Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Problém s questem Čepel v temnotě
Stepka111
Ahoj mám dotaz. Když jsem zabil draka v qestu Čepel v temnotě měl jsem si promluvit s delfinou. Jenže nevim proč pořád říká Bohové nad námi slitujte se a dokola a dokola (nebo něco takového). Zkoušel jsem draka zabít znovu a pořád nic. Prosím o pomoc. Předem děkuji
 
Mopidu
Páni, hustý barvičky, jinak ona říkala že si máte promluvit v Riverwoodu (Vorařov)
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Stepka111
Nechápu tvou odpověď ona stále stojí před drakem a já podle questu si s ní mám promluvit. A ona pořád mele to samý
 
Mopidu
A ty to máš jako že s tebou už mluvila (přímo na místě) ale furt ti na ni ukazuje šipečka, nebo že ani nechce říct pár slov na místě? Ale jestli se s tím nechceš piplat tak si vygoogli cheat na skipnutí questu
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
whiss
je to trošku humorné, ale niekedy to pomáha....skús jej jednu prisušiť , u mňa to funguje vždy keď sa niekde NPC zasekne, alebo robí kraviny....Grin
Upravil/a whiss dne 04.06.2012 04:26
 
Mopidu
Jo, tohle dělám s Esbernem a jeho bugy. Buď do nj žďouchnout, nebo praštit (žduch = Sprint + náraz)
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Gengar
Pokud oba myslíme ten samý qest, tak mám dojem, že Delfina mě po zabití draka kontaktovala sama, přímo na místě. Pokud ne, tak jsem ji musel klasicky oslovit a pak už to jelo. Narážení do postavy je teda zvláštní, pokud mě blbnul nějaký qest, tak to třeba opravil patch, nebo jednou v případě toho chlápka ve vězení (tuším že to byl zrovna esbern) jsem mazal nějaké soubory s nastavením a pak to jelo v pohodě. I když vím, že tohle je tady nejlepší stránka u nás o skyrimu, zkus třeba i trochu googlit, co ti to najde, myslím tedy napsat ten problém v Aj, pokud ti to nedělá problém. Na hodně řešení jsem pišel právě díky tomu. Hledat se mi to samotnému ale nechce, promiň. Každopádně u toho qestu s tím esbernem jak byl ve vězení (pokud si to nepletu) tak mi pomohlo vymazání souboru Skyrim a SkyrimPrefs, následně si to ve hře nastavíš znovu po svém, ten qest se takhle uvolnil. A cesta k temto souborum je skrz dokumenty-mygames-skyrim. Případně mě někdo doplňte či poopravte, díky a Skyrimu zdar Smile.
 
Diego
Zkus načíst save před začátkem questu. Nebo rychlé uložení(F5) a rychle načíst(F9) hned když s tebou nepromluví po zabití draka.
Upravil/a Diego dne 04.06.2012 12:33
 
Stepka111
Takže přikládám video. SORRY za špatnej zvuk. Jinak quest jsem opakoval a pořád to samé.Video už funkční /watch?v=IYcA7Fpyq70
Upravil/a Stepka111 dne 04.06.2012 17:35
 
hRDLA
Tím narážením bylo myšleno vběhnout do ní ve sprintu, ale jak koukám, tak ti to moc nepomůže. A opravte mě jestli se pletu (už je to dlouho co jsem tento q dělal), ale neměl by jsi absorbovat jeho duši?
Upravil/a hRDLA dne 04.06.2012 18:08

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Stepka111
bohužel buď nevím jak nebo je to buglé ale nemá se duše absorbovat sama?
 
Diego
Stepka111 napsal:
bohužel buď nevím jak nebo je to buglé ale nemá se duše absorbovat sama?

Měla by, když jsi u mrtvého draka, teda jestli už jsi ji neabsorboval.
 
hRDLA
Ano, ale koukal jsem, že tobě se to nestalo, jelikož si tam měl normálně mrtvého draka a né kostru. Jinak, zkoušel jsi načíst starší save?

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Stepka111
Ano zkoušel
 
Hurty
Dej T, neboli počkat na místě, dej třeba 5 hodin,a počkej... tohle se mi stalo taky a potom mi to šlo, zkus... uvidíš dištak napiš Smile
The Elder Scrolls V : Skyrim - X360
 
Stepka111
Já jsem po tom ve hře pokračoval (tzn. že už asi čekání nepomůže) protože mě nenapadlo napsat na fórum opravdu se mi kvůli tomuto questu nechce hrát odznova nějaké nápady?
 
Panthe
Při spuštění "SkyrimLauncher.exe" vyberte položku "Data files" a uspořádejte zde pořádí položek, tak, aby odpovídalo tomuto:

Skyrim.esm
Update.esm
Dawnguard.esm
Hearthfires.esm
Dragonborn.esm
HighResTexturePack01.esp
HighResTexturePack02.esp
HighResTexturePack03.esp
Unofficial Skyrim Patch.esp
Unofficial Dawnguard Patch.esp
Unofficial Hearthfire Patch.esp
Unofficial Dragonborn Patch.esp
Unofficial High Resolution Patch.esp

Jedná se o tzv. prioritní systém načítání. Nevadí zda máte všechny položky ze seznamu, který zde uvádím, ale za každou cenu zachovejte pořadí z hora dolu. Nejdůležitější je ono pořadí Smile Tím se povolí absorb dračích duší Smile

Následně načtěte uloženou pozici před zabitím draka Smile Možná půjde i zabít jiného, ale to nemám vyzkoušené.
 
Starec
Stepka111 napsal:
Já jsem po tom ve hře pokračoval (tzn. že už asi čekání nepomůže) protože mě nenapadlo napsat na fórum opravdu se mi kvůli tomuto questu nechce hrát odznova nějaké nápady?

Nápady snáď by aj boli, dáke ti už aj boli ponúknuté, ale neviem že by si niekde spomenul, že máš orginál hru, alebo len stiahnutú. Tak ak sa k tomu vyjadríš a pravdivo, snáď prídu aj iné nápady.
Upravil/a Starec dne 15.11.2013 00:26
Moja PC zostava
Zákl.doska: GIGABYTE 970A-DS3P Procesor: AMD FX-8350 - 8 jadrový.
Graf.karta: AMD Radeon R7 370 4G Ram: 16 GB HDD: 2x 2Tera Zdroj: 700 W Monitor: Philips 3D LCD 27
 
http://www.babetta.info/
Mike
Předpokládám, že vyřešeno.


Zamykám a přesouvám do archivu.
V případě jakýchkoli dotazů mne kontaktujte pomocí soukromé zprávy.
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Problém s úkolem Zaslepený Skyrim - dotazy, návody,.. 6 03.02.2017 21:35
problém s trofejí Oblivion walker Skyrim - dotazy, návody,.. 1 05.01.2017 17:04
Problém s přeměnou Skyrim - dotazy, návody,.. 6 04.12.2016 23:13
Grafické problémy Skyrim - modifikace a DLC - technické problémy 40 06.11.2016 08:33
Problémy s přechodem z enderalu na skyrim Skyrim - modifikace a DLC - technické problémy 6 14.09.2016 09:18
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5696 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4850 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12720 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7504 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6631 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist