Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Respawn
kralja
Zdravim...chci se zeptat jestli ti draci na těch jejich doupatech se pořád do nekonečna respawnují nebo ne??
 
lobo
ano, respawnuji
 
MortuusDominus
Jak je to vlastně s respawnem uložných prostoru...? Prošla jsem net, hledala jsem odpoved, né, že né. Píšou kolem 10 dní a že muže být i 30.... Jenže někde je asi chyba...
Chci odzkoušet mod a v baráku jsou sudy, a mám obavy do nich něco dát. Tak jsem si řekla, že si udělám test na ledohradské univerzitě a v Sálu Klidu testuju, jak dlouho se to respavnuje ( respavnuje se i kamen duší a nějaký ingredience na stolku ) Dám čekat 30 a nic.... Sad přitom, se mi to tam občas obnovuje ... Musela jsem načekat snad už 50. Má někdo představu o tom intervalu nebo zkušenost s modem " Build Your Own Home " . Díky za radu...
 
nagasadowcz
S tím respawnem je to takové nejasné. Já třeba jednou "na chvilku" uložil cenný deadrický artefakt do sudu vedle kovárny u Whiterunských bran a zapomněl jsem na něj. O herní cca. měsíc později jsem, ani nevím proč, proklikával všechny sudy, na které jsem narazil, včetně tohohle. A ejhle, ta odměna z deadrického questu tam pořád byla. Mám dojem, že to snad byl palcát Molag Bala. Takže za sebe můžu říct, že netuším, jak to vlastně funguje.

EDIT: K BYOH - je to hezký pocit nabrat všechny materiály a postavit barák, ale zas taková pecka ten příbytek nakonec nebyl. Teď, při druhé instalaci Skyrimu, už jsem mód oželel. Ale co do funkčnosti jsem s ním neměl žádný problém.
Upravil/a nagasadowcz dne 15.12.2012 15:28
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
MortuusDominus
Je to záhada, ani kytky u mága se mi nerespawnují, takže to mám cely asi nějaky pocuchany Grin No nic. Mě zatím vyhovuje a líbí se mi ( nejlepší jsou ty králičci v domě Smile vůbec mi příjde, že takovej tam od základu chybí, jen mě děsí respawn. Kdysi ze začátku jsem právě dala pár pokladů do sudu v Sálu klidu ( nebo míru, úspěchu...nebo co to je Grin ) a jsou nenávratně pryč, teď tam dám na pokus brambory a ty ne a ne zmizet...
 
ALOE VERA
stejně je divný že to uplně zmizelo beztak je někde ve skyrimu truhla kde to házý všechny věci co při respawnu zmizely Grin
 
Altazar
To snad zase ne, ale sou tam podobný kouzelný věcičky o kterých se moc nemluvý Grin
http://img163.imageshack.us/img163/6054/altazarpodpisv2.jpg
Sem nejlepší trenér na světě Grin
 
nagasadowcz
No, s kytkama je to úplně divné. Vím, že všechny v oblasti systematicky otrhám ve stejnou chvíli. Pak se tou cestou vracím o pár dní později, obnovená je tak třetina. Pak tam jdu asi za hodinu a je obnovený zbytek. A pak se některé neobnovujou skoro vůbec. Řeším to po ostravsku: chuj s tym Smile
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Altazar
Ono to možná bude v nějakym rozmezí, nebude přesně určený po kolika hodinách se to obnový ale bude tam nějaký cca.
http://img163.imageshack.us/img163/6054/altazarpodpisv2.jpg
Sem nejlepší trenér na světě Grin
 
Mike
Vyřešeno, zamykám.

V případě jakýchkoli dotazů mne konktaktujte pomocí soukromé zprávy. V případě dotazů ke hře založte téma s dotazem v patřičné sekci.
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
RESPAWN NPC Archív zodpovězených dotazů 11 04.03.2014 00:14
Respawn zvířat Archív zodpovězených dotazů 8 03.03.2014 21:33
Respawn stráží (Bouřných Hávů) Archív zodpovězených dotazů 6 02.03.2014 13:23
RESPAWN Archív zodpovězených dotazů 8 07.07.2013 21:17
Respawn NPC Skyrim - obecně 13 08.04.2012 18:50
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5698 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4850 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12720 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7505 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6632 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist