Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství páté
Leneren
A proč by jsi nemohl?
 
hRDLA
A proč bys nemohl?

Kua lene přestaň psát to co já o pár vteřin dřív Grin
Upravil/a hRDLA dne 15.01.2014 00:02

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Ligos
Protože si nenapíšu o heslo... Grin (bůh ví, jestli by mě pak hRDLA schválil, po tom všem...)

EDIT: Hergot, už po druhé se mi stalo, že se mi příspěvek odeslal dvakrát po sobě, i když bezpečně vím, že jsem ho odesílal jednou... Shock
Upravil/a Ligos dne 15.01.2014 00:04
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Leneren
A proč by neschválil? On proti tobě nic nemá jenom ho to vytočilo a já se mu po dnešku upřímě ani nedivím Wink
E: Nikdy Pfft Grin
Upravil/a Leneren dne 15.01.2014 00:04
 
PrincessLeia
nagasadowcz napsal:
Co přijímačky vlastně? A co vy, holky (Tasi a Leia), jak jde zkouškové? Konečně mám čas tu trochu pobýt Grin


Na to asi neodpovím Grin S dovolením si zachovám jistá tajemství Grin Ale jinak se mám skvěle Smile
"I am a reader. Not because I don't have a life but because I choose to have many."
 
Ligos
@Len: Co ho vytočilo?
Upravil/a Ligos dne 15.01.2014 00:05
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
hRDLA
Ty ale Ligu nejsi žádnej troll.. tady jde o to (ono to málo lidí ví) ale já si dokážu udržovat s lidmi několik vztahových rovin jako osobní a profesní, to je že vás třeba nemám rád (jako SHho Grin) ale kvůli tomu vám třeba nestěžuji svojí textovku kterou hrajete (Efekt)

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Tasemnice
PrincessLeia napsal:
nagasadowcz napsal:
Co přijímačky vlastně? A co vy, holky (Tasi a Leia), jak jde zkouškové? Konečně mám čas tu trochu pobýt Grin


Na to asi neodpovím Grin S dovolením si zachovám jistá tajemství Grin Ale jinak se mám skvěle Smile


Je to jasný, nechceš, aby tady všichni viděli, že jsi šprtka Grin
 
Whirt
No já jsem v poslední době mimo mísu... Všichni jsou vytočení, a nikdo mi neřekne proč Grin
 
hRDLA
To bylo ošklivé Tas Grin

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Leneren
Ligosi vytočilo ho to jak si ty hovada nakráčeli k nám na chat a nebyl jediný, věř mi
 
Ligos
Já jsem úplně v pohodě. Vlastně se teď po šichtě dobře bavím... Pfft

EDIT: Add chat - tak proč je tedy nutné, aby mou případnou žádost, kterou bych zaslal Mopi, schvaloval ještě někdo další, jak bylo zmíněno výše? (a připomínám, že tam bylo zmíněno "vždy", tedy ať si žádá kdokoliv...)
cituji:
hRDLA napsal:
O heslo se bude žádat Mopi přes PM, které to vždy někdo musí schválit (já, BW nebo Mahoney).

To mi přijde trochu uhozené a trapné... Ale když to tak chcete....
Upravil/a Ligos dne 15.01.2014 00:16
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Tasemnice
hRDLA napsal:
To bylo ošklivé Tas Grin

Nikoliv, to bylo sebeironické Grin
 
SuperHunter
hRDLA: Co sem ti prosimtě v poslední době udělal špatnýho ?!
 
Mopidu
SH: On tě přece neměl rád nikdy Grin

Hele lidi, bude se to schvalovat ještě od někoho jinýho a vždy znamená žádný vyjímky. Vy co jste tu stálí snad můžete počítat s tím, že vás schválíme. V tomhle znění je to pravidlo prakticky nenapaditelný a rozhodně není myšleno jako urážka, ale poznámky typu "Tak já jsem tu dycky, tak proč mě musí schvalovat?" neberu. Je to v tomhle ohledu nestranný a aspiň nedáme heslo ňákjm pichybnejm existencím

Mopi domluvila
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
hRDLA
Ligos: Takhle je to lepší, vždy může zapracovat lidský faktor a někdo může pochyby (nemluvím přímo o Mopi, ale ona to má na starosti, i když se by se to samozřejmě stalo tomu kdo by to měl na starosti i kdyby to nebyla Mopi) a takhle se ta šance na chybu nebo uniknutí rapidně sníží.

SH: V poslední době kupodivu nic Grin (jen ty tvoje formulace dotazů jdou strašně na nervy Grin)
Upravil/a hRDLA dne 15.01.2014 00:33

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
SuperHunter
hRDLA: Nj já vím že sem otravný :D
 
nagasadowcz
Jasně, riziko se sníží. Pokud to nebyl někdo z tohohle fóra ve snaze ukázat, že ti druzí jsou zlí, a podpořit tak svoji pravdu o druhém webu...
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Ligos
@hRLDLA: Ok, fajn, už nebudu prudit. Opravdu.
Chci, abyste věděli, že chápu to opatření, jakkoliv se mi může zdát schvalování od třetích osob zbytečné a trapné...

Jen takové malé upozornění - když se na chatu objeví někdo s nickem Host nebo Špeh, Špion, Slídil, pan X, pan Inkognito, atp - nebudu to já... Grin
Upravil/a Ligos dne 15.01.2014 00:50
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
nagasadowcz
Drazí kamarádi... MOHLI BYSTE UŽ !@#%§ VYSVĚTLIT, CO VÁM NA TOM DRUHÉM WEBU UDĚLALI? Takhle tu zatím vidím bandu reptalů, kteří nadávají na "ty druhé" a pak se diví, že jim někdo přijde dělat naschvály. Ligos má naprostou pravdu. Jestli chcete, abychom vás pochopili a podpořili, tak předložte, co se stalo. Takhle je to naprosto k ničemu. Tady nejde o to, že bych vám nevěřil, ale o to, že to pak vypadá naprosto stupidně, trapně, dětinsky a zbytečně. A já tady toho začínám mít tak akorát po krk. Chodím sem, abych si oddechl od debilů v okolním světě. Teď se mi to nedaří...
Upravil/a nagasadowcz dne 15.01.2014 00:54
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5695 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4849 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12719 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7503 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6630 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist