Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Aliance
MightRider
"Ajajaj."
Začnu si houbou svítit a půjdu hlouběji do jeskyně..

http://steamsignature.com/profile/czech/76561198066457560.png
 
Mopidu
BadWolf
"Ne pokud se ti do toho nedostane infekce nebo jed. Jestli tam máš jed tak gratuluju. Buď jsi mrtvej nebo mezi námi plačícími. Spíš mrtvej." chytne tvoji roku a čuchne k ní "ale vypadá to čistý, takže jsi asi v cajku. Gratuluju. Další den co můžeš žít." začne se smát. Poté co se uklidní se jen usměje "Moje vtipy jsou vždycky nejlepší. Co se vypálení týče tak můžeme, ale já oheň nemám. Možná nějaký zbyl v ohništi."

Adrian_S
"To vysvětluje proč po tom pozdravu necítím ruku." přikývl stařík. Sešli jste ze schodů až dolů, přičemž Wilhelm několikrát vyjeknul když se dotknul pavouka. Konečně jste znovu otevřeli dřevěné dveře a ocitli se v temnotě lesa. "Měli jsme ssebou vzít svítící houbu" poznamenal čaroděj. Okolo je absolutní klid.

MightRider
Opatrně jsi si svou provizorní lucernou svítil na cestu. V jeskyni byla slyšet kapajcí voda. Kluzká kamenná podlaha pod tebou trochu klouzala, ale udržoval jsi bezproblémově balanc. Okolní stěny byly tmavé a trochu lesklé. Už to vypadalo že je jeskyně naprosto nezajmavá když jsi zakopl o kořen stromu co prorostl kameny, upustil houbu a začal se řítit dolů do propasti. Otvor na který ti houba svítila se stále zmenšoval a ty jsi padal dál a dál. Když už jsi ale zahodil všechnu naději tak jsi se propadl do obrovského jeskynního komplexu skrz který svítilo mechanické slunce. Dopadl jsi do hnědého bahna uprostřed zídky v nějakém podzemním městě. "Proč všechny hovadiny padají do MÝHO hnoje?!" ozval se člověk se lví hlavou v montérkách a chytal se za hlavu.

Leonhart - rasa kterou jsi právě potkal

https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Adrian_S
"Tak dobrá. Jdi první, kdyby jsi slyšel jakékoli šustění, OKAMŽITĚ jdi za mně! Nechci tě mrtvého!"
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
BadWolf
"Cože? Žádné plameny šlehající z očí? Ohnivé koule? Ani žádný plamenný dech? Zklamal si mě Tarene..." řeknu... no... ty víš jakým tónem se takovýhle věci říkaj, já ho neumím popsat Grin Prostě si z něj dělám srandu
Pak se půjdu podívat do ohniště a zkusím tam najít nějakej rozžhavenej uhlík.

XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
MightRider
"Ah, fuj, to smrdí. Počkat... Vy jste řekl hnůj?!"
Rychle vstanu z hromady hnoje a zeptám se:
"Kde to jsem? A je tady někde nějaká voda nebo potok?"

Upravil/a MightRider dne 14.02.2015 11:52
http://steamsignature.com/profile/czech/76561198066457560.png
 
Mopidu
Adrian_S
Po bestii ani stopy, ani okolo, ani v hlavě. "Moment" řekl Wilhelm a znovu zalezl za dveře. Vrátil se se svítící houbou v ruce. "Ještě že si nějaký schovávám. Nemám rád když nevidím. Hehe." zasmál se svýma zubama který měl každý jiný tvar. "Dobře. Jdeme."
Houba vám mírně svítila na cestu. Ne moc. Čaroděj se neustále rozrušeně rozhlížel a mírně se klepal. Nebylo jisté jestli strachem nebo zimou. Ušli jste pěkný kus když Wilda upustil houba a chytil se za hlavu. "Mám to v hlavě! Mám to v hlavě! Vytřep ji! Vytřep ji! Vytřep ji!" začal se svíjet. Ty jsi ale nic neslyšel.

BadWolf
V ohništi bylo pár doutnajcích uhlíků. "To postačí" kývl Taren. Spolu jste nahrnuli věci roztroušené okolo blíž k sobě a s trochou rozdmýchávání vyrobili pěknou vatru. "Pěkný" zasmál se Taren. Pak si odvázal šátek z ruky na které už zel jen rudý krvavý šrám podobný těm na obličeji a hodil ho do ohně taky. "Ještě podpálíme ten stan" ukázal na velký stan ve kterém jste původně našli schovávat se Krchokrapy. Když hořel i on tak si Taren utřel čelo a otočil se k tobě. "Tak, sire Guyi. Ráčíme se vrátit?" zasmál se.

MightRider
Lev se na tebe chvilku koukal s údivem, se spožděním mu došlo že mu někdo z nebe spadl do hnoje. Po chvilce zírání konečně zase otevřel pusu. "J-jo... jasně... Můžeš si půjčit moji vanu... Nebo můžeš do moře..." podrbal se v hřívě. "Co ty jsi vůbec zač...?" Když jsi se rozhlédl tak jsi uviděl že jsi v nezastřešeném chlívku někde uprostřed města. Byla docela tma, ale umělé slunce, velká zářicí koule která se vznášela pár mil od vás vysoko nad městem dávala dost světla na to, aby jsi viděl okolo. Navíc byla v chlévě na trámu lucerna se svíčkou.
Upravil/a Mopidu dne 15.02.2015 16:05
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
MightRider
"Děkuji. Dovolte, abych se představil. Mé jméno je Galsutiik Flachnag, amiditiánské rasy. Byl jsem stvořen v pevnosti Drachen patřící Klreskému Impériu. Bohužel nevím, jestli Klery znáte. Každopádně jsem přišel, abych uzavíral spojenectví mezi národy. Mohl bych tedy znát váš druh? A samozřejmě jsem taky přišel kvůli jakési bestii, která snesla temno na Noční les, který je nad vámi..."
Upravil/a MightRider dne 15.02.2015 12:05
http://steamsignature.com/profile/czech/76561198066457560.png
 
Adrian_S
"Cože? Jak v hlavě?" křikl jsem na něj a podíval se do okolí, jestli není ta potvora poblíž.

On se klidně může chytat za hlavu, já rychle seberu onu houbu a budu se snažit zjistit, co s Wilémem je. ALE NEDOTÝKÁM SE HO.

Upravil/a Adrian_S dne 15.02.2015 19:55
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
BadWolf
"Jistě, mylady Tarenová" nabídnu své rámě a ať už ho Taren chytí nebo ne tak vyrazím zpátky.
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Mopidu
BadWolf
"promiňte sire, ale kdyby se o tomto dozvědl Grot tak by si ze mě už navždy dělal srandu, takže musím zdvořile odmítnout" uklonil se Taren. Cesta zpátky byla klidná jako cesta tam. Netrvalo dlouho a byli jste zpátky u stálepřevráceného vozu. "Řekl bych že se rozloučíme..ale máš u nás Denera. Nebo můžu někoho s Denerem poslat na hrad, jestli chceš." pak si protáhl ramena "dnešek byl dobrý den"

Adrian_S
"já ji slyším! Ale ne ušima!" začal se bušit do hlavy jako by ji chtěl vytřást. pak se chytil stromu a chystal se o něj praštit hlavou, ale když se napřáhl tak se zastavil. "je.. je to pryč..." V tu chvíli jsi uvnitř své hlavy uslyšel zesilujcí se hřmot bestie.

MightRider
"Nad námi?" udivil se tvůj nechtěný hostitel. "Nad námi je Strop. Jen nekonečné kamení." zavrtěl hlavou. "nerozumím ti ani slovo, ale jmenuji se Howard Black a jsme Leonharti. Omluvte mě, ale příšerně smrdíte... Opravdu si nechcete půjčit koupelnu?"
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Adrian_S
I když mě třeští hlava, křičím na Wiléma, aby běžel pryč. Snažím se ten řev nevnímat, společně běžíme pryč... Ohlížím se za sebe a do stran, jestli náhodou není v okolí.
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
BadWolf
"Klidně ho pošli na hrad, já se projdu. Tak zatím." rozloučím se s Tarenem a půjdu si po svých, asi zpátky ke křižovatce.
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
MightRider
"Nekonečné kamení? Kdepak! Nad vámi je obrovský svět, plný krás, bohatství a národů, ale taky nebezpečí! Jde vidět, že toho víte ještě hodně málo... A ano, dám si koupel, děkuji za nabídku, Howarde."
Poté, co mě pobídne na pozvání k sobě domů a nebo někam jinam, kde je koupelna, udělám pár kroků a pak se najednou zastavím a zarazím.
"Počkat?! Vy říkáte, že nad vámi je jen kamení? To jste tam opravdu nikdy nebyli? To je tohle konec jeskyně, žádná cesta ven?! Mluvte!"

http://steamsignature.com/profile/czech/76561198066457560.png
 
Mopidu
Adrian_S
Wilhelm se pustil úprkem pryč a běžel za tebou. Když jsi se ohlédl tak jsi spatřil šest svítivých žlutých očí a v namodralém světle houby jsi zahlédl i blížící se tlapy zářící nějakou černou tekutinou jak se pomalu blíží. "Všichni tady zahyneme!" Začal Wilda jančit a zpomalovat.

BadWolf
Vrátil jsi se ke křižovatce. Stále na ní byly cedule Noční les, Schody do nebes a Krchokrapí tábor. Slunce bylo asi v poledni a na horách byl úplný klid, kdesi v dáli štěbetal ptáček.

MightRider
Howardův příbytek byl menší domek na okraji města. I na okraji ovšem byl dům na domě a jeho zahrada, jejíž většinu tvořil chlívek, byla minimální. Domek byl stroze, ale hezky vybaven. Prošli jste obývacím pokojem s viktoriánskou pohovkou a na zdech byly obrazy města ve tmě. "Nevím o čem to mluvíte" zavrtěl hlavou Howard a otřel si ruce do hadru co vytáhl z kapsy montérek. "Nahoře je jen kamení. Všechny výpravy Lorda Protektora to říkají." Otevřel dřevěné dveře s mosaznou klikou "Koupelna" kývnul. Uvnitř byla porcelánová vana, umyvadlo, záchod a hučící mosazný boiler.
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Adrian_S
"Za mě, Wildo!" křiknu na vyděšeného, aby si stoupl za má záda, nejlépe k nějakému stromu, kde by na něj a na mě nemohlo nic zezadu zaútočit. Zaujmu obranné postavení, budu se bránit jak mečem, tak i ostny, "TAK POJĎ TY JEDNA FRAKRASCHKRA-KHRAN!*"

*"FRAKRASCHKRA-KHRAN" se dá volně přeložil z Freteolského nářečí jako "Odpudivě vypadající stvůra"
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
MightRider
Půjdu do koupelny a umyju se. Poté, co budu umytý, půjdu k Howardovi.
"Takže, Howarde, možná jste ze mě zmatený, ale vše vám vysvětlím, jen po vás chci, aby jste mi řekl historii tohoto města a jakékoliv výzkumy cesty navrch. Moc vás prosím."

http://steamsignature.com/profile/czech/76561198066457560.png
 
Mopidu
BadWolf
Zatmělo se ti před očima a cítíš jak tě gravitace táhne k zemi
Až budeš chtít hrát tak napiš

Adrian_S
Potvora byla čím dál blíž. "Slizopřítulo..." vydechl Wilbur. Ve světle se pomalu objevovaly i černé tesáky a protáhlý srstnatý čenich. V klidu došla až k vám, při čemž ti řinčel její řev v hlavě. Chtěl jsi ji probodnout, ale Wilbur chytil tvoji ruku a zavěsil se na ni "Aauu, to studí! Počkej! Momentíček!" v tu chvíli už tvoje oči hleděly přímo do těch žlutých. Řev utichl, slyšl jsi jen tiché odkapávání černé tekutiny.

MightRider
"Nu..." Podrbal se Howard za uchem "Tohle je New Heaven. Je vybudováno na mrtvém těle vodní bestie které se neustále plaví mořem. Podobných měst je víc, ale tohle je největší. Lord Protektor je náš vůdce. Žije v Podbranním zámku kdesi daleko, nikdy jsem tam nebyl, ale prý je tam hezky. Celá naše ekonomika je založená na jediné surovině a to na Medu. Aby jsme ho získali víc tak Lord Protektor nechal spustit několik výzkumných výprav aby zjistili co je za Stropem a doposud se všichni vrátili s tím, že nic. Poslyšte, pro vás je tu možná všechno jiné, ale pro mě jste úplně jiný vy. Mydlím že by jsme měli zajít na úřad aby Starosta poznamenal vaši přítomnost a proštřil vás... Kdo ví jaké můžete nosit nemoce." Pokrčil nos. "Navíc jestli nahoře opravdu něco je... Páni..."
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Adrian_S
"Říkal jsem ti, NESAHEJ na mě, nebo zmrzneš!" potom se na něj rychle hlavou otočím, "Nějakej nápad?"
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
MightRider
"Bestie, hm. Dobře, půjdu s vámi k Radnímu a nebojte, nemocný nejsem. A teď já, přeci jsem vám to slíbil. Přecituju vám to tak, jak jsem to četl a slyšel z nějakých historických věšteb či co...

(toto nečti Mopi, to je to, co jsi napsala na začátku, nezdržuj se s tím)
Za pradávných věků, co jen staré stroje pamatují, bohyně Valkýra stvořila svět. Stvořila svět tak rozsáhlý, že nikdy nemohl být prozkoumán a sama ho snad nikdy celý neviděla. Svět sám sebe pojmenoval Trok a šířil se dál i bez Valkýřiny pomoci.

Jedním z prvních impérií bylo Impérium Klerů, bílých bytostí bez nosu se čyřma čevenýma mandlovýma očima, hubeným tělem se zašpičatělými rameny a drápy, dvěma koleny, z čeož druhé mířilo na opačnou stranu, pusou plnou tesáků a s mnoha rohům podobnými výrůstky na zadní straně hlavy.
byli to taky Klerové kdo si uvědomil že takhle Trok nečeká žádná budoucnost. Svět by fungoval lépe kdyby mezi ssebou jednotlivé náody komunikovaly. Potají v horách vybudovali pevnost a zahájili Projekt Aliance.

Klerové potají naschromáždili velké množství těl všech druhů a velikostí a ve skleněných nádobách je uskladnili hluboko v hoře. Několik zběhlých Spiritů, tvorů bez těla, se přihlásilo, aby byli k tělům ukotveni. Výledkem měli být tvorové kteří by šli do světa vytvořit Alianci mezi co nejvíce národy. Všchno šlo podle plánu a Spiriti byli ukotveni, v procesu ale ztratili své dosavadní vzpomínky a probudili se jako Prázdní.

Konec příběhu. Nějaké otázky pane Blacku?"

http://steamsignature.com/profile/czech/76561198066457560.png
 
Mopidu
BadWolf
až budeš chtít hrát tak napiš

Adrian_S
"Vypadá... skoro až přátelsky" podíval se na tebe Wilbur. "Třeba není zlá..." zakoukal se do žlutých světélek které už se jasně rýsovaly na tmavé hlavě co byla asi tři metry od vás. "Představ si kolik výzkumu by jsme z ní mohli vytěžit!" Poskočí si a pomalu se k ní vydá.

MightRider
"Zvláštní" promnul si Howard chlupy na bradě. "Kdybych vás neviděl spadnout z nebe tak bych tomu nevěřil... Ale takhle..." Chvilku se odmlčí, rozhlédne se a pak pokračuje "Měli by jsme zajít za starostou. Alespoň než žena přijde domů, nerad bych jí tohle vysvětloval." Kývnul si sám pro sebe a na chvilku odešel. Vrátil se už ne v montérkách, ale v černých kalhotech a kabátu. "Můžeme?" podržel ti dveře od domu.
Vystoupili jste do poměrně široké dlážděné ulice. Na kočičích hlavách na zemi se odráželo světlo pouličních lamp a umělého slunce. Všude kolem byl dům na domě, občas měl nějaký dům venkovní markýzu, nejčastěji obchody. Dláždění bylo poněkud kluzké, ale zase takový problém po něm chodir nebyl. Howard zančel dveře a zkontrolovak si peněženku a hodinky. "Ták... Je to na kraji města, takže asi chvilku půjdeme."
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Aliance • Diskuze Zdejší kobky 1 06.05.2015 00:44
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4203 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8238 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5715 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4864 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12739 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7517 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6641 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6373 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7564 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist