Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Nekolik dotazu
Asskicker
Ahoj Skyrimaci, potreboval bych zde poradit s pár vecma. Poohlizel jsem se zde na foru, zda li nenajdu nekde na mé otazky odpoved a uprimne jestli muzu za sebe rict, tohle forum je pro mě trosku neprehledne, nebo na to jeste nejsem zvykli Wink . Hraju Skyrim chvilku a potreboval bych rady od zkusenejsich a ty dotazy jsou nasledujici:
1. Poradte mi, kde nebo jak vydelavate si penize? Nejake rady,tipy? Mam namysli velke peníze Wink
2. Jak se muzu stat upírem? Docetl jsem se ze nakazenim upira, ale kdyz me upir nekolikrat zasahl, nikdy jsem se z neko nenakazil.
3. Kde se daji ziskat, nebo vyrobit zbroje, ktere jsou udelany z kůže atd. Ja jen vim o zbrojich co se daji udelat v kovarine, ale o tech ostatnich nemam sajnu kde se daji sehnat.

Díky za odpoved.
 
SuperHunter
1. Velké peníze...mno příběhová linie Temného bratrstva a cechu zlodějů by mohla něco vynést + questy pro přividělání po dokončení.
Sebírat různé zbytečnosti z dungeonů a náslendě je prodávat u obchodníků se taky vyplatí.
2. Nejlehčí způsob je vlastnit DLC Dawnguard kde se ti to v průběhu příběhu samo nabídne.
Pokud jsi hráč PC verze je tu ještě jednodušší způsob a to použití konzolového příkazu:
Stiskni ve hře klávesu ; (je hned pod Escapem) a napiš tam tohle:

player.setrace (tvoje rasa)racevampire např. player.setrace argonianracevampire

3. Pokud myslíš koženou zbroj, kterou tahaj bandité tak tu nevyrobíš. Můžeš jí sehnat jen u nich.
 
Adrian_S
ke zisku velkých peněz se také třeba hodí dovednost Alchymie. Nejen, že se "vyperkuješ" na vysokou úroveň, ale během prodeje lektvarů se dostaneš do vysokých částek.. Smile
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Asskicker
Dekuji za rady... No ono neni ani zas tak problem najit veci na prodej, jako spis najit zdroj penez. Protoze tech obchodniku v skyrimu je taky omezeny pocet a taky nenajdu vsechny jen tak. ale kdyz prodate veci jednomu obchodnikovi, ten uz nebude mit u sebe dalsi goldy, a pak jdete k dalsimu a dalsimu, tak prave si rikam co pak? :-)
 
SuperHunter
Hospodský mívaj většinou info o nějakých prácičkách
Upravil/a SuperHunter dne 22.02.2015 02:16
 
Adrian_S
Nebo pak cechy.. Družníci, zloději.. Ti toho mají požehnaně...

Třeba Aela Lovkyně dává tyto úkoly...

"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
KinimodLP
1) a ) Pokud potkáš Stenderovi bdící tak je zabij. Vždy u sebe mají spoustu věcí, které můžeš prodat za pěkný měšec zlata Smile

b ) Ve Skyrimu je spousta farem a statků a na nich jsou většinou spousty zeleniny atd. No a pokud na na té armě potkáš někoho kdo ti tu zeleninu koupí (a to vím že potkáš) tak mu jí prodej. Vyděláš si spoustu peněz. Tak to funguje i na místě zvaném Angiina pila. Ta ti platí za naštípané dříví.

c ) V každém městě jsou takové mini úkoly. Například máš někomu donést nějaký lektvar nebo náhrdelník. A pokud to uděláš můžeš dostat od 250 do 1000 zlaťáků. Záleží na úrovni.

d ) Vylepšuj si smlouvání. Pak budeš za věci dostávat mnohem více peněz Smile A pak budeš moci obchodníkům prodávat cokoliv i kradené věci nebo u sebe budou mít až 1000 zlaťáků. Samozřejmě musíš mít příslušný perk.

e ) Na větším levelu běž na tzv. Zapřísáhlé. Jejich věci jsou poměrně dost drahé takže za ně dostaneš hromadu zlata.

Je spousta triků jak si vydělat peníze Smile Stačí ne ně jen přijít Wink
Upravil/a KinimodLP dne 22.02.2015 12:10
 
SuperHunter
K tomu dřevu...koupí ho na každé pile
 
Asskicker
Diky za rady a tipy, jsou pro me prinosem. Koukam ze v Skyrimu toho je tolik o cem vubec nevim ze jde ... :-P . Zajimalo by me jeste jak je to s temi detmy? Vim, ze se daji adoptovat ale zajimalo by me jake maji vyuziti, nebo vyhody, nebo co to pro vas muze znamenat, kdyz si nejakeho harantika adoptujete? Smile .
A kde se daji najit Ti zaprisahle? Maji nekde svuj hlavni kemp? Ja je vzdycky potkavam v nejakych dungeonech nebo nekde v Skyrimu, ale maji nekde nejaky "Hlavni mesto" ? Smile
 
Adrian_S
1) když máš děti doma, tak sice ti toho moc neudělají a nepomůžou. Mají ale 2 výhody:
a ) když přijdeš domů, můžeš od nich něco dostat (nějakou drobnost)
b ) když jim naopak něco dáš, získáš "dar dobročinnosti", což ti zlepší ceny u obchodníků (mám tušení, že o 10% na 8 hodin)

Pak, když si seženeš módy a "vylepšíš" si hru, můžeš si z dětí udělat společníky a mohou s tebou chodit na výpravy (nezkoušel jsem)

2) Zapřísáhlé najdeš na Pláních (Markarth - Rorikův Dvorec - Dračí Most). Žádné hl. město nemají, jsou pouze v táborech, které jsou na mapě zobrazeny jako "Tee-pee".
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
KinimodLP
Takhle vypadají:
http://images.uesp.net/thumb/4/41/SR-npc-Forsworn_Briarheart.jpg/180px-SR-npc-Forsworn_Briarheart.jpg

A tady jsou místa kde je najdeš: http://www.uesp.n...m:Forsworn Pod sekcí Occupied Areas.
 
Thief
Adrian_S napsal:

b ) když jim naopak něco dáš, získáš "dar dobročinnosti", což ti zlepší ceny u obchodníků (mám tušení, že o 10% na 8 hodin)


A ja som furt premýšľal ako teľa, na čo je v Skyrime ten dar dobročinnosti. Priznám sa, že vždy som si zabudol to vygúgliť.
Pull up a seat...
Have a drink.

__________________

http://i.imgur.com/mv7znYk.jpg
 
www.insane-freakk.blogspot.sk
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5695 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4849 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12719 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7503 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6630 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist