Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 4 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace
Mahoney
Tak jako nebojim se jich takhle. Ale kdyby po mě třeba pátrali nějací vojáci v plynovkách, tak se snad radši vzdám, než abych viděl jak se v těch maskách ohlíží a věci se odrážejí v těch sklech Grin Třeba některý masky mi nevaděj, ale zrovna ty rypákový docela jo Grin
 
Mopidu
Tak to moment, myslím že jsme nějakou masku měli doma Grin

Hele já jdu spat, dobrou noc všichni co na fóru zbyli! Ať vás blechy štípou celou noc a nakladou vám uchem vajíčka do mozku
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Mahoney
Grin Jojo.. dobrou Smile A o tý masce co máte doma už předemnou nikdy nemluv Grin
 
ALOE VERA
Reject zahraj si Metro 2033 Grin
 
Mahoney
Jasně, jdu to stahovat.. doufám že tam nejsou plynovky Grin Grin

PS: Jsou tam viď..? A lets play s webkou by jsi k tomu náhodou nechtěl? Grin
Upravil/a Mahoney dne 18.07.2012 01:30
 
nagasadowcz
1) Amnesia byla super hra!

2) Kosatčí potraty... do téhle debaty se pouštět nebudu.

3) Nechápu, proč je problém hodit Kopec do archívu, když bylo možné smazat celou tuhle konverzaci. Taky tu bylo leccos památného, ale je dobře, že se to pročistilo, protože to zabíralo strašně moc místa a dlouho se to načítalo. Myslím, že archivovat Kopec a založit novou bitvu, ve které se bude pokračovat, by nikomu neuškodilo a trochu by se to tu zrychlilo a zpřehlednilo. Ale já boss nejsem, jen říkám...

4) hRDLA má za sebou nejspíš dost divokou dovolenou Grin

5) A jedna na dobrou noc:


Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
hRDLA
Hlavně, kdyby byla nová bitva, tak by měli šanci se připojit i nový členové, kteří se nechtějí připojit do už probíhající bitvy.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
nagasadowcz
Můžeme zkusit uprosit Parrota v Čistce, ale zdá se, že je na Kopec nějak fixovaný. Že ono je to tím, že ho tehdy de facto zabral s Chuckem Norrisem... Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
hRDLA
To sou keci, ty nemůžeš vědět jak to bylo Grin.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
nagasadowcz
Hmm, a zapomněl jsem:

6) Čas neexistuje. Je to jen lidský výmysl, který nám usnadňuje orientaci a organizaci. Fakticky však žádný čas není. Důkaz: není včera, není zítra, je jen teď a nic jiného, existuje jen aktuální moment. Proto je zcela vyloučené cestování časem. Nemáme kam cestovat, neb co bylo, již neexistuje, a co se zatím nestalo, ještě neexistuje.

Sry, ale musel jsem si trochu zafilosofovat. A kde jinde naž tady, že? Jo, a abych nezapomněl...

7) SHOUTBOX (nebo něco na ten způsob): já osobně nevím, jestli je to ten nejlepší nápad. Lidi jsou tu tak různě, střídavě, aspoň já to tak mám a všímám si, že někteří jiní taky. Na vlákno ve fóru se dá bez prorblémů reagovat i zpětně, v shoutboxu je to o aktuálnosti. Ne, že bych byl snad PROTI shoutboxu, to NE! Jen se obávám, že pak nebude použivaný, zase se zruší a bude to celé k ničemu. Na druhou stranu, proč to nezkusit, že?
Upravil/a nagasadowcz dne 18.07.2012 02:07
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
nagasadowcz
hRDLA napsal:
To sou keci, ty nemůžeš vědět jak to bylo Grin.


No, je fakt, že jsem to skoro vůbec nesledoval, ale něco málo jsem postřehl a něco se ke mně pak doneslo. Proto ta otázka, hRDLO Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mahoney
Jenže lidi se potřebují vypovídat, vždyť sami vidíte co se tu řeší kvůli spamu. Mě osobně teda vůbec nebaví furt aktualizovávat téma jestli se tu objevilo něco nového.. rozhodně bych to zkusil Smile

Mimochodem Naga, ta 6ka se mi líbí, takhle jsem se nad tím nikdy nezamýšlel Grin
Upravil/a Mahoney dne 18.07.2012 02:08
 
nagasadowcz
Jo, jak jsem psal, proč to nezkusit. Jen jsem narážel na to, že už to tu bylo a pro nezájem, resp. neaktivitu, se to zrušilo. Kvůli tomu to tu už dávno není zřízené znovu, kvůli tomu měl námitky Whirt. Ono nám se to zdá, že o nic nejde, ale asi to vyžaduje čas a práci zřídit to tu, takže chápu, když se do toho admin s moderátory nepoženou, pokud si nejsou jisti využitím. Ale čo bolo, to bolo, terazky sme aktívny Smile

EDIT: Jo, tu 6) mi takhle povykládal jeden učitel na gymplu, Amík na konverzaci, trochu filosof. Hned se mi to líbilo, ale když si dělám názor, zpravidla bývám kritický. Jenže když jsem se nad tím zamyslel, zjistil jsem, že nemám argumenty, abych to vyvrátil. Tak jsem to přijal a od té doby to šířím, když je příležitost. Jako spoustu jiných věcí. Třeba METAL Ork
Upravil/a nagasadowcz dne 18.07.2012 02:14
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
hRDLA
Potřebovalo by to jenom pár lidí, aby se vypovídalo a nespamovalo tu a nestrhávali ke spamu i ostatní. Pak to tu vypadá .

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Mahoney
To teda jsme Smile A tak mě napadá, je to jen nápad.. ale co nejdřív zřídit třeba jen nějakou malou místnost přes bluebord? Tvorba a publikace takové místnosti je práce na 10 minut a když by admini a moderátoři viděli, že tam chodíme, pak by třeba udělali nějakou pořádnější místnost..Smile
 
hRDLA
To je dobrej nápad. Teď trochu z jiného soudku, proč si sakra furt měníte ty avatary? Kdo se v tom má pak vyznat? Já pak nevim kterej to je Grin (že ty si měl před tim dextera?)

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Mahoney
Ano, měl Smile Ale mě se prostě chvilku nějakej avatar líbí a pak mě po týdnu, dvou příjde nevýrazný a říkám si "to potřebuje změnu" ale najít dobrej avatar dá teda zabrat.. takže než najdu dobrej avatar, se kterym budu spokojenej a budu hrdej na to že ho mam zrovna já, bude tam hyena jménem Ed-ed Grin
 
nagasadowcz
hRDLA napsal:
Potřebovalo by to jenom pár lidí, aby se vypovídalo a nespamovalo tu a nestrhávali ke spamu i ostatní. Pak to tu vypadá .


Myslíš tohle téma nebo obecně? Obecně souhlasím, že je tu mnohdy zaspamováno, ale zrovna tohle téma je vyloženě spamovací a myslím, že něco takového potřebuje každé fórum. Když se to co 50 nebo 100 stran mázne, tak je to ok. Každopádně Shoutbox (pokud by byl používán), by z tohohle tématu udělal skoro zbytečnost.

Pokud myslíš fórum obecně, tak si nejsem jistý, jestli to pomůže. Ti lidi mají možnost vypadnout z tématu, jít sem a diskutovat tady, ale stejně to neudělají. Když jsem nějaký spam nebo OT rozpoutal a vleklo se to, už jsem to i párkrát navrhl, ale stejně se sem nešlo. Mám pocit, že s chatem by se nic moc nezměnilo.

Ale jak už jsem psal (a ještě jednou to zdůrazním, poněvadž to tak z těch příspěvků asi nevypadá), nic proti tomu nemám a jsem pro to vyzkoušet. Víceméně tím chci jenom říct, že bych pochopil případnou neochotu "těch nahoře".
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
nagasadowcz
hRDLA napsal:
To je dobrej nápad. Teď trochu z jiného soudku, proč si sakra furt měníte ty avatary? Kdo se v tom má pak vyznat? Já pak nevim kterej to je Grin (že ty si měl před tim dextera?)


Tak já zatím měnil jen jednou a to teď. Upřímně řečeno už si nepamatuju, co jsem tam měl původně. Každopádně triskele dávat pryč nehodlám, takže můžeš být v klidu, už se ti to plést nebude Grin

EDIT: No nic, spolufórané, já jdu spát, už se mi klíží víčka a hlava mi padá na klávesnici. Mějte se tu, dobrou noc.
Upravil/a nagasadowcz dne 18.07.2012 02:27
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
hRDLA
Tam s tím přesunem je ten problém, že oni sice odejdou, ale nikomu se nechce napsat první do toho novýho. Tak čekaj, až nakonec pokračujou v konverzaci v tom starým....

BTW: Nějak si lámu hlavu, jak mohl PARROT sesmolit Grin tak úspěšný dílo.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5697 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4850 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12720 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7504 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6631 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist