Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Jak na psa?
Deecevans
Ahoj chtěla jsem se zeptat. Koupila jsem si psa, kterého mi zabili a už tu není ke koupi. Meeka mi taky někdo kuchnul, Huskyho z pevnosti taky a Barbase mít nemůžu protože toho jsem kuchla já abych získala sekeru.
Je možné nějak obnovit stará quest, že bych si Barbase nechala nebo přivolat psa přes příkazový řádek? nebo nějak zařídit aby byl ten poslední co mi tam zbyl nesmrtelný?
Děkuji Smile
 
strigon
Ahoj,

zkusil bych to přes konzoli, kliknout na jeho mrtvolu a příkaz "resurrect", měl by se vrátit mezi živé.

Přivolat hráče (živého) a snad i psa lze přes konzoli příkazem "prid XXXXXXXX" (X= ref/ID postavy - viz. UESP.net) a "moveto player".

Hodně štěstí.
 
MalingoCZ
Pokud máš nejnovější patch tak u Markatských stájích jde pes kupovat do nekonečna.
 
Pavelev
Ahoj. Tak ty jsi kuchla chudáka Barbase, já jsem to srdce neměl i když je ta sekera velice lákavá. Sice v boji je k ničemu ale ve stojanu na zbraně by se vyjímala. Já mám mód SkyTEST - Realistic Animals and Predators který mi přidá vlky a ty jsou super, jsou dost odolný a narazit na smečku víc jak 10 vlků se dá. Přidává to více zvířat, divoké koně, soby a hezky to vypadá. Přidalo to i divoké psi, které tě tedy většinou napadají a musíš jim buď utéct nebo ho zabít, ty nejsou nijak odolný. Ale občas narazím na psa, který se dá oslovit a bude tě následovat. Dokonce jsem narazil na překrásného bílo černého psa který jde společně s vlkem, který na Vás sice vrčí ale neútočí, ten pes se dá oslovit. Sice jsem to zkusil ale nevím jestli mě následoval. Našel jsem ho v bažinách u Samoty a tam mě napadli banditi a toho psa jsem ztratil. Pak jsem je ještě jednou někde našel ale už jsem ho nezkoušel oslovit, sice byl s tím vlkem překrásný ale psi se pletou pod nohy a v domech všechno shazují, v boji se hodí ale chtělo by to nějaký mód abyste měli u domu boudu kde by mohl třeba zůstat trval a ne že mu řeknete tady počkej a on pak zmizí.
 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5696 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4849 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12719 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7504 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6630 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist