Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Dark Brotherhood ve Skyrimu?
dragonlord
Asi jste všichni tady na webu četli novinku Obrázky ras.
Tak mě se zdá že ten druhej dunmer od zhora patří k temnému bratrsvu.(Ten s dvěma noži nebo co toje)
Luk
 
skyrim.4fan.cz
Kresuky
mě pronásledovali v brumě,když jsem v imperal city sebral papír za 0 septimů.Grinale stejně je lepsí vyhodit kradený věci před vás,aby to nesebraliGrinGrin
Ork
 
JKhar-Dar
Já se mohl snažit sebevíc a stejně jsem nakonec skončil na temné straně Grin .
 
castle
Temná strana je dobrá taková zlá, vznikla z těch hodných které nebavilo být hodnými a poslušnýmy.Grin Grin
 
Kresuky
Šedá kápě!!!Grin
Ork
 
castle
Ti sou moc hodní nevraždí lidi jenom kradou takové střední zlo malé zlo každý z nás dělá denně velké zlo to jsou vraždy mučení a tak dále.Grin Grin
Upravil/a castle dne 01.10.2011 17:43
 
Kresuky
já vim,ale stráže to nějak nepochopili že sem hodnej,když jsem něco ukradGrinGrinGrin
Ork
 
castle
No zloději vlastně dělaj službu zbavují nás přebytečných věcí.Grin Grin
 
JKhar-Dar
A vrazi zase otravných lidí Smile
 
castle
Též pravda vrazi jsou vlastně prospěšní, ale občas se zbaví hodných nebo lidí co jsou tak středně dobří no, ale málokdy.Grin Grin
 
Kresuky
jasněGrinGrintřeba by mohli zabít pár stráží,aby jsme mohli vykrást městoGrin
Ork
 
castle
To by se hodilo.Grin Grin
 
Kresuky
mě v oblu dost s.... že v domech nebyly nějaké drahé luxusní věcičkyGrin za minimálně cenu 100 septimů
Ork
 
castle
Jednou jsem našel knihu za 75 septimů a řeknu ti zas tak cený věci tam nemají v tom souhlasím věci co mají větší cenu jsou třeba v Oblivionských branách nabo aleidských ruinách a nebo třeba v jeskyních v dolech.Smile Smile
Upravil/a castle dne 01.10.2011 18:17
 
Kresuky
vážne?GrinGrinjednu????Grin
Ork
 
castle
Jo myslím že byla v domě Bravilského městského plavce a nějaké to harampádí a mylím že se jmenovala černý šíp.Grin Grin
 
Kresuky
jenom 75?blbost tyhle schopnostní knihy musí stát tak 300 né??Grinpřidalo ti to akrobacii nebo lukostřelbu??já si jí pamatuji a myslím že byla taky v temném bratrstvu.čímž jsem navázal na téma temné bratrstvoGrin
Ork
 
Honzas4400
No proto! Grin
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
castle
Já si pomatuji že sem ji prodal obchodníkovi za 75 septimů tak asi proto a v temným bratrstvu sem ji myslím taky vyděl.Grin Grin
 
Kresuky
asi byla moc temnáGrinGrin
Ork
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Starec končí z hraním Skyrimu. Skyrim - obecně 5 19.06.2018 22:53
Úpravy Skyrimu Skyrim - modifikace 2 28.01.2018 21:41
Hrajete někdo momentálně Skyrim? Chce si někdo psát o Skyrimu? Skyrim - obecně 62 01.11.2017 23:27
Adriho povídky III - Děti Skyrimu » Skyrim - Váš svět 37 14.06.2017 23:46
Bug ve skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 11 10.12.2016 18:09
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5698 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4850 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12720 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7504 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6631 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist