Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Grafické problémy ve hře
FatWorm
Ahoj všem,

mám problém od poslední aktualizace grafických ovladačů. Zhruba před měsícem a půl vyšel update na ovladače od AMD - mám grafickou kartu AMD Raedon HD 6700 a nikdy dřív se mi takový problém nestal. Například při načítání hry, jak vidíte ty předměty a různé povídání které se pak třeba zahalí kouřem, tak ten kouř byl najednou tyrkysový, když se projdu kolem vody začne jakoby "elektrizovat" a nemohl jsem hrát hru ve stylu first person protože když jsem přišel k ohni začal mi obraz blikat jako obrovský žlutý stroboskop.

Stává se to i když koukám na mapu, na starých ovladačích to vůbec neblblo, poté co jsem musel přeinstalovat PC nastal problém akorát s tím ohněm a teď po aktualizaci, když jsem si myslel že by to ten problém mohlo eliminovat, tak to blbne celkově... Nevíte někdo co s tím? Když ten update ovladačů je venku tak dlouho tak snad AMD mohl udělat nějaký fix nebo ne? Přeci jenom co jsem na to koukal před měsícem a půl tak to byla jen beta, navíc kdybych ty ovladače nepotřeboval tak mi to jiné hry nehlásí, ať udělám aktualizaci.. někdo říkal že se v tom nemám hrabat vůbec pokud mi hra neblbne.. ale občas jsem si chtěl zahrát Skyrim na styl first person akce. Díky předem za odpověď
 
Wolf5cz
A máš originál hru?
Má Skyrim Special Edition YouTube série

 
http://wolfovo-hrani.webnode.cz/
FatWorm
Ano, hru jsem koupil na Steamu.
 
SuperHunter
Těžko říct co by to mohlo způsobovat....AMD grafiky maj se Skyrim často potíže.

Well....zkus klasiku. Zkontroluj integritu hry
Integrita mezipaměti hry


Každopádně to vypadá že to bude opravdu problém ovladačů a AMD v něčem udělala chybu. Možná bys jim mohl zkusit napsat na support. Při NEJHORŠIM vyměnit AMD grafiku za Nvidii.
 
skeve
A co se zkusit vrátit ke starému ovladači? Alespoň uvidíš, jestli je chyba v něm.
Ó Skyrime, Skyrime jsi prokletí mé i požehnaní. Já utápím se v Tvých hlubinách a žiji zde život svůj....
 
FatWorm
To jsem zkoušel, při hraní na styl first person mi začal brutálně blikat žlutě monitor, jako stroboskop.. zkoušel jsem i radu od SuperHuntera a zatím nic, kouř z ohně bliká, voda lítá i vzduchem, uvidím co se dá dělat, něco vymyslím... tedy doufám Grin jinak mi nezbývá nic než napsat na ten AMD support a asi čekat na nějaký fix či tak :/
 
EldeR
No já osobně sem zkoušel asi troje ovladače grafiky, než mi vše šlapalo tak jak jsem chtěl ... paradoxně nejnovější dělaly největší paseku Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
SuperHunter
Zkusit staré ovladače by nemusel být špatný nápad, ale možná ti to bude dělat paseku v jiných hrách
 
cztroll
Jo to se mi taky stalo v září pustil jsem hru a hned proužky jak v metrixu a pak blue screen. Starší ovladače to vyřeší.
Upravil/a cztroll dne 04.02.2015 17:19
http://cdn.makeagif.com/media/9-07-2015/Rjuvtl.gif http://csgo-stats.com/76561198060444149/graphic.png http://steamsignature.com/card/0/76561198060444149.png Live slow die whenever
 
FatWorm
A pro jistotu.. ať nic nepokazím, napíšete mi nějak stručný návod jak mám provést ten downgrade ovladačů? Asi nestačí si jen stáhnout starší verzi a nainstalovat ji že?
 
Wolf5cz
Nejdřív stávající ovladače odinstaluješ. A pak nainstaluješ tu předposlední verzi.
Má Skyrim Special Edition YouTube série

 
http://wolfovo-hrani.webnode.cz/
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Problém s úkolem Zaslepený Skyrim - dotazy, návody,.. 6 03.02.2017 21:35
problém s trofejí Oblivion walker Skyrim - dotazy, návody,.. 1 05.01.2017 17:04
Problém s přeměnou Skyrim - dotazy, návody,.. 6 04.12.2016 23:13
Grafické problémy Skyrim - modifikace a DLC - technické problémy 40 06.11.2016 08:33
Problémy s přechodem z enderalu na skyrim Skyrim - modifikace a DLC - technické problémy 6 14.09.2016 09:18
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4089 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8055 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5478 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4654 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12493 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7332 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6403 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6225 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7423 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist