Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 3 host(ů)
 Tisk diskuze
Váha
12Timur
Nevíte jak si zvednout nosnost hrdiny, před tím to bylo sílou a teď tom přes sílu nejde. Jde to jinak, nebo automaticky po postupu na další lvl.?
 
Aster
Se zvýšením výdrže zvyšuješ i nosnost.
 
12Timur
díky
 
PSenica
a je na to aj enchant...a lektvar sily ...
 
MrDragonborn
Ked máš mód Dovahkiin Hideout tak v sklade máš energy drinky
jeden ty odobere 1 s váhi Grin
Dovahkiin je tu !!!
Za každý Kvalitní Príspevok velmy dakujem Smile
ak máš nejakí dotaz pošli SS alebo na email
enydroid@gmail.com

http://i3.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/202/242/gif%20fus%20ro%20dah.gif
 
Vitek222
Aktivuj si kámen hřebce + 100 nosnosti
Upravil/a Vitek222 dne 03.03.2012 20:56
 
CIMPRPIG
kde je ten kámen??? já mam ten co obživuje mrtvý nepřátele ale ten je na nic
 
hastrman
a taky ve větvi vykrádání kapes máš jeden perk na zvýšení nosnosti
 
Vitek222
Hřebec je severozápadně od Samoty (myslím)
Jsem háklivej na Grafiku - je to má vrozená schopnost.

sláva Ufrikovi,největšímu blbečkovi ze Skyrimu!


12.9.2012 21:50 - mích prvních 1000 příspěvků



Já si tohodle smajlíka nikdy neodpustím - Grin

Jsem povýšen na Falmera takže trochu úcty... :-D!!!

Čepele se zbaběle schovávají před Thalmorem a pak Drakorozeného ukecaj k tomu aby ve Skyrimu hájil jejich zájmy!!!
Thalmore!Usekej jim hlavy a napíchni je na kopí před Thalmorskym velvyslanectvímAngryAngryAngry
!

Momentálně hraji:
http://www.geek.com/wp-content/uploads/2011/04/Dragon-Age-Origins-Logo.jpg
Arniger - Trpaslík - Válečník -úrověň 20
Specializace:Templář + šampion
oblíbený společník - Alistair
Arcidémon mrtev!!!
 
Algirion
Hřebec je kousek od svatyně Meridie a perk v kapsářství se jmenuje kapsy navíc (nebo tak nějak) a obojí ti dá +100 nosnosti, takže ve výsledku 200...
 
Lunthatcoss
Na nosnost existuje i lektvar. Jeden taková mám. Jde to tuším ale pouze na na 1m! Sad
Žít pro smrt, umírat pro slávu.


http://www.deviantart.com/download/211629576/skyrim_fan_wallpaper_by_rebirth1337-d3hzyfc.png
 
Lunthatcoss
Celkově, váha mohla být trochu větší od začátku.. tak o 50 více ale myslím si že je dobře udělaný tento systém co má váhu na starosti. Hodil by ještě jakoby batoh na záda což jsem mam dojem viděl mezi pluginy na workshopu a to s názvem Backpak Smile
Žít pro smrt, umírat pro slávu.


http://www.deviantart.com/download/211629576/skyrim_fan_wallpaper_by_rebirth1337-d3hzyfc.png
 
Mahoney
12Timur napsal:
Nevíte jak si zvednout nosnost hrdiny, před tím to bylo sílou a teď tom přes sílu nejde. Jde to jinak, nebo automaticky po postupu na další lvl.?


Musíš zvedat výdrž a nebo si vzít vylepšený kyrys od zlodějského cechu.. ten nosnost zvyšuje od 30 myslím..
 
Lunthatcoss
Reject napsal:
12Timur napsal:
Nevíte jak si zvednout nosnost hrdiny, před tím to bylo sílou a teď tom přes sílu nejde. Jde to jinak, nebo automaticky po postupu na další lvl.?


Musíš zvedat výdrž a nebo si vzít vylepšený kyrys od zlodějského cechu.. ten nosnost zvyšuje od 30 myslím..


Může přece taky používat ty lektvary ne??
Žít pro smrt, umírat pro slávu.


http://www.deviantart.com/download/211629576/skyrim_fan_wallpaper_by_rebirth1337-d3hzyfc.png
 
Mahoney
Lunthatcoss napsal:
Reject napsal:
12Timur napsal:
Nevíte jak si zvednout nosnost hrdiny, před tím to bylo sílou a teď tom přes sílu nejde. Jde to jinak, nebo automaticky po postupu na další lvl.?


Musíš zvedat výdrž a nebo si vzít vylepšený kyrys od zlodějského cechu.. ten nosnost zvyšuje od 30 myslím..


Může přece taky používat ty lektvary ne??


Já lektvary kromě many a životních nepoužívám, takže nevim Smile
 
Lunthatcoss
Reject napsal:
Lunthatcoss napsal:
Reject napsal:
12Timur napsal:
Nevíte jak si zvednout nosnost hrdiny, před tím to bylo sílou a teď tom přes sílu nejde. Jde to jinak, nebo automaticky po postupu na další lvl.?


Musíš zvedat výdrž a nebo si vzít vylepšený kyrys od zlodějského cechu.. ten nosnost zvyšuje od 30 myslím..


Může přece taky používat ty lektvary ne??


Já lektvary kromě many a životních nepoužívám, takže nevim Smile


Já také ne ale včera jsem našel lektvar na zvýšení nosnosti tak at ho používá, helpne mu tuším že zvedá o 300
Žít pro smrt, umírat pro slávu.


http://www.deviantart.com/download/211629576/skyrim_fan_wallpaper_by_rebirth1337-d3hzyfc.png
 
Mahoney
Lunthatcoss napsal:
Reject napsal:
Lunthatcoss napsal:
Reject napsal:
12Timur napsal:
Nevíte jak si zvednout nosnost hrdiny, před tím to bylo sílou a teď tom přes sílu nejde. Jde to jinak, nebo automaticky po postupu na další lvl.?


Musíš zvedat výdrž a nebo si vzít vylepšený kyrys od zlodějského cechu.. ten nosnost zvyšuje od 30 myslím..


Může přece taky používat ty lektvary ne??


Já lektvary kromě many a životních nepoužívám, takže nevim Smile


Já také ne ale včera jsem našel lektvar na zvýšení nosnosti tak at ho používá, helpne mu tuším že zvedá o 300


Ale to tuším asi nebude na neomezenou dobu že ne?
 
Lunthatcoss
Reject napsal:
Lunthatcoss napsal:
Reject napsal:
Lunthatcoss napsal:
Reject napsal:
12Timur napsal:
Nevíte jak si zvednout nosnost hrdiny, před tím to bylo sílou a teď tom přes sílu nejde. Jde to jinak, nebo automaticky po postupu na další lvl.?


Musíš zvedat výdrž a nebo si vzít vylepšený kyrys od zlodějského cechu.. ten nosnost zvyšuje od 30 myslím..


Může přece taky používat ty lektvary ne??


Já lektvary kromě many a životních nepoužívám, takže nevim Smile


Já také ne ale včera jsem našel lektvar na zvýšení nosnosti tak at ho používá, helpne mu tuším že zvedá o 300


Ale to tuším asi nebude na neomezenou dobu že ne?


Podle toho ci si pamatuju tak jenom na minutu.. což stačí na rychle cestovani kdyby to chtěl přenést va větší vzdalenost
Žít pro smrt, umírat pro slávu.


http://www.deviantart.com/download/211629576/skyrim_fan_wallpaper_by_rebirth1337-d3hzyfc.png
 
Mahoney
Lunthatcoss napsal:
Reject napsal:
Lunthatcoss napsal:
Reject napsal:
Lunthatcoss napsal:
Reject napsal:
12Timur napsal:
Nevíte jak si zvednout nosnost hrdiny, před tím to bylo sílou a teď tom přes sílu nejde. Jde to jinak, nebo automaticky po postupu na další lvl.?


Musíš zvedat výdrž a nebo si vzít vylepšený kyrys od zlodějského cechu.. ten nosnost zvyšuje od 30 myslím..


Může přece taky používat ty lektvary ne??


Já lektvary kromě many a životních nepoužívám, takže nevim Smile


Já také ne ale včera jsem našel lektvar na zvýšení nosnosti tak at ho používá, helpne mu tuším že zvedá o 300


Ale to tuším asi nebude na neomezenou dobu že ne?


Podle toho ci si pamatuju tak jenom na minutu.. což stačí na rychle cestovani kdyby to chtěl přenést va větší vzdalenost


Tak toho se moc nevyužije Grin leda při stěhování baráku Grin
PS: gratulace k 10 levelu Smile)
 
Vitek222
Ne jenom na chviličku,já je používám jen když se mi nechce do obchodu jít pomaluSmile
Jsem háklivej na Grafiku - je to má vrozená schopnost.

sláva Ufrikovi,největšímu blbečkovi ze Skyrimu!


12.9.2012 21:50 - mích prvních 1000 příspěvků



Já si tohodle smajlíka nikdy neodpustím - Grin

Jsem povýšen na Falmera takže trochu úcty... :-D!!!

Čepele se zbaběle schovávají před Thalmorem a pak Drakorozeného ukecaj k tomu aby ve Skyrimu hájil jejich zájmy!!!
Thalmore!Usekej jim hlavy a napíchni je na kopí před Thalmorskym velvyslanectvímAngryAngryAngry
!

Momentálně hraji:
http://www.geek.com/wp-content/uploads/2011/04/Dragon-Age-Origins-Logo.jpg
Arniger - Trpaslík - Válečník -úrověň 20
Specializace:Templář + šampion
oblíbený společník - Alistair
Arcidémon mrtev!!!
 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5698 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4850 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12720 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7505 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6632 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist