Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
O hrách - pokec
dragonlord
PrincessLeia napsal:
Také už jsem objevila pár velice zajímavých míst a to cestování si užívám a nikdy mě nepřestává překvapovat, uchvacovat a nezačíná nudit. Je nádherně vypracován.
S tím příběhem souhlasím. Však jsem to jasně vypsala. Gothic i Risen měl opravdu "nadpříběh" Smile Místy až epický. Zaklínače hrál pouze bratr, já ne, tak nevím. Ale slyšela jsem chválu. Ještě jedna věc, která mi příjde ve Skyrimu slabší, je hudební podklad. Fajn, ale nic víc Smile Ale to asi nepatří sem do dotazů, takové rozebírání hry, že Smile


Hudba ve skyrimu není dobrá Skyrimu? Vážně? To se divim, u mě ze zpětného pohledu má Skyrimu nejlepší soundtrack ze všech her, ale tvůj názor, jenom mě to trochu udivilo. Že je "slabší". Chápal bych, kdyby někdo řekl, že jiný soundtrack je lepší, ale že Skyrim má slabší hudbu? Shock Frown
Upravil/a dragonlord dne 29.11.2012 21:17
"Did I ever tell you the definition of insanity" - Vass

http://images.wikia.com/farcry/images/3/32/Far_Cry_3_logo.png
 
skyrim.4fan.cz
ALOE VERA
nejlepší song je když se bojuje z drakem
Upravil/a ALOE VERA dne 10.12.2012 02:31
 
Diego
Jednoduše? už jsem slyšel lepší, ale přesto patří Skyrim mezi špičku, minimálně u mě.
 
ALOE VERA
Z rpg určitě
 
Leneren
Hele hraje tu někdo z vás Arctic combat?
 
Diego
Leneren napsal:
Hele hraje tu někdo z vás Arctic combat?

Co to je a vo čom to je?
 
Leneren
F2P hra korejská v open betě je na steamu.Koukni tam je to FPS a docela dobrá co vím, ale nejde mi Sad
 
Diego
Nago co říkáš na Darksiders? Pekelně dobrá hra, že?
 
nagasadowcz
Zatraceně dobrá, hraju ji teď denně spolu se Skyrimem. Musím říct, že na apokalyptickou obtížnost je to chvilkama i celkem adrenalinová jízda Grin Každopádně, co jsem dostal combat system jakž takž do malíku a nakoupil pár základních komb a vylepšení, začíná to být fakt jízda. Ještě jednou díky Nerevarovi s Mopem za zmínku o téhle hře a její popsaní, přivedli mě k ní. Dobře VY!
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
hRDLA
Hele, nemá někdo zkušenosti s hrou Just Cause 2? Mám totiž možnost si jí koupit za neskutečnou cenu 200 kč, ale netuším, jestli by mě bavila. Mohli byste jí když tak k něčemu přirovnat?

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Lord Rade
hRDLA napsal:
Hele, nemá někdo zkušenosti s hrou Just Cause 2? Mám totiž možnost si jí koupit za neskutečnou cenu 200 kč, ale netuším, jestli by mě bavila. Mohli byste jí když tak k něčemu přirovnat?


Nějakou dobu jsem ji hrál... no vyblbneš se tam, je tam nádherné prostředí a grafika, ale mise mě nijak zvlášt nebavili a zabíjení také ne. Hák je v té hře zásadní věc a také si z ním užiješ.. Koukni na youtube Nevím ke které hře bych tohle mohl přirovnat ,hrál jsem to jen chvíli a pak mě to přestalo bavit, ale neříkám že je to špatná hra.
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
hRDLA
No koukám, že to zní jako Far Cry 2.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Diego
Tak co Lene, jaké to je? Kolik toho je zatím nepřeloženýho?
 
Leneren
Jo tak hra je zatím hezká.Nedostal jsem se zatím moc daleko, ale prostředí a grafika jsou dostačující ba až hezké.Je zde sice mírně komplikovanější vývoj postavy a trochu horší bojový systém, ale hra působí dobře a zabaví.Není zde nouze o boj ani o povídání.
A co se překladu týče.Zatím jsem objevil pouze nepřeložené popisky ras,komb a u zbraní.Vís jsem toho zatím nenašel.Jo a u měštanů a podobě.
 
Diego
Tak jsem to(Drakensang) začal hrát. No jen tvorba a výběr povolání/rasy mi trvala hodinu. Vypadá to krásně, ikdyž grafika na dnešní poměry nijak neuchvátí, ale v roce 2009 bych to považoval, za to nejlepší co můžou rpg hry nabídnout.
Jen mě zaskočily rozhovory, NPCčka nejdou slyšet. Nějak jsem na to zapoměl, ikdyž jsem pročetl mnoho recenzí a dojmů.
 
nagasadowcz
hRDLA napsal:
Hele, nemá někdo zkušenosti s hrou Just Cause 2? Mám totiž možnost si jí koupit za neskutečnou cenu 200 kč, ale netuším, jestli by mě bavila. Mohli byste jí když tak k něčemu přirovnat?


Mě to teda bavilo hodně! Je to sice po chvíli stereotyp, ale rád se k tomu vždycky vrátíš. Ideální na vyblbnutí se, některé závody s letadly jsou docela výzva a na nejvyšší obtížnost je to chvilkama taky celkem prdel Grin Za 200? Rozhodně ber Wink
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Leneren
Čau lidi.Takže teď jsem rozehrál AC 3 (origo)


!Pozor!možnost spoileru!



A musím říct, že oproti ostatním dílům se mi ze začátku moc nelíbí.
Začal bych tímhle:
Jedete z Anglie na palubě jedné lodi.Což je kupodivu asi to nejrealističtější.Takže někdo na palubě chystá vzpouru tedy takhle si to myslí kapitán, ale přejdeme dál.Každou noc někdo hází přes palubu nabarvené sudy.Nikdo krom vás si toho nevšimne.Nikoho to nezajímá.Prostě nic.To by se ještě dalo přehlédnout ,ale jdeme dál.
To počase za vámi přivede loď asi korzáři nebo templáři to je jedno.Kapitán vás zamče do podpalubí kde kupodivu jste jen vy a jeden chlap.Což je divné vzhledem k tomu, že to tu předtím bylo narvané.Takže potom co toho chlapa zabijete (já ho zabil tak, že jsem ho několika údery povalil a pak bodal do vzduchu) najednou zázračně vyjdete ven ze zamčené druhé paluby.Takže pak vyhrožujete kapitánovi aby vjem do bouře, která se objevila jako na zavolanou.
Potom tam upevňujete upevňené lanoví.Pak se jedno lano přetrhne a jen tak tam visí pomalu se ani nehýbá a vy k tomu příjdete a za naprosto nesmyslné animace děláte nějakou kravinu, která nedává smysl.
Potom do hlavního stěžně uhodí blesk a ten v půlce přesekne.Nikde nic neohoří nic.Stěžen spadne a v půlce praske ta spadne přes palubu kde najednou není zábradlí.Nikdo nezačíná přesekávat lanoví ani se nesnaží dořezat stěžeň.Nic prostě pohodička, že?
No, ale co je lepší vy jdete zachránit námořníka a při cestě k němu běháte přes kousky polámaného stěžně který tam ani nemá být(WTF?!).
Jo a zapoměl jsem se zmínit, že ta ne moc velká obchodní loď si v klidu pluje dál, ale (válečnou??) galeonu co vás pronásleduje potopí vlna a to ke všemu ne moc velká.Jo a zapoměl jsem se zmínit, že ta loď na, které plujete má jen 2 paluby.Horní a dolní.
Snad to tvůrci hry spraví to je vše.
!Pozor!možnost spoileru ukončena!

Je to velmi subjektivní někomu totiž ta nereálnost vadit nemusí

Ok další věc:Stojí si takle 2 vojáci a je jim naprosto jedno, že vedle nich někdo krade.Né mi si budeme dál povídat, že ano?
Upravil/a Leneren dne 16.12.2012 23:32
 
Diego
Velice líbivě vypadající "nezávislovka": http://games.tisc...337/clanky
 
Leneren
Ahoj všem.Mám na vás prosbičku.Nemohli by jste mi doporučit nějákou zajímavou nebo chytlavou hru?V podstatě je jedno jakou.Je mi jedno i z jakého bude žánru beru všechny kromě sci-fi.Děkuji Smile
 
nagasadowcz
Já můžu za poslední dobu rozhodně doporučit Darksiders Wink
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Mass Effect - Pokec Pokec 258 21.01.2016 08:31
Jaké hry očekáváme - pokec Archív fóra 72 20.03.2014 00:06
O knihách-pokec Pokec 36 25.02.2013 20:35
Oblivion-Nostalgie a pokec The Elder Scrolls IV : Oblivion 78 20.06.2012 21:02
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5697 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4850 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12720 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7504 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6631 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist