Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Doctor Who
Whirt
No... Taky jsem byl rozčarovaný, ale upřímně se mi to zalíbilo víc jak padesáté výročí...

Mimochodem - zdá se mi to, nebo tu začíná být nějak moc Smiťáků a málo Tennanťáků? Začínám si připadat fakt blbě, protože ještě nedávno jsem se mohl kohokoliv zeptat, a řekl, že jednoznačně David Grin Dokonce mám pocit, že i ty si preferoval Davida Grin

Mimochodem který proslov Hartnella máš namysli?
Upravil/a Whirt dne 29.12.2013 04:10
 
nagasadowcz
Původně ano, ale později (i v reflexi původních řad) jsem dospěl k závěru, že Smith byl doktorštější postava, že v sobě kombinoval prostě všechno, co má Doktor mít. Tennantův Doktor byl hodně citlivý a až moc sympatický. Když se zlobil, tak to bylo spíš roztomilé. Nepochop mě špatně, já ho jako Doktora miloval a vždycky budu, ale prostě Smith byl blíž Doktorově podstatě, jak si ji představuju já Smile

Tenhle proslov Smile

Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Whirt
Právěže pro mě Matt ztratil ono to, co Eccleston a Tennant vystihli - timelordství se vším všudy (Eccleston byl dokonce tak akorát nadřazený Grin). A to co říkáš o Davidovi si já právě myslím o Mattovi - když se zlobil (a že se zlobil opravdu jen málokdy), tak to pro mě nebylo natolik silné.
Když se desítka snažila dostat River a ostatní z planety, tak jsem prostě věděl, že Doktor nechce vidět mrtvé a že je nejlepší co nejrychleji zmizet.
Smith byl podle mě něco jako starý Doktor v mladém těle (což je odpovídající), ale prostě nemám pocit, že z těch nových Doktorů vystihl co je to Doktorství, to rozhodně ne.
Mám ho rád a po tomhle speciálu ještě víc, ale není to pro mě TEN Doktor.

Jinak, sice mám Moffata rád, ale v poslední době (celou sedmou sérii) se snaží všechno jen uspěchat. Nástup Clary, Name of the Doctor, Rozloučení s River (které bylo opravdu divné - najednou nám prostě ve scénáři zdělil, že už je mrtvá), a teď tohle. Najednou si myslím, že to nemá všechno dopředu vymyšlené, ale že to vymýšlí za pochodu...

A teď mě ještě mate šestá série, kde Teselecta snad začala napodobovat regeneraci a kde River použila jed, který brání regeneraci, přičemž ani jedno nebylo zapotřebí, když už by stejně neregeneroval.

Ad Proslov: Aha, pochyboval jsem, že myslíš tenhle, protože přeci jen tehdy měl do regenerace ještě daleko, ale přeci jen je to nejznámější Hartnellův proslov.
 
nagasadowcz
@Whirt: Pravda je, že Moffat to zdaleka nemá tak promyšlené, jak se může zdát. Ale mně to ani nevadí. Původní DW taky nebyl o promyšlenosti, ale o fantasii a emoci a hlavně skvělé a netradiční zábavě. A ruku na srdce, DW je prostě ten jeden seriál, kterému snad odpustím cokoliv Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Whirt
To ano, ale když už se na nás Moffat tak tváří, tak ať to promyšlené je Grin
 
nagasadowcz
@Whirt: Pravda, očekávání poněkud nenaplněno Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
BadWolf
Tak jsem to právě dokouk.

Whirte, dalo by se říct že jsem brečel, nebrečel jsem (fakt, já brečím jenom při příležitostech fakt divných) ale dalo by se to tak v mém případě nazvat Grin

Skvělé rozloučení se skvělým Doktorem. Sice mám asi 10. (a Válečnýho, jenže ten měl jenom tu jedno epizodku Frown) radši, ale přeci jen, i když jsem první viděl konec 4. série tak 11. pro mě v podstatě byl první Doktor.
Teda myslím. Oni možná na AXN před 5. opakovali předchozí série a tím pádem jsem Smithe viděl až dlouho potom... Ach, aby si člověk pořád pamatoval v jakým pořadí šla jeho časová linka... Grin

Nahušťený... no asi to bylo, ale pro mě tohle byla nejdelší snad nejdelší hodina co jsem kdy zažil.
Spoiler


Další Spoiler


Jinak, Whirte, k té šesté sérii:
Spoiler Numero 3


Zkrátka, po 50th Anniversary jsem myslel že to už nic jen tak nepřekoná, ale tahle epizoda mě zasáhla do srdce.
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Whirt
No 50. výročí jsem si byl jist, že tahle epizoda aspoň trochu v něčem překoná. Každopádně sem rád, že se ti líbí Smile

K šesté sérii:


Víc napsat teď nemůžu. Už tak jsem dneska nic nenamaloval Grin
 
Leneren
Ahoj, chtěl bych zkusit začít koukat se na Doctor Who, ale nevím kde začít takže mohli by jste mě nějak nasměrovat? Smile
 
hRDLA
Série 1, ta z roku 2005 a dál.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Whirt
Leneren napsal:
Ahoj, chtěl bych zkusit začít koukat se na Doctor Who, ale nevím kde začít takže mohli by jste mě nějak nasměrovat? Smile

Jednoznačně začni novými sériemi. Ty starší jsou spíše pro zaběhlé fanoušky Smile
Jak píše hRDLA 1. série nových řad je ta z roku 2005. První díl se jmenuje Rose, to by tě mělo nasměrovat Smile
 
Leneren
Ok díkes Smile
 
Nerevar
Prosim tě, hlavně se toho dílu Rose neděs -> je zdaleka nejhorší Grin Pak už je to AWESOME! Grin Smile
 
Whirt
Nerevar napsal:
Prosim tě, hlavně se toho dílu Rose neděs -> je zdaleka nejhorší Grin Pak už je to AWESOME! Grin Smile

Nevím co se ti na prvním díle nelíbí. Mě to osobně chytlo hned. Jsou tam mnohem horší díly, jako třeba Vampires of Venice, to bylo přímo utrpení - přitom to mělo mnohem větší potenciál.
Podle mě pro opětovné spuštění seriálu a představení novému publiku to tak akorát sedlo. Docela dost Whovianů si to myslí, mám pocit, že jsi snad první, kterému by se díl Rose přímo příčil Grin
 
hRDLA
JJ, je tak trošku na prd, plno lidí to chytlo až od 2. (mě teda až od 3. ale to je jedno Grin)

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Whirt
Každopádně první série je docela váhavá takže bych nevaroval na první díl, ale vůbec na celou sérii, druhá je jednoznačně jistější. Ale mě to tak nepřišlo, dokud jsem to neměl v porovnání s následujícími sériemi Grin
 
nagasadowcz
"Spoustu lidí to chytlo už od druhé série" - to je něco, co je podle mě jen poloviční pravda. U druhé série se z nich začali stávat Whoviani, ale kdyby je to nechytlo už od začátku, tak by se přece nedostali ani k té druhé sérii Smile
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Leneren
Ok díkes všem Smile
 
Whirt
Povedený obrázek Smile Grin
http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/aqmxGbv_700b_v1.jpg
 
nagasadowcz
Tak to je neskutečně cool! Smile
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4203 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8234 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5708 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4857 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12731 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7513 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6639 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6369 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7559 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist