Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 3 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství páté
Diego
Velmi optimistické téma, jen co je pravda... Grin
 
Tasemnice
Tak jsem zpátky a domluvila jsem si na příští rok výlet do Thajska (potřebuju sehnat 18 000,-), abych si mohla zajet do Kamerunu Grin Nějak se mi začínají plnit sny Grin
 
Diego
To máš dobrý. Kéž by se mi taky takhle plnily cestovní sny. Apple
 
Tasemnice
Mám dojem, že největší problém bývá sehnat lidi, kteří jsou ochotní jít do toho s tebou Smile Když se člověk dovede vzdát pohodlí, vyjde cestování relativně levně (my budeme převážně stanovat).
 
Lord Rade
Dnes zemřel Lou Reed.

http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
nagasadowcz
V Nagově koutku poesie opět přibyla rýmovačka Wink
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Diego
A zas všichni chrápou.... Angry
.....Cos těmi lidmi dneska je?!... Grin
 
Mopidu
Sice jsem chrápala, ale zdálo se mi o Half Life 2, takže to beru jako znamení shůry a možná ho konečně dohraju Grin Grin

Já bych zas chtěla do Říma.... Kvůli Římanům, odmalička je mám za nejůžasnější civilizaci všech dob Grin
Upravil/a Mopidu dne 28.10.2013 09:06
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Tasemnice
Řím je fajn, ale Florencie je lepší *.*
 
Mopidu
Hmm, no za Eziem se taky někdy můžu zajet podívat Grin
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Diego
Řím i Florencie jsou velmi lákavé destinace na delší dovču... Grin
(Ezio byl v obou městech)
 
Mopidu
já vím, ale tak da Firenze, že? Grin
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Diego
Pravda, pochází odtamtud, ale byl i Římě. Grin

Celkem by mě s těmito dvěma městy zajímaly i Benátky.pes
(ano, i tam byl)
Upravil/a Diego dne 28.10.2013 11:25
 
Tasemnice
Benátky jsou hezký, ale Florencie je Florencie Grin Mají tam úúúžasný Santa Croce (jsou tam pohřbeni významní Italové, přímo v chrámu, a těch hrobek je tam tolik, že po nich člověk musí i šlapat..) a před ním mojí oblíbenou sochu Danta Smile Já bych chtěla projezdit ta místa, kde Dante žil, tj. triangl Florencie- Verona- Ravenna. Byla jsem jenom v té Florencii, ale tu jsem si zamilovala Smile
 
nagasadowcz
@Tasi: Musím uznat, že Florencie byla krásná. Když jsem byl s mamkou v Itálii, bydleli jsme tam u jedné známé (resp. s tou známou u jejího partnera, právníka - už se vzali Grin) kousek od Florencie. Na název onoho městečku už si ale bohůmžel nevzpomínám. Řím je podle mě ideální k prohlídce antických památek, tím mě skutečně uchvátil. Florencie je tak nějak víc typicky italská. Benátky jsem zatím žel bohům neviděl. No a co se týče Vatikánu... upřímně řečeno, ten den jsme prochodili spoustu kostelů. Jako nevěřící a k tomu umělecký laik jsem Vatikán shledal jen dalším kostelem. Sice VELIKÝM, ale prostě kostelem.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Whirt
Byl jsem jak v Benátkách, tak Florencii, v Římě sem nebyl. Musím říci, že Florencie je na rozdíl od Benátek (nebo i od Říma) velice pestrá.
Loni jsme se chtěli podívat cestou na Sardinii do Pisy, ale tam je především dominantní věž a ostatní věci tam tak lákavé nejsou.
 
Leneren
Já vám závidím lidi :/ Benátky a Florencie jak já bych tam chtěl Smile
 
nagasadowcz
@Len: Jsi ještě mlád a život máš před sebou, nesrazí-li tě zítra tirák. Jistě se dočkáš, kolego Smile

EDIT: Tak já už mám tu svoji IP adresu zas jak rozsypaný čaj Grin Ale nejsem v tom sám - Tasi to má podobně. Zajímalo by mě, co to má vlastně znamenat a proč už to bylo v pořádku a teď už zase není...
Upravil/a nagasadowcz dne 28.10.2013 12:31
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Leneren
@Naga: Vskutku optimistický komentář Grin
 
nagasadowcz
@Len: Jiné ani neumím *.*
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4203 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8234 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5708 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4857 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12731 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7513 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6639 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6369 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7559 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist