Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Divna cestina, mrknete pls
Nebiross
Ahoj, potreboval bych prosim od vas poradit..

Kdysi jsem si koupil Skyrim, normalne nainstaloval a hral v cestine, perfektni vse.. Pak jsem to dlouho nehral a kdyz jsem to case zpustil, tak hra byla v AJ a protoze jsem truhlik zapomel, ze staci prepnout na cestinu ve Steamu, tak jsem stahnul nejakou cestinu z ULOZTO a prepsal soubory, co se prepsat maji. Cestina sla, ale pak na zacatku pri vyberu rasy to napsalo nejakou tu znamou hlasku a dal to neslo, nebylo videt vyber. Tak kdyz jsem si uvedomil, ze to vlastne staci prepnout ve Steamuz, tak jsem to udelal a hra bezi normalne, jen mam nazvy vsech domu v AJ a taky nazvy nejakych veci.. Koupil jsem si ted Dawnguard, doufal jsem, ze se to spravi, ale nespravilo.. Sad Nevite., jak to udelat, abych mel zase nazvy domu v CJ a zrovna taky treba i skrine, truhly a tak? je zajimavy, ze treba "stolek" mam normalne cesky, ale treba skrin je "storage" a podobne..

Jinak tam mam posledni aktualizace..

Pokud nekdo bude vedet co s tim, tak diky za kazdou radu.
 
clown333
hmm šlo mi to nejak podobne .. http://uloz.to/xE...estina-rar stiahol som si toto a už to frčí dobre ..skus ináč ti neviem poradiť.
Tajná Jednotka


2.svetová vojna ožíva


The Elder Scrolls Legend:
Light in the Dark


Stopnuté Frown
 
Ligos
Jak to tak čtu, napadá mě jediné: komplet odinstalovat, vyčistit registry (například pomocí C-Cleaneru) a nainstalovat znovu, bez těch blbinek z ULOZTO.
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
clown333
No mne tie blbínka pomohli Grin
Tajná Jednotka


2.svetová vojna ožíva


The Elder Scrolls Legend:
Light in the Dark


Stopnuté Frown
 
Nebiross
A pokud bych to cely odinstaloval, tak savy a mody mi zustanou? A jeste se zeptam asi jako trubka, ale kdyz to budu instalovat znova, Dawnguard se mi stahne znova automaticky a nebo jak?
 
Ligos
Ano, vše by ti mělo zůstat. Pokud máš DG zakoupený, stáhne se ti pak vše automaticky. Přesto doporučuju (pokud budeš teda odinstalovávat) zálohovat si soubory hry.
A připrav se, že to bude trvat dlouho Frown
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
nagasadowcz
Při odinstalaci ti samozřejmě ani savy ani mody nezůstanou! Aspoň co já vím, tak při uninstallu jde prostě vše pryč. Savy zálohuj a mody pak prostě naházíš znovu. Pokud používáš NMM, tak tam stačí jen po reinstallu znovu naklikat a mody máš zpět, pokud používáš Steam Workshop, nemusíš dělat ani to (zůstane ti na Steam účtu, které mody odebíráš a ty se ti při dalším spuštění automaticky aktivují v launcheru).
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Wolf5cz
Tak mě se třeba savy při odinstalaci nikdy nesmazali. Ukládaj se do dokumentů a žádná hláška ohledně jejich smazáni mi nevyskočila.
A k tematu, pokud máš jen nějaké názvy v angličtině, tak si to zkus zapnout bez všech modů, některé to dělají, pokud k nim nemáš češtinu. Pokud budeš mít stále někeré věci v anglině i bez modů, tak komplet reinstal.
Má Skyrim Special Edition YouTube série

 
http://wolfovo-hrani.webnode.cz/
Ligos
Mně se savy ani módy nesmazaly, po znovunainstalování vše zůstalo...

Jinak, dostal jsem PM, že výše zmíněný problém je již vyřešen...
Upravil/a Ligos dne 26.11.2012 18:00
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
nagasadowcz
Tak v tom případě se omlouvám, já vlastně ještě klasicky Skyrim ani jednou neodinstaloval. Vždy jsem ho pak totiž obnovoval z backup souboru (kde jsou samozřejmě i savy) a jednou jsem ztratil celý HDD. Od té doby jsem na zálohování savů přecitlivělý, tak jsem radši poradil, ať si je dobře chrání. Každopádně tím určitě nemůže nic pokazit a jistota je jistota. Mody ale, myslím, určitě ztratí. Jelikož jsou součástí Data adresáře, tak půjdou při uninstallu beztak pryč.

EDIT: Aha, tak teda zůstávají i mody. Tak sorry, lidi, trauma ztracených dat se na mně holt podepsalo Grin
Upravil/a nagasadowcz dne 26.11.2012 18:02
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Wolf5cz
Složka data takypo odinstalu zůstane, musí se smazat ručně.
Má Skyrim Special Edition YouTube série

 
http://wolfovo-hrani.webnode.cz/
nagasadowcz
OK, tak jako bych nic nenapsal Grin Hlavně, že už je problém vyřešen.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Wolf5cz
V pohodě Grin Nikdo neví všechno Smile
Má Skyrim Special Edition YouTube série

 
http://wolfovo-hrani.webnode.cz/
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Divná funkce vyvolání Vazala Skyrim - dotazy, návody,.. 2 18.08.2020 07:39
Cestina + DLC rady Skyrim - dotazy, návody,.. 6 18.10.2014 17:00
Divné Archív zodpovězených dotazů 10 08.03.2014 13:41
Cestina Archív zodpovězených dotazů 12 17.01.2014 19:40
Cestina The Elder Scrolls IV : Oblivion 2 25.05.2013 18:48
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5698 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4850 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12720 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7505 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6632 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist