Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 2 host(ů)
 Tisk diskuze
Hate park
Ligos
Reject napsal:
Pánové, můžete mi vysvětlit, z jakého důvodu odpovídáte na rok stará témata? To nevidíte že ti lidé co se ptali tu mezi námi už pěknou dobu nejsou? O co vám jde? O posty? Je tu dost věcí, kde si je můžete nahnat. Tak nebuďte nekrofilní a bavte se o aktuálních tématech a ne o tom, jaké cechy BUDOU ve Skyrimu.


Ehm... Na co narážíš? takhle to vypadá, že to říkáš mně a BigNordovi Smile Nerad bych byl díky tomu na tomhle fóru za většího trotla, než musím. Grin
Upravil/a Ligos dne 10.08.2012 01:09
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Mahoney
Ligos napsal:
Reject napsal:
Pánové, můžete mi vysvětlit, z jakého důvodu odpovídáte na rok stará témata? To nevidíte že ti lidé co se ptali tu mezi námi už pěknou dobu nejsou? O co vám jde? O posty? Je tu dost věcí, kde si je můžete nahnat. Tak nebuďte nekrofilní a bavte se o aktuálních tématech a ne o tom, jaké cechy BUDOU ve Skyrimu.


Ehm... Na co narážíš? takhle to vypadá, že to říkáš mně a BigNordovi Smile Nerad bych byl díky tomu na tomhle fóru za většího trotla, než musím. Grin


Ne, nejde o tebe ani o BigNorda, neboj Smile Oni dobře vědí o koho jde Grin Navíc tohle téma je nové a sám jsem vás sem poslal Smile
Upravil/a Mahoney dne 10.08.2012 01:12
 
Mahoney
GeraltBilyVlk - chováš se jako idiot.
 
hRDLA
Mahoney napsal:
GeraltBilyVlk - chováš se jako idiot.


My povídej... Grin

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Ligos
Mahoney napsal:
GeraltBilyVlk - chováš se jako idiot.


Souhlas. To co předvádí ve hře: "co si vybavíte, když se řekne..." je fakt na hlavu!

EDIT:Tak teď jsem si všiml, že tu hru tam dal on??? Grin Tak to je teda gól!
Upravil/a Ligos dne 10.08.2012 12:33
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Mahoney
Ligos napsal:
Mahoney napsal:
GeraltBilyVlk - chováš se jako idiot.


Souhlas. To co předvádí ve hře: "co si vybavíte, když se řekne..." je fakt na hlavu!

EDIT:Tak teď jsem si všiml, že tu hru tam dal on??? Grin Tak to je teda gól!


A jóó Grin Tak toho jsem si vůbec nevšiml Grin
 
Ligos
Tak koukám, že ten GeraltBilyVlk se chová furt jak idiot, proč nedostane nějaký pořádný napomenutí? Frown
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Whirt
Co za napomenutí navrhujete?
 
hRDLA
PMka se srdceryvnou zprávou.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
GeraltBilyVlk
odmítám si nechat zlomit srdce SadSadSad
 
Ligos
GeraltBilyVlk napsal:
odmítám si nechat zlomit srdce SadSadSad


Tak proč vždycky píšeš takový hovadiny? Copak nechápeš, že to není vůbec vtipný? Připadáš si pak důležitý?
Fakt nechápu, že navrhneš hru, popíšeš pravidla a pak je sám v té hře porušuješ.
Odůvodnění, že jsi schizofrenik si strč za klobouk!
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
GeraltBilyVlk
faktická: nenosím klobouky
 
Ligos
GeraltBilyVlk napsal:
faktická: nenosím klobouky



Mno, podle mě sis zasloužil ještě šanci, ale místo toho, aby ses nad sebou zamyslel, napíšeš zas další hovadinu.
Teď už je to na administrátorovi.
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
hRDLA
Co to je za blba ten BigImperial? Já ho nějak nepochopil...

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
hRDLA
GeraltBilyVlk napsal:
faktická: nenosím klobouky


Tří denní banán, ať si to pro příště rozmyslí.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
GeraltBilyVlk
Ligos napsal:
GeraltBilyVlk napsal:
faktická: nenosím klobouky



Mno, podle mě sis zasloužil ještě šanci, ale místo toho, aby ses nad sebou zamyslel, napíšeš zas další hovadinu.
Teď už je to na administrátorovi.


nemáš smysl pro humor jsem se to snažil uklidnit at tu nemáme flame war a já z toho vyjdu jako blb
 
Ligos
hRDLA napsal:
Co to je za blba ten BigImperial? Já ho nějak nepochopil...


To měla být parodie na BigNorda (teda, aspoň myslím)- viz moje hádka s ním, kterou si můžete pročíst tady v tématu.... Ale tohle už je uzavřený téma, nechápu, proč to zas vytahuje
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
GeraltBilyVlk
hRDLA napsal:
GeraltBilyVlk napsal:
faktická: nenosím klobouky


Tří denní banán, ať si to pro příště rozmyslí.


dejte mi klidně permanentní odcházím nejsem svatoušek ale aby mi v diskuzi o kruzích v obilí whirt nebo kdo mazal prispěvky kde se ptám lorda radého at mi hodí odkaz na to video tak to je na mně Moc Ocházím už chápu parrota
 
Whirt
Hele, Geralte...
Myslím, že se mnou budou všichni souhlasit, když ti dám třídenní BAN, aby sis to všechno v hlavě urovnal - nemusíš ho dostat, pokud teď a tady přede všemi slíbíš, že už nebudeš dělat takový blbosti...

Myslím, že je to spravedlivé rozhodnutí, takže volba je na tobě - a to si vem, jak mírnej moderátor sem...
 
Ligos
GeraltBilyVlk napsal:

dejte mi klidně permanentní odcházím nejsem svatoušek ale aby mi v diskuzi o kruzích v obilí whirt nebo kdo mazal prispěvky kde se ptám lorda radého at mi hodí odkaz na to video tak to je na mně Moc Ocházím už chápu parrota


Beru tě za slovo, sbohem!
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4205 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8256 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5724 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4885 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12762 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7533 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6648 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6382 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7574 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist