Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 5 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství druhé
Ligos
Zajímavé video, hodné zamyšlení...
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Lord Rade
Žádná pravá víra neexistuje.. kdyby si tohle řekli všichni tak by nemuselo být tolik krveprolití. V nic takového nevěřím, maximálně tak kdyby ti bohové byli vlastně jinými slovy mimozemšťané a lidé si je tak trochu přikrášlili, začali je uznávat a pak by bylo možné že by z nich vznikli tyhle povídačky, podle kterých se někdo pořád řídí... řekněte mi kolikrát jste slyšeli něco o zjevení bohů ať je to budha, Zeus, ten s mnoha rukama, ten s tím plnovousem.., naopak informací o mimozemském životě a talířích je až až.. takže kdyby tenkrát měli internet vše by bylo jinak, lidé by byli více informovaní a nemuseli se řídit podle takovejch věcí..
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Ligos
Pravda je někde venku...
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
hRDLA
Za hvězdnou branou Grin

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Leneren
Rade má pravdu.Až moc velkou a krutou pravdu...
 
BadWolf
Leneren napsal:
Rade má pravdu.Až moc velkou a krutou pravdu...


Krutou? Proč by ta pravda měla být krutá? To není krutý.
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Leneren
BadWolf napsal:
Leneren napsal:
Rade má pravdu.Až moc velkou a krutou pravdu...


Krutou? Proč by ta pravda měla být krutá? To není krutý.

Ne ta pravda krutá je.Pro ty kteří věří.A navíc celý svět je krutý.Ovšem v určitém slova smyslu.
 
BadWolf
Leneren napsal:
BadWolf napsal:
Leneren napsal:
Rade má pravdu.Až moc velkou a krutou pravdu...


Krutou? Proč by ta pravda měla být krutá? To není krutý.

Ne ta pravda krutá je.Pro ty kteří věří.A navíc celý svět je krutý.Ovšem v určitém slova smyslu.


V určitém slova smyslu, já jsem bůh Grin.
A By The Wolf, jsem krutý Grin
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Leneren
Ale víš ,že máš pravdu?
Každý je svůj bůh.Bůh sebe sama.Zajímavý post.
 
BadWolf
Leneren napsal:
Ale víš ,že máš pravdu?
Každý je svůj bůh.Bůh sebe sama.Zajímavý post.


Bléé, s tímhle mi sem nelez.
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Leneren
A s čím zase?Víš ,že na mě se musí pomalu.Stejně jako na boží mlýny.
 
koniaash
Lord Rade napsal:
Žádná pravá víra neexistuje.. kdyby si tohle řekli všichni tak by nemuselo být tolik krveprolití. V nic takového nevěřím, maximálně tak kdyby ti bohové byli vlastně jinými slovy mimozemšťané a lidé si je tak trochu přikrášlili, začali je uznávat a pak by bylo možné že by z nich vznikli tyhle povídačky, podle kterých se někdo pořád řídí... řekněte mi kolikrát jste slyšeli něco o zjevení bohů ať je to budha, Zeus, ten s mnoha rukama, ten s tím plnovousem.., naopak informací o mimozemském životě a talířích je až až.. takže kdyby tenkrát měli internet vše by bylo jinak, lidé by byli více informovaní a nemuseli se řídit podle takovejch věcí..


Mocnosti Asgardu i Veledubu! Dänikenista! Probohy prýýýýč než někoho pokouše! Grin
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
Norbi
BadWolf napsal:
Leneren napsal:
BadWolf napsal:
Leneren napsal:
Rade má pravdu.Až moc velkou a krutou pravdu...


Krutou? Proč by ta pravda měla být krutá? To není krutý.

Ne ta pravda krutá je.Pro ty kteří věří.A navíc celý svět je krutý.Ovšem v určitém slova smyslu.


V určitém slova smyslu, já jsem bůh Grin.
A By The Wolf, jsem krutý Grin


i dont give a shit Grin All hail the wolf GrinDD
You can kill yourself, or die trying...

http://scontent-v...e=5678314E

Aint no party like a Time Lord party, cause a Time Lord party never ends !

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lfzax5zuSU1qfxioto1_500.jpg
 
Mopidu
Zase náboženství? Víte co já vám na to řeknu?
I DON'T CARE! Grin
Upravil/a Mopidu dne 18.10.2012 09:06
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
nagasadowcz
Pokud Bůh je, je nejspíš jenom jeden a má celkem u prdele, jak mu kdo říká a co o něm kdo tvrdí, protože je to prostě jen sjednocující hybná síla světa. Toť můj názor.

Whirt napsal:
No... Já na to přišel, když jsem se na chvíli zadumal u tohoto videa: http://www.videac...zeme-je-ma
Doporučuju kouknout...


Akorát by mě zajímalo, co mysleli na těch stránkách tím, že ta země vlastně patří jen jednomu člověku. Kterému?
Bacha - pointa videa

Upravil/a nagasadowcz dne 18.10.2012 10:53
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Whirt
Chrmpfh... Nemám rád Silence! Ukradli mě sonický šroubovák!
 
koniaash
Já nepovažuju Boha ani Bohy za existující entity- v tomhle jsem materialista- uctívám pohanská božstva, protože jsou to archetypy: perzonifikované soubory vlastností. A tím dávají člověku příklad. navíc monoteistická náboženství mi příjdou moc mystická a od člověka odtažitá, nebo je v bibli ně co o tom jak hospodin šel roztloukat kladivem hlavy, aby sebral obrům bezedný kotel piva?
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
nagasadowcz
koniaash napsal:
Já nepovažuju Boha ani Bohy za existující entity- v tomhle jsem materialista- uctívám pohanská božstva, protože jsou to archetypy: perzonifikované soubory vlastností. A tím dávají člověku příklad. navíc monoteistická náboženství mi příjdou moc mystická a od člověka odtažitá, nebo je v bibli ně co o tom jak hospodin šel roztloukat kladivem hlavy, aby sebral obrům bezedný kotel piva?


To je velmi dobré pojetí pohanství, i když naši předkové by s tebou asi příliš nesouhlasili. Co se monoteismu týče... Nemyslím si, že lze křesťanství považovat za monoteistické náboženství. V zemích se silnou pohanskou tradicí dodnes bývá zvykem (velmi dobře viditelné např. v Itálii či Řecku) modlit se převážně k různým svatým, kteří tvoří jakýsi panteon, nikoli k Bohu samému. Např. průzkum v Římě ukázal, že Ježíš je snad až 5. nebo 6. svatý, ke kterému se tamní lidé v nouzi modlí. O Bohu nemluvě Grin

Ještě jednu věc k Bibli... Ne, že bych chtěl nějak obhajovat církve a organizované náboženství obecně, ale trochu tíhnu k judaismu. Ne jako věřící, ale ta kultura mě prostě baví a fascinuje. Chci říct, že judaismus můžeme podle mě s klidem přiřadit k pohanským náboženstvím. Je starosvětské a Starý zákon je vlastně sepsáním nějakých sedm století ústně kolujících lidových mýtů.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
koniaash
nagasadowcz napsal:
koniaash napsal:
Já nepovažuju Boha ani Bohy za existující entity- v tomhle jsem materialista- uctívám pohanská božstva, protože jsou to archetypy: perzonifikované soubory vlastností. A tím dávají člověku příklad. navíc monoteistická náboženství mi příjdou moc mystická a od člověka odtažitá, nebo je v bibli ně co o tom jak hospodin šel roztloukat kladivem hlavy, aby sebral obrům bezedný kotel piva?


To je velmi dobré pojetí pohanství, i když naši předkové by s tebou asi příliš nesouhlasili. Co se monoteismu týče... Nemyslím si, že lze křesťanství považovat za monoteistické náboženství. V zemích se silnou pohanskou tradicí dodnes bývá zvykem (velmi dobře viditelné např. v Itálii či Řecku) modlit se převážně k různým svatým, kteří tvoří jakýsi panteon, nikoli k Bohu samému. Např. průzkum v Římě ukázal, že Ježíš je snad až 5. nebo 6. svatý, ke kterému se tamní lidé v nouzi modlí. O Bohu nemluvě Grin

Ještě jednu věc k Bibli... Ne, že bych chtěl nějak obhajovat církve a organizované náboženství obecně, ale trochu tíhnu k judaismu. Ne jako věřící, ale ta kultura mě prostě baví a fascinuje. Chci říct, že judaismus můžeme podle mě s klidem přiřadit k pohanským náboženstvím. Je starosvětské a Starý zákon je vlastně sepsáním nějakých sedm století ústně kolujících lidových mýtů.


To o tom, že by se mnou předkové nesouhlasili je pravda- ale bohůmžel žijem ve věku raket, internetu a plastových obalů, ne v lesích plných hejkalů a medvědů. O tom katolictví to je z části pravda- ale románsko-galická část evropy byla právě jediná, která kvůli křesťanství nepřišla o tradice- naopak křesťanství jako takové působilo jako médium, nebo chceme-li, bacilonosič, nakazující a ničící jakékoliv zvyklosti a tradice odporující právě onomu pozdně římskému, křesťanskému duchu.
K judaismu netíhnu a ani tíhnout nemůžu ( ano, přiznávám bez mučení, s ukrajinskou krví jsem zdědil i trochu toho pudového antisemitismu Grin ), kultura je to zajisté zajímavá ale středovýchodní- vycházející z babylónských a egyptských tradic. tedy podle mě, stejně jako deriváty judaismu- islám a křesťanství, je nám indoevropanům ( nechci použít sice přesnější, ale bohůmžel nacisty navěky zkurvreným slovem arijcům ) cizí a importovaný, často ohněm a mečem.
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
nagasadowcz
koniaash napsal:
To o tom, že by se mnou předkové nesouhlasili je pravda- ale bohůmžel žijem ve věku raket, internetu a plastových obalů, ne v lesích plných hejkalů a medvědů. O tom katolictví to je z části pravda- ale románsko-galická část evropy byla právě jediná, která kvůli křesťanství nepřišla o tradice- naopak křesťanství jako takové působilo jako médium, nebo chceme-li, bacilonosič, nakazující a ničící jakékoliv zvyklosti a tradice odporující právě onomu pozdně římskému, křesťanskému duchu.
K judaismu netíhnu a ani tíhnout nemůžu ( ano, přiznávám bez mučení, s ukrajinskou krví jsem zdědil i trochu toho pudového antisemitismu Grin ), kultura je to zajisté zajímavá ale středovýchodní- vycházející z babylónských a egyptských tradic. tedy podle mě, stejně jako deriváty judaismu- islám a křesťanství, je nám indoevropanům ( nechci použít sice přesnější, ale bohůmžel nacisty navěky zkurvreným slovem arijcům ) cizí a importovaný, často ohněm a mečem.


Yep, chápu a v zásadě souhlasím. K judaismu opravdu tíhnu jen z vědeckého, religionistického hlediska. Co se árijců týče, tak pokud vím, než to Hitler zkurvil, to v hinduismu znamenalo čisté bytosti podobné andělům.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5698 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4850 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12720 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7505 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6632 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist