Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství páté
Mahoney
Miku Miku.. proč ti vadí slovo vocas? Grin My tu před chvílí s Mettem jeli horší slovníky a všem je to jedno Grin Grin
 
METTALIC
Mahoney napsal:
Miku Miku.. proč ti vadí slovo vocas? Grin My tu před chvílí s Mettem jeli horší slovníky a všem je to jedno Grin Grin


Neboj ono se to na nás dostane. Komusismus ovládne toto forum Grin
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Leneren
Komu*nis*mus je smu*ná utop!e....
A pokud něk*do bude cenzu**rovat tento přísp*ěvek s@udruzi, budu ko*us*at!

Už se bojíme. Máha Apple Grin Grin
GTFO FROM THIS POST!
Upravil/a Leneren dne 21.10.2013 23:11
 
Whirt
Tasemnice napsal:
Vidíš, a zase ses naučil něco praktického Smile

Na mapy už sháním rámy, děsně se těším, až si je všechny vyvěsím. To bude krása Smile

Však ty to podáváš mnohem lépe a poutavěji, než naše bývalá profesorka biologie Grin

Taky začnu shánět rámy, ty mapy jsou ze strašně křehkého materiálu. Ne jako ta jedna, co ji mám z originálky Skyrimu, to je aspoň matroš (bez dvojsmyslů).
 
Leneren
Výborně.....moderuje to tady jeden pošuk co pajdá a Velký bratr -_- Grin
Nemožné...už minutu to tu je a ještě tu není cenzura... Shock

Jen mě zatím nenapadlo nic vtipnýho... Máha Grin
Upravil/a Mahoney dne 21.10.2013 23:17
 
Tasemnice
Whirt: No mně biologii na gymplu skoro zhnusili :/ V přírodě je toho TOLIK tak šíleně zajímavého.. a oni do tebe jenom drtí slova, co pak chtějí odrecitovat jako básničku.. u nás dokonce nebyl prostor pro diskuzi, když něco nedávalo smysl. A stejně jsem se postupně dozvěděla, že hrozně moc toho, co jsme se učili, bylo tak zjednodušené, že to byly vlastně jenom kecy.

Já si ty mapy ještě nestihla moc osahat a zůstaly se zbytkem Antalogie doma, doufám, že to s tím materiálem nebude tak zlý... ráda bych, aby mi vydržely ještě spoustu let Grin
 
Whirt
Leneren napsal:
Výborně.....moderuje to tady jeden pošuk co pajdá a Velký bratr -_- Grin
Nemožné...už minutu to tu je a ještě tu není cenzura... Shock

Hele, já nejsem pro zneužívání moderátorských funkcí. (i když je to občas sranda Grin) Každopádně jsem je osobně nikdy nezneužil (kromě toho, jak jsem panu trollovi změnil nick Grin), takže bych od ostatních uvítal to samé.
 
Leneren
Tasemnice, nechceš si tu otevřít kroužek biologie?
Myslím, že nejenom já, ale i spouta ostatních by si rádo své znalosti prohloubilo Smile a určitě by to mohlo být užitečné i pro tebe ( snad) Smile
Upravil/a Leneren dne 21.10.2013 23:19
 
Mahoney
Whirt napsal:
Leneren napsal:
Výborně.....moderuje to tady jeden pošuk co pajdá a Velký bratr -_- Grin
Nemožné...už minutu to tu je a ještě tu není cenzura... Shock

Hele, já nejsem pro zneužívání moderátorských funkcí. (i když je to občas sranda Grin) Každopádně jsem je osobně nikdy nezneužil (kromě toho, jak jsem panu trollovi změnil nick Grin), takže bych od ostatních uvítal to samé.


Nebóój pes Grin
 
Leneren
Whirt napsal:
Leneren napsal:
Výborně.....moderuje to tady jeden pošuk co pajdá a Velký bratr -_- Grin
Nemožné...už minutu to tu je a ještě tu není cenzura... Shock

Hele, já nejsem pro zneužívání moderátorských funkcí. (i když je to občas sranda Grin) Každopádně jsem je osobně nikdy nezneužil (kromě toho, jak jsem panu trollovi změnil nick Grin), takže bych od ostatních uvítal to samé.

Mě by to upřímě nevadilo, kdyby to myslel ze srandy jako třeba Máha, ale když to upraví upřímě takhle nesmyslně a ilogicky tak se mi to moc nelíbí
 
Whirt
Tasi: U nás to bylo úplně stejně, ale jelikož biologie pro mě nikdy nebyla, tak mě to bylo zase vcelku jedno. Chápu však lidi, kteří chtějí něco s biologií studovat a dostanou na podnose tohle.

No, tak tragické to není, jen jsem i se vší svou opatrností nahnul jeden roh a nebylo to opravdu těžké. Každopádně, pokud se pečlivě zachovají za rámem, budou se tímto klenotem moci pyšnit i mí potomci Grin
 
Leneren
A hele Whirte nevíš jestli Ner bude nakonec psát ten seriál či ne?
Já jsem s ním v poslední době bohužel neměl šanci mluvit takže nevím, ale snad víš něco ty?
 
Whirt
Leneren napsal:
A hele Whirte nevíš jestli Ner bude nakonec psát ten seriál či ne?
Já jsem s ním v poslední době bohužel neměl šanci mluvit takže nevím, ale snad víš něco ty?

Já mám možná ještě méně infa než ty, ale kdyby se ti chtělo, můžeš mi ten jeho jeden článek upravit a já bych ho postnul. Popřípadě by to mohl Ner udělat nejdříve něco jako seriál na fóru a pokud by se sklidili kladné ohlasi, pak i na webu. Každopádně teď jsou moje starosti směřované na úplně jinou stranu.
 
Leneren
Já to určitě upravovat nebudu, skusím se s ním nějak domluvit a pak bych ti dal kdyžtak vědět, ano? Smile
 
Whirt
Okey, to bude nejlepší.
 
Mike
Len: Špatnýho je na tom v postatě to, že čtu, čtu... a bouchne mě tento výraz do očí, který jsem shledal méně vhodným.
Prostě mi nepřijde takový slovník vhodný, čímž neříkám, že jsme nějací svatí, a navíc, možná sis nevšiml, bral jsem to s lehkou nadsázkou. Ale co už.

A teď z toho udělejme tyjátr, já jsem ten špatnéééj! Smile Jdu spát, dobrou.
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Leneren
Jako chápu to, ale zrovna vocas mi nepřipadá nijak z závažné, když se zde najdou určitě i jiná daleko méně vhodná slova.
 
Tasemnice
Leneren napsal:
Tasemnice, nechceš si tu otevřít kroužek biologie?
Myslím, že nejenom já, ale i spouta ostatních by si rádo své znalosti prohloubilo Smile a určitě by to mohlo být užitečné i pro tebe ( snad) Smile

Já myslím, že nakonec by to tady zajímalo jenom tebe (a mě) Grin Což o to, já povídám ráda a myslím, že mám spoustu témat, která nejsou vůbec nudná, většina lidí o nich vůbec neví a je o nich hodně co říct, ale přes internet to nemá moc smysl Smile

Mike: Dobrou.
 
Mike
Len: Mě v moment, kdy jsem ho četl přišlo takové, jaké mi přišlo, tedy, ne zcela vhodné. Smile Ostatní slova mne v ten daný moment nezajímala, četl jsem totiž ten tvůj konkrétní post. Smile

Tak, a teď už fakt musim, jinak zas ráno nevstanu. Smile
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Leneren
Škoda Sad Grin stejně toho o biologii prozradíš i takhle hodně Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5698 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4850 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12720 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7505 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6632 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist