Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Kruhy v obilí a jejich tvorba
Lord Rade
Jak řekl Neil Armstrong: Jsou tu stále skvělé a neobjevené věci - Průlomové objevy přístupné těm kteří dokážou odstranit ochranou slupku pravdy.
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Ligos
Další zajímavý dokument. A pozor, opět tam je ten chlápek Grin


-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Lord Rade
Kouknu na to! Knight
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Ligos
Jo, píšou tam, že onen komplex postavili sami mimozemšťané. Důvodů, proč si to myslet je fakt hodně a žádný akademický kecálek to nemůže vyvrátit, protože fakta jsou nezpochybnitelný.
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Lord Rade
Tak jsem to dokoukal. Souhlasím s tím, že tohle před 5 - 15 tisíci lety nemohli lidé vytvořit... Ale pořád je tu zásadní otázka ,,Proč?" Snad se sem jednou vrátí a dají nám na to vše odpovědi.
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
nagasadowcz
No, na ten dokument zítra kouknu, teď jste mě teda navnadili. Ale dopředu říkám, že nevěřím tomu, že tady na Zemi cokoliv postavili mimozemšťané. To mě trochu štve, když si tohle lidi myslí, protože tím hrozně podkopávají důmyslnost našich předků. Holt to borci postavili holýma rukama a s primitivními nástroji, poněvadž nic jiného na práci stejně neměli. Viz Stonehenge Wink
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
ALOE VERA
nagasadowcz napsal:
No, na ten dokument zítra kouknu, teď jste mě teda navnadili. Ale dopředu říkám, že nevěřím tomu, že tady na Zemi cokoliv postavili mimozemšťané. To mě trochu štve, když si tohle lidi myslí, protože tím hrozně podkopávají důmyslnost našich předků. Holt to borci postavili holýma rukama a s primitivními nástroji, poněvadž nic jiného na práci stejně neměli. Viz Stonehenge Wink
Nago taky se mě tomu nechce věřit ale jak by mohli v té době postavit Stonehenge?? Grin
 
nagasadowcz
Jestli chceš, můžu ti o tom poslat svou esej v angličtině Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Lord Rade
nagasadowcz napsal:
No, na ten dokument zítra kouknu, teď jste mě teda navnadili. Ale dopředu říkám, že nevěřím tomu, že tady na Zemi cokoliv postavili mimozemšťané. To mě trochu štve, když si tohle lidi myslí, protože tím hrozně podkopávají důmyslnost našich předků. Holt to borci postavili holýma rukama a s primitivními nástroji, poněvadž nic jiného na práci stejně neměli. Viz Stonehenge Wink


Tak se podívej na tenhle dokument. Tohle není jen kopa kamení poskládaná na sobě.
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
nagasadowcz
Yop, kouknu a pak se vám ozvu Wink
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
ALOE VERA
nagasadowcz napsal:
Jestli chceš, můžu ti o tom poslat svou esej v angličtině Grin
toš možeš akorát nevím jestli to zvládnu celé přeložit Grin
 
Ligos
nagasadowcz napsal:
No, na ten dokument zítra kouknu, teď jste mě teda navnadili. Ale dopředu říkám, že nevěřím tomu, že tady na Zemi cokoliv postavili mimozemšťané. To mě trochu štve, když si tohle lidi myslí, protože tím hrozně podkopávají důmyslnost našich předků. Holt to borci postavili holýma rukama a s primitivními nástroji, poněvadž nic jiného na práci stejně neměli. Viz Stonehenge Wink


Ať si říká kdo chce, co chce, ale ty šutry jsou tak dokonale opracované, že i s dnešní laserovou technologií a diamantovými kotoučemi se jejich výrobě tak tak vyrovnáme...

Když uvážím, že tyto kamenné bloky (mluvím o stavbě z dokumentu) byly vyrobeny před naším letopočtem, horko těžko by s kamennými kladivy a dřevěnými nástroji toto dokázali. Tak buď měli naši předci mnohem vyspělejší nástroje, jež se bohužel nedochovali, nebo je nutné hledat vysvětlení jinde...
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
nagasadowcz
@Aloe: No, jak je libo, máš to v PM Grin

@Ligos: Nebo prostě přistupovali ke všemu tak odlišně, že my si to jen nedovedeme představit. Když se podíváš na neuvěřitelné poklady středověku a gotiky v podobě sakrálních staveb po celé Evropě, tak si taky říkáš, že dnes už by to nikdo nepostavil. A já myslím, že skutečně nepostavil a nevyzdobil, takhle ne. A tehdy taky neměli žádné jeřáby a super techniku. Samozřejmě, vědomosti byly v té době už na mnohem vyšší úrovni, je to jen pro srovnání Wink
Upravil/a nagasadowcz dne 19.12.2012 00:07
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
ALOE VERA
nagasadowcz napsal:
@Aloe: No, jak je libo, máš to v PM Grin

@Ligos: Nebo prostě přistupovali ke všemu tak odlišně, že my si to jen nedovedeme představit. Když se podíváš na neuvěřitelné poklady středověku a gotiky v podobě sakrálních staveb po celé Evropě, tak si taky říkáš, že dnes už by to nikdo nepostavil. A já myslím, že skutečně nepostavil a nevyzdobil, takhle ne. A tehdy taky neměli žádné jeřáby a super techniku. Samozřejmě, vědomosti byly v té době už na mnohem vyšší úrovni, je to jen pro srovnání Wink
Dík Wink
 
Mike
nagasadowcz napsal:
Jestli chceš, můžu ti o tom poslat svou esej v angličtině Grin

Jojo, v tomhle souhlas, či spíše doporučení! Smile

Ad řešený problém: Chlapi, těžko říci. Podívejme se, jak vyspělí byli třeba Staří římané a jak to pak upadlo a lidé po nich byli v Evropě mnohem méně vyspělí. co když zde byla civilizace, která byla vyspělá jak blázen a my o tom pouze nevíme? Smile Ale k mimózám se moc nekloním. Smile
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
nagasadowcz
Pravda. Náhle zmizelých civilizací je spousta a nevíme o nich skoro nic. Proč by tu nemohli být civilizace, o kterých nevíme vůbec? A proč by nemohli být relativně vyspělé? Např. stavitelé Stonehenge očividně velmi dobře znali princip Pythagorovu větu a to stavěli o několik tisíciletí dříve, než ji řecký myslitel zformuloval.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Lord Rade
To chcete říct, že tu před 5000 - 15000 lety žila civilizace, která měla nástroje na to aby takhle opracovala ty 100 tunové kameny, což by byl problém udělat i dnes? Aby dokázala sériově vyrábět uplně stejné objekty? A aby tyhle těžké věci dokázala přenést 100 km od místa, kde měli být údajně vyráběny, aniž by k tomu mohli použít třeba obyčejnou metodu "vlečení po kmenech" protože tam žádné stromy nebyli? Pokud si myslíte, že v době, kdy se používali možná tak primitivní kladívka by tohle mohli sami dokázat, tak lidské rase až moc věříte.
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Diego
Lidská rasa dokáže nemožné, i to se třeba navzájem vyhladit a nemyslet na následky. Lidé jsou prostě svinská(promiňte ten výraz) rasa, která dokáže cokoliv co si usmyslí.
 
Mike
Rade: Těžko říct, opravdu. Neznamená, že i když se nám třeba nic nezachovalo, tak že nemohli užívat to, či ono, co mi dnes neznáme. Však právě třeba oni zmiňovaní Římané měli kanalizace a veřejné záchodky, jejichž absence ve středověku, ve městech (jak kanalizací, tak záchodků) je evidentní. Smile

Jen z této logiky, tedy na základě tohoto usuzuji, že je možné připustit, že zde třeba žili lidé, kteří mohli být v chápání dál, než my. Nic víc, ale ani nic míň netvrdím. Smile
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Asiel z Ponurvalu
Kdo umíte anglicky, doporučuju tyto stránky:

http://ancientali...unked.com/

Objasňují tam spoustu mystifikací a nepřesností, které jsou v seriálu Ancient Aliens prezentovány jako holá a nepopiratelná fakta.

A dávám to sem, protože si myslím, že když už chce člověk obhajovat takové kontroverzní teorie, měl by si ověřit relevantnost informací a seznámit se i s protinázory a argumenty těch "akademických kecálků", jak je nazval Ligos...prostě nejdřív sesbírat všechny dostupné informace a až pak si utvořit názor.

Jinak já teorii mimozemských zásahů do historie lidstva neodmítám - nejde sice přímo dokázat, ale nejde ani vyvrátit. Grin
Upravil/a Asiel z Ponurvalu dne 19.12.2012 16:44
Nejsem nerozumný. Jen nemám ten samý rozum jako vy.
http://img716.imageshack.us/img716/3849/b37z.jpg
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Bugy a jejich řešení: Esbern a jiné časté bugy Skyrim - dotazy, návody,.. 431 02.07.2018 22:14
Vaše tvorba Pokec 204 16.10.2015 21:41
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5696 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4850 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12720 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7504 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6631 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist