Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
UŽIVATELSKÝ PANEL
HODNOSTI FÓRA
OCENĚNÍ FÓRA
Mapa Skyrimu
Mapa Solstheimu
BLOGY
Založit blog!
Seznam blogů
Všední deníky [23]
Z Vvardenfellu.. [25]
Skyrimské deníky [27]
Deník Cizince [28]
Osudy dobrého legionáře Pelargia [31]
Cesty k Bohatství a slávě [32]
MÉDIA
Fotogalerie
Videogalerie
Fórum
Facebook

Poslat obrázek
Doporučit něco
POSTAVY
Bestie
Unikátní bestie
Unikátní NPC
Cechy
Obyvatelstvo
OBSAH
Děj
Domy na prodej
Mapy a značky
Rasy
Znamení
Zbroj & Kovařina
Daedrické artefakty
Cechy
Vstup do cechů
Nemoci
Města
Jazyk
Perky
Vampirismus
Vlkodlaci
Dračí křiky
Lektvary
Ingredience
Trenéři dovedností a knihy
Vaření, recepty a suroviny
Zvířata
Kouzla a magie
Skyrimský průvodce
K N I H O V N A
NÁVODY
Vyhledávač
Rozcestník dotazů
Hlavní linie
Vedlejší úkoly
Páčení zámků
Jak se vdát/oženit
Očarovávání
RŮZNÉ
Překlad modifikací
HW nároky
Achievementy
DLC Achievementy
Dragons return
Historie
Tamriel
Provincie Skyrim
Božstvo ve Skyrimu
DOWNLOAD
Oficiální patche
Wallpapery
Videa
Modifikace
Ostatní
OSTATNÍ
Infernal City
Recenze Skyrimu
Cheatovací konzole
Série The Elder Scrolls
Bethesda
WEB
Kontakty
Sponzoři
Pagerank
ARCHÍV
Archív hádanek
Archív novinek
Archív fóra
Login
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.

Kterou internetovou "encyklopedii" navštěvujete, když se chcete dozvědět něco ze světa Elder Scrolls?

UESP.net

elderscrolls.wikia.com

imperial-library.info

cs.theelderscrolls.wikia.com

Na kterou první narazím při vyhledávání.

Nenavštěvuji ani jednu.

Jinou.


Poslední komentáře
Novinky

Čekám, čekám, ček...
Šťastný a veselý!
super zprava , jen ted...
Hmm, že by důvod vr...
Teď jen vydržet těc...
články

Ahoj mám dotaz když ...
ahojky , na youtube js...
chybí ti tam [bcolor=...
Chápu, že z hlediska...
Hru musíš mít nains...

Spřátelené weby
Postavy.cz

Postavy.cz

Orcs Must Die! CZ funsite

Orcs Must Die! CZ

Age of Expansion

On-line hra aoex.eu

Ikonka

Galerie

Ikonka

  Kontaktujte nás (zde)

GamePage fan

TruckGame.cz

Hodnocení a recenze

Hodnocení a recenze

PlayHit.cz - herní portál

PlayHit magazín

Assassins Creed 3
Diablo 3

The Elder Scrolls V: Skyrim PC game

Statistiky od:
26.09.2011
TOPlist
Dojmy z hraní Skyrimu
SkyrimNa stránkach www.vg247.com se dnes objevil článek od šťaslivce Nathan Grayson, který trávil hodinu a půl ve Skyrimu. Zde jsou jeho dojmy a popis toho, jak trávil svůj čas.Skyrim se může pochlubit mnohem lepšími postavami a proměnlivými systémem vedlejších úkolů ...

Dungeony jsou navrženy specializovaným týmem poprvé v historii "serie"…

Plný hrůzostrašných pavouků…

Nesnáším pavouky. Již pouhá myšlenka na ně mi vnucuje touhu utéct do bunkru z oceli s arzenálem zbraní. Ale mám rád The Elder Scrolls více než je zdrávo - a to doslova. Více 27- hodinové zasedání si pravděpodobně vybralo vážnou daň na mém zdraví. Blíží se PAX demo byl až traumatizující zážitek. Viděl jsem ty screenshoty. Věděl jsem, že tam budou. Pokud šlo o mě, věděl jsem, že je to past, ale ta možnost úplné svobody ve slavném světě Skyrimu se stala neodolatelnou návnadou - abych se ocitl tváří v tvář té šeredné-hromadě-s malými očky - obřímu pavoukovi. Já to věděl.

Smířený s mým ponurým osudem, jsem se pustil do dema Bethesdy ...
Přivítalo mě velmi obsáhlé menu pro vytvoření postavy. Ignoroval jsem ho. Chtěl jsem vidět svět - né sérii pečlivě modelovaných obočí. Tak jsem se spokojil s výchozím barbarem a pojmenoval jej Thor. A tak hra zrodila mého nehynoucího norského Boha do jeskyně. Tam proběhla Thorova bitva. To proto, aby se zabránilo tomu, že by vzlykal jako malá holka, protože se má nevyhnutelně setkat s obřím pavoukem.


Vynořil jsem se z jeskyně do nádherně zalesněné oblasti s výhledem na hory. Hlavní úkol mi navrhoval, abych zamířil do nedaleké vesnice, abych oddaně a s hrdinskou duší -…Hele, vlk! A řeka! A táborák! Tak jsemse vydal na prohlídku tábora, protože řeky jsou mokré a vlci nebezpeční.


Dobrý, protože to, co jsem zjistil bylo docela zajímavé. Na první pohled to bylo jen průměrné tábořiště banditů. Nicméně, jak jsem se přiblížil, v táboře je byly dvě postavy a netasili na mě hned meče se zvýšeným hlasem. Místo toho se mě pokoušeli varovat, ať jdu pryč. Bylo zřejmé, že nechtějí žádné potíže. I tak jsem k nim šel krůček po krůčku, stále blíž a blíž a zvědav na to, jak budou reagovat. Když bylo jasné, že mi skočili na návnadu, tak jsem vytáhl sekeru a s radostí jim vyhověl. Není pochyb o tom, že boj v třetí osobě je tentokrát víc reálnější . Silný úder banditou zamával, ale normální útok se setkal jen s nevýraznou grimasou.
Bylo to, jako by se necítili zrovna nejlépe po setkání sekery a jejich klíční kosti, a tak ze zkušenosti předstírali bolest, abych se cítil líp. Všichni říkali, že je boj oproti Oblivionu výrazně lepší, ale - ve srovnání s ostatními …


Poté jsem se rozhodl vydat po proudu řeky, protože ti zlý vlci s pěnou u huby mě stále ještě nelákali. Skyrim je vizuálně naprosto ohromující, velmi pestrý a fantastický, efekty naprosto věrné. Šlehání větru do tváře, zahřmění bouřky, že to i ve mně vyvolalo pocit, že můj mocný bojovník by se potřeboval ukrýt.

A pak, los. V sekundě vyrazil, nabral směr – a můj přístup, dal jsem se do pronásledování. Nakonec jsem ho zahnal do kouta - víte, zády k okraji vodopádu. Sakra, ten los byl taktický génius nebo měl opravdu štěstí. Už měl zřejmě dost mých pokusů navázat s ním strhující hru na schovávanou - a rušit z divokou zvěř. Takže mi dal elegantně směr a už jsem šel. A přímo nad vodopádem…

Kupodivu jsem přežil a vodní proud – má nový rys - strhl mě asi jako kočku domácí, jejíž zvědavost ji zavedla do pračky. Nakonec mě proud „vysadil“ na úpatí hory, kde jsem uviděl neuvěřitelně zlověstně vyhlížející jeskyni. "Proč ne?" Pomyslel jsem si.


Procházím jeskyní, jak fascinován, tak i trochu vyděšen tím nazelenalým odstínem. Když přišla krutá nevyhnutelnost. Vrhl se na mě ze stínu. Stovky chlupů. Osm nohou. Žádná duše. Pavouk se na mě hnal a tak jsem se (jako v reálném světě) reflexivně odtáhl co nejdále od obrazovky. Tak rychle, jak jen je lidských silách možné jsem rychle rozevřel oblíbené položky a vybavil se svým ohnivým kouzlem. A pak jsem ho zabil. Sundal jsem ho ohněm.

Naštěstí toto není to pavoučí doupě, které jsem tak očekával. Tak jsem pokračoval procházením objektu, kde byly stany, které se zdály být z obřích hmyzích končetin – vyvolávalo to spíše negativní první dojem na místní kreatury zvané Falmeři. Zabít je. Na svou obranu musím říct, že oni si začali první, tak jsem byl rád, že s nimi ukončím jednou provždy.


Jeden Falmer? V pořádku. Dva Falmeři? Zvládnutelné za předpokladu, že mám oproti nim nějakou výhodu než purpurově zářící sekeru a dualní léčivé kouzlo (na zdraví) pro chvíle extrémního nebezpečí. Ale pak jsem objevil jejich domácí mazlíčky - možná ještě děsivější, než jsou pavouci a rozhodně silnější. Podařilo se mi běžet mimo tyto démoni. Ačkoli brzy jsem se ocitl před dveřmi a mým prvním všemocným protivníkem – Falmerem. Nějaký druh kouzelníka. Při dopadu sekery na jeho lebku jsem sotva registroval úbytek na jeho metru zdraví, tak jsem se rozhodl, že bude lepší žít a bojovat s nimi jiný den. Falmer, měl nicméně jiné plány. Zamrazil mě ledovým kouzlem, a pak stalo ještě něco depresivnějšího: obří trpasličí mechanický golem – se zářícím zlacením - zaslal svou neposkvrněnou pěst přímo do mé nehybné tváře. Můj křehký, pavouků bojící se Thor samozřejmě neměl šanci. Mrtvý. Krátce nato jsem se rozhodl, že tuto jeskyni už opravdu nemám rád.


Odchod z jeskyně Thorovi prospěl. On už se nebál smrti, což je vždy plus. Netrvalo dlouho a uviděl jsem zasněžené vrcholky hor, tak – a vzhledem k tomu, že si Elder Scrolls zakládá na svobodě, a k tomu, že ve Falloutu bylo mnoho neviditelných zdí - rozhodl jsem se horu vystoupat. Nebyl jsem zklamán. Ani v nejmenším.

Nahoře jsem našel podivné nápisy a to i na víku rakve. Jako každý hráč i já se vrhl na tu bednu. Zdá se, že ne. Rakev se otevřela a objevil se vychrtlý nemrtvý mág. Okamžitě vyvolal obří ledové stvoření a poté, co jsem se krátce naobdivoval ( jak byly lesklý ) - rozhodl jsem se „ořezat“ své ztráty, než oni „ořežou“ mě

Naštěstí se na mě osud usmál na krátkou chvíli. Ledový gigant, to uvidíte, závada. Zůstal přilepený na skále a tak jsem vyrazil k runě, že to prozkoumám, hra mě informovala, že jsem se naučil nové Shout - jeden ze speciálních schopností Dragonborna ( ve Skyrimu je hlavní postava tím posledním) lze jej použít jako ocelová kůže, aby se zmírnily následky při boji se stvořením chrlící oheň – které je ztělesněním apokalyptické smrti - Bohužel, moje postava není tak dost silná, aby tuto moc aplikovala. A tak jsem opustil ledového obra a běžel daleko pryč. Tak skončilo Thorovo až příliš krátké dobrodružství - ale rád bych si představil, že byl pak sežrán obřím pavoukem. Tak by si to on přál.

Reklama
Sdilet tuto novinku
URL:
BBcode:
HTML:
Facebook:


Komentáře
Scarcz | Scarcz je Offline | #31 | Dne | 28. September 2011 23:39:34
Scarcz

Nevíte někdo kdy mi to přijde, když jsem si to předobjednal. nerad bych čekal několik dní než to přijde. (doveze mi to PPL)
Jinak já si krátím čas Morrowindem.(né že bych toho času měl nějak moc.)
Share:
SkyrimAdmin | SkyrimAdmin je Offline | #32 | Dne | 28. September 2011 23:45:28
SkyrimAdmin

Lokace: CZE
@Scarcz #31: xzone.cz má v plánu udělat to tak, že skyrim dostanou lidi, co jsi ho předobjednali už 11.11, tedy v den kdy oficiálně vychází.
gameleader asi ne. Jelikož je 11.11 pátek, tak bych počítal tak s úterým (ale PPL spíš pondělí)
Share:
Scarcz | Scarcz je Offline | #33 | Dne | 28. September 2011 23:54:01
Scarcz

No já to mám objednaný u gameleadru. To mi snad nemůžou udělat?
pomoc, já jim snad napíšu.
Share:
Gabres | Gabres je Offline | #34 | Dne | 28. September 2011 23:58:01
Gabres

Taky jsem se chtěl na toto zeptat, takže jestli jsem Skyrim předobědnal u Xzone tak mi přijde 11.11.? Tak to by bylo boží ಠ_ಠ
Share:
Scarcz | Scarcz je Offline | #35 | Dne | 28. September 2011 23:58:57
Scarcz

Tak na Gameleadru píšou, že to odesílají od 10.11, takže je tu šance, že mi to přijde už 11.
Share:
Gabres | Gabres je Offline | #36 | Dne | 29. September 2011 00:00:17
Gabres

@Scarcz: Tak to ti držim palce.
Share:
castle | castle je Offline | #37 | Dne | 29. September 2011 00:19:51
castle

Lokace: město Falkreath
Taky ti dražim palce.Wink Wink Wink WinkVidíš 4 palce nahoru!!!Grin Grin
Share:
KillerKony | KillerKony je Offline | #38 | Dne | 29. September 2011 01:04:05
KillerKony

Lokace: Riften
Ze zkušenosti vím že téměř všechny e-shopy odesílají den před dnem vydání, takže doufám že X-zone nebude vyjímka Smile
Share:
Rappix | Rappix je Offline | #39 | Dne | 29. September 2011 01:34:46
Rappix

Scarcz: Na Gameleaderu už jsem několikrát kupoval a ano, odesílaní s předstihem aby balík dorazil v den vydání, takže nemusíš mít strach. V pátek ho máš doma Wink
Share:
MortuusDominus | MortuusDominus je Offline | #40 | Dne | 29. September 2011 04:13:55
MortuusDominus

Hurá, dovolená začne už v pátek Smile Wink
EDIt: Hele změna 42 dní a já myslela, že se to zaseklo Grin
Share:
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 1281 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 4123 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 2694 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 2284 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 8435 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 4620 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 3953 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 3947 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 4691 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist