Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 4 host(ů)
 Tisk diskuze
Hrozba III.
Tondulin
"Ano, taky mi to říkal. Nesmíme ho ale začít brát jako spojence, jde mu pouze o jeho kariérní vzestup, v kterém mu my máme pomoci. Až se mu činnost odboje nebude hodit do karet, milerád se ho zbaví. je to ten nejhorší typ člověka, s radostí bodne kudlu do zad někomu z vlastních řad jen když z toho něco vytěží."
 
Adrian_S
"Samozřejmě." nadechnu se, "Magie Proměn se zaměřuje na kouzla obranného typu, do nichž se řadí hlavně "kůže", či na kouzla, měnící či ovládající prostor mezi vyvolávačem. Toho si můžete třeba všimnout u kouzel jako "Telekineze", "Pírko" nebo "Odemykání zámku".

Kdežto škola Iluzí se zaměřuje na změnu či ovládnutí prostoru vyvolávače nebo cíle. Takový jednoduchý příklad ovládání prostoru je kouzlo "Neviditelnost", které má sice určité vlastnosti jako ve škole Proměn, ale celkově zahalí vyvolávače... změní tak pouze jeho prostor, i když je vyvolávač stále na jednom místě."

Ohlédnu se po ostatních a hlavně na Marianu, učiním několik kroků do boků, "Jen doplním, existují i teorie, že se do magie Proměn zařazuje také "Mysticismus", neboť hlavně účinkuje plošným efektem a ovládá prostor vyvolávače a následného cíle, což lze prokázat kouzly "Detekovat život". Avšak od Proměn se liší především "aury", které škola Proměn nedokáže vytvořit, například "Odrážení bolesti". Byť mění prostor mezi vyvolávačem a cílem, ale nejde o nic obranného, ani iluzivního."

Domluvím a ohlédnu se na kantorku, "Mám uvést některé další příklady, mistryně?"

Upravil/a Adrian_S dne 17.12.2016 21:19
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Sarako
,,Aktivuj ten portál, ať už jsme odsud pryč. V základně určitě budou další úžasné věci nevyčíslitelné hodnoty." pronesu k Arveně, vezmu si ze stolu desky s Bothiel, Palagánem a Archandělem a chovám je pod plášť.
Až Arvena portál aktivuje, projdeme skrz.

Upravil/a Sarako dne 16.12.2016 22:51
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Aurelius
→ Tah 141.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
Mezitím co Arvena na tvůj pokyn vyrazila připravit teleport posbíral jsi vybrané složky a pečlivě je schoval pod svůj plášť. Jakmile ti dala Dunmerka pokyn přistoupil jsi k ní a nechal se aktivovaným teleportem přemístit. Silný záblesk modrého světla tě přiměl zavřít oči.

Když jsi je otevřel spatřil jsi menší kruhovou místnost dělící se do trojice osvětlených chodeb. Kulatá místnost sama o sobě nebyla příliš zajímavá kromě pevného teleportu na jehož kamenném podstavci jsi stál se zde nic zajímavého nenacházelo. Stará socha nějakého tobě neznámého mága na tebe a Arvenu vrhala stín. Stěny i podlaha vypadala staře a sem tam byla porostlá rostlinnou. Ve vzduchu se vznášeli nejrůznější vůně i zápachy.

„Deaktivuji teleport.“ šeptla tiše Dunmerka a otočila se k soše jež držela zářící krystal, který umožňoval teleportaci. Ruka zahaleného mága byla pozvednutá do výše. „Akorát tam sama nedosáhnu... Zatraceně.“ povzdechla si. Z jedné z chodeb jste zaslechly hlasy.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adrian_S
Silverwoodová po tvém monologu přimhouřila obě oči, ale její výraz se nezměnil. Pohlédla po třídě a mlčky souhlasně přikývla, když jsi začal hovořit o magii Mysticizmu rozhlédla se po třídě a následně když jsi domluvil spustila.
„Má otázka zněla 'Jaký hlavní rozdíl je mezi magií Proměny a Iluzí' nechtěla jsem zde rozebírat mysticizmus. Držte se laskavě zadání v otázce a neodbočujte od ní. Až budete skládat závěrečnou zkoušku z magie destrukce a jen lehce odbočíte od tématu nesplníte zadání.“ řekla chladným tónem, „Předvedete nám nějaké příklady v praxi, pane Fallene. Něco z řad magie Iluzí a nebo z Proměny, aby všichni přítomní viděli rozdíl v praxi.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulín
„Tarlowa za spojence?“ zopakoval tiše Bosmerka, „Toho bych si nikdy nedovolila.“ zakroutila hlavou, „Znám ho. Vím co je zač.“ dodala následně a pokračovali jste v tanci až do chvíle než se k tanečnímu parketu vydala dvojice starších Altmerů. Carwen tě na chvilku zastavila, aby ti mohla říci o koho se jedná.

Altmer (graf. vzhled - zde) v honosném zdobeném šatu vedl vznešeně svou drahou manželku (graf. vzhled - zde), která byla stejné rasy a měla obdobně luxusní oděv. Oba již zažili mnoho soudě jejich vrásčité tváři a prošedlých vlasů - zejména u muže. Doprovod jim dělala zamračená důstojnice (graf. vzhled - zde) v černé uniformě, která zpočátku působila jako jejich osobní stráž neboť se po celou dobu držela po prvé straně starého Altmera.

„To jsou manželé Spellorovi a ta Altmerka, která jim dělá doprovod to je náš cíl.“ šeptla ti tiše do ucha Carwen a následně tě opět chytla, aby jste mohli v poklidu pokračovat v tanci.

Neodpovězené tahy
 
Adrian_S
Než se pustím do kouzlení, ohlédnu se na mistryni, "Já jsem ale neodbočil od tématu, mistryně. Mysticimus je považován částečně za školu Proměn a proto jsem chtěl zdůraznit tuto okolnost, aby nebyli studenti nějak obelháváni." dodám na svou obhajobu a zachovám si chladnou tvář.

Když mě tedy požádá o vyčarování některých kouzel, pronesu, "Nejprve začnu s "Neviditelností", jedná se o iluzivní kouzlo, které mění prostor pouze vyvolavače.".

Jakmile dořeknu, připravím si do rukou kouzlo, psychicky se na něj připravím (vzhledem k tomu, že ho znám tak krátce, ale použil jsem ho několikrát před málo chvílemi, neměl by být problém jej vyčarovat), a poté zakouzlím. V této podobě zůstanu pár vteřin, během nichž pronesu (pokud nebude chtít kantorka mluvit), "Teorie v praxi. Kouzlo ovládá prostor čaroděje, nikoli okolí."

Jakmile skončí, pár vteřin si oddychnu a připravím se na "Odemykání zámku", které sešlu na nejbližší okno.
"Zde studenti vidíte, jak kouzlo změnilo prostor mezi vyvolávačem a okolím. Umožnilo manipulovat s okolím tím, že jsem otevřel okno, aniž bych se ho dotknul."

"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Tondulin
"Fíha, to je ale ježibaba." Zasměju se, když spatřím důstojnici. "Docela mě děsí jen pomyšlení na to, že se jí budu muset dotknout. To jsme nemohli vybrat někoho jiného? Třeba tebe bych unesl s radostí zlato." Znovu se usměju a za změny rytmu hudby chytnu Carwen níže v pasu, nalepím se skoro na ni a začnu tancovat pomalý ploužák. Přitom se budu usmívat a většinu času pozorovat důstojnici.
Upravil/a Tondulin dne 18.12.2016 23:35
 
Sarako
Pokud rozpoznám větší počet hlasů než dva, za pomoci telekineze si přitáhnu krystal (je větší pravděpodobnost, že by Corrientisovu pozornost strhla teleportace, než pomocné kouzlo, které v jeho základně používají jeho mágové zcela běžně), podám jej Arveně a stáhnu se s ní do další chodby.

V opačném případě si připravím desky s Bothiel a vyrazím s Arvenou těm hlasům naproti.
Sotva uvidím nějaké císařské mágy, spustím: ,,Osmička s vámi. Dostali jsme znepokojivou zprávu o tom, že Marcus Scinius žije, a že se ještě dnes pokusí osvobodit zajatce." přitom přijdu blíž a pokračuji: ,,Corrientis sem dorazí během několika minut, jen co jej informuje palácová stráž. Navíc už víme důvod, proč Scinius nemohl Bothiel vydat." podám jednomu z mágu Bothielinu složku a v ten samý okamžik, kdy si bude desky přebírat, mu uštědřím kopanec do rozkroku a následně se po druhém oženu pěstí, přitom budu doufat, že mi s jeho uzemněním Arvena pomůže dřív, než se ten první opět postaví na nohy.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Aurelius
→ Tah 142.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
Zdá se, že hlasy jsou jen a pouze dva. Připravil jsi desky s Bothielinou složkou zatím co Arvena vyšplhala na sochu a sebrala zní krystal, který ihned schovala do bezpečí svého roucha, slezla opět dolů a následovala tě do chodby s hlasy. Jakmile jsi do chodby vešel spatřil jsi dvojici mágů v červených róbách jak spolu o čem si diskutují. Povedlo se ti zachytnout část jejich rozhovoru, který se přerušil až při vašem přiblížení.

„Taky mne to překvapilo. Vypadá to, že Tarn leze Nejvyššímu mágovi čím dál více do zadnice.“ kroutil hlavou první z mágů, „Dřív mě nelezl na nervy tak jako mi leze teď. “
„Sim tě Tarn už mu z prdele ani nevylízá. Od té doby co se ukázalo, že je Bothiel živá tak se to ještě z intenzivnělo. To víš... Corrientis ji v minulosti vyšetřoval a patřil k mágům, který ji měli zastavit a to definitivně. Koho by nesralo, že se po letech objeví živá a nějaký náhodný maník jí ufikne palici před zraky poloviny Imperial City.“ krčil rameny druhý mág, „Nehledě na to, že Corrientis stárne a beztak brzy bude muset stanovit svého nástupce takže se nemáš čemu divit, že má u zadku furt toho blbce Tarna. Ten si uměl už v mládí vždycky přilepšit a většinou mu to vždycky vyšlo.“

Oba mágové se k vám otočili. Zanechali své řeči, odkašlali si a pozdravili vás. Zněli zpočátku trošku překvapeně jakoby váš příchod neočekávali.
„Zajatce?“ zasmál se Císařský mág, „Zbláznil jsi se? Tohle je jedno z nejtajnějších míst v celém Tamrielu. Dá se jsem dostat jen a pouze několika způsoby a jestli je živý tak ho dříve či později někdo dostane. Odměna co na něj vypsal starej Valerius je tak tučná, že bych už do smrti nemusel ani dělat.“ pokračoval a nebral tvá slova příliš vážně. Když jsi ale zmínil příchod nejvyššího mága jeho postoj se rázem změnil.
„Vážně?“ převzal si desky a rozevřel je. Využil jsi jeho chvilkové nepozornosti a kopl jej do rozkroku. Ihned se mu podlomili kolena a se zaúpěním na ně padl. Druhý mág od tebe schytal zásah pěstí, mírně jej to ochromilo, ale další úder odrazil pomocí magie. Nejednalo se o dokonale vyvolané kouzlo, ale dokázalo povalit Arvenu. Jednou rukou se držel za tvář a druhou gestem znovu rozevřel, aby připravil další kouzlo zatím co se jeho společník svíjel v bolestech.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adrian_S
Silverwoodová se po tvé reakci ještě více zamračila, „Dávejte si pozor na jazyk Fallene.“ řekla rázně, „Nezpochybňujte to co jsem řekla. Má otázka zněla jasně, odbočil jste a já vás upozornila, že odbočení od tématu není trpěno u závěrečných zkoušek a to platí u všech škol magie. Nejenom u těch, které vyučuji já.“ pokračovala, „Měl by jste si z toho vzít příště ponaučení a teď čarujte.“ dodala podrážděně a rozhlédla se po třídě se založenými rukami. Všichni přítomní ihned zpozorněli a očekávali tvé kouzla.

Začal jsi se soustředit, připravil v ruce gesto a následně spolu s ním vyslovil tiše zaklínadlo. Ihned jsi byl zahalen bez sebemenšího problému úspěšných kouzlem a tvé tělo zmizelo všem z očí. Mariana včetně několik dalších noviců a novicek mezi nimiž byla i Dunmerka, která stále seděla osamotě stranou od všech ostatních ti hlasitě zatleskali. Náznak jakékoliv pochvaly ze strany profesorky však nepřišel, její tvář byla stále stejná ani se jinak neprojevila, proto jsi po chvilce kouzlo přerušil a zaměřil se na druhé.

Druhé kouzlo jsi seslal na nejbližší okno. Okno se s cvaknutím odemklo a skupinka noviců opět zatleskala. Silverwoodová se jen a pouze uchechtla, ale jinak zůstalo vyvolání kouzla bez jakékoliv pochvaly či zatleskání z její strany. Profesorka udělala několik kroků vzad. Mávnutím ruky očarovala křídu, která ihned začala zapisovat na tabuli číslo přednášky a taktéž téma.

„Vidím, že Univerzitní řád vám příliš blízký není. Měl by jste vědět, že kouzlo 'Neviditelnost' a kouzlo 'Odemykání' nebo 'Zamykání' zámků nepatří do osnov našich přednášek a Univerzitní řád dokonce zakazuje jich výuku, protože se jedná o kouzla, která jsou velmi snadno zneužitelná. Když už se je ale někdo naučí potají sám jak jste to pravděpodobně udělal vy sluší se to spíše držet v tajnosti, protože jejich používání na Univerzitě je přísně zakázáno.“ krátce se odmlčela, „Nikoho nezajímá, že jste neměl nekalé úmysly. Představte si, že se tu něco ztratí. První podezření teď padne na vás, protože ovládáte kouzlo na odemykání všeho možného. Vlastně už se to stalo... Krátce po včerejší bitvě někdo vykradl několik pokojů na ubikacích (jedná se o následek AHhova tah během kterého slídil po Univerzitě a kradl) dokonce ze zamčených dveří. Zvláštní nemám pravdu? Vy jste pokud vím tak nějak zapomněl na evakuaci a zůstal tu.“ dodala zamyšleným tónem, který pravděpodobně pouze předstírala, „Nebudu vás z ničeho obviňovat, ale přesto by jste si měl zopakovat Univerzitní řád takže mi ho do zítra jednou kompletně opíšete a nevynecháte žádnou část, žádné slovo a nepoužijete k tomu žádnou magii. Nemějte obavu nejste první ani poslední, který řád kompletně přepisuje. Znám mnoho technik jak poznat jestli jste použil magii nebo ne. Takže vám předem radím, aby jste nepodváděl.“ přidala i výhružné gesto na své ruce. „Univerzitní řád se nachází naproti učebně runové magie. Nebo si můžete zkusit požádat Arcimága jestli by vám nevypůjčil osobní přepis a nebo jeho zástupce. Ostatně to vypadá, že s ním máte 'lepší' vztah. Oba Univerzitní řád museli opsat krátce poté co stanuli v pozicích v kterých se nacházejí.“ rozhlédla se opět po třídě, „Teď si běžte sednout. Pustíme se do výuky.“ řekla následně a sama se otočila a zamířila ke své židli.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulín
Carwen na tebe zprvu hodila zamračený až káraví výraz, když jsi však ve svých slovech pokračoval vyměnila jej za drobný úsměv. Přitiskl jsi se blíže a pokračoval v pomalém tanci. Bosmerka krátce sledovala jak se chvilkami díváš po staré Důstojnici.
„Na to, že jsi jí nazval ježibabou na ní nemůžeš oči nechat.“ šeptla tiše během tance, „Klidně si s ní běž zatancovat...“ lehce se usmála, „Mimochodem nečekala jsem, že budeš umět takhle dobře tancovat. Kde jsi se to naučil?“ optala se po chvilce s náznakem překvapení v hlasem.

Neodpovězené tahy
 
Adrian_S
Jen se pousměji a pomalým krokem se přemístím do lavice. Než dorazím za Marianou, ohlédnu se na mistryni a velmi klidně, "Pro příště, mistryně. "Pane Merle"." určitě ji víc rozčílím, ale toho jsem si vědom, stejně si nechám úsměv na tváři, "Nepamatuji si, že bychom si nabídli ruce. Když už chcete zachovat etiku." Pak už se jen posadím v tichosti k Marianě a zaposlouchám se do učiva.
Upravil/a Adrian_S dne 22.12.2016 19:58
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Tondulin
"Ne díky za nabídku, ale myslím že jsi lepší partnerka. Pouze sleduji náš cíl, proto tu přeci jsme nebo ne?" Na chvilku přestanu sledovat důstojnici a usměju se na Carwen. "Pokud se naskytne příležitost, rád si trsnu. S Mirkou taky občas tancujeme, ale žádný mistr nejsem. I když co se týče ploužáku v tom už mám letitou praxi a jelikož jsme manželé, náš postoj by mohl být o něco intimnější, takhle můžeme působit divně." Poučím Carwen a ještě více se na ni přitisknu, rukama sjedu níže a pevně jí chytím za zadek. Hned poté co zaujmu nový postoj uhnu Carweninu pohledu a dále budu sledovat důstojnici a tvářit se velice profesionálně.
Upravil/a Tondulin dne 22.12.2016 22:55
 
Sarako
Plivnu mágovi do obličeje a v momentě, kdy zavře oči, nebo si stihne dát ruku před obličej, mu uštědřím pořádný kopanec do kolene (bolest + vyvedení z rovnováhy) následovaný sérií úderů do obličeje.

Jestli se mi ho povede uzemnit, přiskočím k tomu prvnímu (mágovi s nakopnutým rozkrokem), přiložím mu meč ke krku a pronesu: ,,Ten náhodný maník by rád věděl, kam jste mu zašili lučištníka. V císařském vězení nikdo nezemřel, a jestli chceš abych zůstal i nadále shovívavý a nehleděl na tebe jenom jako na poskoka toho zm*da, co zavraždil Theru, radím ti spolupracovat."
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Aurelius
→ Tah 143.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
Plivl jsi válečníkovi do tváře a následně jej kopl do kolene. Jeho roucho nedokázalo tento úder jakkoliv ztlumit. Bolestivě zaúpěl a po sérii úderů do tváře padl k zemi omráčen se zakrvácenou tváři. První prve ochromený mág už se trochu zmátořil, ale nestihl zareagovat a přistál u jeho krku tvůj meč.

„Nezabiješ mne...“ vydechl a začal se smát, „Možná využíváš silnou magii a povedlo se ti přemoci mé kolegy, ale do našeho žaláře smí pouze praví Císařská mág!“ zvolal dostatečně hlasitě, aby se to rozlehlo po celé chodbě. „A to ani jeden z vás není...“ dodal.

„Zatracený šmejdi.“ zanadávala hlasitě Arvena a začala prohledávat omráčeného mága. Postupně mu prolezla všechny kapsy u roucha až nalezla svazek deseti klíčů. Ihned si jej začala prohlížet a úsměv mága jemuž hlídal krk tvůj meč pozvolna ustupoval společně s rukou, která směřovala čím dál více za záda.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adrian_S
Když jsi se během chůze k lavici otočil zpět na profesorku spatřil jsi jí zrovna jak je zrovna otočená na své židli k tabuli na níž bylo již křídou napsáno vše potřebné. Po tvých slovech se prudce otočila.
„Nejenže nechodíte přesně na přednášky, nedokážete se držet tématu tak máte ještě tu drzost být takhle drzí!“ zařvala rázně přes celou učebnu a novicové, kteří zrovna nedávali pozor ihned zpozorněli, „Správně. Ještě jsme si ruku nepodali takže by jste se ke mne měl chovat s úctou, protože mezi námi není rozdíl několika let jako je tomu v případě profesora Belia, ale několik desítek let a hlavně disponuji znalostmi, které vy NIKDY ovládat nebudete, protože toho nejste schopen. Já jsem zde profesorkou a vy jste jen a pouze učeň. Jestli si myslíte, že nějaký cár papíru z Vysokoskalí a přímluva vašeho cechmistra z vás dělá něco extra tak se šeredně pletete.“ pokračovala rázně, „Takže mne tu žádný cucák jako jste vy nebude poučovat o etice! Rozuměl jste?!“ znovu zvýšila hlas natolik, že se zřetelně rozléhal po celé učebně a musel být slyšet až na chodbu. Její tvář zářila hněvem a byla ještě mnohem zamračenější než kdy předtím.
„Za vaši drzost si neopíšete školní řád jednou, ale rovnou pětkrát! Aby jste si zapamatoval kde je vaše místo a jaké chování jste povinný dodržovat! A jestli se vám to nelíbí tak se sbalte a vypadněte!“

V učebně zavládlo ticho. Nikdo z přítomných ani nedutal. Dokonce bylo slyšet kutálení nějakého předmětu a jeho následný pád k zemi. Profesorka na tebe hleděla vražedným výrazem.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulín
„Nesmíš svůj cíl sledovat tak okatě. Je to pak příliš podezřelé. Víš?“ šeptla Carwen a když si se k ní ještě více přiblížil a položil jí své ruce na její pozadí uhnul jsi svým pohledem a opět se zaměřil na starou Důstojnici. Carwenin výraz na tváři ti zcela unikl. „Sice jsme manželé, ale pouze naoko.“ šeptla tiše, „Takže to zase až tak důvěrně hrát nemusíme. Přeci jen si pamatuj, že zde může být někdo kdo tě pozná a náhodou se o tobě zmíní před Mirabelle. Opravdu bych nerada schytala další facku...“ pokračovala šeptem a jednou rukou ti opět pozvedla ruce výše. „Měli bychom se také přesunout ke stolu a něco ochutnat a pak se zkusit dostat do domu a získat nějaké informace.“

Všiml sis, že od domu nyní pochoduje skupinka válečníků, kteří nemají zbroje podobné válečníkům Thalmoru nýbrž mají zbroje válečníků Valentského lesa. Carwen se nakrátko zastavila a očima si prohlížela příchozí válečníky, poté pohlédla na tebe a se slovy v z nichž byla znát velká úcta řekla, „To je naše královna.“

Neodpovězené tahy
 
Tondulin
"Tak to mi úplně nevyšlo, ale aspoň jsem si na ten zadeček šáhnul, lepší než nic." Spokojeně se usměju."Děláš si moc velké starosti Carwen, těžko se s ní někdo z přítomných může znát. Ale dobrá, rád ochutnám nějaké místní speciality, doufám že aspoň na oslavách myslíte na hosty a bude tu nějaké maso." Pousměju se, pustím Carwen z tanečního postoje, chytnu ji za ruku a vyrazíme ke stolu. "Sympatizuje královna s Thalmorem nebo spolupracuje z donucení?" Zeptám se cestou.
Upravil/a Tondulin dne 23.12.2016 22:38
 
Adrian_S
Jen se usměji a posadím se.
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Sarako
Pohotově zasadím mágovi úder do obličeje jílcem meče a následným kopancem do hrudi ho položím zády na podlahu, přitom mu přiložím špičku svého meče ke krku se slovy: ,,Kde najdu to vaše vězení?" a aniž bych mu dal čas na odpověď přitlačím špičku svého meče ještě víc k jeho krku a zesílím hlas: ,,Odpověz, nebo zemřeš!" přitom nepřestávám sledovat každý jeho pohyb.
Upravil/a Sarako dne 23.12.2016 18:12
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Aurelius
→ Tah 144.

http://i.imgur.com/qPmnq7l.png

Chtěl bych Vám popřát krásné, šťastné a hlavně veselé Vánoce
a hodně zdraví a štěstí do nového roku!
Smile

Hráči, kteří odehráli minimálně jeden tah v měsíci prosinec si mohou na pobočce Tamrielského kurýra vyzvednout balíček od některého ze svých přátel. V místech kde fungují Kurýři a hráč má pevně dané bydliště mu bude balíček doručen v brzké době aniž by se musel dostavit na pobočku.


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
Mág se po tvých úderech svalil k zemi, zakašlal a bolestivě zaskučel. Arvena sebou prudce trhla jakoby jí cosi vyděsilo. Mág jenž jsi vyhrožoval opět zaskučel bolestí.
„Snad... Si nemyslíš, že máš nějakou šanci?“ vydechl a býval by i možná pokračoval, kdyby cosi neudeřilo do Arveny a neposlalo jí to znehybněnou k zemi. Jakmile jsi pohlédl do její tváře poznal ji, že byla paralyzována. (její paralýza bude trvat 3 příspěvky, lze ji narušit rušícím kouzlem nebo smrtí sesílatele)

Mág jenž seslal kouzlo se prozradil neboť jeho kouzlo zneviditelní po úspěšném zásahu pominulo. Stál na začátku chodby oděn do stejného roucha jako mají všichni Císařští mágové. Svíral v ruce magickou hůl a tvář mu zakrývalo kápě.
„Výborně Kalerione!“ vydechl radostně mág, kterému jsi držel u hrdla svůj meč, „Zabij ho. Na mne neber ohledy. Uděláš tak službu celé říši.“ (Kalerion je od tebe asi čtyři metry, pomocí telekineze můžeš krom předmětů vrhat/přenášet i těla, ale vržení hmotnějších předmětů tě svojí více magické energie)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adrian_S
S úsměvem na tváři jsi se usadil na své místo. Třídou na dlouhou dobu zavládlo ticho. Silverwoodová jen sklopila hlavu sklidila desky se zaznamenanou docházkou a následně se rozhlédla po mlčící učebně. Vstala a začala pochodovat před předními lavicemi.
„Váš spolužák vám názorně předvedl přesně ta kouzla, která se v mých hodinách učit nebudete, ale jak příklad a zároveň zopakování a prověření znalosti Univerzitního řádu to nebylo až tak špatné.“ začala svou řeč, „Magie Proměny se zaměřuje na manipulaci s fyzickým světem a jeho vrozenými vlastnostmi. Svým způsobem dokáže usnadňovat sesílání mnoha ochranných kouzel, ale my se budeme převážně učit, alespoň teď ze začátku. Mezni našemi prvními kouzli bude Mágova lucerna nebo Světlo svíce, která je drtivou většinou starších mágů nazývána jako Mágova svíce.“ odmlčel se, „Dokáže mi někdo z vás říct jaký je asi rozdíl mezi těmito dvěma vcelku stejně znějícími kouzli?“ optala se třídy.

Během výuky budeš mít možnost reagovat na otázky, která pokládá vyučující k třídě. Pokud na ně nebudeš chtít reagovat zareaguje na ně někdo z přítomných noviců či novicek. Také se můžeš volbě bavit s ostatními, ale pamatuj, že se jedná o vyrušování a pokud bude odhaleno vyučujícím můžou z toho vzniknout nějaké následky.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulín
„To není téma na řešení zde. Povíme si to později, ano?“ odvětila ti Bosmerka na tvou otázku ohledně královny a držíce se za ruku jste přistoupili ke stolku, který byl plný zdejších specialit. Našlo se zde i několik typických jídel pro ostatní provincie, aby si každý našel něco co mu bude chutnat. Carwen zamyšleně vybírala cosi má vybrat a postupně dávala jednotlivé kousky na malý dřevěný talířek.
„Budete si pán přát sklenku vína?“ optala se tě kolemjdoucí číšnice oblečená do zelených šatů s větším výstřihem a sukní po kolena, měla hnědé oči, dlouhé hnědé vlasy a úsměv na tváři. V ruce svírala tácek a rozlitým vínem do jednotlivých pohárků.

Královna i se svým doprovodem dorazila k tanečnímu pódiu, hudba na krátko přestala hrát a všichni ustoupili stranou, aby měla královna dostatek prostoru. Ze stínu válečníků vyšla Bosmerka jejíž věk bys jen stěží trefil přesně, vypadala totiž velmi půvabně, oblečená byla do nějakého zdejšího tradičního oděvu, korunu měla zdobenou trofejí ze zvěře a tělo pomalované kdejakou značnou a symbolem. (graf. vzhled - zde)

Všichni přítomní mlčeli. Rodina Spellorova pozvolna stanula po jejím boku. Starý šedivý Altmer jí ihned políbil ruku a postavil se na levou stranu společně se svou ženou. Královna jen a pouze pokynula hlavou. Jako další k ní vykročil Tarlow, který opustil svoji tanečnici a s vážnou tváří kráčel ke své královně, aby jí patřičně přivítal. Uklonil se věnoval jí polibek na ruku, následně se postavil po její pravici.


Neodpovězené tahy
 
Adrian_S
Příhlásím se s chladnou tváří a budu vyčkávat, zda mne vyvolá. Pokud ne, sklopím ruku a budu jí stále naslouchat.

Pokud ano, vstanu a spustím, "Pokud kouzelník vyvolá "Světlo svíce", pak ona vyvolaná záře bude nad ním poletovat a držet se ho po určitou dobu. Kdežto "Mágovu lucernu" lze vyvolat na jakékoli dosažitelné místo, třeba na konec místnosti, a zůstane tam, než kouzlo nevyprchá." Pak se posadím.

Upravil/a Adrian_S dne 24.12.2016 14:17
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Sarako
Surově dupnu ležícímu mágovi mezi nohy, přitom uhnu čepelí meče stranou (aby se mi nenapíchla na meč, až se bolestí zprudka posadí) a jílcem meče mu zasadím ránu do spánku (abych o omráčil) a za pomocí telezineze jeho tělo zvednu přes sebe jako živý štít.
,,Kalerione, my dva zase až tak rozdílní nebudeme. Kdyby Thalmor zajal a mučil tvé přátele, byl by jsi jistě mezi těmi, kteří by se je vydali zachránit, i kdyby byla šance na jejich záchranu naprosto mizivá. Oba neproléváme krev zbytečně, proto se ptám, zabiješ jednoho z vás, aby jsi mohl zabít muže, jehož jediným zločinem je zabití nemrtvé stvůry?" (soudě podle kouzla, které Arvenu nezabilo, jen paralyzovalo) domluvím, rozběhnu se proti němu a až bubu dva metry od něho, vrhnu proti němu svůj "živý štít", přitom zprudka vybočím do strany, nohama se odrazím o stěnu chodby a skočím s taseným mečem tak, abych mu poranil šlachy na noze, přitom dopadnu do kotoulu (pokud možno kus za něho), abych mohl být opět rychle na nohou. Ve chvíli, kdy se mu podlomí zraněná noha se mu pokusím přiložit meč ke krku se slovy: ,,O nic se nepokoušej, nebo mi nedáš na vybranou."
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Tondulin
"Jistě rád ochutnám místní víno." S úsměvem odpovím čísnici a se zájmem si ji budu prohlížet. Královně a ceremoniálu kolem ní si zatím nebudu všímat.
 
Arthis
"Pánové, myslím, že na sebe nemusíme štěkat, že ne. Jsme přeci lidi,kteří jsou ohleduplní a ne naprosto zabednění," na poslední slova dám vysoký důraz. "Já a moje společnice," kývnu na Sionu, "jsme zde v oficiální záležitosti Hammerfellu. A s tímto mužem se zde máme setkat a vyřešit vládní záležitosti. Takže pokud nechcete mařit úřední činnost a tudíž nám dávat důvod k vašemu zatčení, tohoto muže pustíte a necháte ho jít s námi. Vaši žádost laskavě předneste správci města, který je zmocněn k pomoci, kterou vám může poskytnout."
Nakonec si významně přejedu po meči a kývnu na stráže procházející kolem.

Sviť měsíčku, sviť...

Nenech stíny ovládout sebe sama...
Důvěra je dobrá, ale nedůvěra lepší.
Jeden dobrý skutek plodí další.

Sviť měsíčku, sviť...
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Hrozba • Diskuze Zdejší kobky 313 23.12.2016 21:15
Hrozba • Pilíře Vědění Zdejší kobky 4 15.05.2016 23:33
Hunterovi povídačky, Svazek 1.: Hrozba Onyxu » Skyrim - Váš svět 30 20.10.2012 23:48
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4202 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8231 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5705 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4854 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12724 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7511 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6636 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6367 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7558 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist