Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
temne bratstvo-bugly quest
miky265
ahoj

chcel by som sa pridat ku temnemu bratstvu no ma to jeden hačik akosi mi to nejde
zvesti o chlapcovy som sa dozvedel ypočul ho starenku zabil vratel som sa dostal som niajake jeho dedičstvo (strieborny tanier) quest mi ukazalo ako complete a dalej nič

ked sa idem vyspat normalne sa zobudim môžem to opakoat dokolo a stale nič vie niekto rady ??
- tiež by som mal mat ai aj ten list ( vieme o tebe alebo niečo pod stou rukou neviem už presne Grin tak ten nemam tiež a ani mi ho nechce nikto dat

problem som pisal aj sem
http://skyrim.4fa...admore=270
no od augusta nikto nič Sad

za každu radu budem rad Pfft
 
Ligos
A kde přesně spíš? Pokud spíš ve svém domě, nic se nestane, musíš se vyspat někde mimo (třeba v hostinci).

Předpokládám že máš originál...?

A co se týče lístku - nevím, na čem přesně to záleží, pravdou ale je, že já jsem linii za TB hrál celkem čtyřikrát, ale dopis jsem obdržel pouze v jednom případě... Buď jde o nějaký bug, či o náhodu.
Upravil/a Ligos dne 28.12.2013 01:12
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
SeveruS
Jakmile získáš od Aventa Aretina rodinné stříbro, chce to opustit državu Východní Marka, a čekat "trpělivě" (ve větším městě na kurýra), který Ti Tajemný vzkaz doručí..... Po přečtení se jdi vyspat.....
Pokud ses vyspal hned ve Větrném Žlebu v Hospodě, nebo v Hjerimu, může se Ti stát, že za Tebou kurýr vůbec nepřijde.... Pak budeš potřebovat, buď starší save, nebo konzoli...
Taky si zkus vzpomenout, zda jsi náhodou při prvním setkání nezabil Cicera..... Doufej, že ne, poněvadž to bys měl fakt hergot smůlu..... To už se bez konzole neobejdeš a Cicerovi se během hry mění ID, vyskytuje se ve třech variantách a je dost důležité vědět, ve které fázi hry přišel o život, není totiž vyloučeno, že ho zabil někdo jiný než Ty....

Pokud máš jistotu, žes nikde nesejmul šaška a nespal jsi hned ve Větrném Žlebu, nebo máš alespoň možnost to napravit savem, tak se zkus po splnění úkolu přemístit třeba do Riftenu, nebo Markarthu a tam čekej... čekej raději i pár dnů, ve Skyrimu kurýři chodí pěšky, což nějakou dobu zabere ......
No pokud už budeš čekat směšně dlouho, je jasné, že kurýr nepřijde.....
pak zkus tedy do konzole zadat: setstage DBEntranceQuest 20
To Ti do inventáře přihodí Tajemný vzkaz, ten si přečti a jdi se někam vyspat, je fuk kam.... : o )
Sice se všude píše, že kurýr není pro úkol povinný, ale nevím, za mnou pokaždé přišel a obvykle pokud někdo tento problém řešil, ve většině případů mu to nešlo právě proto, že neobdržel onen Tajemný vzkaz.....
Možná nejsem úplně ve všem přesný, ale píšu z vlastních zkušeností, i když je pravda, že já nikdy problém s TB neměl, nicméně u této frakce jsem zvyklý si hlídat pouze kurýra (ale nečekám na něj, jen se vyhýbám državě Východní Marka, on už si mne vždy někde najde sám) a Cicera..... postel obvykle využiju tu která je nejblíže, s tím také nemívám problém unesli mne pokaždé.....no zatím jak čteš, se mi to vyplácí....
Upravil/a SeveruS dne 28.12.2013 01:33
http://steamsignature.com/card/0/76561198066553935.png
 
http://steamcommunity.com/id/Half-Blood-Prince
Ligos
Mno, ale nutno podotknout, že to, že neobdržíš vzkaz, není pro následující dění nijak důležité...Tento prvek samotný nemá pro děj žádný vliv.

Důležitý je právě onen spánek.
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
SeveruS
jj já vím..... pokud neusneš, těžko Tě unesou aniž by ses bránil a to, že o Tobě vědí, není nutno Ti oznamovat, páč tak jako tak, hned jak usneš putuješ v balíčku do chatrče...... jen je mi divné, že problémy s tímto obvykle řeší právě Ti, kteří vzkaz nedostali....... A taky znám případ, kdy kámoš zabil Cicera, když ho potkal s porouchanym vozem.... Líbil se mu jeho ujetej vohoz, tak ho odkrouhl..... no a když se už skoro ke konci hry rozhodl dostat do bratrstva, nešlo to..... musel konzolí zasahovat nejen do questů, ale musel pak ještě i oživovat Cicera, protože až v průběhu nacheatované linie TB zjistil, jak byl Cicero důležitý a že to bez něj prostě dál nejde.... Užil si s tím pakárnu.... a to se tak těšil, proto je odkládal na konec.... a v podstatě ani to by podle mne nemělo vadit, s ohledem na to jak Cicero nakonec stejně dopadne...... ale zas chápu, že je do věci přeci jen zakomponován více než jen ten chudák kurýr...
Každopádně počkat na kurýra určitě stojí za pokus.... čím méně bude cheatovat, tím lépe, si myslím...
Upravil/a SeveruS dne 28.12.2013 01:50
http://steamsignature.com/card/0/76561198066553935.png
 
http://steamcommunity.com/id/Half-Blood-Prince
fulo77
niekedy to trvá dlhšie... normálne funguj a hraj ďalej, spávaj po hostincoch, a raz to príde
http://img191.imageshack.us/img191/899/fulopodpis.jpg
 
Ligos
SeveruS napsal:
.... a v podstatě ani to by podle mne nemělo vadit, s ohledem na to jak Cicero nakonec stejně dopadne.....


Záleží jen a jen na hráči, jak dopadne. U mě dopadne dobře...
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
miky265
ked som to pisal prvy krat mal som original hru, no teras ked som to hral po dlhej dobe som nevedel kde som mal DVD tak som to stiahol (save som si nechal ešte s pred tym)

po pripade pohladam DVD alebo požičam od bratranca Pfft ale myslim že to bude rovnake

a cicera som na 100% nezabil totiš hru mam ešte niekde na začiatku
 
Ligos
Mno, tak si myslím, že už není co řešit. Až budeš mít originální hru, tak to zkus.

Toto téma zatím zamykám, kdyby něco, tak se ozvi přes PM,ok?
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Quest Dragonborn - Prozkoumej svatyni nesplní se Skyrim - dotazy, návody,.. 3 06.07.2018 13:19
quest Brelynin trénink bug? Skyrim - dotazy, návody,.. 3 28.04.2017 14:28
Save za Temné Bratstvo Skyrim - dotazy, návody,.. 4 16.10.2016 13:19
Neviditelné questy v journalu(quest logu) Skyrim - dotazy, návody,.. 5 27.11.2015 00:05
quest : Krev na ledu - nejde začít Skyrim - dotazy, návody,.. 4 18.04.2015 13:08
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8227 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5695 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4849 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12719 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7503 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6630 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist