Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Ahoj já jsem....
PrincessLeia
Zdravím všechny.
Jsem zde zaregistrovaná už nějaký ten pátek, ale příliš aktivně jsem se do hovorů a aktivity nezapojovala. Na dlouho jsem též nehrála Skyrim. Nyní jsem dostala k 20.narozeninám Skyrim Legendary Edition a dostala jsem tedy příležitost se ke hře vrátit. Ke všemu mám těsně po maturitě, takže nemám výčitky svědomí, že se mi občas hra protáhne trošku do pozdních hodin. Tedy ne tak velké Grin
Založila jsem si zde i téma o své nové hrdince, kterou možná někdo z vás už zná, Isabell:

http://skyrim.4fa...ost_111474

A jelikož podobná fora mám ráda, rozhodla jsem se, že se v budoucnu možná zapojím více. A jak lépe začít než letmým překvapením, abyste věděli, s kým vlastně komunikujete?
Své jméno vám říkat nebudu, to není podstatné. Stačí mě znát jako PrincessLeia, pod kterouž přezdívkou vystupuji po celém internetu a kde je jméno již zabrané, tak mě poznáte podle přezdívky PrincessLeia39. Mimo jiné i na youtube, kde mám kanál, k čemuž se pojí i jedna z mých letmých aktivit stříhání fanvidea. Nestříhám pravidelně ani často, ale když začnu, vždy se do tvorby ponořím.
Můj kanál, pokud byste se někdo měl zájem mrknout:

http://www.youtub...cessLeia39

A ve zkratce již jen... Miluji knihy, tvůrčí psaní, příběhy, fantasy, mnoho z tvorby science fiction a filmovou i seriálovou tvorbu. Vystudovala jsem baletní konzervatoř a mou inspirativní je J.R.R.Tolkien.

To vám stačí Smile (Snad se najde i někdo, kdo to vše přečte. Ale i kdyby ne, mám dobrý pocit Grin)

A na závěr dvě fotografie. Jedna vytvořená účelově na školní tablo a druhá z taneční praxe z roku 2012 Smile

http://img856.ima...0/01ey.jpg

http://img802.ima...9/u1i4.jpg

Upravil/a PrincessLeia dne 22.08.2013 22:31
"I am a reader. Not because I don't have a life but because I choose to have many."
 
nagasadowcz
Vítej mezi námi, zapojíš-li se více, budeme určitě rádi. Jsem navíc potěšen, že i hezká baletka hraje Skyrim Smile

EDIT: Ta hláška v podpisu je dobrá, kradu Grin
Upravil/a nagasadowcz dne 22.08.2013 22:35
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Ligos
Jop, souhlas s Nagou, budeme jen rádi, když se zapojíš více!

A víš, co je zajímavé? Ač nejsi (zatím) příliš aktivní, už o tobě ostatní vědí více, než o mně!

Ale napravovat to nebudu, mám rád určitou anonymitu...Pfft

Takže vítej! (A těším se na další chvíle s Izabell)
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Diego
No, konečně další žena na fóru! Je jich tu totiž pomálu... *.*
Ale vítej a zapoj se do konverzace s ostatními, třeba v naší "nekonečné". Wink
 
Lord Rade
Těší mě Princezno. Knight Zajímavé, že se představíš skoro o rok později po založení účtu Grin
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
METTALIC
Já jsem ve vítání NOOB takže to řeknu jen takhle

VÍTEJ

Upravil/a METTALIC dne 22.08.2013 23:26
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
nagasadowcz
Já tu taky ze startu moc nechodil. A pak jsem měl celkem dlouhou pauzu. Např. celou aféru Melkor znám jen z pasivního sledování a vyprávění. To až poslední asi rok a něco jsem tu začal být tak často a pravidelně.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Tasemnice
Ale, někdo, kdo tu zvedne female factor Smile
Vítej!
 
PrincessLeia
Všem upřímně děkuji za uviítání! Wink

Naga - Podpis klidně ukradni, stejně jsem jej nevymyslela já Smile Já budu jen ráda, čím víc lidí jej bude potřebovat! (PS: aféra Melkor?? Má to cokoliv společného s Tolkienovým Melkorem nebo...?)
Ligos - Lidi, co tě zde znají již dlouho jistě stačili vypozorovat co máš rád, čemu dáváš přednost a odhadli tvé jisté osobnostní rysy. Takže toho stejně o tobě nakonec ví více než o mě. O mě si mohli nyní přečíst pouze jistá mnou udaná fakta, ale jen ty méně podstatné věci Smile U tebe na vše pouze museli přijít složitější cestou Smile Jsem vděčná za tvou oblibu Isabell a pokračování se jistě ty i nyní dočkáš Wink
Lord Rade - Ano, odhadovala jsem, že to bude ten rok Grin Ale lepší někdy než nikdy a lepší později, ale trvaleji Wink

PS: Když na to tak poukazujete, kolik žen zde mám šanci potkat?

Upravil/a PrincessLeia dne 22.08.2013 23:50
"I am a reader. Not because I don't have a life but because I choose to have many."
 
Lord Rade
Nevím, ale ty aktivní napočítáš na jedný ruce Grin
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Mike
Tak, i já se připojím, ahoj, ahoj! Smile

Jinak, určitě neudělám nic špatného, když vás odkáži na video, kde vystupuje (mj.) i Princess. Smile Jedná se o úžasný taneční doprovod k úžasnému francouzskému baroknímu skladateli de Lullymu, resp. k třem jeho dílům. Smile
YouTube Video

http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
METTALIC
Mike napsal:
Tak, i já se připojím, ahoj, ahoj! Smile

Jinak, určitě neudělám nic špatného, když vás odkáži na video, kde vystupuje (mj.) i Princess. Smile Jedná se o úžasný taneční doprovod k úžasnému francouzskému baroknímu skladateli de Lullymu, resp. k třem jeho dílům. Smile
YouTube Video


Krása Smile
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Readyxx
velice pekne .. Wink
 
https://www.facebook.com/zdenek.hradil.71
nagasadowcz
@Leia: Tak Melkor, to byl jeden uživatel a dá se říct, že oblibou se rovnal Tolkienově Melkorovi. Už má trvalý ban Grin

Tak AKTIVNÍ ženy jsem napočítal... 2 Grin Mopi a Tasemnice. Už hodně dlouho tu nebyla Chell, která bývala aktivní. No a taková poloaktivní je ještě MortuusDominus a Pipi. Inu, moc jich není, takže za každou novou jsme rádi.

@Mike: No, balet zrovna nemusím. Jako, když to dělá ženská, to pochopím, ale ti chlapi mě rozesmívají. Říkejte mi klidně barbar, ale není to můj pohárek krve. Každopádně hudba je tradičně výborná. Holt, Lully je Lully. (Šmarjá, to je taky jméno Grin)
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Ligos
Jo jo, Nago, názor na balet máme totožný! Grin
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
nagasadowcz
Já celkově nerad sleduju tanec, pakliže netančí nějaká pěkná dívka slušivě oděná Grin Jediné, co mě baví, je step, poněvadž to je vedle tance vlastně svým způsobem taky tak trochu produkce hudby.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Ligos
Jop. A což teprv ty irský tance! Ty mám rád...

Ale už dost OT, sorry...Smile
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Mike
Bro, ty barbare! Ještě poslední k tomu: Mě se to líbí, tak origo Lullyho opery jsou plné těchto obdobných tanečků, hlavně pro muže, no, homosexualita, resp. bisexualita se u něj nezapře, ale jo, byl to borec!

A Princess a její kolegyně/kolegové tancují skvěle. Toliko k tomu. Smile
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
METTALIC
nagasadowcz napsal:
No, balet zrovna nemusím. Jako, když to dělá ženská, to pochopím, ale ti chlapi mě rozesmívají. Říkejte mi klidně barbar, ale není to můj pohárek krve. Každopádně hudba je tradičně výborná. Holt, Lully je Lully. (Šmarjá, to je taky jméno Grin)


S těma chlapama to taky nepochopim Grin Já bych se nemohl takto dotýkat druhých chlapů Shock
Upravil/a METTALIC dne 23.08.2013 11:14
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
PrincessLeia
Ano, tak to tu těch žen moc není. Nevadí Smile Ono se to u hry jako Skyrim dá očekávat (bohužel). Já byla odchovaná 3 bratry. Jaká já byla divoch jako malá Grin Lítala jsem po lese s rozpuštěnýma vlasama, v maskáčích a buď nějakým mečem nebo plastovou pistolí Grin To byly časy... Ráda na to vzpomínám. A i když jsem nyní přeci jen vyzrála, tyto základy mi zůstaly naštěstí a odráží se v těchto hrách a do značné míry i filmovém vkusu Smile Mám třeba ráda (mimo mnohé) Bourna nebo Bratrstvo neohrožených. I když má samozřejmě vše své meze a můj vkus je velmi rozšířený i do jiných žánrových oblastí. Například zbožňuji Jane Austenovou...

Co se týče baletu, já to moc rozorávat nechci (nejen díky OT). To by byla delší debata, ale přiznám se, že v mnoha věcech s vámi ne-nesouhlasím Smile I přesto že balet mám velmi ráda. Ale jinak tohle není přímo balet. Toto představení je hlavně moderní tanec (krom první třetiny, která je věnována všemu druhu. Jsou to čísla historického tance, baletu a moderny. Tanec postupem času Wink) Neměl si to sem dávat Miku Grin Ale když už, tak pokud máte zájem, tak já doporučuji naše tango s Ondrou na minutě 12:50 Smile Jinak já mám na toto představení nádherné vzpomínky Smile

PS k mému představení: Zvykněte si na to, že píši kurzívou. Je tomu tak na všech forech, kde jsem kdy v posledních letech byla a měnit to nehodlám Cool

Upravil/a PrincessLeia dne 23.08.2013 19:15
"I am a reader. Not because I don't have a life but because I choose to have many."
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Tamriel a reálný život, aneb: Jak jsem začal žít hrou. Skyrim - obecně 1 08.12.2020 02:06
Jsem upír a vypadám hnusně- diskuze o vzhledu upírů Skyrim - obecně 11 19.04.2015 18:23
Tak jak se jmenuješ ty? "Ahoj já jsem Dovahkiin" Skyrim - zajímavosti 9 16.02.2015 17:05
Nemám achievement když jsem byl v offline režimu. Archív zodpovězených dotazů 3 07.04.2014 20:25
Proměnil jsem se ve vampíra Archív zodpovězených dotazů 24 04.03.2014 09:37
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4201 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8230 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5701 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4853 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12722 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7509 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6634 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6366 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7557 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist