovaných, bez lidské obsluhy nebudeme mít donekonečna elektřinu, vodu, plyn... A sami rozhodně nezvládneme obstarávat v přírodě potravu a zásoby. Proto jsem chtěl od začátku najít nějaké společenství, které by už mělo naději. Sami nepřežijeme, alespoň ne dlouho.
Upravil/a nagasadowcz dne 05.01.2013 22:30
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Leneren
Říkám proto ta základna.Typuji, že většina vojáků by z ní přežila.
 
nagasadowcz
Jo, to je možné. Anebo taky pochcípali jako všichni kolem. Nevíme, jak chytré ty bestie jsou a čeho přesně jsou schopné. Když se tohle stane z cvičeného vojáka, co když bude dál schopný zacházet se zbraní?
Upravil/a nagasadowcz dne 05.01.2013 23:06
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Leneren
Jak jsi říkal záleži na inteligence těch tvorů.Ze začátku byly chytré jako zvířata.Oni se vyvíjejí.Kdo ví.Jednou třeba dokážou vybudovat něco na způsob společenství.Ale typuji, že je možné, že bude umět zacházet se zbraní.Většina má sice horší prostorové vidění a celková obratnost je taktéž většinou bídná, ale sami jsme viděli tvora co byl velmi rychlý a měl vyvinuté svalstvo na nohách a dokázal výborně skákat
 
nagasadowcz
Chceme to tedy riskovat? Mám nápad. Co tahle se zeptat toho, který se ještě vůbec nevyjádřil? Hej, pane šofér! Kam nás vlastně vezete?
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Leneren
Docela dobrý nápad.
 
Lord Rade
,,Do Kratova. Je blízko. Určitě tam bude víc přeživších... Kdysi jsem tam bydlel i já..."
 
nagasadowcz
Z Kratova jsme se pracně dostávali. Bylo to tam k ničemu. Ty stvůry jsou tam na každém rohu a na přeživší jsme tam nenarazili. Sice se jednoduše získávaly zásoby, ale těch zrůd je tam neskutečné množství. Opravdu se tam chceme vracet?
Upravil/a nagasadowcz dne 06.01.2013 02:40
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Leneren
Město ne.Městům se musíme vyhnout.Jsou tam malé prostory takže teroeticky se tam nákaza nejvíce rozšířila.Jdu obhlédnout jak to vypadá vzadu.
Jít dozadu autobusu a rozhlédnout se.
 
Lord Rade
,,No dobrá, vy jste profesionálové... Máte snad lepší nápad, kam jet?"

Vzadu sedí zbytek rodiny a ze zadního okna Dimitri vidí jen úzkou silnici, kterou přijeli. Last Hope už není vidět.

Právě jste na křižovatce, vpravo je město, vpřed je letiště a nalevo vede dlouhá dálnice do sousedního státu - Latasu, což je tropická země.
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Co tě žere? • Diskuze/Statistiky Zdejší kobky 465 20.09.2016 23:57
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5698 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4850 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12720 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7505 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6632 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist