Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Koukání pod vodou
Michcal
Těch modu tam je hodně, prosím tě jaký je ten ideální.

edit už jsem pochopil, vyzkouším a doplním info
Upravil/a Michcal dne 12.08.2013 22:01
Řídím se třemi pravidly.
1) Draka je nejlepší zabít, pokud možno ihned.
2) S démonem nesmlouvat, rovnou zabít.
3) Nikdy nevěřit elfovi.
 
Starec
No veď máš problém z grafikou, no nie?

Tak tento

Grafika:
Grafická úprava, která Vám udělá Skyrim o moc hezčí, ENB stahujte zde: http://uloz.to/xe...n-v1-5-rar
Moja PC zostava
Zákl.doska: GIGABYTE 970A-DS3P Procesor: AMD FX-8350 - 8 jadrový.
Graf.karta: AMD Radeon R7 370 4G Ram: 16 GB HDD: 2x 2Tera Zdroj: 700 W Monitor: Philips 3D LCD 27
 
http://www.babetta.info/
METTALIC
Mě funguje tenhle http://skyrim.nex...ds/14007/?
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Diego
Starec napsal:
No veď máš problém z grafikou, no nie?

Tak tento

Grafika:
Grafická úprava, která Vám udělá Skyrim o moc hezčí, ENB stahujte zde: http://uloz.to/xe...n-v1-5-rar

No, vždyť jsem mu to psal! Shock

Michcal: V tom raru je několik různých typů, tak mi kdyžtak napiš a já ti poradím, který vybrat. Každý má totiž jiný efekt, pro někoho je lepší ten a pro druhého zase ten další... záleží na stylu, který hráč preferuje.
Upravil/a Diego dne 12.08.2013 22:17
 
Michcal
Upřímně jsem zkusil ten vibrant, hrůza, koukání pod vodu opět nešlo a hra se neuvěřitelně zpomalila, jaký z těch verzí používat vy? Udělal jsem dobře, že jsem ho vložil do složky s lancher?

Edit: Zkusím to kdyžtak ještě jednou, ovšem ted bych rád zkusil doporučený konkrétně, když vyjde super, když ne, tak hru přeinstaluji, protože mi tam háže odkaz na modifikaci, která stejně nefunguje, grafika ano byl rozdíl ale ten zbytek
Upravil/a Michcal dne 12.08.2013 22:35
Řídím se třemi pravidly.
1) Draka je nejlepší zabít, pokud možno ihned.
2) S démonem nesmlouvat, rovnou zabít.
3) Nikdy nevěřit elfovi.
 
Diego
Michcal napsal:
Upřímně jsem zkusil ten vibrant, hrůza, koukání pod vodu opět nešlo a hra se neuvěřitelně zpomalila, jaký z těch verzí používat vy? Udělal jsem dobře, že jsem ho vložil do složky s lancher?

V každé složce daného typu ENB série, se nalézají obrázky a podle nich zvaž, který si do hry dát. Já používám "performance". Kopíruje se to hned do hlavní složky Skyrimu.
 
Michcal
Ten tvůj běží jak má, ovšem problém s vodou neopravuje, voda je opět šedá Sad Děkuji za radu
Řídím se třemi pravidly.
1) Draka je nejlepší zabít, pokud možno ihned.
2) S démonem nesmlouvat, rovnou zabít.
3) Nikdy nevěřit elfovi.
 
kevin36
Vyzkoušejte v souboru skyrimprefs.ini přenastavit u řádku bDoDepthOfField hodnotu z 1 na 0. Pak dejte vědět jestli je pod vodou vidět.
Nepřišli gumičky. Všechno vylejt Kubrte.
 
Michcal
Bez výsledku, ono neškodí napsat, že pokud jsem těsně pod hladinou asi půl minimetru vidím jako bych měl pod vodou vidět, ovšem to trvá tak vteřinu pak to zešedne.
Řídím se třemi pravidly.
1) Draka je nejlepší zabít, pokud možno ihned.
2) S démonem nesmlouvat, rovnou zabít.
3) Nikdy nevěřit elfovi.
 
kevin36
Většinou tohle pomůže. Měnil si ten atribut v tom správném souboru v dokumentech ? Mě to dělalo kdysi taky tak sem odinstaloval ovladače na grafiku a použil starší. Pak jsem koupil grafiku novou a přestalo to dělat úplně.
Nepřišli gumičky. Všechno vylejt Kubrte.
 
Michcal
Určitě ano v tom jsem chybu neudělal. No nevím jestli NVIDIA@GeForce@ GT 630M witch 1G Delicited VRAM je špatná grafika? No kupovat novou asi na 9 měsíců starý přenosný počítač nemá smysl
Řídím se třemi pravidly.
1) Draka je nejlepší zabít, pokud možno ihned.
2) S démonem nesmlouvat, rovnou zabít.
3) Nikdy nevěřit elfovi.
 
Deadalus
kevin36 napsal:
Vyzkoušejte v souboru skyrimprefs.ini přenastavit u řádku bDoDepthOfField hodnotu z 1 na 0. Pak dejte vědět jestli je pod vodou vidět.


U mě to funguje a je po problému díky.
 
Michcal
U mě doopravdy ne, zkusil jsem to ještě jednou. Ten adresář mám ve složce skyrim, v té složce jiný soubor není. Takže jsem se asi trefil do správného souboru.
Řídím se třemi pravidly.
1) Draka je nejlepší zabít, pokud možno ihned.
2) S démonem nesmlouvat, rovnou zabít.
3) Nikdy nevěřit elfovi.
 
kevin36
Dobrá popiš mi cestu toho souboru.

P.s. Promiň ale já osobně nikdy nebudu používat nic jiného než stolní pc. Podle mého i ty dnes reklamované nedokážou nikdy konkurovat klasickému počítači. ( Kolega si koupil notebook za 16 990 a za dva měsíce padl komplet. )


Přibližný popis cesty Documents and Settings\Dokumenty\my games\skyrim
Já mám windows xp nevím jak je to u tebe.

Jasně teď už vím kde děláš chybu musíš do dokumentů. V adresáři jsou uležené pozice ze hry a její konfigurace.
Upravil/a kevin36 dne 13.08.2013 20:40
Nepřišli gumičky. Všechno vylejt Kubrte.
 
Starec
Nechcem sa Vám do toho miešať, totiž mne to jeden čas tiež robilo, ale akosi to samo prestálo. Lenže tie save uložené v My Games je dobre vymazať komplet( samozrejme záloha nutná) a nechať len poslednú uloženú hru. Potom odstrániť všetko čo nainštaloval na tú opravu, znova spustiť hru, uložiť nové save, vypnúť hru. Znova zapnúť hru, preniesť sa v čase o 24 hod, uložiť hru, vypnúť a vymazať ostatná save, nechať poslednú. Potom nech to vyskúša, pripadne nech to vypne a nainštaluje znova tie opravy. Pred spustením nech vymaže RendererInfo, SkyrimPrefs.ini a Skyrim.ini oni sa mu načítajú už nové. Sorry je to iba môj názor, nemusí zabrať, ale za skúšku to stojí.

PS: inak dííík kevin36 ten translátor na ktorí si mi dal link, funguje perfektne. Prví pokus o preklad do CZ pre mod Selene Kate prebehol úspešne. Už som to hodil aj sem, ak by ho niekto potreboval.
Upravil/a Starec dne 13.08.2013 21:19
Moja PC zostava
Zákl.doska: GIGABYTE 970A-DS3P Procesor: AMD FX-8350 - 8 jadrový.
Graf.karta: AMD Radeon R7 370 4G Ram: 16 GB HDD: 2x 2Tera Zdroj: 700 W Monitor: Philips 3D LCD 27
 
http://www.babetta.info/
Michcal
Cesta je taková C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Skyrim\Skyrim

edit: děkuji za radu, už to běží, bylo to těmi dokumenty a uloženou pozicí, mockrát díky Smile
Upravil/a Michcal dne 13.08.2013 21:39
Řídím se třemi pravidly.
1) Draka je nejlepší zabít, pokud možno ihned.
2) S démonem nesmlouvat, rovnou zabít.
3) Nikdy nevěřit elfovi.
 
Starec
Nechcem byť drzí, ale ktorá rada ti pomohla, moja, alebo od kevin36. Nič v zlom, jen ma zaujíma či ta moja rada skutočne zaberá. To som iba tak tipoval, že by mala zabrať.
Moja PC zostava
Zákl.doska: GIGABYTE 970A-DS3P Procesor: AMD FX-8350 - 8 jadrový.
Graf.karta: AMD Radeon R7 370 4G Ram: 16 GB HDD: 2x 2Tera Zdroj: 700 W Monitor: Philips 3D LCD 27
 
http://www.babetta.info/
Michcal
Já preferuji přenosný počítače od doby, co mamka vyhrála před lety herní notebook. Sice mi slavnej gothic dvě místy (jeskyněmi graficky špatně táhlo) ovšem rozjel jsem na něm vše co jsem si usmyslel kromě gta VI a odešel výkonově asi až po 4 letech. Vím že herní stolní je lepší (třeba kapitola větráku sama do sebe) přinejmenším v cenové kategorii, ovšem já preferuji možnost nosit ho na cesty a nemám ho jenom na hry.
Mimochodem skyrim na plný detaili utáhne - ovšem přehřívá se a po necelé hodině postupně spolamuje, doporučené pouze zhoršují stíny (to mi neva) a kratší dohled objektů což taky nevadí. Krajina (stromy, tráva budovy jsou vidět z maximálních detailů)

Jsme fakt rád, že funguje koukání pod vodou Smile
Řídím se třemi pravidly.
1) Draka je nejlepší zabít, pokud možno ihned.
2) S démonem nesmlouvat, rovnou zabít.
3) Nikdy nevěřit elfovi.
 
Michcal
Starec napsal:
Nechcem byť drzí, ale ktorá rada ti pomohla, moja, alebo od kevin36. Nič v zlom, jen ma zaujíma či ta moja rada skutočne zaberá. To som iba tak tipoval, že by mala zabrať.



Já použil obě naráz, ovšem Kevina36 100% měla vliv, tvoje možná taky, možná ne
Řídím se třemi pravidly.
1) Draka je nejlepší zabít, pokud možno ihned.
2) S démonem nesmlouvat, rovnou zabít.
3) Nikdy nevěřit elfovi.
 
Starec
Michcal napsal:
Mimochodem skyrim na plný detaili utáhne - ovšem přehřívá se a po necelé hodině postupně spolamuje, doporučené pouze zhoršují stíny (to mi neva) a kratší dohled objektů což taky nevadí.


Takže to s tou vodou je OK, hlavne že to bolo v tých uložených save.
Ale ak máš problémy tak skús ešte vypnúť veškeré stíny, potiahne ti to notbuk o niečo lepšie a nebude sa tak prehrievať.

Prepíš si v SkyrimPrefs.ini podľa tohto návodu v My Games\Skyrim a tak isto kde máš hru uloženú Skyrim\ SkyrimPrefs.ini
[Display]
fShadowDistance=0.0000
fInteriorShadowDistance=0.0000
fShadowLODStartFade=0.0000
Ak to tam náhodou nemáš tak si to tam skopíruj.

Odstráni ti to všetky tiene + blikania a ušetrý aj načítanie obrazovky.
Samozrejme všetko zálohuj, ak by ti to nevyhovovalo a chcel sa vrátiť na pôvodné nastavenie.
Moja PC zostava
Zákl.doska: GIGABYTE 970A-DS3P Procesor: AMD FX-8350 - 8 jadrový.
Graf.karta: AMD Radeon R7 370 4G Ram: 16 GB HDD: 2x 2Tera Zdroj: 700 W Monitor: Philips 3D LCD 27
 
http://www.babetta.info/
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Viditelnost pod vodou Skyrim - dotazy, návody,.. 6 03.11.2017 14:26
Problém s vodou Archív zodpovězených dotazů 7 28.02.2014 00:38
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5696 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4850 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12720 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7504 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6630 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist